Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Používáte Kovářstí a očarování a máte stejný problém ?
mám stejný problém mám stejný problém 0%[0 Hlasy]
nemám stejný problém nemám stejný problém 100%[3 Hlasy]
Nepoužívám kovářstí a očarování Nepoužívám kovářstí a očarování 0%[0 Hlasy]
Používám pouze kovářství Používám pouze kovářství 0%[0 Hlasy]
Pouzívám pouze očarování Pouzívám pouze očarování 0%[0 Hlasy]
Počet hlasů : 3
 Tisk diskuze
Používání kovářstí a očarování, nové postavy...
Sabran
Zdravím...Mé jméno je Sabran a tento příspěvek jsem zakládal z důvodu že bych potřeboval pomoc s jednou pro mě nepříjemnou věcí... a to myslím to že mám neustále potřebu poté co se dostanu do Vorařova vymazat všechny savy a začít hrát od znova...mám neustále nutkání a názor že jsem něco v Helgenu udělal špatně , že jsem mohl mít vyšší ¨
level postavy nebo že jsem měl jít spíš s Ralofen než s Hadvarem...Dále bych se vás rád zeptal zda se neobejdu bez očarovávání zbrojí a zbraní ? A mám ještě jednu otázku...a to takovou zda se vyplatí dávat do kovářstí body talentů zda se bez lepších zbrojí neobejdu...kovám v jednom kuse, protože to je super způsob získávání levelů ale talenty do toho dávám nehodlám a nebo zda bych měl... proto zakládám tento příspěvek abych se vás optal...rád bych aby zde nebylo žádné nadávání že jsem blbec a tak podobně ... nejsem žádný zelenáč a také nejsem žádný Master zkrátka...odpovězte rozumně Wink a ještě k tomu zda budu moct bez talentů vylepšovat zbroje na legendární a nebo budu muset mít nějaké talenty ve stromu perků v kovářstí...Rád bych začal hrát na obtížnost Znalec a postupně bych obtížnost zvedal až na legendární...Plánuju hrát za Lukostřelce možná se štítem a mečem a kozla bych rád používal ze školy destrukce takže tak no čekám na vaše pěkné komentáře a pokudde můj příspěvek smazát z důvodu že už tu nějaký podobný je tak mě prosím nasměrujte na daný příspěvek tomu určený...nazdar Grin a prosím neukamenujte mě Wink A nakonec malá anketka :*
Upravil/a EldeR dne 11.07.2016 08:27
 
Adrian_S
Ahoj,

tak jsem si přečetl tvou žádost o pomoc.. a jsem trochu zmatený. Kdybys to napsal lépe a ne ve spěchu (což je podle textu zřejmé), tak bych ti snad na to odpověděl lépe.

Ale začneme:

1) Ralof nebo Hadvar - Je to úplně jedno. Na celkovou hru to nemá vliv, max. ten, že ti jeden z nich doporučí "svou stranu" (Ralof doporučí Hávy, Hadvar doporučí Legii).

2) Vyšší level z Helgenu - pokud si dobře pamatuji, tak mě se vždycky povedlo max. na 2. úroveň, víc ani ne.

3) Hrát bez očarování - Jde to, ale budeš to mít pěkně složitý.

4) Perky v kovářství - Pokud chceš mít nejlepší zbraně (myslím tím úroveň "Legendární"Wink, tak se ti to jinak nepovede, než že budeš mít umístěné body ve stromě kovářství. Dokud nebudeš mít aktivovaný perk "Dračí zbroje", úroveň "Legendární" nezískáš.

5) Začátečnická hra - Teoreticky je jedno, jakým stylem budeš hrát. Ze začátku můžeš být lučištník, a pak třeba na konci se z tebe může stát zase mistr čaroděj. Není to nic složitého, dokážeš to s každou rasou.
Pokud jedeš "roleplaye", tak na lučištníka jsou nejlepší rasy: Argonián, Bosmer a Khajiit

Snad ti tyto rady pomohly.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sabran
Rozhodně díky za všechny tvé rady abych pravdu řekl věděl jsem vše kromě toho legendárního ještě by mě zajímalo jaké ještě levely vylepšení můžu dosáhnout bez talentů ve stromě perků kovářství...S tou pomocí jsem to myslel jak to nutkání a názor nějak vymazat z hlavy abych se s tím už nemusel zaobírat...Jak už jsem říkal vím že s každou rasu může být člověk více méně kdo chce... ) jenom jsou rozdílné základní bonusy na začátku což samozřejmě víš...ale s tou legendární díky...dneska zkusím zase rozehrát novou postavu snad mě vydrží dlouho a toho nutkání a názoru že jsem ještě jednu dovednost mohl mít z Helgenu o level vyššíse snad zbavím... už víš jak jsem to myslel ? Grin řekl bych že na tom není žádná těžká věc to chápat ale já jsem zkrátka trošku vadnej Grin Wink
 
Adrian_S
Jako jestli máš na mysli "vyšší level" v určitém perku.. tak to ti neřeknu. To záleží, jak často budeš používat dovednosti. Nejsem schopen ti to říct přesně.

Pokud dosáhneš v kovářství levelu 100 a nebudeš mít žádný aktivovaný perk, tak myslím, že můžeš mít max. perfektní (+ pokud použiješ lektvary kovářství). Nezkoušel jsem to, takže nemohu taktéž přesně říct.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sabran
Jasně díky za všechno možná to očarování zkusím a kovářství taktéž až nebudu mít do čeho cpát talenty ale zatím budou pro mě přednostnější perky hlavně lektvary ty mě obzvlášt budou pomáhat soubojích a v kovárně rozhodně díky Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nové DLC Představy o Skyrimu 44 07.04.2021 23:41
Dotaz očarování? Skyrim - dotazy, návody,.. 5 06.03.2018 23:04
Všechny postavy se mi ukazují jako vykřičníky Archív zodpovězených dotazů 7 20.12.2017 07:22
Návod na nejlepší očarování a vylepšení věcí Skyrim - dotazy, návody,.. 1 22.04.2017 12:54
Dání postavy Skyrim - Creation Kit - tipy a triky 17 28.02.2016 21:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist