Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim SE a poblémy
Starec
No čo už, som tu zas.
Neviete niekto nájsť mod UFO - Ultimate Follower Overhaul pre Skyrim SE a tak isto TES5Edit pre Skyrim SE, akosi mi nefungujú z bežného Skyrimu. Predtým to bežalo bez problémov, ale verzia 1.5.23.08 to asi nepodporuje. Mám problém ak nahodím mody Môj domov je váš domov a Manželia-manželky môžu žiť všade, hra mi nenaskočí, asi to tiež nebude podporovať SE. Poprípade mi sem dajte link na Nexus kde sa dajú stiahnuť mody čisto pre SE. Mal som link uložený, ale pošiel po inštalácii nového Systému-Windowsu.
Vopred Ďakujem.
Upravil/a Starec dne 18.01.2018 15:15
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
SuperHunter
https://www.nexus.../mods/164/

Na UFO sem chvilku viděl neoficiální konverzi, ale ta na Nexusu už neni. Myslim že od původního autora se jí ani nedočkáš protože ten mód nebyl aktualizovanej 5 let. Zkus AFT

EDIT: Jinak Nexus pro SE https://www.nexus...ialedition
Upravil/a SuperHunter dne 19.01.2018 03:32
 
Starec
Dík SuperHunter za linky, je tam nová grafika a akosi som sa nevedel zorientovať. To AFT je GB, niekedy som do neho robil preklad, je tam toho spústa na prekladanie, tak som to nedokončil. To s tým modovanim Skyrim SE to ešte veľmi dobre nevyzerá, programy čo nato potrebujem s SE nie sú kontabilné. Takže nechám to radšej tak. Začal som znovu hrať Skyrim LE, mal som ho problém zo Steamu nainštalovať, stále mi to inštalovalo z dákymi chybami, tak som to musel ťahať 4x a stále to akosi na chvíľu zasekne. Mám síce orginál 2 DVD disky, ale 1 DVD mi načíta iba niečo cez 500 mb a dáko sa zasekne a nejde ďalej, asi bude poškodené. Pred rokmi ako som ho kúpil nainštalovalo to raz dva. Ta hra už ma akosi prestáva baviť, je ako obohratá platňa. Veď uznaj 3723 hod. hrania je akosi veľa nie?
Upravil/a Starec dne 21.01.2018 11:29
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Olaf Sigthorson
Dobrý den, mám problém s tím, že jsem splnil úkol u Ingy Šestiprsté (je to úkol, že jí mám donést Finnovu loutnu - Finn´s Lute). Tu loutnu jsem získal již dřív při plnění jiného úkolu a donesl jsem tu loutnu té Inge až později než jsem dostal od ní Q a splnil ho. Stále mi to ale hlásí, že s ní můžu o té Finnově loutně mluvit, ale při tom jí v inventáři nemám, v deníku to mám už splněné a stále říká to stejné jako když jí to odevzdávám. Zkoušel jsem "opravit" již přes completequest, resetquest apod. s daným ID questu (je to BardsCollegeLute) a zde se jsem narazil ještě na větší problém, protože mi nejde napsal klasické < a >. Vím, je to divné, ale vím jak se to píše na klávesnici, ale ve hře mi to nejde. Zkoušel jsem to jak přes "pravý ALT + , (resp. tečku)" a i přes "levý ALT + 060 (resp. 062)".
Díky za odpovědi
 
aaress
Zasekol som sa v hre a pri otvorení konzoly vidím iba štvorčeky a pritom na starom pc mi to šlo.
Tam som mal windows 7 a teraz desinu, bude to tým, alebo už neviem čo a asi aj ujo Gooogle. wow
Mám nainštalovanú češtinu. Sad

Už to mám Ok stačilo stiahnuť anglický jazykový balík. Uložil som savy a preinštaloval hru a všetko fachčí. Wink
Upravil/a aaress dne 24.02.2018 23:51
 
Starec
Je to podobný prípad ako mal pred pár rokmi môj syn.
Kúpil si notebook s nainštalovaným systémom Win 8 i keď som ho upozornil, že mu systém Win 7 nainštalujem, lebo vo Win 8, 8.1 ako aj Win 10 niektoré hry nejde vôbec spustiť, prípadne blbnú. On tiež nemohol v Skyrime pokračovať až do doby kým som mu tam nehodil Win 7. Tak to kľudne môže byť tvoj prípad.

Apropo: a máš vôbec orginál alebo dáku kópiu hry.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
mettax
Zdravím, mám problém a vůbec si nevím rady, koupil jsem si přes Steam Skyrim Special Edition, spustím, naskočí logo Bethesda, poté ihned spadne na plochu. Už jsem vyzkoušel plno věcí, nic nefunguje. Nemá někdo osobní zkušenosti co s tím?
Díky

EDIT: Zjistil jsem, že po odpojení netu už hra šlape, chci se zeptat, je na toto nějaký fix?
Či musím opravdu vždy odpojit net, abych si zahrál. Děkuji Smile
Upravil/a mettax dne 16.02.2018 20:28
 
SuperHunter
Dělá to Creation Club. Zablokuj si Skyrim ve firewallu aby se nemohl připojovat k internetu.

Jestli nevíš jak se to dělá, napiš jaký máš Windowsi a já ti udělám návod.
 
mettax
Mám windows 10 pro - používám avast firewall. Pokud poradíš, jak zablokovat, budu velmi rád Smile
PS: Myslíš, že Bethesda k tomu vydá fix, nebo to tak už zůstane? Díky Smile
 
SuperHunter
https://imgur.com...

Koukal sem že pravidla ve firewallu se nastavuj ve W7 stejně jako W10 takže by to mělo být aplikovatelný pro oba OS.

EDIT: Omlouvám se za pozdní odpověď, úplně sem na tenhle thread zapoměl
Upravil/a SuperHunter dne 23.02.2018 00:06
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist