Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Boj dvěma zbraněmi
Filipes
Ahoj lidi. Rád bych hrál stylem Dimachaerra... To jest 2 meče, A teď problém : Když mám dva STEJNÉ meče, dám si je do oblíbených, v oblíbených nastavím jako jedničku, a při stusku jedničky posléze automaticky vytáhnu oba dva meče. Problém ovšem nastává, když chci mít 2 rozdílné jednoruční meče. Výše popisovaný sytém poté nefunguje, a musím pořád označovat levou a pravou ruku.Prosím, jsem si jist řže nejsem sám kdo má stejný prblém. Můžete mi poradit, abych mohl při stisku té ryhlé jedničky mít i rozdílné meče, na jedno vytažení ?
 
Adrian_S
Tady by ti spíš pomohl mód, který ti umožní si dát do "oblíbených" různé sety, podle toho, jak si je navolíš. Myslím, že se to jmenuje "SKSE", nebo tak nějak..

Víc by ti řekli ostatní fórané, já tohle nepoužívám.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
skeve
Teď jsem zapnul hru a zkusil jsem dát do ruk rozdilné meče a normálně to funguje. Po zmáčknutí tlačítka na tasení zbraně se mě automaticky objeví tak jak jsem si je navolil. Jelikož mám na jedničce navolený luk, tak po zmačkutí 1 se mi v ruce objeví luk a po opětovném zmačkutí 1 se mě to vrátí zpátky na meče.
Ještě dotaz, máš origo hru?
















máš origo
Upravil/a skeve dne 04.07.2016 19:59
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
SeveruS
Pokud nemáš mód SkyUI, pro jehož správnou funkci potřebuješ SKSE o kterém se zmiňoval Adri a chceš mít dva stejné meče v rukou stiskem jednoho tlačítka, tak to myslím jde pouze způsobem, který popisuje skeve. Vyzbrojit se těmi meči a pak mačkat pouze tlačítko další oblíbené zbraně. Bude Tě to jen přezbojovat tam a zpět. Jakmile se rozhodneš něco změnit, třeba: palcát + štít, už se Ti jedním stiskem přezbrojit na dva meče nepodaří, už jej tlačítkem z oblíbených dokážeš dostat pouze do pravačky. Je možné to udělat na dvě tlačítka, ale nejdříve ty meče musíš kraftnout a při tom každý z nich jinak pojmenovat. Pak si můžeš dát v oblíbených každý pod jiné tlačítko a rychle se jimi vybavit stiskem dvou kláves. Pokud se oba jmenují stejně, tak je horká klávesa neumí rozeznat, natož rozhodit do obou rukou, i když si myslím, že by to mělo jít dvojitým stiskem konkrétní klávesy, alespoň s kouzly to funguje.
A právě mód SkyUI je pro tuto záležitost naprosto dokonalej a doporučuju jej každému, kdo v akci nerad ztrácí čas přehrabováním inventáře.
Mrkni sem, kde už jsem to kdysi popisoval:
http://skyrim.4fa...ad_id=4796

PS: Šmarjá, ono od začátku jde o to mít v každé pazouře odlišný meč stiskem jednoho tlačítka!!!!!!! To jsem teda trubka, ten vršek teda ani nečti, to v základu nejde. Buď dvě tlačítka, nebo mód SkyUI.
PPS: Ten odkaz o SkyUI si ovšem přečíst můžeš...... Wink
Upravil/a SeveruS dne 04.07.2016 22:02
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Filipes
Díky za odpovědí. Mám skyUI i to druhý bez čeho to nefunguje.. Ale netuším jak to používat Grin
 
Filipes
A origi hru mám, koupil jsem to tenkrát sakumprdum se všema datadiskama.
 
SuperHunter
Proč si ty meče prostě neočaruješ, aby měli oba různé očarování ? Tak by se ti pak zobrazovali jako jednotlivé položky. (V lepším případě ještě přejmenovat)
 
Filipes
Já je nepotřebuju očarovat... jen potřebuju, aby při zmáčknutí zkratky 1 fungovalo to, že i rozdílné meče mi automaticky skočí do levé i pravé ruky. Najednou
 
Adrian_S
Ono, když si očaruješ zbraně, můžeš si je přejmenovat.. Proto ti tohle všichni radí. Pak v tom nebudeš mít takový zmatek.. Wink
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Filipes
Aha.. to mi vůbec nedocvaklo.. sorry chlapi, a díky za pomoc
 
SeveruS
Nebo využij ten mód SkyUI, když už jej máš. Máš možnost nastavit si až osm skupin různě vystrojené a vyzbrojené postavy. Mít v každé skupině něco jiného je dost náročné na zatížení s tím je nutno počítat. Pokud sis prohlédl a přečetl co jsem nafotil a napsal ve vlákně na které jsem Ti v předchozím příspěvku dal odkaz, zhruba víš jak na to. Navíc SkyUI je na nastavení velmi snadné, věřím že bys na to přišel sám. Klidně můžeš být v každé skupině stejně vystrojen a mít jen přiřazené různé vyzbrojení. Pak jedním stiskem můžeš mít v rukou cokoli chceš.
Já mám třeba u jedné z postav sedm skupin. V první mám Stříbrnou Dračí Zbroj (mód) , Aureliův luk, šípy z dračí kosti, Drakobijný řev, šperky na podporu lukostřelby. Ve druhé mám opět Stříbrnou Dračí Zbroj, Aureliův štít, meč z dračí kosti, Neutuchající sílu a šperky na podporu blokování a jednoručního boje. Ve třetí mám mága s iluzemi. Ve čtyřce mám mága s ničením. V pětce mám Slavíka ( není vidět, že je vybaven druhou zbraní dýkou od Valdra ). V šestce mám Nordskou Zbroj s Rytinami (není vidět krom Nordského meče ještě Drakozhouba ) A v sedmičce mám zas Nordskou Zbroj s Rytinami jenže s lukem šípy. A takhle to v konečném výsledku vypadá ( v opačném sledu, od sedmé skupiny k první ) :

http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Filipes
Teeda.... Původně jsem si myslel že jsem SkyrimFanatik.... Ale koukám že jsem těžkej matér Grin Díky moc za pomoc, určitě mi to pomůže
 
Filipes
Teda ale musím říct, že to není sranda, přijít na klub tomu systému toho modu..
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejde očarovat zbroj ani zbraně Skyrim - dotazy, návody,.. 7 22.07.2016 21:29
Zvláštni úprava Daedrických zbraní Skyrim - modifikace 2 29.05.2016 12:25
Jiný mág než ničení, vázané zbraně Skyrim - dotazy, návody,.. 4 24.05.2016 19:43
Pomoc s vylepšováním zbraní Skyrim - obecně 5 17.05.2015 15:33
jednoruční zbraně Archív zodpovězených dotazů 8 25.02.2014 17:56
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist