Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu?
Milena
Ahoj, hraje někdo z vás ještě vůbec Skyrim? Grin Já chci teď zas začít a zajímá mě, zda jsem jediná? Grin

A pokud si někdo chcete psát o Skyrimu, koho máte rádi, koho ne, zbraně, zbroj, rasy atd. Nebo si vyměňovat info o vlastních postavách, tak mi napište soukromou zprávu! Grin

Ale nemám ráda Hávy, takže pokud vy ano, asi si nebudeme rozumět. Grin (to je vtip, napište i tak, fakt bych s někým chtěla pokecat Grin)
Upravil/a Milena dne 03.04.2017 17:21
 
KinimodLP
Těch cirka 700 hodin mi bohatě stačilo Grin Ale pokud máš čas, tak začni, hra je to bezesporu skvělá! Wink
Upravil/a KinimodLP dne 03.04.2017 17:32
 
Adrian_S
Díky Skyrimu jsem začal psát povídky a rozšířil si obzory ohledně Fantazy.

pokud by sis chtěla popovídat o Skyrimu, nejsem proti. Požádej moderátora Aurelia, aby ti udělil heslo k fóranskému chatu a přijď Smile
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Milena
Adrian_S napsal:
Díky Skyrimu jsem začal psát povídky a rozšířil si obzory ohledně Fantazy.

pokud by sis chtěla popovídat o Skyrimu, nejsem proti. Požádej moderátora Aurelia, aby ti udělil heslo k fóranskému chatu a přijď Smile


Dobře, tak jo. Smile A k tomu psaní...máš to někde veřejně, ráda bych si něco přečetla. Smile
 
KinimodLP
Milena napsal:
Adrian_S napsal:
Díky Skyrimu jsem začal psát povídky a rozšířil si obzory ohledně Fantazy.

pokud by sis chtěla popovídat o Skyrimu, nejsem proti. Požádej moderátora Aurelia, aby ti udělil heslo k fóranskému chatu a přijď Smile


Dobře, tak jo. Smile A k tomu psaní...máš to někde veřejně, ráda bych si něco přečetla. Smile


To i knížky na maturitu jsou oproti Adriho povídkám nic (v množství) Grin Jsou super, odkazy na ně má v podpisu.
 
-A
Já znova začala xD je to po delší době, takže mě to zatím baví Smile

A klidně pokecám, ale asi nesplňuji tvé požadavky. Pfft Ale napíšu ti. Smile Ale normálně, heslo do chatu, jak tu někdo píše nemám a ani nevím, že to tu je. Grin
Já se ani už moc nepřihlašuji sem, jen se sem nepřihlášeně kouknu, ale viděla jsem tvůj dotaz tak jsem se přihlásila. Grin Ale málem jsem si nevzpomněla na heslo. AngryGrin
 
Adrian_S
Takhle, heslo se nedává všem... Chat není součástí skyrim.fóra, pouze tu "hostuje" a byl vytvořen starými fórany, kteří se o něj starají.

Já sice mám přístup na chat, ale nemohu udělit nikomu heslo. O to musíte požádat moderátory (nejlíp ze všeho Aurelia).
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Milena
-A napsal:
Já znova začala xD je to po delší době, takže mě to zatím baví Smile

A klidně pokecám, ale asi nesplňuji tvé požadavky. Pfft Ale napíšu ti. Smile Ale normálně, heslo do chatu, jak tu někdo píše nemám a ani nevím, že to tu je. Grin
Já se ani už moc nepřihlašuji sem, jen se sem nepřihlášeně kouknu, ale viděla jsem tvůj dotaz tak jsem se přihlásila. Grin Ale málem jsem si nevzpomněla na heslo. AngryGrin


Snad nemáš ráda Hávy? Shock Ale i tak i napiš SZ Grin

KinimodLP:
To i knížky na maturitu jsou oproti Adriho povídkám nic (v množství) Grin Jsou super, odkazy na ně má v podpisu..fóra, pouze tu "hostuje" a byl vytvořen starými fórany, kteří se o něj starají.

Já sice mám přístup na chat, ale nemohu udělit nikomu heslo. O to musíte požádat moderátory (nejlíp ze všeho Aurelia).



Aha, dobře. Grin To nevadí. Alespoň větší výběr. Smile


Adrian_S:
Takhle, heslo se nedává všem... Chat není součástí skyrim


V pohodě, mě stačí klidně SZ Smile
Upravil/a Milena dne 03.04.2017 17:46
 
Adrian_S
to Milena:

Když už tu mluvíš o Hávech a Legii. Podle herního hlediska je Legie dobrá volba, ale podle rozumu jsou Hávy lepší. Hrál jsem Skyrima několikrát, pokaždé za jinou stranu (celkem 4x za Hávy a 4x za Legii) a nic nemění na tom, že ať už si vybereš jakkoli, obě strany jsou zlo. Obě mají pro i proti.

Osobně jsem jinak pro Hávy.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Adrian_S
Mimochodem, četl někdo z vás tu novinku od M'aiqa, o konci série TES?

Co na to říkáte?
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
-A
Milena napsal:
Snad nemáš ráda Hávy? Shock Ale i tak i napiš SZ Grin


Já se do Hávy x Legie většinou nepletu. Hrála jsem ale obojí. Radši mám asi Hávy no. Ale vím, že hodně lidí (co jsem četla i tady) je nesnáší no. Grin
 
BadWolf
Já jsem byl vždycky spíš zastáncem Legie, ale upřímně, celá Občanská válka je jedna z těch nejdnudněji udělaných questových linií v celý hře (dost možná i když počítám generovaný questy typu Přines osobě X předmět Y z lokace Z Grin), takže se většinou přidám k Legii jen abych si odnesl uniformu Grin

Technicky vzato, Bouřňáci vyhrávají v morální stránce věci (svoboda jejich země), zatímco Legie vyhrává ve stragické stránce věci, a já vždycky nenáviděl Thalmor, takže jsem proto byl spíš pro Legie.

Skyrim už dlouho nehraju, ale TES mám pořád v srdíčku (první lore který jsem se učil, a věděl jsem toho docela dost!), takže se klidně jakkékoli diskuze či povídání účastnit budu Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
MikeWalker73
Nazdarek. Ja hraju ! Grin zatim ctyricet hodin.. Alduin uz po smrti
 
MikeWalker73
Mam dotaz jestli nekdo hraje ps3 verzi.. Protoze se mi vubec nehejbou stromy,nejaka ta trava kolem jo ale stromy se ani nehnou. Vim ze je ps3 verze nejhorsi,ale v celkem zalesnenem Skyrimu mi to prijde jako dost podstatny nedostatek...
 
Aurelius
MikeWalker73 napsal:
Mam dotaz jestli nekdo hraje ps3 verzi.. Protoze se mi vubec nehejbou stromy,nejaka ta trava kolem jo ale stromy se ani nehnou. Vim ze je ps3 verze nejhorsi,ale v celkem zalesnenem Skyrimu mi to prijde jako dost podstatny nedostatek...

Skyrim je hra bez jakékoliv propracované fyziky. Stromy se ti ve hře nikdy hýbat nebudou, trávu a rostliny možná rozhýbeš modifikací (v tvém případě, protože máš PS verzi a ta modifikace nepodporuje, tak ani to ne).


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
MikeWalker73
Tak to me mrzi. Zvlast okolo Riftenu by celkovy dojem byl jeste lepsi.. No co uz.. I tak je to skvela hra Smile diky za odpoved
 
SeveruS
Já taktéž pořád ještě hraju.
TES V: Skyrim = 1.194 hodin, tři aktivní postavy.
TES V: Skyrim Special Edition = 41 hodin, zatím jen jedna aktivní postava.
Jen už nehraji tak často, protože jsem přišel na to, že je i spousta jiných zábavných her, no a já Bohům žel mám jen jedny ruce a navíc se musím živit docházkou do zaměstnání, která jak většina z nás ví, člověka okrádá o notnou porci času.
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
MikeWalker73
Mam ten samy problem.Je tolik her ktery mam rozehrany a tak malo casu.A Skyrim je zrovna ta hra u ktere zacnete rano a skoncite klidne nadchazejici rano..
 
Adrian_S
MikeWalker73 napsal:
Mam ten samy problem.Je tolik her ktery mam rozehrany a tak malo casu.A Skyrim je zrovna ta hra u ktere zacnete rano a skoncite klidne nadchazejici rano..

... 3. dne.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MikeWalker73
Nazdarek
Mam si jit k Solitude pro rozkazy od Ulfrica a kdyz prijdu ke Katla's farm zasekne se mi totalne hra. Nejde to nijak obejit,fast travel nepomaha no proste pru*** . Hraju na PS3,save ma kolem 8 mb.. Je to prvni velky glitch za 70 hodin.. Nevite nekdo prosim co s tim ??
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist