Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Sarako
Tondulin:
,,Vůbec ne." odpověděl ti Kai a zakroutil hlavou ,,A přidávat se do toho jejich klubu pošahanců, abych to zjistil, se mi nechce."

Kai se ještě na chvíli zamyslel, ale nic ho nenapadlo a tak dodal: ,,Asi bysme měli jít do třídy. Za chvíli nám začne další dvouhodinovka." a s batohem přes rameno vyčkával, jestli půjdeš s ním, nebo se ho budeš chtít ještě na něco zeptat.

Aurelius:
,,Ani Midori se té sukuby nebojí." začal tě ujišťovat Kanji.
,,Ale když jsme se s ní bavili o zmizení toho studenta, včetně té varianty se sukubou, působila dost nervózně." namítla Asami.
,,Midori se začala chovat nervózně už když poprvé viděla Henryho. Já bych se klidně vsadil, že by opravdovou sukubu určitě chtěla vidět stejně, jako já." odvětil jí s úsměvem Kanji a pokračoval v cestě.

Když jste dorazili do počítačové učebny, díky rozmístění lavic s počítači po obvodu učebny zde panoval jiný zasedací pořádek.
,,Zasedací pořádek tu není pevně daný." ujistila tě Asami, když ses rozhlížel, kam si sednout.
,,Jenom si nesedej k počítači hned u dveří, Kazou by se do tebe pustil za to, žes mu zabral jeho místo." dodal s úsměvem Kanji a palcem přes rameno ukázal k prázdnému místu u dveří.
Usadili jste se na trojici volných míst vedle sebe. Asami si začala z Aktovky vyndávat sešit a psací potřeby, zatímco Kanji jako první spustil počítač a pak až se obtěžoval s nějakou přípravou na hodinu.

Všiml sis, že se ve třídě objevil menší černovlasý student kterého jsi předtím viděl, jak doprovází vůdce Hledačů, zamířil rovnou za Tomonou a o něčem se s ní začal potichu vybavovat.
Upravil/a Sarako dne 07.10.2021 11:24
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Nedává to vůbec smysl.... Jo radši jdeme." Po chvilce přemýšlení kývnu a zamířím na hodinu pohroužen do myšlenek na Nyu, Hledače a jejich záměry.
 
Aurelius
„Co myslíš, že ty dva řeší?“ zeptám se Kanjiho a pokynu hlavou k členům Hledačů, zatímco si budu připravovat věci na výuku.
 
Sarako
Tondulin:
Vyrazil jsi s Kaiem k počítačové učebně. Kai se tvářil zamyšleně a celou cestu neřekl jediné slovo.

Došli jste do počítačové učebny. Lavice s počítači zde byly rozmístěny po obvodu třídy.
,,Profesor si nepotrpí na zasedací pořádek. Každej tejden se tu sedí jinak." poznamenal Kai, když si všiml, že se rozhlížíš po volném místu a sám se vydal k volnému místu vedle Kanny.

Při rozhlížení se po volném místě ti padl do oka Junji, kterého jsi předevčírem viděl vycházet z klubovny hledačů a který se doteď vybavoval s Tomonou. Když si však všiml, tvé a Kaiovi přítomnosti, rychle se s Tomonou rozloučil a vyrazil pryč ze třídy. (Můžeš se ho pokusit zastavit, nebo jít za ním a zkusit z něj získat nějaké odpovědi, ale co nevidět začne hodina. Jinak, volná místa k sezení jsou mezi Tomonou a Ryoko, mezi Kazouem a Hanako, nebo mezi Kenjim a Miharou.)

Aurelius:
,,Co já vím?" zašeptal Kanji a pokrčil rameny ,,Ale jedno je jasný. Junji je Makotův oddanej patolízal a poskok. Říká se, že měl problém s Róniny, ale díky Makotovi ho nechali na pokoji."
,,Snad se nechceš přiklánět k názoru, že Makoto umí čarovat?" podívala se na něj s úsměvem Asami.
,,Ne." odvětil jí Kanji ,,Ale když by bylo něco pravdy na tom, co říká Chiba, tak to, o čem se ty dva baví, rozhodně nebude horoskop na dnešní den."

Do třídy vešli Chiba a Kai. Junji se na chvíli zadíval jejich směrem, poté se urychleně rozloučil s Tomonou a vyrazil pryč ze třídy.
Upravil/a Sarako dne 08.10.2021 16:47
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Toho skrčka si nebudu všímat a bez rozmýšlení se posadím vedle Hanako, tak jak jsem zvyklý ze třídy. Ušklíbnu se na Kazoua a počkám na začátek hodiny.
 
Aurelius
Nad Kanjiho slovy se pobaveně usměju, „Je to zvláštní týpek.“ poznamenám zatímco budu čekat na výuku a koutkem oka sledovat co ty dva od Hledačů provádějí.
 
Sarako
Tondulin:
Usadil ses mezi Hanako a Kazoua. Kazou se na tebe podíval s výrazem, který jako by říkal, kde bereš tu drzost posadit se vedle něj, ale když jsi se na něj ušklíbl, věnoval ti jen nenávistivý pohled, zvedl se a šel si sednout jinam.
(pokračování... viz. tah Oba)

Aurelius:
Kanji jen přikývl, ale dál už to nijak nekomentoval. Jeho pozornost upoutal Kazou, který si přesedl na na jiné místo, jako by tím chtěl vyjádřit svůj nesouhlas, když si Chiba sedl vedle něj.
,,Ten fakt musí Chibu nesnášet." zašeptal po chvíli Kanji.
(pokračování... viz. tah Oba)

Oba:
Pár okamžiků na to, co Junji opustil třídu, se ozval tón ohlašující začátek výuky a chvíli na to se ve dveřích objevil mladší profesor.
,,Dobrý den pane profesore." pozdravili ho studenti.
,,Tak se zase po týdnu shledáváme, třídu." odvětil na pozdrav s úsměvem profesor a pokračoval: ,,Naposled jsme skončili u třetí lekce formátování HTML dokumentu..." na chvíli se odmlčel, střídavě si vás dva změřil pohledem a dodal: ,,A málem bych se zapomněl představit našim dvou novým studentům. Jmenuji se Takiji Ukai a uvidíte mě jenom jednou týdně na dvouhodinovce počítačů." věnoval vám přátelský úsměv a pokračoval ve výkladu.

Po necelých dvou hodinách výkladu a procvičování si tagů v HTML, bylo pro mnohé zaznění tónu ohlašujícího konec výuky něco, jako vysvobození. Profesor se odebral pryč ze třídy a studenti si začali balit věci.
Aurelius

Upravil/a Sarako dne 11.10.2021 13:56
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Půjdu na střechu jak už je zvykem o polední pauze, ani ne tak kvůli Hanako, ale spíše kvůli tomu, že se tam zdržuje Henry a jeho okruh přátel.
 
Aurelius
Oddechnu si poté co hodina skončí, sbalím své věci, vypnu počítač a vyrazím s ostatními na střechu. „Nejenom ony dvě. Chiba si to tam taky asi vcelku oblíbil.“ poznamenám, „Vymyslel si už nějaký plán?“ obrátím se cestou na Kanjiho zvědavě.
 
Sarako
Tondulin:
Sbalil sis věci do batohu, opustil jsi třídu mezi prvními a vyrazil jsi na střechu.

Když jsi vystoupal po schodech, otevřel jsi dveře a rozhlédl se, spatřil jsi na poledním sluncem zalité střeše Tamami, jak sedí na stejném místě, jako jste seděli včera, zahleděná do dalekých kopců. Nikdo další zde zatím nebyl. Sotva si tě Tamami všimla, rozběhla se za tebou a než jsi stačil jakkoliv zareagovat, dlouze tě objala.

,,P-Promiň." dostala ze sebe Tamami, povolila své objetí a zadívala se na tebe se slzami na krajíčku: ,,Bála, jsem se že ti kvůli mě ublížili..."
Jenže se najednou otevřeli dveře na střechu a Tamami se instinktivně ohlédla ke dveřím, ale tak nějak tě ze svého objětí zapomněla pustit. U dveří stála trojice tvých spolužáků: Henry, Kanji a Asami, kteří na vás pár okamžiků koukali.
Kanji na chvíli zaváhal, vyrazil za tebou a spustil: ,,Hele Chibo, přemýšlel jsem o tom, cos mi říkal a měl bych pár návrhů na to, jak ti s tím tvým problémem pomoct." načež se střídavě podíval na tebe a Tamami, jako by nevěděl, jestli tu záležitost s Hledačema budeš chtít řešit před ní, nebo ne.

Aurelius:
Sbalil sis věci, vypnul jsi počítač a vyrazil jsi s Asami a Kanjim na střechu školní budovy.

,,A ne jeden." usmál se na tvou otázku cestou po schodech Kanji a poté pokračoval o něco tišeji: ,,Pokud se Chiba zná s někým ze Studentského koncilu, mohl si zkusit přes něho vypůjčit klíče od jejich klubovny, nebo prostě někoho z nich po ránu odchytit, že tam byl jako zájemce o členství a že si tam něco zapomněl..."
,,Počkej." přerušila ho Asami ,,Tohle mu nikdo ze Studentského koncilu nezbaští."
Kanji se ale nenechal odbýt: ,,Dobře, tak tam může přijít o pauze na úklid s mopem a kýblem, že ho tam poslali ze Studentského koncilu uklízet."
,,Na to jsou ale Hledači moc podezíraví." předhodila další námitku Asami.
,,Tak může ten klíč štípnout Tomoně, nebo někomu z Hledačů, a pak ho nenápadně vrátit a nikdo nepřijde na to, že tam Chiba něco hledal. Teda, pokud ho tam nikdo z nich nenačapá, nebo nezapomene zamknout." pokračoval v předhazování návrhů Kanji ,,Taky může zase přeprat Kazoua, nebo někoho z Róninů a sebrat jim šperhák, nebo planžetu. Hlásit to nikomu nebudou, protože by se tím sami udali, ale můžou na něj potom hodit něco z toho, co udělali oni a jestli by se u Chibi našla nějaká z těhle věcí, tak ho nejspíš rovnou vyrazí ze školy."

Když jste dorazili na střechu, tak první, co vám padlo do oka, byla Tamami objímající Chibu.
Yuna s Midiri tu ještě nebyly a tak se Kanji po krátkém zaváhání, vydal za Chibou a spustil k němu: ,,Hele Chibo, přemýšlel jsem o tom, cos mi říkal a měl bych pár návrhů na to, jak ti s tím tvým problémem pomoct." načež se střídavě podíval na Chibu a Tamami, jako by se chtěl ujistit, jestli tu záležitost s Hledačema bude chtít Chiba řešit před Tamami, nebo ne.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Tohle špatně skončí.“ povzdechnu si, když si vyslechnu všechny potenciální Kanjiho plány jak se dostat do klubovny Hledačů. Chvilku budu sledovat Chibu s Kanjim a poté se odeberu na naše místo v klidu si sníst oběd, přičemž budu očekávat s čím se vrátí Kanji.
 
Tondulin
Rychle se vzdálím od Tamami, aby nás ještě někdo nenaprášil studentskému koncilu a otočím se na Kanjiho. "Skvělé, tak sem s nimi." Nedočkavým tónem ho vybídnu, aby přednesl svůj možný plán a dám mu tak najevo, že Tamami může rovněž poslouchat.
 
Sarako
Tondulin:
Poodstoupil jsi od Tamami, otočil se na Kanjiho a vybídl jsi ho, aby ti představil své návrhy, a Kanji spustil: ,,Takže... Můžeš se zítra po ránu pokusit odchytit někoho ze Studentského koncilu a říct mu, že jsi byl dneska v jejich klubovně, jako potencionální zájemce o členství a že sis tam něco zapomněl, ale pokud se tam z někým znáš, mohl by sis od něj prostě klíč z nějakého rozumného důvodu vypůjčit. Taky tam dneska můžeš o pauze na úklid napochodovat s kýblem a mopem, že tě tam poslal někdo ze Studentského koncilu uklízet. (ve všech předchozích případech si budeš házet na Charisma) Další možnost je štípnout klíč někomu z Hledačů a potom ho nenápadně vrátit. Pokud se nenecháš v jejich klubovně načapat, nebo jí nezapomeneš zamknout až budeš odcházet, tak nebudou mít sebemenší podezření, že jsi tam byl (Tvoje Zručnost + Charisma proti Všímavosti okrádaného + 1k6. Samozřejmě můžeš prohrabat něčí tašku, když nebude ve třídě její majitel, nebo někdo, kdo by tě za to nahlásil.). Taky můžeš zase přeprat Kazoua, nebo někoho z Róninů a sebrat jim šperhák, nebo planžetu. Hlásit to nikomu nebudou, protože by se tím sami udali, ale můžou na tebe potom hodit něco z toho, co udělali oni, nebo si na tebe zase počkaj před školou."
Tamami se do Kanjiho návrhů zaposlouchala a pak potichu dodala: ,,V tomhle by nám mohla pomoct Kanna. Ta přece umí hrát... a jestli někdo umí strhnou pozornost druhých, tak ona. Kdybys zašel do klubovny Studentského koncilu, a zkusil se tam po něčem vyptávat... třeba na tu sukubu a Hidesiho, mohla by se tam objevit a je pod nějakou záminkou přimět narychlo se přesunout jinam a ty bys potom mohl vzít klíč od klubovny hledačů ze stěny u dveří."
Kanji se na ní udiveně zadíval a pak se podíval na tebe: ,,Kdo všechno o tom tvém plánu vlastně ví?"

Než jsi mu ale stačil odpovědět, objevily se na střeše Yuna s Midori. Midori se hned vydala za Asami a Henrym, kteří se mezitím přesunuli na stejné místo jako včera a vybalovali si krabičky s obědy.
Yuna došla za Kanjim, a spustila: ,,Ahoj Kanji, co řešíte?"
,,Ahoj Yuno, my..." dostal ze sebe Kanji, jako by nevěděl, jestli do toho může Yunu zasvětit a zároveň na něm bylo vidět, že jí nechce lhát, podíval se na tebe a poté znovu na Yunu: ,,Víš... asi bude lepší, když ti to vysvětlí Chiba."
,,A nechcete to si sednout k nám a dořešit to u oběda?" usmála se Yuna a střídavě se podívala na tebe, Kanjiho a Tamami.

Aurelius:
Po chvíli sledování rozhovoru mezi Chibou a Kanjim ses odebral na stejné místo jako včera a vybalil sis oběd. Asami tě následovala k oné lavici, posadila se naproti a taky si připravila krabičku s obědem.

Než sis ale stačil vzít první sousto, objevila se na střeše Yuna s Midori.
Zatímco Yuna zamířila rovnou za Kanjim a snažila se zapojit do jeho konverzace s Chibou, Midori se vydala přímo k vám, pozdravila se s vámi jediným slovem: ,,Ahoj." přisedla si vedle tebe a vyndala si ze školní brašny svou krabičku s obědem.
,,Ahoj Midori." pozdravila se s ní Asami, a pustila se do jídla.
Midori se podívala na tebe a dostala ze sebe: ,,Víš Henry... já... trochu jsem se bála, že o přestávce minulé přestávce potkám s Misuzu a ta se do mě bude navážet kvůli tomu, co jsem jí ráno řekla. M-Myslíš, že už na to zapomněla? J-já... mám trochu obavy, že se s ní potkám."
Asami jenom zvedla hlavu. Z jejího pohledu bylo jasné, že Misuzu není někdo, kdo by na něco takového jen tak zapomněl, ale raději nic neříkala.
Upravil/a Sarako dne 19.10.2021 16:47
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"To by mohlo vyjít, když nám Kanna pomůže, Tamami má pravdu." Pochválím dívku a usměju se na ní. I když se mi moc nechce, tak si ze zdvořilosti půjdeme sednout k ostatním. Rozdělám si oběd a zatím nebudu nic říkat, ani Yuně nepodám žádné vysvětlení.
 
Aurelius
„Nemyslím si, že to nechá jen tak být.“ odpovím Midori, „Ale kdyby něco zkoušela tak ji ignoruj a nevšímej si jí... sice to není ideální obrana.“ povzdechnu si, „Ale nic mě momentálně lepšího nenapadá. A nebo ji nějak drsně odpálkuj, ale to situaci spíš zhorší.“ pousměji se.
 
Sarako
Tondulin:
Pochválil jsi Tamamin návrh a bez dalších slov ses s Yunou a Kanjim vydal k lavici, kde obědvali zbylí členové Anime klubu. Tamami na chvíli zaváhala, ale když viděla, že jsi Yunino pozvání neodmítl, šla s tebou.
Poté, co se Kanji s Yunou usadili, posadil ses na volné místo. Tamami si sedla vedle tebe stejně, jako se usadila Yuna vedle Kanjiho.
(pokračování... viz. tah Oba)

Aurelius:
,,J-Já... radši se budu snažit jí ignorovat." dodala na tvá slova Midori nejistým hlasem, otevřela svou krabičku s obědem a pustila se taky do jídla.

Chvíli na to se k vám připojila Yuna s Kanjim a Tamami s Chibou. Tamami si sedla vedle Chiby a Yuna se usadila vedle Kanjiho.
(pokračování... viz. tah Oba)

Oba:
Netrvalo dlouho a krabičky s obědem už měli připravené všichni a stejně jako zbytek osazenstva se pustili do jídla.
,,Chiba toho asi moc nenamluví." dodala po chvíli Yuna a podívala se na Kanjiho.
Ten jen pokrčil rameny a tak Yuna změnila téma na anime seriály o kterých mluvila s velkým zápalem.

Po celou dobu Yunina povídání o anime se Kanji a občas i Asami zapojovali do rozhovoru. Jen Midori, snad díky Chibosě přítomnost, zůstala zticha, jen občas pokukovala po Henrym.

Když jste dojídali poslední sousta a Yuna zrovna skončila s vyprávěním svých pocitů z Jahy-sama wa Kujikenai! a jak se nemůže dočkat na další díl, Kanji se podíval na Tamami a zeptal se jí: ,,Poslyš Tamami, četla jsi někdy mangu, nebo jsi už viděla nějaké anime?"
Jenomže Tamami byla zase tak trochu duchem nepřítomná, protože zase zasněně hleděla do dálky na úbočí hor, které se nacházelo za městem a tak se na něj jen nechápavě podívala.
,,Kanji se tě ptal, jestli jsi někdy četla mangu, nebo jsi už viděla nějaké anime?" zopakovala Kanjiho otázku Yuna, jakoby jí její odpověď zajímala stejně, jako Kanjiho.
,,N-No... Jako malá jsem nějaké anime určitě viděla..." dostala ze sebe Tamami, na chvíli se odmlčela a po krátkém zaváhání dodala: ,,A včera... včera mi Chiba taky nějaké anime pouštěl."
,,To je skvělé!" zajásala Yuna, podívala se na Chibu a začala se ho dychtivě vyptávat: ,,Nechtěl by ses přidat, případně přejít do našeho klubu? Mohl by ses s námi podělit o svoje zkušenosti s anime a mangou. A nejen to. Vyrábíme figurky, vytváříme cosplaye, píšeme mangu a spoustu dalších věcí. Vlastně byste se k nám mohli přidat oba. Co tomu říkáte?" střídavě se podívala na Tamami a Chibu ,,Jestli nemáte na odpoledne nic v plánu, můžete k nám přijít. Za vyzkoušení nic nedáte. V našem klubu by se vám mohlo líbit."
Tamami se podívala na Chibu. Bylo na vidět, že váhá.
Tondulin:

Upravil/a Sarako dne 21.10.2021 22:10
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Možná.... Mám teď trable s Róniny, ale někdy třeba se někdy zastavím. Tamami ale není v žádném klubu, mohli by jste jí mezi vás vzít." Nepříliš enthusiasticky odpovím a počkám na reakci ostatních.
 
Aurelius
Po nabídce členství a Chibově reakci zůstanu i nadále mlčet, nejsem v klubu moc dlouho na to, abych vznášel nějaké námitky. Kouknu krátce na Midori, schovám krabičku s dojedeným obědem a počkám na reakci ostatních.
 
Sarako
Oba:
,,Chápu." přikývla na Chibova slova Yuna ,,Každopádně budeme moc rádi když k nám na zkoušku zavítáš." a poté se podívala na Tamami.
,,Já... Ještě si to nechám projít hlavou." pronesla váhavě Tamami.
Aurelius
,,Dobrá." odvětila jí s přátelským úsměvem Yuna ,,Až budeš chtít, můžeš přijít rovnou do naší klubovny."
Kanji se usmál a dodal: ,,A nebude s tím mít Ayu..."
,,Neboj." nenechala ho domluvit Yuna ,,Ayu má svojí hlavu, ale nějak to s ní pořeším."

,,Já už pomalu půjdu." pronesla po chvíli Asami ,,Chtěla bych se ještě před hodinou podívat na to, z čeho budeme psát ten test. Myslím pro jistotu." a uschovala si svou prázdnou krabičku na oběd do školní tašky.
Upravil/a Sarako dne 30.10.2021 13:44
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Možná bys neměla tolik spěchat.“ prohodím směrem k Asami, „Misuzu bude po dnešním ránu nejspíš dost rozladěná.“ vyjádřím své obavy, že by na nás mohla Misuzu nebo někdo jí povařený čekat, „Možná by bylo lepší, kdybychom chodili buď ve skupince nebo alespoň ve dvojicích. Pokud to půjde. Nebudeme takovým snadným terčem, když se navzájem podpoříme.“
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 3 30.10.2021 14:56
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2646 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5979 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3852 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 3261 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 10175 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5709 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4960 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4945 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5947 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist