Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vymazání odměny za dopadení
Gon
Udělal jsem quest pro Temné bratrstvo kde zabijete tu sestřenici co se vdává. no a jde po mě stráž. chci se zeptat jeslti to nejde smazat nějak jinak než tím ež se nchám zatknout?
 
sankuri
Schovej zbran a zaplat me to normalne slo
 
Valsidal
Já normálně utek a když jsem se tam vrátil tak už řikaj jenom Stuj já tě znám! a to se s nima rači nebavim.
 
Gon
nedá se to nějak vymazat u cehu zlodějů? v Oblivionu to myslím šlo...
 
Ondrex
V cechu jsem si chtěl vymazat odměnu, ale nějak jsem nenašel někoho, kdo by to dělalFrown Tak nevim, jestli to jde.
 
Srandista
Je to jednoduchy, nejlepsi je mit perk podlplácení. Pak k tobe jen příjde stráž a obejví se ti možnost že za svoje zločiny zaplatíš. On souhlasí, jen tě veme na hrad (asi do kanceláře) Smile) Oznámí ti že ti zabaví všechny kradený věci a můžes jít. Mne to stálo asi 1000 zlata a mám klid.
 
Gon
právě já ty kradený věci jaksi potřebuju...Smile a mezi něma sou i příběhový předměty takže fail...
 
Karlos
příběhový předměty který ukradneš ti neseberou takže buď v klídku Smile
 
MortuusDominus
Ani není potřeba perk na podplácení. Furt je tam nabídka, že si to za prachy u nich vyžehlíš, občas je tam i něco ve smyslu...a nemůžeš se jako dívat jinam... nebo něco podobného... Grin a tuhle možnost jsem zrovna použila u nějakýho takovýho úkolu ( a to vůbec perky do přesvdčování neinvestuju )
 
WORF
Dve poznamky ke kradeni.
1/ Ukolove předměty ukradene po splneni jejich ukolu již nejsou ukolove (např. zlatý spár který otevírá Mlžnou mohylu nad Vorařovem lze po dokončení úkolu ukrast tomu co to zadava, prodavači ve Vorařově zpět, ale je k-r-a-d-e-n-y. Straže vam ho seberou. :-)
2/ Nedoporučuju ukladat si věci bez h-l-í-d-a-č-e! Například jako Arcimág máte své komnaty v Ledohradské universitě. Bez hlídače. Pravidelně se mi stávalo, než sem tam postavil hlídače z jiného domu, že jsem tam měl věci přeházený a to i ve skleněných vitrínách.
Upravil/a WORF dne 05.12.2011 14:13
 
pandang
Tady postup, kterým jsem to dělal já. Mě fungoval a nezaručuji, ýe bude fungovat vám. Smile



1. Jděte do města Markarth. 2. Okamžitě se začněte plížit. 3. Vpližte do Talosovy svatyně. 4. Promluvte se stráží, stojící uvnitř svatyně. 5. Během rozhovoru zvolte možnost "Za ty vraždy může Madanach!" a vyberte možnost "Vzdávám se odveďte mě do vězení." Stráže na vás zaútočí. 6. Běžte do vnější části svatyně a zabijte stráž. 7. Jakmile budou mrtví, počkejte 48 hodin (vyberte vyčkat 24 hodin dvakrát za sebou). 8. Vyjděte ze svatyně k nejbližšímu strážci. 10.Spustí se rozhovor a můžete se vyplatit.



Nacheatujte si peníze pomocí konzole. player.additem 0000000f (a množství peněz). Já například platil přes 20000 Grin



EDIT: Moc se omlouvám, myslel jsem,že je to k problematice v Markarthu.
Upravil/a pandang dne 11.12.2011 22:57
 
TOM_cz
pandang napsal:
Nacheatujte si peníze pomocí konzole.....

To tě musí strašně ta hra bavit, všechno řešit cheatama místo toho hru hrát.... Frown To sis měl rovnou na začátku nacheatovat "konec hry" a měl bys hned vše odehráno, nemusel by ses pak trápit z hraním... Grin Grin
 
shaman1
Já nevím co s prachama bo si kupuju jenom kouzla, takže zaplatím, nechám se odvést, seberou mi věci a oběvím se většinou u žaláže. Tam někde ve vězení je truhla se zabavenými věcmi tak si jdu potom ukrást zpátky. A jsem nehledán a s věcmi
 
pandang
TOM_cz napsal:
pandang napsal:
Nacheatujte si peníze pomocí konzole.....

To tě musí strašně ta hra bavit, všechno řešit cheatama místo toho hru hrát.... Frown To sis měl rovnou na začátku nacheatovat "konec hry" a měl bys hned vše odehráno, nemusel by ses pak trápit z hraním... Grin Grin



Já peníze nacheatoval, jen abych se vyplatil u stráží, když jsem uviděl tu částku, kterou po mě chtějí.
 
Paia
WORF napsal:

2/ Nedoporučuju ukladat si věci bez h-l-í-d-a-č-e! Například jako Arcimág máte své komnaty v Ledohradské universitě. Bez hlídače. Pravidelně se mi stávalo, než sem tam postavil hlídače z jiného domu, že jsem tam měl věci přeházený a to i ve skleněných vitrínách.

Prosimtě, a jakýho h-l-í-d-a-č-e to máš na mysli? Zatím si většinu ukládám v domku v Bílým průsmyku (jeho obyvatelka Lydie je moje společnice na cestách) a částečně v domě v Samotě, kde bydlí i moje manželka (Jarvis či Jordan, nebo jak se jmenuje, prostě ta bojovnice, co stála u jarla Samoty).
Tím hlídačem myslíš třeba tu manželku? V dialogu je sice možnost o přestěhování jinam - dá se to libovolně opakovat a měnit tak domácnost po různých domech?
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Mike
Zamykám, přesouvám do archivu.

V případě dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Odměna na hlavu v državě -> vymazání odměn aneb čistý trestní rejstřík Archív zodpovězených dotazů 14 28.02.2014 00:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist