Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
kodove zamky
master
zdarvim jak otevíráte kodove zamky ve hře se symboly trefujete te to na slepo nebo skoušíte dokud to nepadne nebo jse to da nekde zjistit
 
skeve
jestli myslíš dveře, co otvevírají pařáty, tak na těch pařátech jse správná kombinace.
Upravil/a skeve dne 27.11.2011 22:32
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Ambushc
A nebo jestli myslíš takový ty posuvný sloupy tak to máš dycky někde nad tim ten správnej znak nebo naproti tomu Smile
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Marcus Flavius
Jo většinou jsou nápovědy,někdy i v knize kterou v té místnosti najdete Grin
 
sankuri
Je jeden dung kde jsou 4 hned na zactku ale jsou falesne:-) jsem uz pak nevedel coby tak jsem zkousel nahodne kombinace a nic, ty prave jsou az pozdeji:-)
 
Marty
Grin máš jenom 64 kombinací
 
TOM_cz
Marty napsal:
Grin máš jenom 64 kombinací

Zajímavé číslo, jak si na něj přišel ? Shock
 
Raven
master napsal:
zdarvim jak otevíráte kodove zamky ve hře se symboly trefujete te to na slepo nebo skoušíte dokud to nepadne nebo jse to da nekde zjistit


Pokud máš na mysli kruhové zámky se symboly zvířat, pak je správná kombinace zobrazena na spárech draků. Otevřeš v inventáři a pootočíš tak aby bylo vidět zespodu (jako by dlaň).

Zlatý spár - je úkol pro obchodníka ve vorařově, kdy mu někdo tento spár ukradl, aby našel poklad.
Je tu ještě jeden - Spár korálového draka - (možná jich je víc, ale jiný jsem nenašel) ale nějak se nepamatuju, kde se nacházel...
 
jupiland
Těch spárů je strašně moc...Diamantový spár, Ebenitový spár je myslím taky...nosím je všude s sebou, co kdyby náhodsou bylo nutné je použít...ale zatím nebylo potřeba Smile
 
Game-Killer
len doplním že tie pazúre môžete hneď zahodiť alebo predať ... ak ich budete potrebovať neskôr tak sa nebudú dať vyhodiť
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist