Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zajimavý quest?
Hanzito
Napsal jsem to proto, ze u toho borca muzou chytat vetsi duse. Kdo by chtel chytat maly? Jo jeste mam prsten se kterym muzu zrat mrtvy lidi ;-) Taky sranda. A podarilo se nekomu vzit si pekmou babu? Za celou dobu jsem narazil jen na skaredy a dokonce mi to nabidlo i nekolik chlapu, treba kovare apod. Jestli tam nenajdu peknou babu, tak hra u me ztrati par bodu :-)
Upravil/a Hanzito dne 25.11.2011 12:58
 
sankuri
Hanzito napsal:
Napsal jsem to proto, ze u toho borca muzou chytat vetsi duse. Kdo by chtel chytat maly? Jo jeste mam prsten se kterym muzu zrat mrtvy lidi ;-) Taky sranda. A podarilo se nekomu vzit si pekmou babu? Za celou dobu jsem narazil jen na skaredy a dokonce mi to nabidlo i nekolik chlapu, treba kovare apod. Jestli tam nenajdu peknou babu, tak hra u me ztrati par bodu :-)


Ja se ozenil s Vranici co ti da jeden z questu v dungeonu, to je panecku krasavice:-D
 
LokiTT
Já si vzal Ysoldu ale ted poslední tyden (v hením čase)sem jí nikde nenašel Sad
 
TOM_cz
Grin
Hanzito napsal:
Napsal jsem to proto, ze u toho borca muzou chytat vetsi duse. Kdo by chtel chytat maly? Jo jeste mam prsten se kterym muzu zrat mrtvy lidi ;-) Taky sranda. A podarilo se nekomu vzit si pekmou babu? Za celou dobu jsem narazil jen na skaredy a dokonce mi to nabidlo i nekolik chlapu, treba kovare apod. Jestli tam nenajdu peknou babu, tak hra u me ztrati par bodu :-)


Nevím, jestli duše Mamuta nebo obra ti připadají malé... Grin Grin nebo těch kostlivců a "zombíe" Cool
Obě hvězdy pojmou stejně "velké duše", takže zase jsi to trošku"netrefil". Wink
Upravil/a TOM_cz dne 25.11.2011 13:58
 
LokiTT
Cgci se zeptat jak velkej je rozdil mezi kamenem duší a Azuřinou hvězdou eště sem neměl čas to odskoušet Frown
 
TOM_cz
Azuřina hvězda pojme i ty největší duše (když je prázdná) a při použití se nezničí, kameny duší se při použití zničí (ztratí) a pojmou jen duše podle velikosti kamene...
 
LokiTT
Jo tak to sem čekal dík za info
 
Hanzito
TOM_cz napsal:
Grin
Hanzito napsal:
Napsal jsem to proto, ze u toho borca muzou chytat vetsi duse. Kdo by chtel chytat maly? Jo jeste mam prsten se kterym muzu zrat mrtvy lidi ;-) Taky sranda. A podarilo se nekomu vzit si pekmou babu? Za celou dobu jsem narazil jen na skaredy a dokonce mi to nabidlo i nekolik chlapu, treba kovare apod. Jestli tam nenajdu peknou babu, tak hra u me ztrati par bodu :-)


Nevím, jestli duše Mamuta nebo obra ti připadají malé... Grin Grin nebo těch kostlivců a "zombíe" Cool
Obě hvězdy pojmou stejně "velké duše", takže zase jsi to trošku"netrefil". Wink


Jezis ty si kokot...bez za roh a naliskej si
Upravil/a Hanzito dne 25.11.2011 15:46
 
Authan
Hanzito největší kokot si tu ty.
A může mi někdo říct jaká z tech hvězd je na zvířata a monstra,a která na lidi???
 
Hanzito
Authan napsal:
Hanzito největší kokot si tu ty.
A může mi někdo říct jaká z tech hvězd je na zvířata a monstra,a která na lidi???

Aby se kokot cislo 2 nepridal, ze?
 
Mukuro Aiken
Nemůžete ho někdo uklidnit, toho Hanzita?
 
tonym95
to je teda diskuze .. a moje odpověd na otázku kdo by chytal malý duše tak třeba já je používám k tréningu očarování .. v kovářství vyrobim dýku a pomocí malých a drobných kamenů očarovávám .... obyčejné kameny nechávám na dobíjení a obří na očarování věcích které používám
 
LokiTT
Hanzito : takyvý jako ty mam nejradši 4příspěvky a všechny jenom nadávky Angry když neumíš napsat něco normálního tak radši ani nepiš a šoupej noha zdar
 
RyanGame
Mne se líbí zatím teda jenom Vex z cechu zlodějů, bohužel vzít si ji nejde
 
Mukuro Aiken
Vex je dobrá, ale připadá mi taková už trochu vyžilá. Jako ostatně hodně ženských ve Skyrimu.
 
TOM_cz
Authan napsal:
Hanzito největší kokot si tu ty.
A může mi někdo říct jaká z tech hvězd je na zvířata a monstra,a která na lidi???

Azura (quest u azury) na zvířata, monstra apod., černá hvězda (quest u toho mága v hospodě) je na lidi.
 
TOM_cz
Hanzito napsal:
TOM_cz napsal:
Grin
Hanzito napsal:
Napsal jsem to proto, ze u toho borca muzou chytat vetsi duse. Kdo by chtel chytat maly? Jo jeste mam prsten se kterym muzu zrat mrtvy lidi ;-) Taky sranda. A podarilo se nekomu vzit si pekmou babu? Za celou dobu jsem narazil jen na skaredy a dokonce mi to nabidlo i nekolik chlapu, treba kovare apod. Jestli tam nenajdu peknou babu, tak hra u me ztrati par bodu :-)


Nevím, jestli duše Mamuta nebo obra ti připadají malé... Grin Grin nebo těch kostlivců a "zombíe" Cool
Obě hvězdy pojmou stejně "velké duše", takže zase jsi to trošku"netrefil". Wink


Jezis ty si kokot...bez za roh a naliskej si

Nesuď ostatní podle sebe, a jestli se umíš chovat jen jako malý spratek tak to seš teda fakt borec na konec... seš prostě frajer že umíš napsat tak hrubá frajerská slova... Takové lidi všichni strašně obdivují !
 
tomikzlesa
Pro me zatim nejzajimavejsi je ukol pro temne bratrstvo Smuek nepřichází, mate za ukol nekoho zabit, ale o to tolik nejde, osoba se nachazi ve vyborne propracovanym komplexu trpaslicich mechanismu, a hlavne se tu nachazi specialní zařizeni, ktere vam otevre dalsi podzemni komplex coz je zabava cca na hodku a pul :-)
 
RyanGame
Haha práve teď, kdy mám temeř dohranou hru.. Zbyvá mi už jen příběh legie a cechu bojovníku + magů, jsem potkal argoriana jmenem Zpitý-pod-obraz nebo tak nějak a chtěl po mne 10 000,- za to že jsme mu tehdy se Samem ( ten opilecký super quest) řekli, ať ukradne nějakej klobouk a donese nám ho.. Grin Paráda, potěšilo mě to Smile
 
TOM_cz
Mi ho bylo líto, tak jsem ho ukecal a dal mu 750 Shock
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Nový Quest. Skyrim - dotazy, návody,.. 3 19.05.2014 23:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist