Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Reinstall hry
d3jv
Zdravím, trošku jsem posral instalaci modů a Skyrim teď nefunguje, proto se potřebuju zeptat: Když hru reinstalluju, zachová se mi save, nebo to budu muset hrát znovu?
 
skeve
Musiš si je zálohovat. Jsou ve složce My Games. Zkopíruj si je někam a pak po čisté instalaci si je dej zpátky. Otázka je, jestli ti to pak nebude blbnout znovu. Už se mi stalo, že mě zlobily taky mody, udělal jsem čistou instalaci a stejně jsem musel hrát od znovu, protože mě uložené savy házeli chybu.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
SuperHunter
Savy ti zůstanou, ale jestli jen odstraníš místní obsah hry přes Steam tak ti to s špatně nainstalovanýma módama nepomůže Grin

Budeš muset smazat celou složku Skyrim ve složce steamapps, kde si hru nechal naisntalovat. (samozřejmě to nejdřív nech odinstalovat přes Steam a až pak smaž ten zbytek)
 
d3jv
SuperHunter napsal:
a až pak smaž ten zbytek


Nic tam nezbylo Grin
 
siSINka
Save se dají vyčistit (od "smetí" i starých/už nepoužívaných modifikací). Pokud by byl zájem, mohu někam napsat podrobný postup.

Pokud budeš používat Mod Organizer, žádným způsobem si nemůžeš rozhodit originální instalaci hry. Všechny modifikace se instalují jinam a žádný soubor ze Steamu nepřepisují.
 
hry.poradna.net
Pavelev
Nemusíš hned přeinstalovat hru pokud si jen zmrvil módy. Pokud hra nejde spustit dělá to špatný mód. Pokud používáš NMM nebo Mod manager (můžu jen doporučit), tak spusť manažer NMM se přepni do plugins a tam bude červeně označen mód a u něj vysvětlení co chybí. Mod manager v pravém sloupci bude mít u neúplných módů červený trojúhelník. Stačí pak jen odinstalovat problémový mód nebo stáhnout dodatečný mód bez kterého první mód nejede.

Používej jen aktuální módy z datem letošního roku u módu je většinou pro jakou verzi hry jsou, výjimečně jednodušší módy se starším datem. Pozor na české překlady do módu, pokud není aktuální k datu módu, nepoužívej.

Jinak až uděláš novou instalaci celou hru si zazálohuj, prostě ji zkopíruj do nějáké složky a pak to můžeš použít při problémech.
Upravil/a Pavelev dne 10.12.2016 21:13
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist