Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy
citronsvk
tak som to nakoniec vyriesil cez konzolu.. kde som napisal tcl a presiel som vonku na dvore do vnutorneho dvora kam sa nedalo dostat... inak navod ako ziskat vsetky sutre podla ktoreho som isiel ja: http://youtu.be/v...
 
REPLAYBOY
Lidi mám problém v hlavní dějové linii mám za ukol pomoc v saarthalu najít nějaký 4 očarované předměty ale když najdu ten první nějakej amulet a podle návodu vyšlu na tu zed kde předtim byl kouzlo což mi řekl učitel magie z letohradu kterej je tam se mnou tak se mi ta hra v tom momentě sekne a musim ji vypnout přes správce uloh HELP ME PLEASE
 
JKlena
Skus nejdřív ty 3 prsteny a ten amulet až na konec.

Jinak lidi mam problem u Q pro pridani se k slavikum, kdyz mi ma ta zenska otevrit mriz (ano mam na sobe brneni slaviku, zadne jine amulety ani zbrane ne) tak misto toho aby to po rozzhovoru otevrela vybere se ven ze svatyne, brynjolf de k mrizim, po ceste jeste probiha celej dialog po druhy ale nakonec ta zenska stejne jen odejde, nevite nekto co s tim?
 
REPLAYBOY
no to bych chtěl kdyby se k těm prstenům dalo dostat jinak než přes ten amulet a rozbourání toho podstavce Sad
 
StupidFan
Ahoj,
Mám taky jeden problém který zde už zazněl, ovšem nikdo na něj neodpověděl.
Když otevřu na "Jícnů světa" Svitek předků, tak se mi chvíli přehrává ta ukázka, ale dřív nebo později se mi vždy laggne, a čekám třeba 20 minut na to, než zabijí toho draka, a pořád se nic neděje. Nemohl by jste mi někdo pomoct?
Děkuji
 
prazmen
Dobrý den,měl bych takový zajímavý dotaz a díky němu mě už Skyrim tak dva týdny nebaví Grin.Quest Nekonečná válka jak si mám promluvit s Ulfrikem se mi samozřejmě buglo a už je to několik lvlu za mnou save,díky čemuž se mi bugnul vstup do císařské legie a i k Bouřným hávům.Jak toto mám prosím vyřešit?
 
tomikzlesa
StupidFan napsal:
Ahoj,
Mám taky jeden problém který zde už zazněl, ovšem nikdo na něj neodpověděl.
Když otevřu na "Jícnů světa" Svitek předků, tak se mi chvíli přehrává ta ukázka, ale dřív nebo později se mi vždy laggne, a čekám třeba 20 minut na to, než zabijí toho draka, a pořád se nic neděje. Nemohl by jste mi někdo pomoct?
Děkuji


co treba tady

http://www.skyrim...post_13541
 
IkaREus
Já mám problém s družníky - odpověď tu nikde není ale už se tu na to někdo ptal - Po questu kde máte kodlakovi přinést hlavu čarodějky (pozn nepovinné mám všechny) se při návratu (pozn. mezitím jsem udělal ještě nějaký vedlejší quest cestou) je kodlak mrtví - ale quest mi skočí jako hotový hlavy mám stále v inventáři a nejde se jich zbavit ! ..našel jsem tu radu - že v nebeské kovárně vedle proběhne ještě proslov a ty hlavy respektivě jednu hodíte do ohně ale krom kováře tam nikdo není a všichni ostatní stále stojí u mrtvol kodlaka a těch co je napadli a nekomunikují - zaneprázdněno. Co s tím ?? takhle jsem u družníků skončil .. pls kdyby někdo veděl co s tím napiště na mail díky
 
M4JK
Zdravim,
mam problem so shoutom Become Ethereal. Mam absorbovane dve Dragon souls ale aj napriek tomu ked kliknem na shout aby som sa ho naucil tak mi vypise ze na naucenie shoutu potrebujem Dragon soul (napriek tomu ze v pravom dolnom rohu obrazovky mam jasne napisane 2 Dragon Soul). Predchadzajuce shouty Unrelenting Force a Whirlwind Sprint som sa bez problemov naucil. Problem pretrval aj po patchnuti na 1.2 a 1.3. Teno topic som si cely presiel a rovnaky bug som tu nenasiel (ak som to prehliadol tak pardon), takisto sa mi to nepodarilo vygooglit.

Dakujem za pomoc,
M4JK
 
Dteam
já mám problém s hromadícíma se questama které jsem již splnil ale nezmizeli mi z deníku a nevím jak je odstranit nejvíc mne štve splnil jsem Q s NAJDI ZDROJ MOCI ale nezmizel mi a ted mi nepříde pokračování nevíte co s tím Sad
 
ezau
ijacek napsal:
Jarl z Riftenu mi zadal úkol zabít vůdce banditů v oblasti Nilheilm nebo podobně,to neni tak důležitý. Hlavní je, že ten úkol už jsem dostal dřív, bud´ od jarla v průsmyku nebo i z Riftenu, takže ted´ když se tam vrátím tam jsou jen mrtvoly a nevím jak s tim dál. I když si najdu úkol v deníku a dák ukázat na mapě, tak mi to zajede na mapě úplně někam jinam mimo tu zdanou oblast a ani se mi tam neoběví úkolová šipka. někdo ví jak by to mohlo jít vyřešit?



Já ten úkol mám taky a pro změnu jsou všichni živí, ale přátelští, neútočí, základní komunikace jako stráže ve městech. Věci ze stolů si můžu normálně brát. vrátil jsem se tam už třikrát s odstupem a pořád stejné. Vraždit se mi je nechce, když se nebrání.
 
StupidFan
ezau napsal:
ijacek napsal:
Jarl z Riftenu mi zadal úkol zabít vůdce banditů v oblasti Nilheilm nebo podobně,to neni tak důležitý. Hlavní je, že ten úkol už jsem dostal dřív, bud´ od jarla v průsmyku nebo i z Riftenu, takže ted´ když se tam vrátím tam jsou jen mrtvoly a nevím jak s tim dál. I když si najdu úkol v deníku a dák ukázat na mapě, tak mi to zajede na mapě úplně někam jinam mimo tu zdanou oblast a ani se mi tam neoběví úkolová šipka. někdo ví jak by to mohlo jít vyřešit?



Já ten úkol mám taky a pro změnu jsou všichni živí, ale přátelští, neútočí, základní komunikace jako stráže ve městech. Věci ze stolů si můžu normálně brát. vrátil jsem se tam už třikrát s odstupem a pořád stejné. Vraždit se mi je nechce, když se nebrání.

Tak když je to úkol .. prostě si zalez do tmy, klekni si a až budeš mít na obrazovce "V úkrytu" tak dej tomu Vůdci Headshot lukem a máš to. Pak počkej minutu až se to vše uklidní a máš to, ostatní zabíjet nemusíš.
 
Lou22
IkaREus napsal:
Já mám problém s družníky - odpověď tu nikde není ale už se tu na to někdo ptal - Po questu kde máte kodlakovi přinést hlavu čarodějky (pozn nepovinné mám všechny) se při návratu (pozn. mezitím jsem udělal ještě nějaký vedlejší quest cestou) je kodlak mrtví - ale quest mi skočí jako hotový hlavy mám stále v inventáři a nejde se jich zbavit ! ..našel jsem tu radu - že v nebeské kovárně vedle proběhne ještě proslov a ty hlavy respektivě jednu hodíte do ohně ale krom kováře tam nikdo není a všichni ostatní stále stojí u mrtvol kodlaka a těch co je napadli a nekomunikují - zaneprázdněno. Co s tím ?? takhle jsem u družníků skončil .. pls kdyby někdo veděl co s tím napiště na mail díky


nahodou nemas aktivny quest najdi ledohradskou prilbu?lebo presne pre toto som mal rovnaky problem.Musis ist ten quest najskor splnit,ale nesmies tam nikoho zabit,jednoducho cez to vsetko len prebehni,zober prilbu,bez prec a odovzdaj ju.Potom chod normalne do jorrvaskru a ked vstupis dnu,dostanes novy quest,kde pojdes zas do tej oblasti zabit banditov.Ak si toho vodcu banditov zabil,budes ho musiet ozivit prikazom cez konzoluWink
 
FouET
Ahoj. Občas nedostanu duši draka poté co ho zabiji. Stává se to jen někdy, zabiji jiného a duši dostanu. Naposledy se mi to stalo u krvavého draka. Do jeho inventáře jsem se v pohodě dostal, ale nerozpadl se na kostru a nedostal jsem jeho duši.
 
wex001
Čau lidi. Mam problém s guestem pro družiníky (nejsem si jistej názvem). nějak po Kodlakově smrti je pohřeb na Nebeský kovárně. jak sem zjistil z několika návodů, po krátkym proslovu a zapálení mrtvoly mě má oslovit kovář Eorlund, myslim, že po mě má chtáít kousky tý sekery... Problém je v tom, že tam toho kováře vůbec nemam... prostě zmizel. Koukal sem po něm všude možně, prošel sem celý město, domu sem se mu vloupal Grin nikde neni potvora... skoušel sem na tý kovárně i čekat, jestli se neobjeví... taky nepomohlo.... nevíte někdo co s tim??
 
Lorien
IkaREus napsal:
Já mám problém s družníky - odpověď tu nikde není ale už se tu na to někdo ptal - Po questu kde máte kodlakovi přinést hlavu čarodějky (pozn nepovinné mám všechny) se při návratu (pozn. mezitím jsem udělal ještě nějaký vedlejší quest cestou) je kodlak mrtví - ale quest mi skočí jako hotový hlavy mám stále v inventáři a nejde se jich zbavit ! ..našel jsem tu radu - že v nebeské kovárně vedle proběhne ještě proslov a ty hlavy respektivě jednu hodíte do ohně ale krom kováře tam nikdo není a všichni ostatní stále stojí u mrtvol kodlaka a těch co je napadli a nekomunikují - zaneprázdněno. Co s tím ?? takhle jsem u družníků skončil .. pls kdyby někdo veděl co s tím napiště na mail díky


nahodou nemas aktivny quest najdi ledohradskou prilbu?lebo presne pre toto som mal rovnaky problem.Musis ist ten quest najskor splnit,ale nesmies tam nikoho zabit,jednoducho cez to vsetko len prebehni,zober prilbu,bez prec a odovzdaj ju.Potom chod normalne do jorrvaskru a ked vstupis dnu,dostanes novy quest,kde pojdes zas do tej oblasti zabit banditov.Ak si toho vodcu banditov zabil,budes ho musiet ozivit prikazom cez konzolu


A jak je ten příkaz? Mám stejný problém a ten ukol ledohradské přilby jsem měl aktivní, bohužel jsem tam všechny vymlatil.... Knight
 
Macis
Zdravím. Mám problém s vedlejším Q Nájemné svaly. Zadá mi ho jeden borec u Družiníků (mám dát za vyučenou Drystenovi který dělá problémy ve městě Markhat). Problém je v tom, že já už jsem v Markhatu byl a už jsem mu napráskal když jsem dělal nějaký Q tam. Teď už s ním nemůžu vůbec mluvit. Vždycky mi jenom odpoví bez možnosti nějaké konvezace. Když ho napadnu jak pěstma tak mečem, tak mě napadnou stráže. Nevíce co s tím?
 
zigi
Mám problém s tímto BUGEM!
1) BUG: Hlavní dějová linie - NPC Esborn - Riften

1. stáhněte program http://www.tesnex...
2. extrahujte soubor Skyrim - VoicesExtra.bsa do složky Data
3. Esborna uslyšíte mluvit (někdy se stane, že ho neslyšíte), ale titulky poběží normálně.

- odlišný postup -

4. Promluv s Esbornem
5. Esborn díky bugu neotevře (musíte tak minutu počkat, on je otvírá a dlouho u toho povídá, že mu to nejde, ale i tak se někdy stane, že je neotevře)
6. Neotevřel je, tak dejte rychlý save a hned rychlý load
7. Nepomohlo? Tak opakuj tzn. dej save a hned load
8. Dveře mi takto otevřel až na 15 pokus s tím, že ostatní pokusy vykazovaly jen zvuk odemykaných dveří, to ale nestačí. Musí je úplně otevřít.
9. Esborn na Vás nemluví? Opět save a load
10. Dorazíte s Esbornem do Vorařova a tam se situace opakuje? Opět save a load

Když stáhnu ten soubor viz odkaz, je to BSA_unpacker-3117.7z, extrahuju ho do složky data a tam se objeví BSAUnpack.exe a readme.txt, dělám něco špatně? Protože takto mi to stejně nejede a Esborn dveře neotevře. Co mám extrahovat a jak? Napište mi to někdo podrobně:-)

Děkuji
Upravil/a zigi dne 12.01.2012 23:58
 
Lou22
tak stiahni toto,len to skopirujes a prepises subory v zlozke s hrou
Zdroj stáhnutí  Code
http://www.megaupload.com/?d=2ASM0DIE


 
MetalistaCZ
Stala se mi taková prazvláštní věc když jsem se přidal k Družiníkům a přijal jejich krev ( Pff! ) tak mi přestal fungovat pohled 1.osoby na starym savu s dohranou hrou (tam sem se k nim nešel) mi to pořád funguje
prosím o pomoc (vážně moc prosím) přebindovat klávesu sem taky skoušel
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy po zadani veci pres konzoly Skyrim - dotazy, návody,.. 8 06.08.2016 02:46
Esbern Archív fóra 3 18.06.2014 16:57
2 problémy: Esbern a slova moci Archív zodpovězených dotazů 24 03.05.2014 01:55
Esbern zmizel Archív zodpovězených dotazů 21 28.02.2014 01:45
Kruhy v obilí a jejich tvorba Pokec 528 20.01.2014 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8044 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist