Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Společníci
Montolio
millis napsal:
muzu rict ze me lydie zarvala az nekdy po dokonceni hlavnich Q a samozrejme si to flakla na tom nejopustenejsim miste,tkaze jsem asi 40 minut nalozenej jako k*ava sel do mesta abych se toho zbavil a jednu hodne dobrou nahradu za lydii jsem nasel take v bilem prusmyku v hospode... sedi tam v platove zbroji jednou ji vyzvete na souboj dostane nakladacku ale pak se k vam rada prida.... Smile


GrinGrinGrin já jí za orka zbušil GrinGrinGrin trošku jsem se styděl ale 200zl je 200zl Smile
Upravil/a Montolio dne 22.11.2011 23:17
 
Authan
Barbas může být taky společník?Já ho nakonci q umlátil sekerou a ta socha ho vstřebala.Když ho neumlátíte tak může být s vámi?
 
Marty
Koho byste mi poradili za společníka když hraju s lukem? Já zatim používam Faendala, ale s mečem je na nic :/
 
Grom
V jedné orkské vesnici jsem ukecal Orka, kterej používal sekeru a bleskovou hůl. To byl borec. Pak jsem ho omylem zabil. TO byl PÁN BOJOVNÍK Ork
 
tomikzlesa
Marty napsal:
Koho byste mi poradili za společníka když hraju s lukem? Já zatim používam Faendala, ale s mečem je na nic :/

hraju za archera a mel sem Lydii i tu Ohromnou či jak Smile z bílýho prusmyku ale nevyhoda je ze nosi tezkej armor a byli porad slyset, nakonec sem si osedlal Aelu, ta nosí lehkej armor a navíc je nesmrtelná i bez svatby, protoze se jedna o questovou postavu
 
Ikoolo
Na jedné orkské pevnosti s dolama je dcera náčelníka, luxusní holohlavá skinka s copem, super potetovaná v perfektním brnění jen ji trochu třeba dovybavit zbraněmi a helmicí. Jelikož hraju za ženskou orkskou postavu - tak jsme se vzali - lesby....
Chvíli mi vařila ale pak mi zabili společníka, tak jsem ji vzal na cesty místo něj. Je nesmrtelná a výborná mlátička. Jen trochu oproti předchozím společníkům pokulhává s doprovodem , furt na ní čekám. I když se mnou běhá a cestuje , krámek pořád vydělává penízky.
 
demolator
Ja hrajem bez spolocnikov... Všechno rozsekám a spálim Smile
i5-2500K, N570GTX, 1920x1200, 4GB RAM
 
Fista
Chci se zeptat oblik sem Lydii do ebonitu krom zbroje ta je deadricka,istit palcat taky ebonit,tak sem ze srandy vyprovokoval bitku v prusmyku a koukam lydie vycisti mesto ,rikam si to je divny moc ji neubrali dal sem ji ji i sperky na hp,proste tank jak cip,rikam si pichnu do ni svyma mecama ebonitove pouze90 dmg kazda,a lydii sem nejak nic po 10 uderech neudelal spis sem si ani nevsim ze by ji neco ubylo,jako chapu ze ma heavy a stit ale to nebylo vubec vylepseny hraji na mastera,tak si rikal jestli to je normalni.
Este ju zkusim dotahnout na nakyho obra co se bude dit,ale ta AI spolecnika me dostava,hraje nekdy lip jak ja xD akorat ten luk by mohl nosit deadrickej nebo ebonit co ma v invu na ten vrbovej proutek,kery porad strili.
 
Diego
Čus, zkuste Erandura z Jitřenky, ten je fakt dobrej - dejte mu magické hole a to je pak paseka Smile. Toho nejlepšího draka(starší drak) zabil sám.
 
Sachmet
Můžete mi prosím poradit jak se dostat do inventáře společníka ?
Dále jak ho donutit aby si vzal jinou zbroj ?
Jedná se o společníka/manžela který byl původně NPC bez možnosti oženit se ( ještě že je ta konzole )
 
Dawery
Zdravim,
Nejspíš tak když klikneš na společníka a daš u něho příkaz "Chci stebou vyměnit pár věcí" tak mu mužeš dávat věci a brát si je.Zbroj a zbraně mu přidělit jako sám si myslim nejde,on si vybere vždycky to co může a to co je nejlepší.Prostě bere si to sám automaticky.Příklad: pokud společníkovy dáš lepší zbroj než má tak se mu nasadí.Já jsem například dal Lydii dvě stejně silné odlišné helmy a časem si je střídala.
Jestli se jedná o to NPC přes konzoli a ten příkaz tam neni tak jinak nevim.
Upravil/a Dawery dne 25.12.2011 01:53
 
MortuusDominus
Taky mám chlapa přes konzoli, bohužel, ten si otevřel obchůdek a neměl možnost chodit na výpravy - to taky vyřeší konzole (zas nějaký to addtfactin - myslím )... a pak mu dát tu volbu, chci s tebou vyměnit pár věcí... Bohužel ty společníci nemaj naprogramované moc vysoké IQ a lepší zbroj jen tak nevezmou, pokud jim nedáš i helmu. Jak dostanou helmu jsou schopny chodit div ne nahý, hlavně že maj tu helmu Grin tou začni a přidej do jejich inventáře další věci...
 
qstorm
macros napsal:
mam jiny problem delal jsem ukol s farkasem najit ulomky a spolecnice se automaticky odpojila nevit kde bych ji nasel byla to ta od lydie od jarla

a stim farkasem jinak fpoho, me furt otravuje a vyptava se me do minuty musim zmacknout 40tab. nebo utikat, ale za chvili mne zas dozene a zas se vyptava jestli nechci procvicit v pouzivani tezky zbroje GRRR!!!!
 
qstorm
Authan napsal:
Barbas může být taky společník?Já ho nakonci q umlátil sekerou a ta socha ho vstřebala.Když ho neumlátíte tak může být s vámi?

ja barbase neumlatil a stejne ho socha vzala k sobe, tam slo jen o to jestli si chces tu sekeru nechat nebo ne, barbas tak i tka zkamenel
 
Mukuro Aiken
tomikzlesa napsal:
Marty napsal:
Koho byste mi poradili za společníka když hraju s lukem? Já zatim používam Faendala, ale s mečem je na nic :/

hraju za archera a mel sem Lydii i tu Ohromnou či jak Smile z bílýho prusmyku ale nevyhoda je ze nosi tezkej armor a byli porad slyset, nakonec sem si osedlal Aelu, ta nosí lehkej armor a navíc je nesmrtelná i bez svatby, protoze se jedna o questovou postavu


Nerad někomu kazím iluze, ale Aela nosí nativně draugirskou zbroj, která je (i když na to na pohled nevypadá) klasifikovaná jako těžká.
 
Gandalf
a krom toho svým způsobem i Lydie je nesmrtelná pokud do ní buší soupeř a né ty
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Dovi
Gandalf napsal:
a krom toho svým způsobem i Lydie je nesmrtelná pokud do ní buší soupeř a né ty


Tak to jsi napsal pěknou kravinu. Lidie je normálně smrtelná. Naposledy mi jí sejmul Krosis, aniž bych se k Lidii jen přiblížil, takže odemne nemohla žádnou ránu dostat...
 
Zubatej
Zatim sem ze společníkama udělal tu skušenost, že je nepřítel nezabije, ale dostane je pouze na kolena. Umřeli vždy mou rukou (omylem, přeci jenom sou užitečný). A že maj občas blbý keci, který neustále opakujou, vy asty nejste ženatý, že jo?
Ruku na srdce, s nějakym společníkem chodíte pár dní auž by ste mu nejradši zavřeli ústa sekerou, což o to, u manželky o tom taky občas přemejšlim (a že tu sekeru mám doma Cool ).
 
Gandalf
Měl sem společnici Iliu a ta používá mrazivý kouzla a šel sem plnit ukol od Goldira a ten parchant mi na ní zautočil tak sme ho společně zabily.


Ohledně toho ještě bud je zabiješ ty a nebo je může taky zabít člověk kterej má nějakej problém třeba když plníš ukol pro Goldira,tak poku by ho náhodou trefila kouzlem tak na ní zautočí a zabije jí
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Dovahkiin Sirion
Moje rada z ní nechte si Lydii a jeste se s nekym ozente. Ja si vzal Aelu a mam ted doma dve baby jo a spolecniky hodne stridam nekdy si vezmu Lydii, nekdy Aelu a nekdy uplne nekoho jineho
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Sám a přitom se společníkem? Skyrim - dotazy, návody,.. 12 14.01.2016 22:40
Společníci ve Skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 10 18.04.2015 12:40
Znovunalezení společníka - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.10.2014 12:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist