Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu?
MikeWalker73
Cet sem ze kolem tehle lokace se to obcas stava. Taky pri questu na Thalmor embassy . No sem z toho hodne spatnej. Chtel bych Stormcloaky dovest do zdarnyho vitezstvi a zaglitchuje se mi hra Sad
 
MikeWalker73
Nikdo mi neporadi ?
 
Aurelius
Já hraji na PC, s PS3 verzí zkušenosti nemám a obávám se, že těch co hrálo na konzoli už tu moc nezůstalo...

Nemáš nějaký starší save? Nebo se zkus přes fast travel přesunout jinam a tu lokaci tak obejít. Pokud nemáš Samotu zpřístupněnou přes fast travel tak se tam zkus dopravit přes vozku.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
MikeWalker73
Vyzkousim vse co radis , snad to nejak rozjedu. Diky Wink
 
MikeWalker73
Tak jdu na starsi save.nesel mi pak ani quest s temnym bratrstvem, tak davam starsi o par hodin a dokoncim ho. Zkusim pak pokracovat se Stromcloaky. Drzte mi palce Smile
 
vlastikv
Ahoj teď jsem zrovna začal znovu hrát, po roce jsem zkusil nainstalovat. Skyrim Special Edition, když to vyšlo, nemohl jsem to rozjet i když HW nároky splňoval. Ale očividně vydali nějaké patche a už mi to jede. Na puvodní Skyrim Legendary Edition mám nahráno cca 530 hodin
 
Djorten Daul
Teď po letech (fuuuha, vážně už je to pár let :-) ) rozjíždím znovu a znovu se k tomu vracím...už to bude ve Skyru několik tisíc hodin a jedu znovu, kdo chce popsat, budu rád. Jsem rád, že tahle kultovní záležitost neumírá, i když, moc activ fans už asi nebude. Taky mám hodně materiálů ke knize z prostředí TES, protože tyhle hry hraju už...no...páni...skoro dvacet let...a tak mě napadá...za prvé, jestli si někdo chce o Skyrimu psát a jestli by někdo chtěl příběh, co jsem sepsal a mám ho v hlavě a který je ze světa TES,hm? Co vy na to? Zkušeností mám až běda za ty léta a myslím, že snad i vypravěčský um, když jsem, už ani nevím kdy s nástinem toho příběhu tady byl druhý v lit. soutěži, za což děkuji...no těším se na odpovědi a teď...jdu na korbel někam do krčmy a přenocovat, než půjdu lovit vlky ;-)
Upravil/a Djorten Daul dne 05.09.2017 23:43
 
Lord Rade
Ne
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Djorten Daul
To tu už skutečně zavládla taková arogance? Mě je docela jedno, kolik tu máš komentářů a ocenění, pokud se chováš takhle barde ;-) Měj se krásně, ale přeci jen asi ten půlrok, o který jsem tu déle, odrodil méně tak arogantních lidí jako jsi ty. Klobouk dolů, pokud jsi na tohle své "ne" hrdý(á), když komunitě pomáhat nechceš a ani se nasnažíš...informuj se, než tu začneš házet svá ne, tvůj komentář je směšný...
Upravil/a Djorten Daul dne 06.09.2017 12:21
 
Lord Rade
Odpovídal jsem na otázku tématu. Ty mě nezajímáš Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Djorten Daul
A já ke tvé stupidní odpovědi :-D ;-) Nápodobně...když tě to nezajímá, přepni si TV kanál ;-)
 
Lord Rade
Ok, tak teď vážně. Klidně sem můžeš něco zkusit vkládat, ale moc aktivních lidí tu nezůstalo. Zvlášť těch, kteří by byli ochotni něco pravidelně číst (maximálně EldeR Grin ). Povídek o TES tu vzniklo nespočet a jen zlomek se setkal s úspěchem, nebo byl dokončen. Pokud to máš hotové, tak to sem bez ptaní dej, ale jestli to máš pouze v hlavě, tak musíš sám zvážit, jestli ti to za přinejlepším dva čtenáře bude stát. Zájem o četbu na internetu a snaha o udělení konstruktivní kritiky upadá nejen tady.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Djorten Daul
Díky. A omluva. Já se dal přesvědčit prvním dojmem a byl mylný, beru zpět. Pořád jsou tu fajn lidi a doložil jsi mi to posledním komentem. A ano, máš pravdu, upadá to obojí a já popravdě ani nedoufal, že tu ještě někdo bude, ale mám to docela rozpracované a přeci jen ještě skalní fans Skyrimu jako já, ač jako vymírající podskupina, ještě žijí, i když jen trochu, tak jsem to nadhodil. Hodím to tu a uvidíme ;-) Stejně jako kdy se ozvou přispěvovatelé výše ;-) Zakopávám původně poloválečnou nordskou sekyru a díky za koment (i Flokiho v podpisu) ;-)
 
vlastikv
Tak když jsem hrál poprvé hrál jsem za Císařského. Nevím proč ale ve hře jsem našel pár bugů, ale třeba to byla moje chyba. Některé questy prostě nešli udělat. Viz když jsem se chtěl přidat ke zlodějům, Bez cheatů jsem se dál nepohl. Zkusil jsem tedy naistalovat du special edition, jen nevím zda ty bugy poopravovali. Teď podruhé hraji za Redguarda. Když už píšu o rasách. Za jaké jste hráli vy ostatní, nebo za jaké právě hrajete?
Upravil/a vlastikv dne 06.09.2017 13:38
 
Adrian_S
Djorten Daul napsal:
Díky. A omluva. Já se dal přesvědčit prvním dojmem a byl mylný, beru zpět. Pořád jsou tu fajn lidi a doložil jsi mi to posledním komentem. A ano, máš pravdu, upadá to obojí a já popravdě ani nedoufal, že tu ještě někdo bude, ale mám to docela rozpracované a přeci jen ještě skalní fans Skyrimu jako já, ač jako vymírající podskupina, ještě žijí, i když jen trochu, tak jsem to nadhodil. Hodím to tu a uvidíme ;-) Stejně jako kdy se ozvou přispěvovatelé výše ;-) Zakopávám původně poloválečnou nordskou sekyru a díky za koment (i Flokiho v podpisu) ;-)


Skalní fandové tu jsou, ale jen v tichosti. Jestli si chceš přečíst některé mé povídky, podívej se mi do podpisu.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
EldeR
tak já se taky vyžvejknu.....
1) Pokud sem chceš dát povídku, jen směle do toho a ono se samo ukáže, jaký bude mít úspěch, nebo neúspěch....

2) LR nemyslím si, že bych byl jediný, kdo tady čte povídky.... ale rozhodně se nestydím za to, přiznat, že se mi nějaká líbí a tím i částečně podpořit autora v tvorbě

3) Bugy sem měl v pirátské verzi, kterou sem kdysi na chvíli začínal, v origo to je v pohodě a pokud se dobře pamatuju, nemusel sem ještě nic řešit přes konzoli.

4)Hrál sem všecky rasy mimo Argoniana, ale nejradši mám Imperiály a Khajity
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
vlastikv
Za všechny rasy, tak to obdivuji, když vím jak je ta hra časově náročná. I když možná hlavní linie jde rychle projít. Já dělám i všechny vedlejší questy, proto se mi to možná tím protáhne.
 
Djorten Daul
Rasy mám projeté všechny, za ty stovky a stovky hodin jsem vyzkoušel všechny a i když mi přijdou méně odlišné, než třeba v Oblivionu, potažmo v Morr, o Daggu nemluvě, tak jsem se nejdříve jako čistokrevný kouzelník usadil na High Elfech. Líbila se mi jejich predispozice ke kouzelnickému umu. Jenže, nevím proč, Skyrim se mi, i na vyšších úrovních obtížnosti, zdál pro kouzelníka snadnou kořistí. Jsem asi ze staré hráčské školy a přišlo mi nepřirozené, že by se kouzelník měl pachtit u kovářského ponku a brusky, i když mě to lákalo a postupem času jsem přešel od kouzelníka k něčemu, čemu říkám poutník...prostě někdo, kdo cíleně nevyhledává města, kdo moc nepoužívá fast travel a užívá si prostředí, je schopen vyžít z lovu (hraju hodně tak, jako bych tam opravdu byl, takže jídlo, spánek apod....)a je hlavně v přírodě a objevuje, co Skyrim nabízí...teď aktuálně, tahle postava, co je už více než stá, je Imperiál, který je jako poutník v tom nádherném světě...nikam se neženu, užívám si prostředí, dělám hromady screenshotů, hodně lovím, sbírám a hraju už prostě jinak, než před lety, kdy jsem systémem uraaaaaa s kouzelníkem pobíjel rychlostí světla vše, co se kolem mě mihlo....a musím uznat, že společně se mnou pro mě uzrál i Skyrim sám a najednou vidím spoustu dalších věcí, kterých jsem si tenkrát v honbě za dalšími a dalšími levely nevšimnul....for Elder: Pracuju na tom už pár let, snad se bude líbit, nahodím během pár dní, ještě s kamarádkou dokorigujeme, díky ;-)
Upravil/a Djorten Daul dne 08.09.2017 06:55
 
EldeR
vlastikv napsal:
Za všechny rasy, tak to obdivuji, když vím jak je ta hra časově náročná. I když možná hlavní linie jde rychle projít. Já dělám i všechny vedlejší questy, proto se mi to možná tím protáhne.


No... já sem taky netvrdil, že sem to za všechny rasy dohrál Grin Mám rozehraných několik postav, různě zaměřených v různých fázích hry a vzhledem k tomu, že dělám taky kdejaký vedlejší úkol, tak je to opravdu na hodně dlouho. Strávil sem u Skyrimu pár stovek hodin, ale do konce hlavní dějové linie sem došel pouze dvakrát, jinak si užívám vše, co hra nabízí a stále objevuju nové, nebo přehlédnuté věci Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
vlastikv
Pro Djotor Daul: Tak to já jsem spíš na tu sílu než kouzla, max občas použiji dračí řev. Meč do ruky štít do druhé a hurá do středu boje. Akorát když jsem teď začal odznovu mam level 26, takže hodně používám připlížení a na dálku lukem.

Pro ElderR: Tak to potom jo když to máš rozehrané hned na několika postavách a rasách v rozlišných fazích, já hrál zatím jen jednou za toho imperiála, pěkně quest za questem, hlavní i vedlejší linie, jen ať stoupá level, zkončil jsem u levelu 68 či tak nějak. Přesně teď nevím. Mimo to jsem ještě budoval všechny 3 baráky co jsou v dlc k dispozici. Taky možná proto se mi to protáhlo na cca 540 hodin. Teď teda hraji za Reguarda tu Specialni edici, co vyšla loni.
Upravil/a vlastikv dne 08.09.2017 09:18
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist