Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úpravy a připomínky
F33ry
Tahle stránka je super ale zajímalo by mně kdy doplníte informace. Povolání apodobně.
 
Kapr
Stranky jsou celkem dobry...ale to forum je takovy dost neprehledny(hlavne ty hlavni to!@#%§....dopomaha tomu to cerny pozadi a celkem maly pismenka textu(a nema mega monitor)
ale jinak fajn...tahle hra potrebuje forum diky moznostem a chybam Smile
 
Karlos
kde jsou aktualizace webu? to že přibude do nějaké rubriky nějaká novinka, viz sloupec Obsah nalevo, tak bych o tom informoval.. to Slováci mají ten web lépe spravovaný
 
Hollowfun
Kdy bude aktualizace? Hodně rubrik jsou prázdné. Kdy to bude,ž se celkem tesim
The Elder Scrolls V:Skyrim
Nejlepší hra !
 
Dteam
jo tahle stránka je o skyrimu česká jediná a mám za to že by si zasloužila aktualizovat
 
El Burro
Mno tak to tu procitam, koukam a narazil jsem na dost zarazejici ukaz, nemajici svetove obdoby - ceske preklady. IMHO je to otresny, proste se to neda, pri zjisteni prekladu 'stormcloaks' jako 'bournaku' sem si malem smichy pustil do trenek, to nemuzete myslet vazne, ale fakt. Stormcloaks nejsou nejaci Maznaci nebo Velky Vont, proboha.

To samy plati pro itemy/zbrane ...

Chapu, ze nekteri videli anglictinu z vlaku a bez 'cestiny' nejsou schopni ani hru ulozit (tlacitko F5 mimochodem), ale prosim admina (a zodpovedne jedince) o posouzeni teto jazykove koreknosti, prijde mi, ze se snazite byt papezstejsi nez papez. Nebo alespon uvadet puvodni nazvy v zavorkach, protoze jak rikam, obcas se to neda ... bournaci Grin
We who are strong ought to bear with failings of the weak, and not to please ourselves.
 
SkyrimAdmin
El Burro napsal:
Mno tak to tu procitam, koukam a narazil jsem na dost zarazejici ukaz, nemajici svetove obdoby - ceske preklady. IMHO je to otresny, proste se to neda, pri zjisteni prekladu 'stormcloaks' jako 'bournaku' sem si malem smichy pustil do trenek, to nemuzete myslet vazne, ale fakt. Stormcloaks nejsou nejaci Maznaci nebo Velky Vont, proboha.

To samy plati pro itemy/zbrane ...

Chapu, ze nekteri videli anglictinu z vlaku a bez 'cestiny' nejsou schopni ani hru ulozit (tlacitko F5 mimochodem), ale prosim admina (a zodpovedne jedince) o posouzeni teto jazykove koreknosti, prijde mi, ze se snazite byt papezstejsi nez papez. Nebo alespon uvadet puvodni nazvy v zavorkach, protoze jak rikam, obcas se to neda ... bournaci Grin


Tuto kritiku prosím směřovat jinam. S českým překladem my jako česká fansite nemáme nic společného. Bohužel.

Edit: jedná se o oficiální překlad do češtiny, který si objednala Bethesda
Upravil/a SkyrimAdmin dne 06.04.2012 14:05
 
http://skyrim.4fan.cz/
Diego
Chtěl bych se zeptat, jestli bude dopněna databáze módů. Samozřejmě vím že jich je ohromné množství a dávat sem všechny by bylo doslova nemožné, ale mohli by se sem umístit ty nejlepší a popřípadě i s českým překladem.
Já jsem ve Skyrimu vyzkoušel už hodně módů a vím, které jsou dobré, hra kvůli nim nepadá a podobné problémy.
Udělal bych určitě i nějaký popis módů a popřípadě seznam, které sem dát.

Pokud byste teda chtěli umístit zde několik módů, tak se můžete obrátit na mě.
 
Diego
Zdravím všechny uživatele tohoto fóra.
Sem prosím pište co se Vám nelíbí, co se má přidat, klidně všechno co Vás napadne.
Budu se snažit tohle fórum spravovat jak nejlíp budu moct. Budu rád za každou připomínku ke zlepšení našich stránek.
S pozdravem, Diego
 
Chell
super že tu zas máme moderátora Smile
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Diego
Ahoj lidi, postupně přidávám další módy do naší databáze. Kdyby byl nějaký dotaz k módům napište mi PM nebo svůj dotaz sdělte přímo k tomu módu.
 
Whirt
Tákže! Připravuju novinku na nové povídkové příběhy a tak se chci zeptat, kdo by chtěl na svoje díla v novince upozornit... Pozor nabídka je omezená Wink
 
Leneren
Já a můj-tvůj myths ten tam dej
 
hRDLA
Nejspíš já, ale napiš tam, že budou až od září.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Dóbře (tebe už jsem tam napsal hRDLO Grin)
 
Diego
Napiš tam i tu mou povídku, ikdyž je pozastavená- http://skyrim.4fa...#post_3583
 
Whirt
Kéž by se přihlísil ještě někdo - vás všechny tam mám i Ligose, protože vím, že jsou to značné novinky...
 
Mimz
Mohol by si tam, prosim, pridat aj moj Strieborna luna? Velmi pekne dakujem.
Zaujíma vás ako môže vyzerať budúcnosť ľudstva? Tak neváhajte a prečítajte si môj príbeh z post-apokalyptického sveta, v ktorom smrť číha na každom kroku. Môj príbeh- http://skyrim.4fa...rowstart=0
 
Whirt
Máš štěstí, zrovna jsem chtěl dělat uzávěrku Wink
 
Mimz
Whirt napsal:
Máš štěstí, zrovna jsem chtěl dělat uzávěrku Wink


Och, ďakujem Grin. Až teraz som sa dostala k PC tak čo už Smile
Zaujíma vás ako môže vyzerať budúcnosť ľudstva? Tak neváhajte a prečítajte si môj príbeh z post-apokalyptického sveta, v ktorom smrť číha na každom kroku. Môj príbeh- http://skyrim.4fa...rowstart=0
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist