Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jste už vlkodlakem a líbí se vám to?
Ne ještě jsem se jím nestal a ani nechci Ne ještě jsem se jím nestal a ani nechci 10%[7 Hlasy]
Ne nejsem vlkodlak a chci jím v budoucnu býd Ne nejsem vlkodlak a chci jím v budoucnu býd 10%[7 Hlasy]
Ano jsem, ale nelíbí se mi to a chci se nechat vyléčit Ano jsem, ale nelíbí se mi to a chci se nechat vyléčit 17%[12 Hlasy]
Ano jsem a je to super Ano jsem a je to super 45%[32 Hlasy]
Ano byl jsem, ale vyléčil jsem se Ano byl jsem, ale vyléčil jsem se 18%[13 Hlasy]
Počet hlasů : 71
 Tisk diskuze
Jak se vám líbí být vlkodlak?
castle
Jse už vlkodlak, nebo jím budete?SmileJá osobně jsem už vlkodlak a je to super, lepší než být upír a vlci na mě neútočí což je super a vyléčit se rozhodně nechci a co vy jak ste na tom s vlkodlaky.Grin Grin
Upravil/a Honzas4400 dne 02.12.2011 22:46
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Honzas4400
Ještě mi tam chybí možnost "Je mi to putna" Osobně jím sem, ale proměnim se jednou za uherskej rok, takže mě to je úplně jedno Grin Možná to má jen tu výhodu že nejsem nemocnej jak ta babka co bydlí vedle mě Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Promiň du to opravit.Smile
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Trhanec
Já jsem byl chvíli, ale dal jsem to pryč.. přišlo mi divný být dovakhiin a přitom být vlkodlak. ... ne že bych hrál RP nebo tak, ale některý věci mi vadí. Jako třebak když jsem mág na vysokým levlu a nedám blbýho banditu fireballem na ránu Grin
 
sankuri
Osobne se mi to jako napad libi, ale finalni provedeni je dost dementni, zvlast nemoznost sbirani veci
 
Ligos
"býd" Grin
 
Rads
zastávám názor Honzas4400, je mi to celkem šumák, sice su vlkodlak ale tak ňák ho nevyužívám
 
Rysing
Já jsem se vlkodlakem stal chvíli po začátku mého hraní, ale jelikož mi nefunguje zbavení se lykantropie, musím být prostě rád za vlkodlaka Grin .

Ikdyž jediný výhoda je odlonost vůči nemocem- to ostatní jsou spíš nevýhody.
 
ijacek
Já jsem vlkodlak a je to fajn, i když to taky moc nevyužívámGrin
A jaký to má nevýhody? Napadá mě jen, že se pořádně nevyspim, jinak jsem nic nezaznamenal.
 
Kingmichal
Já jsem vlkodlak skoro od začátku ale proměnil jsem se tak 3x... Neprijde mi moc silnej a hlavne to, ze s nim nejdou sbirat veci je uplne na prd... Akorat vyhoda v tech nemocech, jinak mi to prijde k nicemu...
 
Jeimy
Vypada to "cool", ale bol som v soku, ked ma bezny protivnik prepichol na 2-3 tri. Mozno je to tym, ze som sa k tejto abilite dostal az po lvli 50 a hram na najtazsiu obtiaznost, ale aj tak ma to mierne povedane prekvapilo.
 
koniaash
Konečně nějaká hra, kde nejsme krvelačné obludy. Ovšem velké výhody z toho bžt vlkodlak moc nepramení, řekl bych, že s mečem jsem hustší ( hraju na Znalce ) . Dal bych pravou guli za mod, kde by měli vlkodlaci vlastní doupě-město s novými questy, předměty, manželkou... Jinak všem zájemcům o vlkodlačí tématiku doporučuji PnP RPG Werewolf:The Apocalypse od White Wolf. Dal bych i odkaz, ale stratil jsem je. Budu hledat, ale pamatujte, warez škodí tvůrcům Smile
 
Lycan
A jak se vám povedlo být vlkodlak? Nemůžu na to přijít. Stáhli jste si nějaké modifikace? Prosím, rád bych si zahrál za vlka.
 
Sworld
Lycan napsal:
A jak se vám povedlo být vlkodlak? Nemůžu na to přijít. Stáhli jste si nějaké modifikace? Prosím, rád bych si zahrál za vlka.


musíš se v bílém průsmyku přidat k.... nevzpomenu si na to jmeno Grin ale maji dům v prostřední části města, po pravý straně, je tam nebeská kovárna a ten dům vypadá jak loď dnem nahoru. Splň jim pár questů a oni ti pak nabídnou přeměnu.
 
HenryNeal
Družníci , a nebo prsten hircinia
...for the Emperor !....
 
bobio
za vlkodlaka se hodi byt tak na začatku hry,to ste zatim silni ale později když mate vysoky lvl tak je vlkodlak slaby,lehko se to zjisti,raz sem sel na draka a za vlkodlaka sem nedal skoro ani ranu Grin ale zabil sem ho,pote co on zabil me,takze se to moc nevyplati za neho byt,jedina vyhoda je ta odolnost na nemoci pokud nemate helmu na odolnost co sa da desi najit........a kdyz po spani nejsem odpocinuty,tak co to ma vlastne byt? mam oslabene jine schopnosti ci co? nevite? Grin
 
martin228
Ja som našiel perfektný mód na vlkolaka kde ty to regeneruje HP normálne lebo keď som bol vlkolak tak sa mi skoro vôbec neregenoval život a ešte môžem aj vyššie skákať vo werewolf forme a mám bieleho vlkolaka Grin

Inak werewolf je perfektný sem tam prepadnem dung a pojem v ňom banditov Grin
 
bobio
martin228 napsal:
Ja som našiel perfektný mód na vlkolaka kde ty to regeneruje HP normálne lebo keď som bol vlkolak tak sa mi skoro vôbec neregenoval život a ešte môžem aj vyššie skákať vo werewolf forme a mám bieleho vlkolaka Grin

Inak werewolf je perfektný sem tam prepadnem dung a pojem v ňom banditov Grin

to co pises vypada lakave,za pokus by to mohlo stat a mohlo by to hru zpestrit Smile
 
martin228
bobio napsal:
martin228 napsal:
Ja som našiel perfektný mód na vlkolaka kde ty to regeneruje HP normálne lebo keď som bol vlkolak tak sa mi skoro vôbec neregenoval život a ešte môžem aj vyššie skákať vo werewolf forme a mám bieleho vlkolaka Grin

Inak werewolf je perfektný sem tam prepadnem dung a pojem v ňom banditov Grin

to co pises vypada lakave,za pokus by to mohlo stat a mohlo by to hru zpestrit Smile


Tu som to stiahol oplatí sa to a aj to dá niečo do armoru aj do damage vlkolaka vylepší to všetkých vlkolakov v hre teda ak sa premenia Smile

http://www.skyrim...hp?id=4102
 
Lavaled
Je to super za vlkodlaka ale má nevýhodu že nedostává zkušenosti!ale o proti upírovy je lepší Smile
 
http://www.facebook.com/profile.php?id=10000329934
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
upír vs vlkodlak Skyrim - obecně 10 03.06.2016 16:16
Upír i vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 6 23.08.2015 16:55
Vlkodlak - jeho fyzická a magická odolnost Skyrim - dotazy, návody,.. 4 23.01.2015 17:21
Hircinovy Totemy (vlkodlak) Skyrim - dotazy, návody,.. 7 25.07.2014 22:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist