Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úpravy a připomínky
Whirt
Great! Mimochodem se plánuje na 11.11. soutěž o 5xDawnguard, tak kdyžtak řekni jestli se chceš účastnit poroty, nebo jestli chceš soutěžit Smile
 
Diego
Whirt napsal:
Great! Mimochodem se plánuje na 11.11. soutěž o 5xDawnguard, tak kdyžtak řekni jestli se chceš účastnit poroty, nebo jestli chceš soutěžit Smile

Rád bych do poroty, jestli jsem vítán.
 
Whirt
Samozřejmě že jsi! Později ti pošlu bližší informace... Teď nemám moc času Smile
 
hRDLA
Já myslel, že ten DG bude 3x.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Psal jsem to na chatu... Získaly jsme ještě dva navíc za reklamy Smile
 
Diego
Whirt napsal:
Samozřejmě že jsi! Později ti pošlu bližší informace... Teď nemám moc času Smile

Jsem rád, dík!Wink
 
nagasadowcz
Tak s 5ti výherci bych určitě ten test nezkracoval Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Slavnostně prohlašuji, že jsem dnes poslal více e-mailů, než za celý svůj život!

Poslal jsem naším novým servisním e-mailem () maily všem neaktivovaným účtům, což dělá celý 552...

Zatím mě odpověděli jen dva Grin
(mimochodem to posílání mi zabralo pěknou dobu!)
 
Diego
Mimochodem, po nepsaných událostech nevím co napsat do "shrnutí č. 2". Poznámky jsem si nedělal, tak nevím.
Asi mám okno.

Nějaký nápad?
 
Nerevar
Diego napsal:
Mimochodem, po nepsaných událostech nevím co napsat do "shrnutí č. 2". Poznámky jsem si nedělal, tak nevím.
Asi mám okno.

Nějaký nápad?

pár slov bych měl: 2. forová válka. 1. byla proti Melkorovi
Upravil/a Nerevar dne 01.12.2012 20:53
 
Diego
Nerevar napsal:
Diego napsal:
Mimochodem, po nepsaných událostech nevím co napsat do "shrnutí č. 2". Poznámky jsem si nedělal, tak nevím.
Asi mám okno.

Nějaký nápad?

pár slov bych měl: 2. forová válka. 1. byla proti Melkorovi

No nevím, jestli by se to mělo medializovat ještě více.
 
nagasadowcz
No, já myslím, že pokud vedení zaujalo taktiku banování a mazání příspěvků, tak by se mělo v tomhle duchu i dál držet a nerozpytvávat to už. Takže za sebe můžu říct, že myslím, že psát by se o tom do shrnutí už nic nemuselo.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
No, já myslím, že pokud vedení zaujalo taktiku banování a mazání příspěvků, tak by se mělo v tomhle duchu i dál držet a nerozpytvávat to už. Takže za sebe můžu říct, že myslím, že psát by se o tom do shrnutí už nic nemuselo.

Všechny příspěvky se akorát přesunuli do Hate Parku. Nic se nemazalo.
 
Diego
Takže: Něco o soutěži, dlc Dragonborn, Temné dny, Hry a pokud máten návrhy na nějaké příběhy, které stojí za připomenutí a zviditelnění, pište.
 
Nerevar
Diego napsal:
Takže: Něco o soutěži, dlc Dragonborn, Temné dny, Hry a pokud máten návrhy na nějaké příběhy, které stojí za připomenutí a zviditelnění, pište.

Jasně, zmin že se mi posral komp Grin
 
nagasadowcz
Whirt napsal:
nagasadowcz napsal:
No, já myslím, že pokud vedení zaujalo taktiku banování a mazání příspěvků, tak by se mělo v tomhle duchu i dál držet a nerozpytvávat to už. Takže za sebe můžu říct, že myslím, že psát by se o tom do shrnutí už nic nemuselo.

Všechny příspěvky se akorát přesunuli do Hate Parku. Nic se nemazalo.


OK, sry. Právě jsem si toho všiml. Tak nebo tak, taktika pohřbení a odpíchnutí se je celkem zjevná, takže myslím, že by se u ní už mělo zůstat. Očividně to funguje, takže co už Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Nerevar napsal:
Diego napsal:
Takže: Něco o soutěži, dlc Dragonborn, Temné dny, Hry a pokud máten návrhy na nějaké příběhy, které stojí za připomenutí a zviditelnění, pište.

Jasně, zmin že se mi posral komp Grin

Nuže dobrá...Grin
 
nagasadowcz
Diego napsal:
Takže: Něco o soutěži, dlc Dragonborn, Temné dny, Hry a pokud máten návrhy na nějaké příběhy, které stojí za připomenutí a zviditelnění, pište.


Yop. A jsou už vůbec o tom DLC nějaké kloudné informace nebo pořád máme k dispozici jen ty obrázky a náznaky? Po Heartfireu, co mi nic neřekl, se zas na něco TESovského docela těším.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
Diego napsal:
Takže: Něco o soutěži, dlc Dragonborn, Temné dny, Hry a pokud máten návrhy na nějaké příběhy, které stojí za připomenutí a zviditelnění, pište.


Yop. A jsou už vůbec o tom DLC nějaké kloudné informace nebo pořád máme k dispozici jen ty obrázky a náznaky? Po Heartfireu, co mi nic neřekl, se zas na něco TESovského docela těším.

Uvidíme co najdu na zahraničních webech.

Kvůli tomu budu muset pořád používat překladač.
Na nexusu jej už ani nepotřebuju, protože je to furt stejné.

Navíc tam přihodím sbírky módů, ode všech, kdo nějakou má.
 
nagasadowcz
Jestli je s ENG problém, stačí, když mi pošleš, co potřebuješ přeložit. Překládání mě baví, takže se o to rád postarám, jestli budeš chtít.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist