Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Effect pohlcení duše
anakon4
Taky by jste chtěli aby to pohlcení dračí duše vypadalo nějak takto?
Já ano(puste si to 21:20)

U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
sankuri
A on tak snad nevypada? Teda az na ten rev? Akorat pri absorbovani jeste pro efekt nahodil kouzlo Ohniva boure jestli se nepletu.
 
anakon4
No ale to Dovahkiin rozhodně neřve a právě to se mi na tom líbí
Upravil/a anakon4 dne 02.12.2011 22:24
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Andros
Ten postoj má taky jinej, nebo nevím jak váš, ale můj charakter stojí jak solnej sloup při absorbování dračí duše. (nebo ten postoj je v rámci tý ohnivý bouře? nechápu)
 
Marty
Myslim že je to tou ohnivou bouří, páč takhle by nestál, vypadá to jak když něco povolává z nebes Grin
 
Kasha
Nic nepovolává z nebes, dal tam nějaký cast kouzla a je tam nahozený sound jako že řve Dovakhiin Smile jenom aby to vypadalo hezky, ale vehře to nejde udělat Smile
 
anakon4
No tak to kouzlo nějak najdu a ten řev,no...
Tak to budu muset řvátFrown
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Martin156
Pohlcení Duší a dračích duší jse mi Líbí
Ale že by měl Drak u sebe brnění nebo ovázanej pytel s dukáty Grin
To se mi nezdá
LichFireStorm
 
Martin156
Martin156 napsal:
Pohlcení Duší a dračích duší jse mi Líbí
Ale že by měl Drak u sebe brnění nebo ovázanej pytel s dukáty Grin
To se mi nezdá


Nu jedině ze sežranejch obětí
To beru Grin
LichFireStorm
 
anakon4
Martin156:a ty myslíš že kdyby jsi sežral meč tak je to jako v poho jo?Grin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Algirion
Myslíš, že nějakej meč by vadil dračímu žaludku?
 
Algirion
Já se spíše divím, že není ztrávenej :-D Drak tam musí mít trávící šťávy silnější než člověk. Další drobná chyba, kterou bethesda nebrala
 
Dteam
tenhle efekt bení špatnej ale dal bych ho jenom na konec po killu alduina jinak u každého draka by se to brzo okoukalo
 
Martin156
Algirion napsal:
Já se spíše divím, že není ztrávenej :-D Drak tam musí mít trávící šťávy silnější než člověk. Další drobná chyba, kterou bethesda nebrala


Grin Sranda s vámi
Drak který se živí organickou tkání a zároveň i anorganickým materiálem ( pane Joo - Co se v této době všechno nevymyslí Grin
Ale když to vemu s té druhé stránky, tak je to hra. A Beru to tak. že ty věci co najdu u draka jsou + Duše odměna za zabití.
LichFireStorm
 
Honzas4400
a ti nemohl sežrat někoho s měšcem, brněnim, mečem ap. ? Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
fabinho
ja myslim že to je s těma věcma ve skyrimu mnohem lepší než v oblivionu , tam normálně krysy měli u sebe vidličky
 
BEGYcz
je nějaký klíč podle kterého se určuje do jakého kamene se jaká duše chytí?
Spíš asi takhle... mám u sebe 8různě velkých kamenů - zabiju třeba blbou kozu - můžu si nějak určit do kterého kamene se má chytit? Aby se necpala trapně třeba do obřího
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
Martin156
fabinho napsal:
ja myslim že to je s těma věcma ve skyrimu mnohem lepší než v oblivionu , tam normálně krysy měli u sebe vidličky


Jó, Já už to chápu!
Krysi mají někde svůj pokojíček a kuchyň a tam seděj u stolu a jedí.
Grin
LichFireStorm
 
Chell
to by bolo že by sa to dalo nájť Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mahoney
Pohlcení duše mi přijde uplně jedno Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mass Effect - Pokec Pokec 258 21.01.2016 08:31
Depth of field effect Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 21:32
FanMade komiks: Mass Effect Guys Pokec 54 08.08.2013 14:25
Mass Effect Skyrim - modifikace 5 14.06.2012 17:43
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist