Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Stará historie
SkyrimAdmin
Hráli jste vůbec někdy tuhle hru ? Grin Abych se přiznal, tak já jako 'velkej fanda' jsem Arenu nikdy nehrál. Jen vím o co šlo Frown
 
http://skyrim.4fan.cz/
Scarcz
O Arénu jsem jenom trošku zavadil, ale hodlám se k ní ještě vrátit až teď dohraju Oblivion (mam na hráno přes 120 hodin a stále nedohráno ) a Daggerfall jsem nehrál skoro vůbec. S Morrowindem už je to lepší ten jsem dohrál, ale v útlém věku takže si to někdy budu muset zopakovat. Do vydání Skyrimu mám zkrátka co dělat Cool
 
MrSanta
Heh, Arenu jsem hrál asi tak půl hodiny jako malej prcek. Anglicky jsem tehdá neuměl ani krkat a co je to RPG jsem neměl tušení. Tehdá jsem znal tak akorát Dooma a Wolfa, takže hru jsem samozřejmě ihned smazal s myšlenkou to je teda kravina Smile
 
SkyrimAdmin
Grin No aspoň něco, já jsem to nikdy nehrál a celkem toho lituju... Dneska už bych si to určitě nezahrál Sad
 
http://skyrim.4fan.cz/
Scarcz
no ja bych se na to chtěl jsště vrhnout. Vzhledem k tomu jak se na to asi bude odkazovat Skyrim. Jen nevim jestli se k tomu dokopu
 
SkyrimAdmin
no přece jenom je Arena pro MS-DOS Grin tak bych moc nevěřil tomu, že se k ní někdy dokopeš Grin http://games.holyfile.com/upload/screenshot820-1.jpg
 
http://skyrim.4fan.cz/
Scarcz
ja už se dokopal cca před půl rokem, ale sekl jsem se při hledání prvního kousku hole, byl jsem asi na nizky urovni. a pak jsem se na to nějak vykašlal, ale bavilo mě to, jen mi nešel zvuk
 
MortuusDominus
Mě šel projít jen první obaz ve vězení, jak sem našla východ (modry teleport), tak mě to dál nepustilo Sad Údajně nějaká ochrana proti pirátsví, kterou pak k free verzi zapoměli přidat. Asi. Jediná možnost, co mi zbyla-dovzdělat se videem. - taky bez zvuku.
 
Whirt
Já Arenu hrál... Po pravdě sem se na ní stal závislý Grin, hrál sem ji asi přes 50h a už sem měl tak vysokej level, že sem se chtěl pustit do hl. linie... Jenže pak můj stařeček s radioaktivním monitorem odešel do věčných lovišť a mě zbyl jen průměrnej počítač, na kterým nešel spusti DosBox ani Arena samotná Smile
Jako hra to byla pařba, nad kterou můžu i teď strávit čas, aniž bych si říkal že je to Dos hra s hnusnou grafikou. Pokud se do toho někdo chce pustit, doporučuju mu to hned jinak se k tomu už nedokope Grin
Jinak komu nejde zvuk, stáhněte si tuhle verzi od DJ Old games: http://www.oldgam...arena-the/
A co se týče protipirátské ochrany. Na konci císařského vězení se tě to zeptá na to, kolik stojí určitá věc v areně, např.: What is the cost of Force Bolt? A ty ve složce areny najdeš složku docs kde je txt soubor jménem Passwords, tam dáš vyhledat Force Bolt uvidíš cenu, tu opíšeš a potvrdíš - hotovo Wink
 
Scarcz
tak právě jsem si arenu zprovoznil na svým stařičkym notebooku (mám na něm linux a moc s ním neumím tak to bylo ještě o něco zajímavější) a hned zitra budu o dějepise pařit:-) Jen doufám že se mi to podaří ještě vychytat aby jela nějak rozumně a plynule, ale to se snad vyřeší nastavením dosboxu
 
Whirt
Uvidíš, že tě to vtáhne, je to opravdu super hra. Teda aspoň pro mě Wink
 
MortuusDominus
Aha slozka (na piratskou ochranu) , ja jsem taky vul. To me ani nenapadlo. Uprimne jsem byla rada, ze jsem to pres ten d box rozjela. Grin Ale jestli se da sehnat i zvuk, myslim, ze tu Arenu zas zprovoznim brzo. Taky myslim, ze je to hezka hra a ani grafika me netizi. Vzdyt je to prvopocatek neceho dokonaleho. O tom ani potom. Arenou to vsechno zacalo...
 
Whirt
Já to tak taky cítím, ale když se do toho někomu nechce, nenutím ho k tomu... (Jen mě to trochu mrzi Frown) Ale líbilo by se mi, kdyby se tahle hra objevila na mobil - to by nemuselo být až zas takový fiasko Smile, no co, toho se ale asi nedočkáme :/
 
Scarcz
no tak jak si takhle pařim v tý škole tak je to naprosto boží, doma bych se k tomu asi dokopal jen na chvíli ale takhle když nic jinýho skoro nerozjedu tak si to užívám. teď hledám listinu ve Stonekeepu.
 
Whirt
Grin Taky bych si ve škole zapařil, ale u nás by asi nešlo Sad navíc mám rozbitej Notebook
 
DAVIUS
ja sem si stahl arenu a zacal hrat v dosboxu... na mininotebooku EEEpc jestli znate.. spustim to vsechno je v pohode ale potom az se objevim ve vezeni mam lagyyyy 3metrovy ze se treba otocim za 10 sekund :/ jinak bych to hral navic sem ani nevedel jak utocim a nesel mi zvuk a mel sem to uplne prtavy (tu obrazovku ) to me hrozne moc stve Sad Sad tak sem to uz nehral Sad
Upravil/a DAVIUS dne 30.03.2011 13:41
 
Whirt
Když má člověk slabší PC, tak to v dos boxu nespustí bez sekání. Osobně měl skvělé historické PC, na kterém jsem to hrál, ale jednoho krásného zimního večera se zavařil a už ho nikdy nikdo nespustil... Teď už mám nějakou dobu nový, a tak jsem si to spustil v dosboxu - asi nejkvalitnější verze je od DJ Old Games, kde se Arena dá sehnat i s fungujícím zvukem http://www.oldgam...arena-the/
 
Scarcz
No v dosboxu doporučuju nastavit paměť alespoň na 32, nebo rovnou na 64. je to příkaz memsize=64
a pak zvýšit frekvenci procesoru, myslim že to je zkratka ctrl+F12 ale nejsem si jistej
 
DAVIUS
Vivi napsal:
zkoušel sis nastavit vyšší frekvenci procesoru v dosboxu?


abych pravdu rekl vubec se v programovani nevyznam Grin jinak jak se to nastavuje prosimte?
 
DAVIUS
jak se pise v dosboxu = me to nejde
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starší TESV Translator Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.09.2018 23:06
Staré savy + čeština do DLC + Steam Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.09.2014 15:24
Staré dřevěné dveře Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 00:11
Historie Nirnu Skyrim - zajímavosti 8 07.07.2013 16:40
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8043 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist