Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Sny o The elder scrolls
MortuusDominus
Při jedné novince jsme se dostali k řeči o snech týkajících se The Elder scrolls. (http://skyrim.4fa...c_start=20) A padl návrh na to udělat téma. Tak tady je. Smile Tak se vás snad do diskuzi o snech zapojí hodně. Smile Přece jen sny se zdají spoustě lidem a hlavně je to sranda, co ten mozek zplodí... třeba se jednou naučím používat cs a udělám z toho pluginy Grin)

Tak já začnu =) Vzpomínám na jeden sen odehrávající se v Oblivionu. Přes nějakou vylepšenou GPRSku jsem se dostala na nějaký hrad (do jídelny). Ten hrad měli napadnout vojáci, ale já v jídelně starala o cukrkandl. Když vojáci přijeli hrad napadnout, dopadlo to tak, že místo boje, se všichni potulovali kolem jídelny a loudili ten cukrkandl.
Upravil/a MortuusDominus dne 07.06.2011 12:44
 
Sharie
Jo tak tady je videt tvoje mirumilovna povaha Grin
Tak já vám převyprávím svůj asi nejzajímavější sen. Zdál se mi už před několika měsíci, ale protože sem si ho dost podrobně zapsala, nebude problém si vzpomenout Cool Grin
Všechno to začalo když jsem nakupovala květináče někde na tržišti v Morrowindu řekla bych. Grin Nemůžu si vzpomenout kde to bylo, ale byla tam taková velká budova. Myslím že něco jako v Ald'ruhn(nevim jak se to jmenuje). Blízko toho stánku s květináčema byla celkem velká díra v zemi jak od nějakého meteoritu. Zeptala jsem se co to je a prodavač že to prý nikdo neví, že tam jednou něco spadlo a shořelo. A že je prý ještě mnohem větší díra někde jinde. Tak mě tam zavedl. Okolo té díry byly trosky takových těch domů jako jsou např. v Ald'ruhn (prominte mi ten neodborny popis Grin). Trochu jsem se tam porozhlídla a v troskách našla pár zajímavých věcí a nějaké kusy bílého kamene ... V tu chvíli mi to do sebe začalo zapadat a asi mi to docvaklo .. Najednou sem před sebou viděla jakoby černobílý film o tom jak polovina bílo-zlaté věže ( věž uprostřed imperial city v Cyrodiilu ) odlétá do "vesmíru" xD. Pak se asi něco stalo a věž/loď spadla zase zpátky dolů - tak asi vznikly ty díry ne Grin Když jsem se probrala z tranzu vypadalo to tam spíš jak v IC na nábřeží. Byl tam úzké uličky a hodně domů. Pak mi došlo, že když to tak tajili (ti co za to byli zodpovedny, to že dříve věž sloužila jako vesmírná loď ale nějak se to nepovedlo a spadla zpátky na Nirn Wink ), asi nebudou moc rádi že jsem na to přišla, tak jsem začla zdrhat. Najednou za mnou běželo několik lidí v černém plášti a já doběhla za nějaký dům do slepé uličky. Neměla jsem kudy utéct tak jsem vypila nějaký lektvar neviditelnosti a vzala do ruky klacek na obranu. Smile Potom se tam objevili ty lidi. Vůbec jsem nedýchala ale naštěstí mě neuviděli a odešli... A pak sem se probudila-no ještě že tak Grin řekla sem si ale ted bych se tam rada vratila a zjistila jak to dooprady bylo Wink Cool
Upravil/a Sharie dne 07.06.2011 16:41
 
Nerevar
Sharie tak to nepotřebuje koment Grin Grin Grin Grin
 
Sharie
snad to myslis v dobrym Grin jo no nevim jak sem na to prisla ale zajimava teorie ne Grin treba to tak fakt bylo Wink Grin
 
Nerevar
jj myslel sem to dobře neboj Grin ale řekněme zkrátka že máš VELICE bujnou fantazii. Teorii o PRAVYM původu Věže jakože je to nějaká loď sem teda eště neslyšel... A pak že jí stavěly Ayleidi... Grin Grin
 
Sharie
sakra to se o tes zda jenom me? Grin napiste nekdo *.* jinak to tady zaplavim svyma snama jen aby to tady trochu ozilo Shock Grin
 
Whirt
Rád bych napsal něco záživného, ale v poslední době se mi zdá jenom o tom, jak neprojdu zkouškama Grin
 
MortuusDominus
Klidně to tu snama zaplav, od toho téma je Smile Já sny mívám často, ale o TES zatím nic ... hned jak na nějaký TES přijde, tak to napíšu. . . Teď hraju dragon age 2 (tak se mi zdá o tom Grin )
 
Trimax
No tak dobře, taky napíšu jeden svůj.

Nejde tak ani o děj, ale o pocity a věřte, že v tom snu jsem se cítil opravdu dobře.
Zdálo se mi jak lovím v lese srnky. Sluneční paprsky se prodírají přes listí stromů, cítím vůni dřeva a mechu. Jezírka, průzračná voda. Asi jsem něco ulovil. Rozdělávám oheň, dívám se na západ slunce. U ohně usínám a tím pádem se a probouzím do reality. (Možná je to naopak a v realitě jsem teprve, když si myslím, že spím) :-)
Úžasný zážitek, těžko se dá popsat.
Upravil/a Trimax dne 14.06.2011 22:34
 
Sharie
jo to chapu tyhle sny taky miluju, sou tak skutecny a kdyz se probudim, chci se vratit zpatky...dokonce se snazim znova usnout ale pak zjistim ze uz se tam nikdy nevratim a na chvili mam pocit ze nic nema cenu Sad Grin

Vzpomnela sem si na jeden se kterej se mi zdal hrozne hrozne davno Smile... Je to z prostredi morrowindu, odehrava se to u duchovalu, jak je tam ten vstup. okolo byly nejaky stany a pobliz byla jeskyne (mozna misto toho vchodu) a po desitkach tam chodili lidi. Tak sem tam sla taky. Uvnitr byl takova chodba a nekolik mistnosti. Sla sem do prvni vlevo . Byla to normalni mistnost ze soucasnosti, s oknama s zaluziema. A na zemi sedel nejakej starej deda a nabizel mi šípy a dýky. Tak sem si jich od nej par koupila a sla dal na chodbu. A najednou na me neco zautocilo Shock, nejaky nemrtvy. Snazila sem se branit a kopala do nej ale marne. A pak....prisel ten dedek, ten zombik na nej zautocil a ten dedek ho zabil jako nic. Potom sem se probudila.
Není to moc zajimavej sen ale me rano bylo dost trapne ze se 80letej deda umi ubranit lip nez ja. Grin
Upravil/a Sharie dne 19.06.2011 22:40
 
Gandalf
Já taky ne ale třeba to příjde,že Mortusi
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Redanthalas
Mě se jednou zdálo o oblivionu (to jsem zase jednou pařil do časných raních hodinSmile),Náhoda tomu chtěla že poslední quest před spaním byl ten jak zachranujete mága z je ho snu(můj nejoblíbenější hned po 5 malích černoušků pro Dark Brotherhood).a zdálo se mi že jsem se právě v tom snu ocitnul splnil jsem vše až na arénu kde mě dostal Minotaur.Sad
 
Nerevar
Grin Grin
 
Zarath
To je nefér. Mě se nezdál ani jeden a Sharie rovnou dva Grin. Je dost možné, že se mi jednou nějaký zdál, ale asi nebyl nic moc když si ho nepamatuju.

Vypadá to, že budu muset použít osvědčenou taktiku, kterou jak koukám používá i Redanthalas, a to hrát do časných raních hodin a možná ještě dýl Grin
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Honzas4400
Já sem schopnej hrát hry více jak 15 hodin denně, pokud vstanu v 8 hodin Shock
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Sharie
Kdyby dva Grin Já sem schopná hrát tak maximálně 2 hodiny v kuse a ani nemusim hrát dlouho do noci. Ale nic jinýho než morrowind a oblivion v podstatě nehraju tak o čem jinym by se mi zdálo ne Grin
Ale už se mi dlouho nic nezdálo o tes, teď se mi zdá o 2.světový, ptž sem byla v kině na Lidicích. Sad No hrůza
Ale zpátky k tes, vzpomněla sem si na jeden který pramenil z mých výčitek svědomí kvůli pluginům. Stáhla sem si jich totiž už desítky a některý mi dost ulehčují hru a často ji i kazí.Frown Taky jsem si stáhla do morrowindu (i oblivionu) spoustu zvířat, psů, guarů, koní a všeho možnýho.
Šlo tam o to, že jsem si pořád nakupovala další a další zvířata a koně, když jsem šla po městě tak za mnou běželo celý stádo zvířat. Grin Jenže bylo nelegální vlastnit zvířata která se v morrowindu volně neobjevují. Začla sem se schovávat. Ale byla sem těma zvířatama úplně posedlá a došlo to až tak daleko že sem ukradla i nějaký bílý guary(byly 2 a vlastnili je nějaký strážci). Pak se po mě začalo pátrat a byla sem snad ten největší zločinec ze všech Grin a pamatuju si jak sem pořád zdrhala nebo se schovávala na veřejnch záchodkách Grin A pak mě dopadli v mym vlastnim domě a já nemohla utéct ptž mě bránili v cestě všechny ty zvířata kolem mě Grin Takže jakoby takový varování ať s pluginama trochu brzdim Grin
 
Nerevar
wow Grin
 
castle
No mě se zdál pře 13 dny sen o Skyrimu.Lovil jsem Jasmira.Měl jssem skleněný kyris a skleněný luk šípy a krátký skleněný meč a semno byli dva sedláci se sekyrama.šly jsme lesem pak nás přepadli goblini a schodily sedláka do kaluže a on se utopil.Pak jsme šly do japonskýho domu a tam byl drak Jasmir a sežral sedláka já sem vystřelil šíp a propadl jsem se s Jasmirem do údolí ve skrimu a sněžilo.najednou mi zmizeli zbraně a seděl sem ve válnici s uctívači draků a s jasmirem u stolu a jedlly jelena poblíž jasmirovi sochy a s Dovahkiinem.GrinNo sen.Grin
Upravil/a castle dne 19.07.2011 09:59
 
Honzas4400
[quote]castle napsal:
...šly jsme lesem pak nás přepadli goblini a schodily sedláka do kaluže a on se utopil...

GrinGrinGrin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Sharie
máš teda bujnou fantazii když se ti ve snu dokáže sedlák utopit v kaluži Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Elder Scrolls historia Skyrim - dotazy, návody,.. 7 03.07.2016 12:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist