Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Morrowind nebo Oblivion?
Morrowind Morrowind 0%[0 Hlasy]
Oblivion Oblivion 74%[17 Hlasy]
Morrowind a pak Oblivion Morrowind a pak Oblivion 26%[6 Hlasy]
Počet hlasů : 23
 Tisk diskuze
Tutorial - Construction Set
Scarcz
Kdo by si nechtěl udělat svůj vlastní domeček? Nebo rovnou město a nějaké úkoly? Asi každý, ale ne každý to dovede. Proto jsem se rozhodl že tu budu přidávat tutorial ke Construction Setu, kde si postupně zkusíme něco vybudovat. A vyvstává zásadní otázka, chtěli byste mít svůj domeček v Cyrodilu nebo v Morrowindu?
Construction Set pro Morrowind je lepší v tom, že je jednodušší a méně náročný na hardware, navíc s ním umím.
CS pro Oblivion je lepší v tom že nabízí více možností, ale přijde mi složitější a je i náročnější na HW, mě se například někdy nezobrazují různé objekty. Navíc s CS pro Oblivion jsem zatím neměl tu čest, ale co jsem tak viděl, tak to bude v základech podobný jako u Morrowindu.
Nebo můžeme začít s Morrowindem a pak přejít na Oblivion, to mi přijde jako nejlepší možnost.

Jinak v tutoriálu si ukážeme základy, vytvoření krajiny a interiérů, postav a následně i jednodušší quest.(možná se zmůžu i na víc, ale nevím) Všude na netu je sice podobných návodů dost, ale zde bude výhoda toho, že si budeme moci navzájem radit.
Upravil/a Scarcz dne 22.04.2011 01:36
 
Scarcz
Ty to jako problém nevidíš, já bohužel jo. Někdy dá dost práce, aby se mi vůbec objevili objekty, ale nějak to půjde.
 
Whirt
Já osobně v Morrowindu pracovat také umím, ale rád bych se dozvěděl nějaké funkce o kterých jsem neměl ani ponětí. V Oblivionu umím pouze základy, takže by mě to potěšilo - např. neumím udělat vlastní quest Smile... Jsem pro Morrowind a pak Oblivion (jak už jsem hlasoval Wink).
 
SkyrimAdmin
@Scarcz - přeposlal jsem ti jednu PM.
 
http://skyrim.4fan.cz/
Uriel Septim
Bylo by supr sem taky přihodit odkazy ke stažení na CS jak pro Oblivion tak pro Morrowind.
Jinak, já osobně jsem pro Oblivion, Morrowind jsem hrál ale kvůli dnes již špatné grafice jsem ho odinstaloval - jinak příběh SUPR!
Kryštof Plachta
 
Whirt
Špatná grafika? Zkus tohle Wink :
http://youtu.be/2...
A navíc - na grafice nezáleží, ale na hratelnosti a poutavosti Smile
Upravil/a Whirt dne 12.06.2011 14:04
 
castle
Morrowind nemá rozhodně špatnou grafiku.Mě navíc nejde o grafiku ale o příběh.Grin
 
Scarcz
Tak bohužel už další díl nestihnu před svým odjezdem dokončit. Takže ho očekávejte až za měsíc. Omlouvám se, ale přípravy na tábor vrcholí.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Construction set The Elder Scrolls III: Morrowind 1 15.02.2013 11:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist