Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zdali pak jde aby společnici mohli jezdit na koni ?
Aragorn
Vcelku mě to zajímá, pač sice hraje nádherně propracovaná , ale jak si jim vypadlo "nebo taky ne" to že když máte koupeného koně a zároveň aktivního společníka tak že za vámi bude běhat jako kokos Grin Koupil jsem i je mu koně a prostě to nejde?!?! "Jestli to vůbec může jít ?!?!?!" Jo je to sice jen detail , ale jestli to nefunguje tak mě to minimálně mrzí !!! Grin ....
Upravil/a Aragorn dne 25.11.2011 01:37
 
Marcus Flavius
Společník za tebou běhá jak *kokos* to je bohužel smutnej fakt,proto si koně ani nekupuju,páč stejně mi plaší zveř a když chci něco zabít tak musím z koně NELOGICKY slést.Radši se toulám krajinou stylem nanápadně,rád totiž lovím a není nic hezčího než šípem skolit *nespatřen* třeba lišku. Apple
 
LokiTT
A hlavně kůň neni o tolik rychlejší než jít pěšky trochu nelogický ale je to tak takže kůň je zbytečnost
 
Mukuro Aiken
V Oblivionu byli koníci novinka a docela hezky využitá. Jezdily na nich hlídky, v úkolech i nějací kamarádi... Těď jako by na ně tak nějak zapomněli.
 
LokiTT
Nezapoměly ale prostě se na ně v...ly ted tam sou spiš jako modní doplněkGrin
 
Marcus Flavius
Jinak já už potkal pár jezdců,nějakýho lovce a taky šlechtice kterého doprovázel zbrojnoš.
 
LokiTT
Tak to já mám asi smůlu nepotkal sem eště nikoho na koni nojo no šlechtic na toho koně má a lovec ho někomu ukradl Grin
 
Whirt
Mukuro Aiken napsal:
V Oblivionu byli koníci novinka a docela hezky využitá. Jezdily na nich hlídky, v úkolech i nějací kamarádi... Těď jako by na ně tak nějak zapomněli.


Nezapomeň že kůň se objevil už v Daggerfallu, kde ti aspoň zkrátil čas cestování z jedné strany Hammerfallu na druhou, dalo se na něm i bojovat, což byla snad ta nejlepší věc. Ale stejně moc na to cestování nebyl, když každé město od sebe bylo bůhví kolik desítek kilometrů.

A co se týče mě, tak pokud chci koně, tak si ho většinou ukradnu a jedu - jinak je moc nevyužívám a žádnýho si rozhodně nekupuju Smile
 
Mukuro Aiken
Já teda potkávám jenom samé opuštěné koně různě po cestě, jak stojí nebo někam jdou. Škoda, že si je můžu jen "vypůjčit", ale ne ponechat, ačkoliv jsou majitelé buď evidentně mrtví, nebo přinejlepším nezvěstní. A taky nacházím mrtvoly samotných koní, někdy na dost obskurních místech, jako třeba u svatyně Azury úplně nahoře před oltářem.
 
LokiTT
No jo i Azura chce oběti na svuj oltář Grin a nebo tam šel pouze spočinout na věky Grin
 
Whirt
Já sem též potkal šlechtice, taky pár lovců, ale řeknu vám... Ti šlechtici jsou dost nafoukaný. Pfft
 
Mukuro Aiken
Whirt napsal:
Mukuro Aiken napsal:
V Oblivionu byli koníci novinka a docela hezky využitá. Jezdily na nich hlídky, v úkolech i nějací kamarádi... Těď jako by na ně tak nějak zapomněli.


Nezapomeň že kůň se objevil už v Daggerfallu, kde ti aspoň zkrátil čas cestování z jedné strany Hammerfallu na druhou, dalo se na něm i bojovat, což byla snad ta nejlepší věc. Ale stejně moc na to cestování nebyl, když každé město od sebe bylo bůhví kolik desítek kilometrů.

A co se týče mě, tak pokud chci koně, tak si ho většinou ukradnu a jedu - jinak je moc nevyužívám a žádnýho si rozhodně nekupuju Smile


Díky za upozornění, já jsem začal Morrowindem – předchozí díly jsem na nových strojích nerozběhl Sad
Jízdy na cizím koni taky sem tam využiju, ale štve mě, že jakmile slezu, tak začne odcházet zase zpátky.
 
LokiTT
Mu jednu bouchni a uvidíš jak za tebou pude až na konec světa Šaman(a že to není dalekoGrin)
 
Gothrin
zlatý pěšo, kůň je tady opravdu defacto k ničemu, radši chodim po svejch (jejích) a kochám se krajinkou, lovím a užívám krajinku
 
Aragorn
Díky moc všem za rady a názory Grin Jen jsem se chtěl přesvědčit zdali pak se na to vyflákli !!! =) Jak říkám je to jen detail , ale i tak mě to mrzí pač tím pádem koně nemají jinou cenu nežli jen cetka na okrasu Grin Ale co nevadí ! v Morrowindu nebyli vůbec ! Tak lepší nežli nic =P
 
xsniperx
tvuj spolecnik za tebou beha, obcas se nekde zasekne a tak mu musis ukazat jinou cestu jak se z bugu dostat ( treba porad bezi do skaly), jinak pokazde kdyz se presunes do jine lokace tak se teleportuje s tebou, plati to jak na otevirani dveri s questy, tak na presuny z mest na jina mista, pokud se nepresune, zrejme na ceste neco potkal a zabiji to, pripadne byl zabit, o tom bys ale mel dostat info
- jinak bacha, kdyz si koupis psa a rozhodnes se ubytovat ho doma a nechas ho tam par dni samotneho, tak se vrati k majiteli, ikdyz mu nechas zradlo tak presto utece, zmetek jedenGrin
 
http://www.sysprofile.de/id99932
Marien
Psy kupuju jedině do klobásí, tím řeším všechny výše popsané problémy Smile
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
skeve
A prodat kůň jde? Koupil jsem jednoho, protože jsem v Oblivionu jednoho měl a byl jsem s ním spokojenej, ale musím konstatovat, že tady je k ničemu a tak když už jsem jednoho koupil, tak bych ho prodal.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Gandalf
To jo no ale zase Jarl z Bílího průsmyku mi příjde docela v pohodě
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Malfurionell
Kůň není úplně k ničemu. Nevím, jestli jste to už zjistili, ale pokud má postava přeplněný inventář a nemůže běhat, na koni může jet rychle... Pfft
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Sám a přitom se společníkem? Skyrim - dotazy, návody,.. 12 14.01.2016 22:40
Společníci ve Skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 10 18.04.2015 12:40
Znovunalezení společníka - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.10.2014 12:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist