Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
O hudbě
Scarcz
No, a já abych se zase pustil do Oblivionu, když to tu tak slyším.
 
Whirt
Grin aneb jak zlákat fanouška Wink
 
MortuusDominus
Tak jak tu ted lítám po youtube a poslouchám ty témata, tak jsem narazila na celkem zajímavý Elder metal Smile Ale poznavám jen kousky, kdyby mi to někdo pustil jen tak, tak nevím, že je to z Elder...

Upravil/a MortuusDominus dne 24.03.2011 00:24
 
Whirt
Nejvíc to udá ten začátek, ale jinak se mi to dost líbí, zajímalo by mě, jestli se to někdy hrálo naživo Wink
Jinak, tady jsou upravené Morrowindské melodie, jednou jsem je sehnal s albem různých variant soundtracku (včetně s úpravou Daggerfallských melodií), osobně se mi líbí ta Island of Edges: http://www.uloz.t...themes-rar
Upravil/a Whirt dne 24.03.2011 18:23
 
MortuusDominus
-Na živo to teda nevím, podle komentářů to snad dělal v programu, tak se mu asi s tím hrát na nástroj nechtělo.

-Souhlas. To Island of edges zní asi nejlíp (sedí mi tam ty efekty "jakože bouřka" Smile )... Celkem hezkej začátek byl u toho Freemind-the final stage, ale pak už to nebylo úplně ono.
 
Whirt
Já Island of Edges slyším už pokolikáté a pořád se mi libí - představuju si to moře a ten deštík v bažinách Seyda Neen, pak tak větřík na svazích poblíž Rudé Hory... Prostě krásná idylka. Jinak se mě ještě líbí nástroj použitý v Outlander, teď si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje, ale je to jako by se bouchalo tyčkou do strun. To by taky šlo použít do Island of Edges...
 
MortuusDominus
Atmosfericky to k tomu Morrowindu sedne... to je pravda. Vím co myslíš (tím zvukem z Outlander ). ale nevím, jak se to jmenuje, stejně se v tom nevyznám Grin .... Ale to by mi v tom ani nějak moc nesedlo. Celkem by mi k tomu sedl ten ... (opravdu mám mezery) takovej klavír, ale né klavír... . Nástroj co byl ve filmu Ripleyho hra. Tak žena toho Ripleyho na to hrála. Ale to jsem moc nepopsala Grin Je to nějaký celý chytlavý- tak před těma dvěma dny jsem poslouchala Morr a Oblivion do zblbnutí... Smile
 
Whirt
Po vydání Portalu 2 si nemůžu přestat pouštět písničku v titulkách...
 
Zarath
Žes to sem vůbec dával. Víš žes právě úmyslně způsobil lidem závislost? Grin
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Whirt
Grin GLaDOS mě ovládla! Donutila mě k tomu v rámci testu Wink
 
Whirt
Jak se zdá, tak nejen závislost na té písničce Grin
Ale pokud sis nezahrál jedničku (což předpokládám že jo), tak se nejdřív pust do ní. Teď stojí kolem 200 korun.
A pro další závislost (na příkaz GLaDOS) tu mám ještě jednu Wink
 
castle
Mě osobně se zamlouvaj Lordi,Oblivion,Morovind,Pán prstenu a jako vyzvánění mám skyrim z oficiálního traileru.GrinJo ještě soundracky z Conana a piráti z karibiku.Grin
Upravil/a castle dne 19.07.2011 09:57
 
Honzas4400
Já sem závislej na song z Piráti z Karibiku, Portal 1 a 2, Mirror's Edge a na písničku Franco Un-American od NOFX.Knight
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Mamutos
Mně osobně se moc líbí soundtrack z celého World of Warcraft, jako hru to zavrhuju, ale soundtrack to má fakt skvělejWink
 
MortuusDominus
Tak to já nemůžu už několik let pustit z hlavy tohle :
(s Mansonem to jde teda od 10 k 5, ale tohle je pro mě "hymna" Smile (ta písnička, né ten klip Grin )
[url] [/url]
Upravil/a MortuusDominus dne 19.07.2011 02:24
 
Kresuky
mě skyrim,kabáti,morrowind,oblivion,lordi,divokej billSmile
Ork
 
Whirt
Mortuus: Jo tu taky naprosto žeru Wink
Taky jsem si v poslední době oblíbil Apocalypticu.
 
MortuusDominus
Vítej zpátky Whirte Smile
( Apocalypticu tu taky mužu - ono je vůbec na hudební scéně spousta hezkých věcí )
 
Mamutos
U Apocalypticy se mi líběj jen alba která vyšla před 7th Symphony, takže Cult, Inquistion Symphony atd..
 
Zarath
Já osobně mám v hudně hodně vytříbený vkus a není snad jediné skupiny, nebo umělce od kterého by se mi líbilo všechno. Jednudoše poslouchám všechno co mi právě padne do ucha od DNB přes ROCK, POP až třeba k RAPu.

( Pendulum, The Glitch Mob, Offspring, Prodigy, Nightwish, Hilltop Hoods - prostě z jednoho soudku Grin)

- Jde hlavně o to jakou mám zrovna náladu.
Upravil/a Zarath dne 20.07.2011 21:21
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Slovní Fotbal - Seriály, Filmy, Hudba a Knihy Hry 2545 13.05.2018 22:38
Bojová hudba Skyrim - dotazy, návody,.. 3 07.09.2015 14:03
Hudba Pokec 8 30.07.2015 23:35
[Hudba] The Blacksmith's Tale, Call to Arms a další » Skyrim - Váš svět 27 22.07.2014 22:35
Morrowind se seká a nefunguje hudba The Elder Scrolls III: Morrowind 1 31.12.2011 11:30
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist