Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Společníci-BUG
Redanthalas
Nevim co se stalo ale nejdou mi nabrat společníci žadnýho nemam ale kdyžchci nejakyho nabrat rekne mi ze uz me nekdo dobrvazi dekuji za pomoc.
 
Jeimy
mne tuto hlasku dava vtedy, ked mam nabraneho spolocnika a povedal som mu, aby ma niekde pockal. tak tam stoji a caka jak tvrde Y a nikto dalsi sa k tebe nemoze pridat. ked to bude tento pripad a nepamatas si presne, skus si spustit starsi save na pripomenutie
Upravil/a Jeimy dne 22.11.2011 15:54
 
Redanthalas
Diky ale nejvišší level kde to jde je 4 takze uz se mi to nechce znovu hrat.Nikoho kdo se mnou šel jsem nenašel.Sad Neznas nějakej jinej zpusob jak se s toho dostat?
 
Wolfox
Zkus si začít nějaký quest, kde je ti vnucen nový společník (např. úkoly pro Společníky v Průsmyku), ten totiž toho stávajícího chtě nechtě vyšoupne a nahradí ho. Po úkolu zaase odejde, tvůj minulý se vrátí tam, kdes ho najmul (a měl by se k tobě připojit podruhé zdarma), a ty máš volné místo pro společníka.
 
Ambushc
Napiš do konzole player.moveto a ID postavy
ID najdeš zde http://elderscrol...e_Unbroken pod obrazkem máš BaseID a nebo ReflD tak to zadáš bude to vypadat nějak takhle player.moveto 000918E2 akorát si musíš změnit to číslo jak sem již psal Smile tky se mi to stalo ale tenhle příkaz to vyřešil a už zase byla semnou Smile
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
MortuusDominus
A nebo se na něj prostě vykašli on se za nějakej čas ( nijak dlouho to netrvá ) sám vrátí na místo kde jsi ho nabral. V levo nahoře se objeví hláška, že společníka už nebavilo na tebe čekat. (chvíli to trvá, než se dopraví k sobě domů)... ale je to asi tak nejlepší, co mužeš dělat.
 
Ambushc
Nebo tak Smile taky řešení Smile
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Redanthalas
diky moc
 
hradezde
To Ambushc: Tvím postupem jsem zjistil kde mi společník zůstal, ale dostat ho od tamtud se mi ho nepodařilo Sad Je v úkolu Noc, na kterou nezapomenu. Mám sice Sangvinovu růži ale ne společníka Sad
Wink
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Sám a přitom se společníkem? Skyrim - dotazy, návody,.. 12 14.01.2016 22:40
Společníci ve Skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 10 18.04.2015 12:40
Znovunalezení společníka - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.10.2014 12:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8044 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist