Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Společníci
SiriusWhite
Potřebuji pomoc, společnice z Bílého Průsmyku mi zemřela a já nevim kde sebrat další společníky...poradťe prosím
 
MortuusDominus
u mágů atd. - další jsou třeba žoldáci (za 500) například V Riftenu a Markathu ( najdeš je v hospodě)
 
Honzas4400
Nebo se ožeň... Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
ijacek
Ona ti zas neožije, když umře?
 
Authan
Ne,ale společníků je ve skyrimu spousta tak si najdi jiného,nebo žádnýho nepoužívej(jako já).
 
Luthor
Jednou jsem dělal quest u nějakýho železnýho dolu, oslovila mě žena že dřív byla dobrodruh a, že se ke mě přidá, tak se mnou bojovala, byla docela silná a divoká holka jedna.. Narval jsem do ní zbroj a zbraně a pak mi někam zdrhla. Další společnici jsem měl z bílého průsmyku ale tu my zabily. Společníka mám rád, dokáže ostatní zabavit a já si je pak podám např. ze zadu.. Asi to bude chtít se oženit..
http://i44.tinypic.com/2rnwins.jpg
 
macros
mam jiny problem delal jsem ukol s farkasem najit ulomky a spolecnice se automaticky odpojila nevit kde bych ji nasel byla to ta od lydie od jarla
 
Raek
Tak mně umřela společnice na jednom z prvních soubojů a byl jsem línej si hledat novou Smile Je fakt, že jakožto hunter jsem ji používal trošku jako tank, takže to bude nejspíš ten problém...
 
Luthor
No to jsem měl přesně to samé jako máš ty, bohužel už jsem ji nikdy nenašel.
http://i44.tinypic.com/2rnwins.jpg
 
millis
muzu rict ze me lydie zarvala az nekdy po dokonceni hlavnich Q a samozrejme si to flakla na tom nejopustenejsim miste,tkaze jsem asi 40 minut nalozenej jako k*ava sel do mesta abych se toho zbavil a jednu hodne dobrou nahradu za lydii jsem nasel take v bilem prusmyku v hospode... sedi tam v platove zbroji jednou ji vyzvete na souboj dostane nakladacku ale pak se k vam rada prida.... Smile
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
Honzas4400
Tak všem kdo mají problém s Lydií (a je živá), tak když se vám ajksi ztratí, je buďto opět u jarla nebo pokud máte byt tak ve vašem bytě (nevim co tam děla).
Upravil/a Honzas4400 dne 21.11.2011 08:02
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Kenny161
Honzas4400 napsal:
Tak všem kdo mají problém s Lydií (a je živá), tak když se vám ajksi ztratí, je buďto opět u jarla nebo pokud máte byt tak ve vašem bytě (nevim co tam děla).


Jo taky jsem jí měl furt v bílém průsmyku doma,jelikož jsem samotář zabil jsme ji.Grin
 
Flecheete
Moje nejoblíbenější společnice byla dcera nekromantky, nevím, jak se jmenovala, ale šli jsme spolu na vrchol věže zabít její mámu. A pak se ke mně přidala a bylo to super... kam se hrabou všechny Lydie a další s mečem/lukem... ona jela v ledové magii na blízko i na dálku a to jsme mohli někam vlézt a já si v klidu lootil a ona to vymlátila sama. Ale umřela mi v boji u Alduinoy zdi... jinak já nepotřebné společníky nezabíjím ale odevzdávám Delfíně do Blades... to mi přijde nejužitečnější.
 
Authan
Nevíte proč ten kocour z univerzity neumí plavat?šel jsem plnit q a když jsme vlezli do vody on zacal krouzit vsude kolem a uz nevylezl.Tak jsem si rikal,ze az se vratim na univerzitu tak tam bude ale uz je to nějakej den a on tam porad není.
 
Jeimy
Len pre istotu - keby to niekto nevedel, na rozdiel od ostatnych spolocnikov, ktori su smrtelni, clovek, ktoreho si zoberiete za manzela/manzelku je nesmrtelny, tzn. ked ho/ju v boji umlatia, padne do bezvedomia, ale po chvili sa postavi na nohy, podobne ako hlavne questove postavy. Je to dost drsna vyhoda.
Jeden fajny tip: ja mam za zenu Levicu Mjolu z Riftenu, ked jej date kvalitnu vybavu, je super tank a umlati skoro vsetko aj sama, fajn pre postavy zamerane na subtilny sposob boja alebo krafterov, co si uzivaju svet a potrebuju na svojich cestach ochranku. Akurat dookola opakuje 4-5 hlasok, co uz po case ide pekne na nervy. Smile
Inac nesmrtelnost manzela/manzelky je aj dost opruz v pripade, ked stretnete inu damu/pana, co sa vam pozdava. Kedze rozviest sa neda, dobre si to rozmyslite. Tu je to doslova az kym Vas koniec hry nerozdeli. Smile

Edit: alebo mate niekto ine skusenosti? Stalo sa, ze Vasa manzelka/manzela zomrel? Pytam sa, lebo je mozne aj to, ze Mjola je nesmrtelna z dovodu, ze islo o postavu, pre ktoru sa da robit quest. Mozno v pripade inych NPC nesmrtelnost neplati. Vopred dik za odpoved.
Upravil/a Jeimy dne 22.11.2011 15:25
 
skeve
Mě se Lýdie ztrací poněkud pravidelně, ale mám na to metodu, že nějakou dobu počkám na místě a ona se vždy ke mě vrátí. Je pravda, že jsem jednou čekal celých 12 hodin, než si našla cestu zpátky. Ale jako společnice je skvělá a dost mi občas pomůže.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Reznik
Už sem se ptal v jinem topicu, čokl se dá kombinovat i s jinym společníkem a když v Bílém průsmyku řeknu uprotřed questu čoklovi počkej tady a on řekne, že ok běží někam po městě, najdu ho pak v tom městě nebo v koupenym domě bude čekat jako Lydie nebo čeká tam kde pokračuje quest kde s nim mam něco vymlatit a on by dle popisu questu měl být v té době v partě? .)
 
Marcus Flavius
Já společníky střídám,abych vyzkoušel jaký je nejlepší-ted sem si vzal toho žoldáka z Riftenu(v hospodě),chcípnul hned za městem Pff!
 
Max666
Nevim cim to je ale mam spolecnika Svena z Vorařova a koupenyho psa z Markarthu a zda se mi ze jsou nesmrtelni oba kdyz maj malo tak padnou jen do bezvedomi a po chvilce jsou zase na nohach, bez problemu tak umlatijou draka a ja jen cumim opodal, nevi nekdo kde je chyba ze se jim nechce umrit ? Zemrou jen kdyz klecej a ja dam nejakej plosnak nebo jim dam ranu z milosti Frown
Upravil/a Max666 dne 22.11.2011 20:26
 
Aelf
Pes z Markathu umřel hned ten samý den v Markathu samotném při plnění Q u Nepota...vydržel nejmíň ze všech společníků. Nejlepší je Barbas (Q čokl, sice děsně otravnej, ale jde za vámi přímo ve vašich stopách, skrz řeku a skály, zatímco koukám třeba na druhý břeh, jak Lydia a Spectral Assasin si to hasí pryč do mlhy k nejbližšímu mostu a čekám a čekám, než se uráčí přiběhnout)
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Sám a přitom se společníkem? Skyrim - dotazy, návody,.. 12 14.01.2016 22:40
Společníci ve Skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 10 18.04.2015 12:40
Znovunalezení společníka - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.10.2014 12:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist