Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Řezník
faustik
Ahoj chtěl bych se zeptat proč mi nejde koupit dům ve Větrným Žlebu někde sem četl že musim ještě udělat nějaký úkol s Řezníkem a na ten úkol sem nenarazil jinak legii mám kompletní. tak prosím jestli by někdo řek kde pls je zadání q s řezníkem nebo jak získat ten dům
 
tonym95
mám stejný problém
 
Rufu
Úkol s řezníkem začíná klepy na tržišti o vraždách dívek.Pokračuje pátráním po vrahovi Řezníkovi.Je to úkol Krev na ledu.
Zrovna ho plním ,ale také jsem se zasek.Mám hlídat v noci kamenou uličku nebo tak nějak (stoupnout si před hostinec k ohni).Nevím jak dlouho tam mám čeka -kdy se objeví?
 
Portak
Jdi ke kovárně.. tam uvidíš chlapa jak chce zavraždit nějakou ženu... něco jako v Markhartu (nebo tak nějak Smile)... můžeš to stihnout zarazit.. ja to udělal pokřikem odzbrojení Smile
 
majki77
jak tak čtu, tak každému se ten quest chová jinak, mi začal např tím, že na jednom hrobě vyšetřovala stráž nález mrtvé dívky... ani žádnou uličku jsem nehlídal, ale hledal stopy na místě vraždy
 
mamolahonor
majki77 napsal:
jak tak čtu, tak každému se ten quest chová jinak, mi začal např tím, že na jednom hrobě vyšetřovala stráž nález mrtvé dívky... ani žádnou uličku jsem nehlídal, ale hledal stopy na místě vraždy


U mě to samý, taky sem pomáhal s vyšetřováním vraždy po nálezu mrtvého těla na hřbitově. A dohrál až do konce a žádný hlídání se nekonalo. Akorát po zaplacení domu, všech zařízení včetně úklidu po vrahovi mi bohužel ten bordel neuklidili, asi malej BUG, takže ho mam pěkně zařízenej, ale na podlaze všude krev a v laborce chlív z masa a kostí, kterej se bohužel ani nedá sebrat. GrinDD

Jinak tohle by mě hodně zajímalo, proč to má každej jinak. Hodně kritikum, včetně jednoho 100+ uřvanýho, by to mohlo zase o chloupek zavřít hubu Grin
 
Ambushc
Já to mám třeba tak že barák koupenej . Quest nelze dodělat pokaždé když v běhnu do baráku tak na mě zaútočí řezník zabít nejde dycky si klekne a když přídu znova zase zaútočí ani mluvit snim nejde. Tak bydlim jinde Grin
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
faustik
Rufu napsal:
Úkol s řezníkem začíná klepy na tržišti o vraždách dívek.Pokračuje pátráním po vrahovi Řezníkovi.Je to úkol Krev na ledu.
Zrovna ho plním ,ale také jsem se zasek.Mám hlídat v noci kamenou uličku nebo tak nějak (stoupnout si před hostinec k ohni).Nevím jak dlouho tam mám čeka -kdy se objeví?



Tak na tržišti sem hledal jediný co sem se dozvěděl je ze vraždí hezky dívky q mi nedal na hřbitově sem taky hledal mrtvolku a nic tak vůbec nevim Sad
 
hihi789
S tím questem vůbec nemůžu hnout. Prokecl jsem snad úplně každého. Žádné vyšetřování na hřbitově se nekoná (je to doufám ten u síně smrti).
 
Barbar
taky ne stál jsem jak kokot u tržiště a nikdo nic neříkal, prokecal jsme kde koho...
 
Rufu
Tak včera dodělán(díky za radu).Úkol krev na ledu.
1.Úkol s řezníkem začíná klepy na tržišti o vraždách
2.Správce vás pošle za strážemi u hřbitova.Jedna stojí u hrobu na kterém je krev.
3.Jdete si pokecat s tou babkou co se stará o mrtvé.
4.Pokecáte se správcem a jdete k hrobu a sledujete krvavé skvrny vedoucí od toho hrobu k baráku.
5.Buď se do něj vloupete nebo zajdete za správcem-dá vám klíč.
6.V domě najdete letáky říkající že je to Řezník.Popovídáte si z osobou která letáky píše.
7.Správce nechá podle vaší výpovědi zatknout mága.
8.Máte hlídkovat v noci v ulicích města.
9 na tržišti v noci se někdo chystá zabít jinou osobu vy to překazíte.
10.Vrahem není mág ,ale někdo jiný-splněno.
 
Ulf
Je tam ještě jedno řešení, rychlejší, s nižším počtem mrtvol a bez justičního omylu.
 
faustik
Rufu napsal:
Tak včera dodělán(díky za radu).Úkol krev na ledu.
1.Úkol s řezníkem začíná klepy na tržišti o vraždách
2.Správce vás pošle za strážemi u hřbitova.Jedna stojí u hrobu na kterém je krev.
3.Jdete si pokecat s tou babkou co se stará o mrtvé.
4.Pokecáte se správcem a jdete k hrobu a sledujete krvavé skvrny vedoucí od toho hrobu k baráku.
5.Buď se do něj vloupete nebo zajdete za správcem-dá vám klíč.
6.V domě najdete letáky říkající že je to Řezník.Popovídáte si z osobou která letáky píše.
7.Správce nechá podle vaší výpovědi zatknout mága.
8.Máte hlídkovat v noci v ulicích města.
9 na tržišti v noci se někdo chystá zabít jinou osobu vy to překazíte.
10.Vrahem není mág ,ale někdo jiný-splněno.



nj jo trochu prosím přibliž ty klepy od koho přesně ??? ale byl sem na trzisti asi 2 herni dny pres den i pres vecer a nic sem se nedozvedel
 
Rufu
To je hned začátek ve větrným žlebu ,prostě se ptej lidí na tržišti a stráží.Minimálně ta co stojí u toho zakrvavenýho hrobu nebo zkus i promluvit se správcem.Nebo hospodská ti řekne stoprocentně drby.
 
faustik
Rufu napsal:
To je hned začátek ve větrným žlebu ,prostě se ptej lidí na tržišti a stráží.Minimálně ta co stojí u toho zakrvavenýho hrobu nebo zkus i promluvit se správcem.Nebo hospodská ti řekne stoprocentně drby.



problém krev tam nikde neení
 
majki77
tak to pokračování questu tam nemám, mě to končí zavřením čaroděje...
Jinak mě ještě napadlo, ta zavražděná na tom hrobě je Zuzana (nevím jak dál), každopádně před tím, než ji zabili, tak jsem s ní kecal v hospodě, uklízela tam, tak jestli to nemůže mít vliv.
 
PET77
taky me to formalne konci zadrzenim toho carodeje. da se v tom pak nejak pokracovat - hlidat trziste...?
 
Kapr
PET77 napsal:
taky me to formalne konci zadrzenim toho carodeje. da se v tom pak nejak pokracovat - hlidat trziste...?


nekde v meste je dalsi zabita divka a u ni straz tak se ji na to zeptej(pokracovani)

Jinak mam problem co s tim pravym vrahem? ja jsem ho mel hned jako sipku na mape sledovat...a ted jsem v jeho dome ale zabit nejde vzdycky si klekne a mluvit s nim taky nejde :/
 
majki77
no tak už mám i tu druhou část, prostě mi po nějaké době stráže řekly, že se stala další vražda a že v tom mém vyšetřování je asi chyba....no a pak to pokračovalo, měl jsem hlídat okolí hospody a tržiště...
 
MortuusDominus
A... a já proč tam furt nemůžu koupit dům, snad tohle pomůže... ještě škoda, že ten podivný amulet z tohodle Q (co ležel v tom domě pod letákama) nejde očarovat Sad
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
řezník Archív zodpovězených dotazů 25 27.02.2014 15:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist