Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Superenchanting jak na to
TOM_cz
Darth napsal:
Ako sa da na jeden predmet nahodit 3 enchanty a este k tomu su z toho 2 rovnake? Ja dokazem max 2 ale rozne (napr ladove a ohnive poskodenie)


Jdou dva max., ale některé "enchanty" obsahují samy v sobě dva slabší... takže ve výsledku vlastně můžeš mít 4 ale slabší než kdybys měl 2...
Upravil/a TOM_cz dne 07.12.2011 01:21
 
petermiles
jde taky nějak zvýšit dmg kouzel destrukce? zatim sem viděl jen nějakej lektvar, ale očarovaný věci ještě ne. mam lvl 28 v destrukci mam 67 a max bez lektvaru dávam zatim jen 2x75dmg
 
Freani
A vzhůru až do oblak, ačkoli tohle už je docela zvěrstvo a ve hře to v podstatě nemá smysl tohle používat. Jsem zvědavej, jestli tenhle bug ve hře opraví nebo ne.
Na zbraně jsem tyhle lektvary raději neaplikoval, aby mi z těch čísel nespadl Skyrim i Windows Grin
http://www.upload-images.eu/dt-8132351604312.pnghttp://www.upload-images.eu/dt-1213235160647.png
Upravil/a Freani dne 10.12.2011 13:31
 
alien9
kde ste vzali ty zbrane ktere pouzivate na ukazku napriklad deadrickej mec tam ma skoro 1000damage
 
tomypson
jak to děláš, já jsem dostal max lektvar kování na 72% a finito. Nahoď recept. Nebo je to vyrobené přes konzolu?
a taky verzi hry tedy je to 1.3.10?
Upravil/a tomypson dne 02.01.2012 19:39
 
Srandista
tomypson napsal:
jak to děláš, já jsem dostal max lektvar kování na 72% a finito. Nahoď recept. Nebo je to vyrobené přes konzolu?
a taky verzi hry tedy je to 1.3.10?


Musis si nejdriv udelat set na lepsi alchmymii a pak samozrejme lektvar na zvyseni ocarovani (tim si jeste trochu vylepsis alchymistickej set). Max lektvar na ocarovani je +32%. Max lektvar na kovarstvi je +130% Pak si pomoci toho lekvaru na ocarovani udelas kovarsklej set. Pak se navleces do kovarskyho setu, vypijes lektvar a koves. Jednoduchy. Bylo to tu popsano hodnekrat, staci jen umet cist a nebat se hledat. Smile
Upravil/a Srandista dne 02.01.2012 20:03
 
tomypson
no to já vím, taky mám prstýnek helmu falmera čelenku atd na 28 procent. Otázk je jestli nemám slbý čarodějů nápoj, ten můj mi dává posílení očarování 25% pomocí něho udělám lektvar posílení očarování na 18% a pomocí těchto dvou jsem se dostal na těch 72% kovářskýho nápoje a víc ani ťuk. Tak proto se ptám, kde soudruzi z NDR to dělají lípPff!
 
xxxJOHNYxxx
Gothrin napsal:
Mluvím o tom když se samozřejmě používají obří kameny duši s obří duší. Bez toho se nedostaneš ani na hodnoty co jsem uvedl.

U kovařiny se bavíme o hodnotě kovařiny 100 a 4x věcech s +28% kovařina což je 212 kovařina celkem. Po tomto stavu už lektvar kovařiny +32% nedělá žádnou změnu ve výsledných hodnotách zbroje / zbraně.
Si to zkus nahoď si přez konzoli věci, celej pokus trvá cca hodinku.



jen reaguju na kameny, já mám ve zbrani uvěznění duše a těch obřích kamenů mám snad přes 30. docela mi i zabíraj místo tak je odkládám doma do truhly. nicméně v kamenech problém nebude, mám zatím ebonitovou zbroj a pokaždý sem dával černej kámen duší (nevím jakej je rozdíl mezi obřím a černým, myslím že jen ve výdrži), a mám to všecko očarovaný 2x včetně zbraní a těch šutrů mám tři zadky. takže kameny získat problém nebude, ani koupit ne. mám přes 100 tisíc a nevim co s nima...
Fus..Ro..Dah
 
tomypson
xxxJOHNYxxx napsal:
Gothrin napsal:
Mluvím o tom když se samozřejmě používají obří kameny duši s obří duší. Bez toho se nedostaneš ani na hodnoty co jsem uvedl.

U kovařiny se bavíme o hodnotě kovařiny 100 a 4x věcech s +28% kovařina což je 212 kovařina celkem. Po tomto stavu už lektvar kovařiny +32% nedělá žádnou změnu ve výsledných hodnotách zbroje / zbraně.
Si to zkus nahoď si přez konzoli věci, celej pokus trvá cca hodinku.



jen reaguju na kameny, já mám ve zbrani uvěznění duše a těch obřích kamenů mám snad přes 30. docela mi i zabíraj místo tak je odkládám doma do truhly. nicméně v kamenech problém nebude, mám zatím ebonitovou zbroj a pokaždý sem dával černej kámen duší (nevím jakej je rozdíl mezi obřím a černým, myslím že jen ve výdrži), a mám to všecko očarovaný 2x včetně zbraní a těch šutrů mám tři zadky. takže kameny získat problém nebude, ani koupit ne. mám přes 100 tisíc a nevim co s nima...



tohle všechno vím, dyť mám nahraných pře 250 hodin, já už si jenom tak zkouším blbosti.

ingredience, eventuelně přímo nápoj si dělám přes konzoli,

hledal jsem na uespwiki: nejsilnější "čarodějův nápoj" je 25% posílení očarování
mám prsten 28 alchymie a kování - ať to mám v jednom
to samé náhrdelník a rukavice
falmerská přilba 28% jenom jeden efekt - asi kování, ale to není důležitý
čelenka - dtto alchymie

nasadím zunknu čarodějův nápoj - vyrábím lektvar očarování a má 18% a víc ani Ň
podle nápovědy zunknout dva lektvary nemá cenu - počítá se jenom ten silnější
za tohle stavu vyrobím kovářský lektvar na 72% posílení kování

proto se ptám na recept ze kterých přísad si to vyrobil nebo ať dá verzi hry ve které to funguje já mám 1.3.10
jinak si musím myslet, že jedna stěch ingrediencí bude photoshopovník Angry
 
draco666
Freani napsal:
Tak jsem se dostal v enchantingu ještě kousek dále.

Vše má na svědomí lektvar Fortify Restoration, díky kterému je všechno možné........................ Každopádně to vypadá, že superenchanting zřejmě existuje, právě jsem například udělal lektvar fortify smithing +483%, dále např. +121% enchanting atd......nakonec jsem se dostal k dmg u daedrického meče 10 000!!!!!! viz. obrázek, pak už mě to přestalo bavit Grin
Navíc ta dmg u zbraní je s bonusy jen běžně dosažitelných enchantů (tzn. +48% lukostřelba + jednoručky na čtyřech věcech z armoru + perky samozřejmě), takže ty hodnoty musí jít ještě mnohonásobně výš.

http://www.upload-images.eu/dt-1413232004968.pnghttp://www.upload-images.eu/dt-11132320046613.png


ako s tim suvisi lektvar Fortify Restoration ??

Edit: uz viem Smile
Upravil/a draco666 dne 05.01.2012 15:35
 
Freani
tomypson napsal:....jinak si musím myslet, že jedna stěch ingrediencí bude photoshopovník Angry

Za ten běžný lepší enchanting může bug z falmerskou helmou, to už tu je popsáno no a to další rozhodně není žádnej photoshop, už jsem to psal ve svém příspěvku, za všechno může lektvar Fortify Restoration. Je totiž zřejmě zabugovaný , takže když ho vypiješ, pak si nasadíš naenchantovaný set pro alchymii a začneš vyrábět lektvary, začnou se dít zázraky, ten lektvar ti totiž dočasně navýší procenta u enchantů naprosto u všecho, co máš na sobě, takže pak ty lektvary vyrábíš s hodnotama, které jsem tu postoval, no ale co z toho. A tenhle postup jde několikrát zopakovat.

Tohle mám odzkoušeno naposledy s patchem 1.3, protože už Skyrim nehraju, nevím, jaká je momentálně verze, tak ti neřeknu, jestli to ještě funguje nebo ne. Ale jak říkám, co z toho, já si to jen tak zkoušel, když jsem Skyrim v podstatě celý dojel. Ale hrát s podobně upravenými věcmi, to není nic pro mě.
Upravil/a Freani dne 05.01.2012 19:02
 
tomypson
AHA!!!!!!!
z toho postu to nebylo patrný *.*Wink
 
draco666
tie staty su s tim elixirom az prehnane vysoke, oplati sa to len vyskusat hrat s tim nie Smile
 
tomypson
Však píšu, že už jenom vymejšlím blbosti. Třeba teď si dělám poklad z ingotů všeho druhu Smile
 
skeve
Lidičky, jaké jsou přesné recepty na lektvar očarování a kovářský lektvar? Díky moc za odpoveď.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
lobo
Fortify Restoration v cestine jak? s ang docela bojuji Sad

diky
 
Dteam
skeve napsal:
Lidičky, jaké jsou přesné recepty na lektvar očarování a kovářský lektvar? Díky moc za odpoveď.


ale číst taky jde pěkně Grin http://skyrim.4fa...ektvary_56
 
Combik
lobo napsal:
Fortify Restoration v cestine jak? s ang docela bojuji Sad

diky



Myslim, že to je Posílení obnovy... Abeceánský ploutevník + Hromádka soli
 
lobo
Combik napsal:
lobo napsal:
Fortify Restoration v cestine jak? s ang docela bojuji Sad

diky



Myslim, že to je Posílení obnovy... Abeceánský ploutevník + Hromádka soli


dikas Smile
 
helio
poradím používejte azuřinu hvězdu jako kámen duší je to nejsilnější kámen duší jaký ve hře akzistuje a navíc nejde zničit.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist