Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy
satanista11
Diego napsal:
Nejnovější patch je 1.9

jj uz jsem to nasel a stahuju patch 1.9.32.0.8 a doufam ze to neni beta patche 1.9.32.8.0.
 
Diego
Stahuješ ze steamu?


 
luk12
mám jeden bug s oghma infinium když jí dám do knihovny tak mi vždy zmizí nevíte co s tím prosím
 
Ligos
Zkus se mrknout zde: http://www.uesp.n...a_Infinium
Upravil/a Ligos dne 30.07.2013 10:58
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
luk12
díky za radu
 
kevin36
Prosím o radu. Úkol v Markhartu ( Věčný odpočinek ). Při úkolu počkám do noci abych si mohl promluvit s duchem děvčete ale ona se stále neobjevuje. Dělám něco špatně nebo jde o bug. Máte někdo radu. Když konzolovým příkazem setstage přeskočím na další část tak se u jarla neobjeví další dialog.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
tomaskok
nepovedala ti náhodou že ju máš nájsť ??? skús sa pozrieť hore nad ten spálený dom tam by mala byť truhla a pri nej upír.Upíra zabi a porozprávaj sa s dievčaťom(je v tej truhle) dievča ti povie kto im podpálil dom a tým by mala byť úloha vyriešena Smile mne to šlo Smile ak ti to nepôjde tak to bude asi bug
milujem Skyrim Wink
 
tomaskok

milujem Skyrim Wink
 
kevin36
Ano video znám vše možné jsem prostudoval ale to děvče jako duch se tam neobjeví.


Pro : tomaskok / prošel jsem vše možné ale tu truhlu nemůžu najít.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
tomaskok
tak to máš asi bug Sad
skús začať od poslednej uloženej hry ( tam kde si ešte neprijal úlohu) a skús tu úlohu prejsť ešte raz
možno to pomôže Smile
milujem Skyrim Wink
 
EldeR
kevin36 napsal:
Ano video znám vše možné jsem prostudoval ale to děvče jako duch se tam neobjeví.


Pro : tomaskok / prošel jsem vše možné ale tu truhlu nemůžu najít.

Truhla znamená slovensky rakev Grin .... je tam malej hřbitov s vykopaným hrobem a v něm je ta rakev (truhla)
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
SeveruS
Musí to být ve stejný den, kdy se s ní domluvíš...... Stačí jen z toho vypálenýho domu jít kousek na kopec mezi skály za Morthal a tam je hrob..... No a tam čekej...... mezi soumrakem a půlnocí by se měla objevit.....

Pokud nemůžeš najít hrob, zkus zajít za jarlem a zmínit se o Helgi..... nasměruje Tě na hřbitov a získáš tím i questovou šipku, protože jarl ví, jak těžko se hřbitov hledá, pokud nejsi místní.....

Hrob

http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
kevin36
Kdepak bez konzolového příkazu se neobejdu. Já nerozjedu ani začátek. Zajímavé na tom je že u videa které je tu nahoře má u úkolu napsáno prohledej vypálený dům. Já když přijdu poprvé do města tak zajdu za jarlem a ten úkol vůbec nemá v nabídce. Musím zají nejdřív do hospody a tam mě řeknou o vypáleném domě a teprve potom mě pošlou za jarlem. Ten mě pošle prohledat dům. Jestli čekám ten samí den nebo některý jiný den je úplně jedno duch toho děvčete se neobjeví nikdy. Nějaké další rady prosím.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
tomaskok
Keď máš prehľadať ten dom není náhodou na zemi nejaký denník ???
milujem Skyrim Wink
 
kevin36
Nikde jsem nic nenašel. Akorát když přes konzoly napíšu tcl tak pod podlahou kde jsou propadlé dvě prkna je spálená kniha ale z té se nic přečíst nedá. Sad
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
SeveruS
Mrkni sem, zde se toho dozvíš mnohem víc:
http://guides.gam...p?ID=13526

PS: Ona se Ti Helgi nezjeví po setmění na hřbitově? Nebo se Ti nezjeví už při prohledávání vypáleného domu????
Už si s jejím duchem mluvil, nebo ne????? Obvykle se stává, že je problém s Helgi až po té, co se s ní domluvíš, že se po setmění setkáte...... Ale vůbec s ní nemluvit, to jsi asi první....... Nenašel jsem žádnou zmínku o tom, že se ve vypáleném domě nezjeví...... Obvykle si s ní každý promluví při prohledávání vypáleného domu a až pak ji nemohou najít.......

Ještě můžeš juknout sem, tady vypisují i doposud známe chyby a někdy i to jak je řešit:
http://www.uesp.n...id_to_Rest
http://elderscrol...id_to_Rest
Upravil/a SeveruS dne 07.08.2013 17:52
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
kevin36
Helgi se mi nezjeví už v tom vypáleném domě ani mi to neukazuje žádnou šipku je mi to divné. Jediný způsob jak to obejít je posunout příběh do bodu kdy se objeví její rakev a ani pak se nezjeví ale můžu mluvit s tou rakví. Co jsi poradil prostuduji.

P.s. Tak jsem to vše prostudoval a je to vlastně všechno co jsem o tom našel i já. Sad
P.s. 2 Nepomohlo ani když jsem nahrál nejstarší save které jsem měl.
Upravil/a kevin36 dne 07.08.2013 18:46
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Starec
Tak dnes som natrafil na ďalší bug, vlastne bugisko, proste nejde v žiadnom prípade dokončiť tak aby vám to neostalo v úkolovom liste.
Jedná sa o vedľajší qest od Leifur robotníka z Anginej píly, ktorý by vám mal doručiť poslík. Totiž ako prvé je tam chyba, že po prečítaní dopisu sa vám quest neaktivuje. (chyba skriptu) Je nutné ho zahodiť a znova prečítať, vtedy sa už stane aktívnym a zobrazí sa vám aj na mape. Po rozhovore s Leifur dostanete úlohu zmlátiť jeho spolu robotníka, ovšem len dať mu ako príučku. Príučku mu nemôžte dať, lebo vás neustále napáda, takže chcete či nie musíte ho zabiť. Takže quest splnený len z polovice a nasleduje oznámenie pre Leifur a ten vám vytkne, že to sa nemalo stať, ovšem sľúbenú odmenu vám odovzdá.
Lenže tu je pes zakopaný, quest tým pádom ako prevezmete odmenu by mal byť komplet dokončený, lenže ostáva visieť v liste úloh. Nejde ho odstrániť ani príkazom SetStage xxxxx xx, ani príkazom že je quest komplet dokončený, pozri tu URL: http://www.uesp.n...est_Stages proste nič nezaberá a quest je stále aktívny. Niekomu to vadí že má v liste úloh splnené úlohy stále aktívne, napríklad mňa skoro rozhodilo, lebo dosiaľ mi tam nič neostálo čo bolo splnené, prípadne sa nedalo odstrániť, ale už to mám. Síce moja chyba, prišiel som nato až dnes a včera poobede som si robil premazanie save, no atak to dopadlo že som teraz hodne a hodne ďaleko a vysí mi tam splnený quest. Samozrejme komu to nevadí, že mu tam visí pár takýchto zbytočností, pre nich toto odporúčanie je zbytočné.
Takže ak obdržíte od kuriera list od Leifur z Anginho mlyna tak ho hneď aj zahoďte, je to proste vedľajší quest, za 50 zlaťáku a neoplatí sa ho vôbec začať.
Dúfam, že tento návod bude niekomu užitočný, prípadne ak ho niekto prečíta tak sa môže tomuto questu jednoducho vyhnúť.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
PrincessLeia
Ahojte. Chtěla jsem se zeptat, jestli se zde někde řešil problém, když na vás zaútočí celá lokace, bezdůvodně. Mně se to dávno jednou stalo v Samotě. Přišla jsem poprvé a celé město mě napadlo a nahrání nepomáhalo.
A něco podobného se mi stalo teď, když jsem chtěla poprvé navštívit Strážce úsvitu. Jak jsem vstoupila do toho údolí zaútočil na mě jak rybář po cestě, tak všichni Strážci úsvitu. Jsem z toho nyní dost rozpačitá. Omlouvám se, jestli se to tu řešilo. Hledala jsem na několika stránkách, ale žádný náznak. Buď prosím o odkaz nebo radu.

Děkuji vám předem za pomoc Smile

EDIT: Teď jsem si dodatečně přečetla tvou radu, Starče, a chci to velice poděkovat, protože jsem jedním z těch lidí, kterým něco podobného vadí. Takže se questu vyhnu, díky.

Upravil/a PrincessLeia dne 03.09.2013 16:46
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
PrincessLeia napsal:
Ahojte. Chtěla jsem se zeptat, jestli se zde někde řešil problém, když na vás zaútočí celá lokace, bezdůvodně. Mně se to dávno jednou stalo v Samotě. Přišla jsem poprvé a celé město mě napadlo a nahrání nepomáhalo.
A něco podobného se mi stalo teď, když jsem chtěla poprvé navštívit Strážce úsvitu. Jak jsem vstoupila do toho údolí zaútočil na mě jak rybář po cestě, tak všichni Strážci úsvitu. Jsem z toho nyní dost rozpačitá. Omlouvám se, jestli se to tu řešilo. Hledala jsem na několika stránkách, ale žádný náznak. Buď prosím o odkaz nebo radu.

Děkuji vám předem za pomoc Smile


No pokud jsi upír, tak se nakrm, protože v určitým stádiu hladovosti na tebe začnou všichni útočit. Pokud ne, pravděpodobně na tebe bude vypsaná odměna za nějaký zločin, ale tohle vypadá spíš na tu první variantu s hladovým upírem.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy po zadani veci pres konzoly Skyrim - dotazy, návody,.. 8 06.08.2016 02:46
Esbern Archív fóra 3 18.06.2014 16:57
2 problémy: Esbern a slova moci Archív zodpovězených dotazů 24 03.05.2014 01:55
Esbern zmizel Archív zodpovězených dotazů 21 28.02.2014 01:45
Kruhy v obilí a jejich tvorba Pokec 528 20.01.2014 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist