Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy
kralja
Já mam bug akorád u Bardské univerzity....už sem Q splnil ale pořád ho mam v úkolech :-/
 
Arrogant
Zdravim,

mam spis problem než bug, delam Q s Oraculem a mam najit Focus Crystal, ale neukazuje mi to zadna sipka , kde by mel bejt nic, a prohledam jsem vsechny mrtvoly a prosel snad všechny mistnosti , ale ten krystal jsem nenašel. Nejake jine reseni? Dik
 
buth
Mzulft - dwemer dungeon - časť Aedrome.Ten crystal má Falmerský boss
 
skype   svatikptr
Arrogant
Jodík, už to mam Smile
 
lucky999
Mám problém. Chtěla sem získat Barbase (psa), ale když jsem přišla do Falkreathu stráže mi neřekli že kovář schání psa Pff! , ani kovář mi nic neřekl. Nevíte co stim ? Sad
 
buth
Asi máš ešte nízky level...je to podmienené 10 lvl
Upravil/a buth dne 29.04.2012 20:54
 
skype   svatikptr
lucky999
Aha to bude asi ono. Dík moc.Wink
Upravil/a lucky999 dne 30.04.2012 16:02
http://img545.imageshack.us/img545/8135/luckypodpis.jpg

Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít. (Gandalf)


95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Justina Biebra na vrcholku mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Já patřím k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč!!!

- bylo by o pitomce míň (opět Gandalf Smile )
 
buth
Neviem či si chceš nechať natrvalo toho psa ale odmena za ten Q je moc zaujímavá.Tá maska je parádna.A super psa si kúpiš v Markathe.
 
skype   svatikptr
Sup3rB
čaute lidi ja tu mam bug když du do knihovny a du se zeptat toho Urag Gro Shuba ptám se ho jestli nemá svitek předku skoušel sem se ho zeptat na všechno ale nejde to nevíte co s tim je ?Sad pls odpovědShock
 
honzastan
ahoj lidi!
mám menší problém.Učil jsem se kovářem u Eorlunda Šedovlasého, za 400 zlaťáků a zároveň se šlo učit u Ghorzi v Markarthu, ale teď chce Eorlund 1640 zlaťáků a nejde se učit u Ghorzi!Co s tím mám dělat?prosím odpovězte Smile
 
Diego
honzastan napsal:
ahoj lidi!
mám menší problém.Učil jsem se kovářem u Eorlunda Šedovlasého, za 400 zlaťáků a zároveň se šlo učit u Ghorzi v Markarthu, ale teď chce Eorlund 1640 zlaťáků a nejde se učit u Ghorzi!Co s tím mám dělat?prosím odpovězte Smile

NEvšichni učitelé tě budou učit až do 100 úrovně (např. kovářství) Eorlund tě naučí do 100, a počítej s tím, že každá úroveň bude stát více peněz, klidně 2000 i víc.
 
honzastan
jo a mám ještě jeden problém
mám málo místa a většinou musím vyhazovat předměty.kamarád mi říkal, že bych si měl získat kámen hřebce.nevíte kde ho mám hledat?prosím odpovězte Smile
 
skeve
Na severu.
Upravil/a skeve dne 19.05.2012 14:54
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Diego
honzastan napsal:
jo a mám ještě jeden problém
mám málo místa a většinou musím vyhazovat předměty.kamarád mi říkal, že bych si měl získat kámen hřebce.nevíte kde ho mám hledat?prosím odpovězte Smile

Tady: http://skyrim.4fa...n%C3%AD_50
 
NoFiS
Mám problém, vždy když přijdu do hry tak ke mě mluví perytiův hlas a když ho odkliknu tabem tak znova a znova nejde s tím nic dělat... nemá někdo řešení pls?
 
honzastan
díky moc diego! Smile)))))))))))))))))
 
Darth Bane
Mám malý problém a předem se přiznám, že jsem podrobně nečetl toto téma. Hraju na PS3 a mám spuštěnej úkol Find the copy Glories and Laments. Mám tu knihu v inventáři ale v seznamu úkolů mám pořád abych našel tuto knihu. Ale jelikož už mám tento úkol spuštěnej dlouho, nevím komu mám tuto knihu předat... Ten samej problém mám u úkolu Find Red Eagle´s Sword. Meč už mám, ale opět nevím komu ho předat, protože v seznamu úkolů mám pořád napsáno, abych meč našel... Díky moc za radu(y).
 
hRDLA
Zkus tu knihu dát orkovy v Winterholdu. A ten meč musíš odnést do jedné svatyně, kde ti otevře cestu k bossovy, kterého musíš porazit. Ale nevím kde je, zkus si to vygooglit.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Abroser
Mám problém dělám úkoly v univerzitě v Ledohradu nyní si mám jít promluvit se zástupcem Psijáckého řádu v arci-mágově komnatě ale když tam vejdu zástupce řádu nikde není, když přijdu blíže čas se zastaví tak jak by mělo ale zástupce pořád nikde a žádná konverzace se neobjevuje. Nevíte někdo co s tím?
 
Denotrius
Ahojte , taky mám problém.Vlastně dva problémy.

Oba se týkájí cutscén , jde o naučení se drakobijného řevu ve vizi a o zabití Mercere Freye.

U toho drakobijného řevu jde všechno jak má do té doby , než by se tam měl objevit Alduin.Prostě se neobjeví.Ti tři válečníci tam jen stojí , draci lítájí kolem ale Alduin nic.

Druhej problém je skoro to stejný , jen tentokrát když se dostanu k Merceru Freyovi , tak tam vylupuje ty Falmerské oči.Správně by s náma měl promluvit a shodit strop kouzlem , ale on taky jen stojí a nic nedělá.

Nevíte co s tím ?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy po zadani veci pres konzoly Skyrim - dotazy, návody,.. 8 06.08.2016 02:46
Esbern Archív fóra 3 18.06.2014 16:57
2 problémy: Esbern a slova moci Archív zodpovězených dotazů 24 03.05.2014 01:55
Esbern zmizel Archív zodpovězených dotazů 21 28.02.2014 01:45
Kruhy v obilí a jejich tvorba Pokec 528 20.01.2014 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist