Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jakou si nejradši vytvaříte v oblivionu postavu
MortuusDominus
Někde jsem četla typ na vězení, ale bála jsem se, aby to nedopadlo jak se snižovaním levelu... Asi to zkusím. Sice je to opravdu zdlouhavý, ale nevadí. Koneckonců zahrát si občas Oblivion budu chtít i za několik let...
 
Pipi94
Jak to myslíš typ na vězení ??
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
MortuusDominus
To bylo asi trochu stručně Grin Myslím tím typ na skillování pomocí vězení. Jako že se mi vybavilo (po tom co mi to Marien poradil), že jsem to možná už někde viděla před někakým časem, jako typ na navýšní levelu, Smile Při umělým snižovaní, si hra pamatuje původní hodnotu, ale po tom, co tě pustěj z vězení ti to vlastně seberou nadobro.
 
Pipi94
Aha Smile
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Whirt
Jak tak koukám, diskuze se obrátila jiným směrem Smile - pokračovat v ní můžete zde: http://www.skyrim...read_id=19

A tady budeme pokračovat s původním úmyslem: Jakou si nejraději vytváříte postavu v Oblivionu (a aby jsme nebyli suchaři, tak přidáme i Morrowindské, Daggerfallské, Battlespierské a Arénské Wink)
 
Klago
ja vzdy hhram za rasu Imperial Smile proste sa chcem co najviac podobat ako vo skutocnosti : niesu sice najlepsi ale ja proste chcem byt ludska rasa..kebyze to berem tak ze ktora rasa sa mi najviac hodi tak berem norda na boj alebo khaita lebo najviac ma bavi plížení a akrobace a najlepsi zo vsetkych asi agronian.....ale ako som povedal chcem byt clovek, cisarskemu sa podobame viac ako trebars nordom lebo cisarsky si ti "civilizovani" Grin a ties nemeriam vyse dva metry asko nord Grin
 
Whirt
To já si musím užít té fantazie, kterou Elder Scrolls nabízí, i když i bez postavy se zvláštním vzhledem je jí stále dost Smile
Pří hraní vždycky pustím fantazii z uzd a vyřádím se (až teda na název postavy, kterej je vždy stejnej Smile)...
 
Klago
ja som skusal ine rasy, ale to som za ne nehral, iba ked som si chcel vypocut ake nadavky proti ktorej rase ten temny elf v cele naproti proti mne pouzije Smile a ties som skusal ze co mi povedia ti davja shadowscale ked si dam rasu agroniana a tiez znamenie stínu Smile ale inac akoze hrať celu hru tak vzdy imperial Smile

a povolani si robim vlastne - lovec......a parkrat som skusil zlodeja.....

ale rozmyslam ze v skyrimu by som mozno skusil za norda.....lebo ked tam vraj budu nejake novinky v tvorbe vzhledu postavy, tak by tam mozno bude aj nadstavenie výšky postavy a nebudem meriať vyše dva metre Grin
 
Thrall
vždycky ork mě se orkové líbí nejvíc
Miluju elder scrolls hry a ten trailer je fak úžasnej,výbornej a vynikající
 
SkyrimAdmin
Já za orka snad nikdy nehrál.. no to bude asi jediná rasa, za kterou jsem nikdy nehrál.. ale asi to zkusím Wink
 
http://skyrim.4fan.cz/
DAVIUS
uplne poprve sem hral za khajiita Smile ktereho sem samozdrejme kdyz sem to neumel hrat zkazil jako vetsina... chvili sem u nej zustal a pak sem si udelal hight elfa maga(ten je na to nejspis nejlepsi ....jinak je docela fesak xD ) a na oblivionu zkazili ze mag ma treba iluzi na lvl1 pak pul hodiny na miste fuuuuurt na sebou nela chameleon spell a takhle nejen ze mel treba lvl 50 ilusion ale prispivalomu to k celkovemu lvlu postavy..... to urcite ve hre pokazili

jinak ja to takhle delal taky takze z magie mam vse na 100 krome restoraion a muj lvl je prozatim 33 Smile a hraju na xboxu a nesnasim cheatery .... mody jeste chapu ale ze nekdo ma zbran ktera ubira 999?? navic ta hra je docela lehka


sorry ze je to tak dlouhy
Upravil/a DAVIUS dne 30.03.2011 01:43
 
Mikis
Já bych se taky rád připojil nejradši mám argoniany ale dřív orky vždycky sem měl takovou lásku k sekerám Smile a oni sou na Blunt weapons hodně dobří Wink
 
Uriel Septim
Poprvé jsem hrál za Imperiala zaměřeného a boj, ale když jsem se do hry dostal nedělalo mi problém (a stále neďelá Cool ) ovládat vysokého elfa zaměřeného na magii :-)
 
DAVIUS
ja bych se chtel zeptat.. nekdy nedavno sem videl v nejake novince odkaz na to , jak udelat nejlepe maga.. chtel bych zacit od zacatku ale nemuzu ten odkaz nekde najit Sad nemohl by nekdo poradit tu NEJLEPSI cestu na maga?
!!! 11.11.11 !!! - Den , Kdy Skončí Můj Sociální Život.

Knight
 
Nerevar
Já hraju za cokoliv kromě tý parodie na prase co si řká ork... Grin
 
DAVIUS
Nerevar napsal:
Já hraju za cokoliv kromě tý parodie na prase co si řká ork... Grin


s tim orkem mas pravdu Grin ale ! ve skyrimu to uz prasatko nebude Grin
!!! 11.11.11 !!! - Den , Kdy Skončí Můj Sociální Život.

Knight
 
Nerevar
DAVIUS napsal:
Nerevar napsal:
Já hraju za cokoliv kromě tý parodie na prase co si řká ork... Grin


s tim orkem mas pravdu Grin ale ! ve skyrimu to uz prasatko nebude Grin


To néé no tam si klidně i za orka zahraju to bude frajer Smile
 
Trimax
Hrál jsem dvakrát první za Norda podruhé za Imperiála.

Mým snem bylo stát se lučišníkem, avšak poté co jsem zjistil jak nízkou má luk účinnost a jak špatně se mi s ním bojuje, zvolil jsem meč a štít.

Od té doby byly meč a štít mými nejvěrnějšími společníky v čele s lehkým brněním. Málokdy jsem potřeboval luk nebo těžké obouruční zbraně. Nevyhovovala mi jejich pomalost a nemotornost.

Pokud jsem hrál s dlouhým mečem a provedl několik seků, které se povedly mohl jsem zároveň lépe uskakovat a bránit se štítem.

S obouručními zbraněmi to bylo horší. Tupé zbraně jsem nikdy neměl rád. Jednak mi připadali pomalejší s kratším dosahem a jednak se mi nelíbili vzhledově.

Těžké brnění mi nevyhovovalo, kvůli pomalosti. Raději jsem zvolil lehké brnění a vyhýbání se útokům díky rychlosti, které poskytovalo. Než těžké brnění, které sice něco vydrželo, ale při delších cestách byl problém s únavou a pomalostí pohybu.

Magii jsem taktéž používal málo, jediné co mě bavilo více byl zběr rostlin, alchymie a léčení. Sem tam jednoduchá ničivá kouzla.

Zvolil jsem pro mě optimální poměr mezi pohyblivostí, účinností, pevností brnění a zbraní. :-D
 
Mogoth
Já jsem hrál dvakrát, ale vždycky když se snažím hrát za něco s mečem nebo magií tak za chvíli už mám zase v ruce luk a střílím co to jde. Jinak sem hrál za Khajiita a Argoniana (oba nakonec lučištníci) ale myslím že ve Skyrimu si zkusím i něco jiného. Jinak, neví někdo o nějakém notebooku, který by měl šanci že na něm Skyrim pojede?
 
Mogoth
No, tak teď už jenom na to sehnat prachy Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Padání oblivionu The Elder Scrolls IV : Oblivion 28 08.03.2016 21:50
jak vymazat postavu ze hry Archív zodpovězených dotazů 12 04.03.2014 00:12
Za jakou rasu budete hrát ? Pokec - TES:O 29 03.02.2014 18:12
Návrat k Oblivionu The Elder Scrolls IV : Oblivion 23 21.09.2013 22:06
50 vylepšení Skyrimu proti předchozímu Oblivionu Skyrim - obecně 54 13.08.2013 22:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist