Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy
PrincessLeia
Ale já nejsem vůbec upír a o vypsané odměně nemám žádné ponětí. Netušíte, jak to s tou odměnou zjistit a jak to popřípadě zvrátit?
(PS: Ale v Riftenu, který je hned vedle, na mě neútočí...)

Upravil/a PrincessLeia dne 03.09.2013 16:58
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
PrincessLeia napsal:
Ale já nejsem vůbec upír a o vypsané odměně nemám žádné ponětí. Netušíte, jak to s tou odměnou zjistit a jak to popřípadě zvrátit?
(PS: Ale v Riftenu, který je hned vedle, na mě neútočí...)

Ve statistikách, záložka zločin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
PrincessLeia
Děkuji, podívám se! Na to jsem zatím vůbec nepřišla *.* A ta druhá otázka? To zvrácení hledání? Jde to nějak?

EDIT: Já se ale koukala a nevidím nějakou vypsanou odměnu. Jsou tam jen záznamy zločinů jako takhle. Mám tam jednu vraždu (netuším, jakou...) 9 ukradených předmětů, ale nevím, jak poznat, co jim popřípadě vadí. Ale oni na mě stále útočí. Úpírství jsem kontrolovala a už vážně nevím, čím by to mohlo být a jsem celkem zoufalá, že jeden datadisk zcela nevyužiji Sad

Upravil/a PrincessLeia dne 03.09.2013 18:24
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
METTALIC
Ahoj Leio zkus toto je to cheat který by tě měl zbavit hledanosti uvidíš player.setcrimegold 0
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
PrincessLeia
Nepomohlo. Já už nevím, čím by to mohlo být! Nemůže to být bug? Sad
Upravil/a PrincessLeia dne 03.09.2013 19:10
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
METTALIC
Hele a ty jsi ten Dawnguard už něják rozehrála a kampaň upírů ??? Nepoužíváš mody???
Upravil/a METTALIC dne 03.09.2013 20:12
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
dRaczek
PrincessLeia napsal:
EDIT: Já se ale koukala a nevidím nějakou vypsanou odměnu.

V té záložce zločin jak je Nejvyšší vypsaná odměna nad tím je Celkový součet odměn tak ti úplně nahoře přibude další řádek Odměna v jméno lokace. Pokud ti stráže po schování zbraní nenabídnou možnost nechat se uvěznit tak si myslím, že nebude velká šance na záchranu.
Ještě mě napadlo, že Dawnguard je přístupný až od 10 lvlu (někde vyčteno, neověřeno), tak pokud jsi ještě nedosáhla toho levelu tak jsou schválně nepřátelští, ale to je jen moje spekulace. Ale jak říkám vyloučit se musí kdejaká pitomost. Smile
Zkus někam uložit Save ze hry zkusím jestli to bude zlobit i u mě nebo i někoho jiného (pokud chceš).
http://badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561197968843513.png
 
PrincessLeia
Za upíry jsem kampaň nerozehrála a modů pár mám, to je pravda (ale když se mi to tenkrát stalo v té Samotě, tak tehdy jsem mody neměla žádné). Desátého levelu už jsem dosáhla a odměna na mě nidke vypsaná není, když jsem to ještě kontrolovala.
Bez ohledu na tento problém, jsem se odebrala udělat úkol s lexikonem, který jsem dostala v Riftenu a pak jsem to ze zvědavosti šla ke Strážcův opět zkusit a zničehonic to fungovalo bez problémů. Vůbec to nechápu Shock Prostě najednou, bez očividného důvodu, to šlo v pohodě. Vůbec netuším, co tomu pomohlo, ale je to nyní v pohodě Smile Samozřejmě bych byla ráda, kdybych na důvod přišla, abych věděla do příště nebo pro ostatní s takovým problémem, ale tenhle vývoj se mi také líbí Smile
Hele, díky moc za nápady a trpělivost. Jenom mě mrzí, že jsme na nic nepřišli (snad jen prostě tomu dát chvíly čas ve hře. Někam odcestovat a zkusit to za pár herních dní znovu). Ale jak říkám, jsem spokojená i tak Smile

Upravil/a PrincessLeia dne 03.09.2013 21:23
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Starec
Ako teraz čítam, kým so písal tento príspevok, tak sa ti to už podarilo vyriešiť, vlastne to proste preklenúť, takže je to fajn, ale i tak ja by som to zvalil na ten patch 1.9, ovšem ak náhodou nebežíš na niečom staršom. Príspevok už mazať nebudem, i keď je to len moja domienka.

Leia, je to fakt smutné, že pre takéto kyksy človeku odíde chuť pokračovať v hre, prípadne ju nemôže dohrať. Nie si prvá a tak vyzerá, že ani posledná, čo sa na toto DLC-čko v poslednej dobe niekto sťažuje, dokonca som zachytil 2 na abecedaher.cz a 2 tu, a čuduj sa všetky sa jednajú o útočení zo stany Stážce Úsvitu alebo v tejto lokácii. Neviem si ani ja predstaviť čím to môže byť, hľadanosť pre zločiny, v tejto lokácii neprichádza do úvahy, nakoľko tam vstupuješ prví krát: To že si upír, by logicky mohlo byť, ale kde si sa vlastne stala tým upírom? Tak to mi nejde do hlavy. Ak si aj náhodou vlkodlak, tak Strážcom Úsvitu by to vadiť nemalo. Takže prečo je to tak ako je? Bude to bug? Kto vie?
Ja som Skyrim začal hrať ešte cez patch 1.2, že to bol samý bug, o tom sa škoda aj zmieňovať. Druhý krát som Skyrim hral cez patch 1.5, niečo sa tam už opravilo, ale zas ešte blbol strašne Esbern, tak som tam hodil patch 1.6 čo to ako tak opravilo. Tretí krát to šlo už cez patch 1.7 a odohral som aj všetky 3 DLC-čka bez problémov až na jeden bug z čiernou knihou v DragonBorn. Teraz som to začal úplne s čistou inštalačkou cez patch 1.8 a následne 1.9 a stále narážam na dáke bugy, ale nakoľko už viem ako na nich, tak viem ako to preklenúť. Časť kde si ostala visieť, totiž mám už dávno za sebou, dokončené, fakticky na 98%, takže ti nepomôžem, ale nech rozmýšlam ako chcem, stále mi to vychádza akosi na patch 1.9. Opravy sa fakticky nelíšia od patch 1.8, ale je tam spústa nových skriptov pre video sekvencie, kúzla, animácie atď. a možná že sa tam dostála dáka chybička. Aspoň mne to tak vychádza.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Sjuzn
Ahojte, dufam ze pisem do spravneho fora, ak nie tak prepacte *.*
Mam jeden problem so strazami v Markarthe, neviem, ci sa niekto z vas uz s tym stretol..Idu po mne, pretoze som nedopatrenim ( Pfft )niekoho zabila a ked ma chytia, tak sa neviem vykupit z toho, pretoze konverzacia s nimi sa mi opakuje stale dookola, nech dam akukolvek odpoved, iba ked dam, ze chcem "radeji zemrit, nez jit do satlavy", tak im viem zdrhnut..problem je vsak v tom, ze neviem plnit ulohy v tomto meste Sad Dala som aj vypnut suboje, ale vtedy sa neviem porozpravat so zadavatelom questu..Len mi prosim nepovedzte, ze jedina moznost, je najst save pred vrazdou a hrat odtial Sad
 
Starec
Otvor si konzolu a píš: player.setcrimegold 0 potvrď enterom a vyjdi z konzole. Budeš mať po problémoch, už ťa nebudú otravovať.
Upravil/a Starec dne 04.11.2013 00:29
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Sjuzn
Aj toto som uz predtym skusala, no nefunguje to..
 
Starec
Tak to je zle. Nemám potuchy prečo sa ti ten dialóg nezobrazuje, bug to nebude, ale môže ísť aj o chybu v preklade. Skús si tam dať dáky novší preklad CZ. Ešte ma napadá, či by nepomohlo ešte z nich pozabíjať pár a či sa ti potom dialóg neobjaví. Niekde si ulož všetko cenné, zálohuj save a nabehni tam a mláť hlava nehlava strážcov čo ti prídu pod ruku, snáď sa hra spamätá. Potom sa buď vykúpiš alebo si to odsedíš. Ak ani to nepomôže, viem ešte o jednej možnosti, ale to by už nebolo ono, to až ak už nebude žiadne iné riešenie.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Sjuzn
Aka je ta posledna moznost? Ani jedna z tvojich rad nefunguje Frown Ja som sa chcela aj vykupit, alebo si to odsediet, ale ked kliknem na tu moznost, tak dialog mi zacne prebiehat od zaciatku..
Upravil/a Sjuzn dne 04.11.2013 18:53
 
Starec
Mám dojem, že si nevyskúšal všetko. Čo tak tu inú češtinu, prípadne patch 1.9, alebo Neoficiálne patch. No ale to už je tvoja vec, ak hru nechceš mať v poriadku. Takže tá posledná možnosť: pred každým vstupom do mesta si otvor konzolu a napíš, tdetect potvrď enterom a vyjdi z konzole. Staneš sa pre každého neviditeľným, ovšem ak máš dáku úlohu - quest, tak osoba s ktorou to máš spojené ťa síce nebude vidieť,(stačí na ňu kliknúť) ale dialóg prebehne normálne. Takže budeš vedieť čo máš robiť. Pokiaľ úkol bude v meste, nechaj si neviditeľný režim, ak ovšem budeš mimo mesta, stačí do konzole znova napísať to isté a tým to deaktivuješ. Zasadne sa nepúšťaj do rozhovoru zo strážcami, radšej ich ignoruj. Toto je fakt len nutný spôsob, ako si v meste vybavíš čo potrebuješ a nie riešenie problému. Snáď ak odohráš pár questov, potom vymažeš staré Save, necháš len posledné pár, tak možná, že sa hra pobeží už normálne a chyba sa nebude opakovať.
Upravil/a Starec dne 05.11.2013 13:57
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Paia
a nebo consolí zaplatit (českej překlad popisu jsem nenašel):

paycrimegold <0-1> <0-1> <faction ID>

Pay the bounty for the faction targeted NPC belongs to (the bounty gold will be removed from your inventory). The first 0-1 choice refers to being sent to jail: entering 1 will let you be teleported to the respective faction's jail, entering 0 won't. The second 0-1 choice refers to keeping your stolen items: entering 0 means you do not lose your stolen items, entering 1 means you do. If you don't add any choice you will be sent to jail without losing your stolen items. The faction ID is needed if you can't target an NPC. May also help in case guards attack you on sight. Faction ID's are given below:

factionid faction
00028170 Crime Faction Falkreath
000267E3 Crime Faction Eastmarch (Windhelm)
00029DB0 Crime Faction Haafingar (Solitude)
0002816D Crime Faction Hjaalmarch (Morthal)
0002816e Crime Faction The Pale (Dawnstar)
0002816C Crime Faction The Reach (Markarth)
0002816B Crime Faction The Rift (Riften)
000267EA Crime Faction Whiterun
0002816F Crime Faction Winterhold
xx018279 Crime Faction Raven Rock (Solstheim)
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Starec
[quote]Paia napsal:
a nebo consolí zaplatit (českej překlad popisu jsem nenašel):

Pay the bounty for the faction targeted NPC belongs to (the bounty gold will be removed from your inventory). The first 0-1 choice refers to being sent to jail: entering 1 will let you be teleported to the respective faction's jail, entering 0 won't. The second 0-1 choice refers to keeping your stolen items: entering 0 means you do not lose your stolen items, entering 1 means you do. If you don't add any choice you will be sent to jail without losing your stolen items. The faction ID is needed if you can't target an NPC. May also help in case guards attack you on sight. Faction ID's are given below:

CZ cez Google
Platit prémie za frakci zamířila na NPC patří k (zlato štědrosti bude odstraněno z vašeho inventáře). Prvních 0-1 výběr odkazuje se na být poslán k vězení: vstoupit do 1 vůle nechá vás být teleported k příslušné frakci vězení, vstoupit do 0 vůle ne. Druhých 0-1 výběr odkazuje se na chránit vaše kradené položky: vstoupit do 0 prostředků vy neztratíte vaše kradené položky, vstoupit do 1 prostředky, které vy děláte. Jestliže vy nepřidáte jakoukoliv volbu vy budete poslán k vězení bez ztratit vaše kradené položky. Frakce ID je potřebován jestliže vy nemůžete zamířit na NPC. May také pomáhá v případě stráže zaútočí na vás hned. Frakce ID's je dán pod:

SK cez Google
Zaplatiť odmenu pre cielené frakcie NPC patrí (bounty zlato bude odstránený z vášho inventára). Prvé 0-1 voľba sa týka bytia poslaný do väzenia: 1 vstup vám umožní sa teleportuje príslušného frakcie väzenia, zadávanie 0 nebude. Druhá 0-1 Voľba sa vzťahuje na udržanie svoje ukradnuté predmety: zadávanie 0 znamená, že ste nestrácajte ukradnutých predmetov, vstup 1 znamená, že. Ak nemáte inú možnosť pridať si bude poslaný do väzenia, bez toho, aby stratil svoje ukradnuté predmety. Frakcia ID je nutná, ak nemôžete zacieliť NPC. Môže tiež pomôcť v prípade, že stráže zaútočí na vás na prvý pohľad. Frakcia ID je sú uvedené nižšie:

Zaujímavé, určite skús aj túto možnosť.

Upravil/a Starec dne 05.11.2013 14:11
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Paia
dík, ale přestože sám anglicky vůbec neumím, nechtělo se mi to pro ostatní neznalce nechávat gůglem překládat, ať si sami taky přiloží ruku k dílu, když chtějí informace...
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Sjuzn
Dakujem, ale dokazem si to prelozit aj sama, dokonca bez guglu Smile NApadla ma este jedna vec ktoru by som mohla vyskusat - skusim si vylepsit Presvedcovani a ak sa mi dotycneho strazcu nepodari presvedcit, pouzijem neviditelnost Smile Dakujem este raz Wink
 
Mike
Paia napsal:
dík, ale přestože sám anglicky vůbec neumím, nechtělo se mi to pro ostatní neznalce nechávat gůglem překládat, ať si sami taky přiloží ruku k dílu, když chtějí informace...

Nic proti vaší konverzaci zde, každopádně za prvé: prohnat text google translatorem je otázka minuty a za druhé: trocha práce i pro druhé nikdy nikomu neuškodila, koneckonců, od toho tu (mimo jiné) toto fórum je - pomáhání druhým.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy po zadani veci pres konzoly Skyrim - dotazy, návody,.. 8 06.08.2016 02:46
Esbern Archív fóra 3 18.06.2014 16:57
2 problémy: Esbern a slova moci Archív zodpovězených dotazů 24 03.05.2014 01:55
Esbern zmizel Archív zodpovězených dotazů 21 28.02.2014 01:45
Kruhy v obilí a jejich tvorba Pokec 528 20.01.2014 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist