Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Adrian_S
Rozloučím se s ostatními a vydám se do svých komnat. Tam se napiju lektvaru, který jsem vyrobil s Marianinou pomocí a odeberu se k místnosti, kde se bude konat přednáška "novické Proměny" od Silverwoodové.

Jakmile tam dojdu, usadím se na volnou dvojlavici a brašnu položím vedle sebe, abych mohl držet místo Marianě.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Dremory, ani nemrtví tam nebudou, a runové pasti ve svém pokoji nejspíš taky mít nebude." špitnu k Arveně, aniž bych polevil v pozornosti ,,Možná tam bude mít nějakou zajímavou sbírku kouzelných předmětů, ale na nic mu tam zatím nebudeme sahat. Teď se hlavně soustřeď na ten zámek."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Zapomněl jsem se představit, Lucien Traktorius, zvláštní vyslanec Císařství. Smím znát na oplátku vaše jméno?" Mile se usměju na důstojnici. Nadále se budu snažit zaslechnout co nejvíc z rozhovoru Tarlowa a Carwen.
 
SuperHunter
"Potřebujeme mluvit s *hodnost* Solitarem." odpovím válečníkovi.

Později editnu kvůli dopsání hodnosti
Upravil/a SuperHunter dne 07.12.2016 15:34
 
Aurelius
→ Tah 137.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Už to skoro bude...“ šeptla soustředěně Arvena a s následným cvaknutím odemkla dveře. Narovnala se a paklíč uschovala do jedné z kapes u roucha, „Odemknuto.“ pravila a poté váhavě pohlédla na kliku, „Popravdě nechce se mi moc otevírat. Přijde mi docela podezřelé, aby dveře do komnaty Nejvyššího mága 'střežil' pouhý zámek ve dveřích.“ dodala s mírnou obavou v hlase, „Myslím, že můžeš jít. Přeci jen jsi mladší.“ dodala s úsměvem a uvolnila ti cestu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Rozloučil jsi se a odebral se do svých komnat, které byly prázdné. Eris ani Gaturn se zde nenacházeli. Po Erisové knize nebyla ani stopa, zatím co Gaturnův obsah truhly se nacházel na poházený na jeho posteli. Vyhledal jsi vyrobený lektvar, vypil jej a vyrazil k učebně.

Přednáška probíhá ve stejné učebně jako předchozí přednáška Silverwoodové. Stálý novicové již obsadili svá místa a diskutovali mezi sebou o nejrůznějších tématech, které místy vůbec nesouviselo s nadcházející přednáškou nebo Univerzitou. Zabral jsi místo a brašnu položil na vedlejší židli, aby si nemohl nikdo další přisednout. Do učebny chvilku po tobě vešla mladá černovlasá Dunmerka (graf. vzhled - zde) v novickém rouchu s mírným úsměvem se rozhlédla po místnosti a následně zamířila co nejdále od všech noviců, usadila se sama, otevřela brašnu a vytáhla velmi starou učebnici Proměn.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Těší mne.“ odvětila ti s úsměvem Elfka během tance, „Tarwen Springwind.“ představila se ti následně a úspěšně jste pokračovali v tanci i po změně hrající hudby. Opatrně jste se přiblížili k Tarlowovi a Carwen čímž se ti částečně povedlo zaslechnout útržek z jejich rozhovoru.

„Je mi líto tvé ztráty, ale i životy těch nejmocnějších jednou vyhasnou.“ odpovídal na Carweniny slova Tarlow soucitným tónem, „Život z nás vyprchá rychleji než veškeré bolesti, zklamání a špatné vzpomínky, které v něm prožijeme.“ dodal a následně se přizpůsobil novému hudbě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arthis
Nacházíš se v přístavu města Hegathe, kolem tebe prochází mnoho chudších obyvatel města, které se stále ještě zcela nevzpamatovala z obléhání které zde proběhlo při počátku války s Aldmerském spolkem. Provizorními stánky trhovců, kteří nabíjí nejrůznější harampádí, jenž vylovili vyplavené na březích nebo ulovily na moři z potopených válečných či obchodních lodí ať už Aldmerského spolku nebo Císařství mezi nimi sem tam seděl nějaký chudák, žebrák nebo mrzák, který prosil o almužnu. Mezi tím vším se občas mihl příslušník zdejší stráže v šedivé destičkové zbroji s turbanem na hlavě, který měl pro případ, že by se přihnala písečná bouře. Přístavní část města není chráněna hradbou čímž je město rozděleno na dvě části - městskou část obklopenou hradbou a přístavní. V přístavu je krom několika obchodních lodí zakotvená i Císařská loď, která disponuje válečnými stroji, její posádka se doposud omezila pouze na pobyt na palubě lodi.

„To je Septimie.“ ozval se po tvém boku hlas redguardky Siony Sorine (Graf. vzhled - zde. Siona se stala agentkou Čepelí několik let před tebou a má tudíž i větší hodnost a vyšší respekt) oblečené do dlouho černého roucha s kápí, která dokonale zakrývala její tvář a umožňovala jí zůstat nepoznána. U opasku se jí pohupovali dvě zbraně, krátká akavirská dýka a její akavirský meč, přes záda měla přehozený svůj štít. (Hammerfell odmítl přijmout Konkordát tudíž stále ještě uznávají Čepele jako cech a stráže je nepovažují za zločince - neplatí v případě, že uděláš nějaký zločin a někteří jedinci sympatizující s Thalmorem nebo Císařstvím se mohou zachovat jinak) „Docela by mne zajímalo co tu chce Císařství, ale máme své rozkazy.“ pokračovala a pohlédla na tebe, „Náš 'kontakt' by na nás měl čekat v přístavní putyce. To by mělo být hnedka za rohem...“ hlavou pokynula na úzkou odbočku mezi stánky a domy ve stylu redguardů. „Akorát musíme dávat pozor... Bude se to tu hemžit kapsáři, zločinci a hlavně piráty. Tak buď ostražitý.“ dodala a pevněji si upevnila měšec, který měla připnutý k opasku. (Čepele si v Hammerfellu dokázali udržet částečné postavení i své velitelství čemuž jednak děkují za podporu Redguardů a také za špatné podmínky pro tažení vojsk, které Aldmerský spolek díky neznalosti terénu a těchto podmínek značně zpomaluje a znemožňuje jim vysledování ukryté základy Čepelí)

Počátek příběhu: Velmistr pověřil tebe a Sionu, aby jste vyhledali osobu, která má údajně informace, které vám mohou pomoci v boji proti Thalmoru. Poslal vás proto do Hegathe kde máte s osobou sjednanou schůzku ve zdejší přístavní putyce.

→ Tvůj příběh se bude postupně vyvíjet různými směry, kterými se budeš svými rozhodnutí vydávat. Tento počáteční 'úkol' souvisí pouze s tvým zařazením do příběh a jakmile jej splníš můžeš se vydat svým směrem nebo i nadále pokračovat jako agent Čepelí a snažit se co nejvíce uškodit Thalmoru.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
„To je mi jasné, ale já chci znát důvod vaší návštěvy. Myslíte si, že bych byl pochválen kdybych pustil každého kdo se bude dožadovat rozhovoru s mým nadřízeným? NE.“ odmlčel se, „Můj nadřízený má také nějaké povinnosti. Sdělte mi důvod návštěvy a já vás následně pustím dovnitř. Samozřejmě až odložíte své zbraně.“
„Achjo... Ani Velitel Faerion není tak paranoidní jako tenhle Solitar.“ povzdechla si Ayrenn.
„Pozor na jazyk válečnice!“ pravil s důrazem válečník.

http://i.imgur.com/bqQiiDE.png

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 07.12.2016 20:21
 
Adrian_S
Mlčky budu dále čekat na příchod Mariany a Silverwoodové. Během tiché chvíle si vytáhnu knihu o pokročilejších kouzlech magie Proměn a budu si číst nová kouzla. Jakmile přijde jedna z nich, knihu schovám.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Máte roztomilého hocha, kolik mu je let? Na matku vypadáte až pozoruhodně půvabně."
Upravil/a Tondulin dne 07.12.2016 22:19
 
Sarako
,,U Mefaly! A o kolik desetiletí?" odvětím Arveně s úsměvem, stoupnu si vedle dveřního rámu zády ke stěně a naznačím jí, aby si stoupla za mě. Potom pronesu ironickým tónem: ,,Kdybych náhodou umřel, tak věř, že moje poslední myšlenka patřila tobě." vezmu levou rukou za kliku, zatlačím (respektive zatáhnu) a následně ucuknu rukou, jako by se odtamtud měla přehnat ohnivá smršť, přitom nechám dveře, aby se otevřely svou setrvačností.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Arthis
Rozhlédnu se kolem a zkontroluji situaci v okolí. Nakonec se ještě krátce zadívám na Septimii a pokynu Sioně, aby mě následovala.
"Pojď. Musíme rychle splnit úkol a dát cechu zprávu. Potřebujeme informace a ty teď zrovna nemáme. Máme nějaké zprávy z císařtví a o pohybech Aldmerského spolku?"

Upravil/a Arthis dne 08.12.2016 23:10
Sviť měsíčku, sviť...

Nenech stíny ovládout sebe sama...
Důvěra je dobrá, ale nedůvěra lepší.
Jeden dobrý skutek plodí další.

Sviť měsíčku, sviť...
 
Aurelius
→ Tah 138.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Těžko říct.“ pokrčila rameny, „Žena by neměla prozrazovat svůj pravý věk.“ dodala a řídila se dle tvých pokynu, otevřel jsi dveře - nic se nestalo. Dveře se pomaličku otevřeli, ale žádné magické nebo mechanické pasti se nespustili. Arvena opatrně nakoukla dveřmi dovnitř.

Místnost byla ve tvaru půlkruhu. Velké prosklené okno směřovalo na jednu z lepších čtvrtí Císařského města a masivní dřevěný stůl se nacházel naproti němu společně se starou zdobenou židlí, která byla ze stejného masivního dřeva. Obojí bylo natočené tak, aby bylo dobře vidět na vstupní dveře. Na masivním stole se nacházelo několik listin v červených deskách, kalamář, brk a pod stolkem několik zásuvek jejichž obsah neznáš neboť jsi je neotevřel, některé jsou dokonce zamčené. Levá strana byla plná knihoven zaplněných knihami, podle vzhledu, obalu byly dost staré a všechny zakryté sklem, které mělo zámky zapečetěné jak klasickým zámkem tak i magickou runou, která zářila červeně čímž značila přítomnost nějaké ohnivé pasti. Vedle knihovny se nacházela šatní skříň a vedle ní figurína na které se nacházelo staré Arcimágské roucho. Pravá strana se skládala ze dvou větších vitrín v nichž se nacházelo několik magických předmětů různého druhu (pro bližší zjištění bys jim musel věnovat větší pozornost) opět byly střeženy jak klasickým zámkem tak i magií. Mezi nimi se nacházel pevný teleport jehož kamenná podložka se symboly run zářila slabě modrou barvou.

„Možná... Možná jsem toho čekala trošku víc...“ přiznala Arvena při pohledu na místnost, „Přeci jen je to Nejvyšší mág. Tohle je takové slabé.“ povzdechla si.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Vyčkával jsi. Nakrátko jsi se začetl do knihy, ale než jsi stihl dočíst stránku dokonce zaslechl jsi hlas Mariany, která se hodlala usadit vedle tebe. Odendala ti opatrně stranou brašnu a sama se usadila.
„Díky, že jsi mi držel místo.“ usmála se a sundala brašnu z ramene, položila ji na stůl a vytáhla učebnici i psací potřeby společně s menším deníkem do které si pravděpodobně zapisuje své zápisky z přednášek. Během jejích příprav jsi schoval knihu zpět do své brašny. „Přišla jsem včas. Silverwoodovou jsem viděla odcházet ze sklepení. Bude tu coby dub.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Bosmerka se při tvých slovech zasmála, „To není můj syn.“ zakroutila hlavou s úsměvem od ucha k uchu, „Já jsem pouze něco jako jeho... chůva, opatrovatelka... No... Je to trošku komplikovanější, ale opravdu to není můj syn.“ pokračovala a stále neztrácela úsměv na tváři, „Je to syn Důstojníka Tarlowa a jeho zesnulé přítelkyně, která před lety zemřela během jednoho incidentu.“ teprve teď její tvář zvážněla a ztratila úsměv, „Ale nechci tu rozebírat soukromí někoho nezúčastněného. Vy máte nějaké děti?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arthis
Septimie byla mohutná válečná loď a pravděpodobně i chlouba Císařského loďstva. Příliš toho o této lodi a jejím kapitánovi nevíš. Víš akorát, že sehrála klíčovou roli během bitvo o přístav v Imperial City. Rozhlédl jsi se kolem a promluvil ke své společnici. Svižnější chůzí jste vykročili k místu setkání, kterým byl zdejší hostinec.
„Téměř žádné.“ zakroutila hlavou Siona, „Od té doby co padl náš chrám nemám od našich agentů žádné zprávy a ani velmistr. Císařství s námi také přerušilo kontakt už během války a teď?“ pohlédla na tebe, „Už ji pravděpodobně ani neobnoví kvůli Konkordátu, který byl údajně přijat.“ povzdechla si, „Čepele se budou muset spolehnout sami a sebe, ale zde v Hammerfellu máme stále silnou pozici. Musíme si jí udržet stůj co svůj.“
(následující příspěvek dorazíš k hostinci, během cestování můžeš volně komunikovat se Sionou Sorine)

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Jsem rád, že jsi to stihla včas." pronesu k ní, "Kdybys něco během výkladu nechápala, klidně dej vědět, v magii Proměn se vyznám."

Počkám, až přijde mistryně a začne s přednáškou. Brašnu si nandám na sebe.

Upravil/a Adrian_S dne 11.12.2016 00:03
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Omlouvám se, to jsem nevěděl." Řeknu trochu lítostivě. "Bluewen byla tedy Tarlowova družka, proto si s odbojem tak dobře rozumí." Probleskne mi nakrátko hlavou. "Já a děti? Já jsem rád, že se dovedu postarat o sebe, natož mít doma ještě pár capartů." Usměju se. "Ne, teď vážně, na děti bude času ještě dost, zatím jsem mladý a zaneprázdněný spousto dalších starostí."
 
Arthis
To je zlé, probleskne mi hlavou. "Slyšel jsem o tom obrovském masakru našich agentů. Jak si se mu vyhnula?"
Upravil/a Arthis dne 11.12.2016 12:29
Sviť měsíčku, sviť...

Nenech stíny ovládout sebe sama...
Důvěra je dobrá, ale nedůvěra lepší.
Jeden dobrý skutek plodí další.

Sviť měsíčku, sviť...
 
Sarako
,,Pověst, která ho přechází, je jedním z hlavních důvodů, proč z něj mají ostatní čarodějové strach." odvětím Arveně, zavřu za ní dveře a pokračuji: ,,Teď si vzpomeň na Archandělovy instrukce a aktivuj ten teleport."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 139.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Neboj. Ale jsi si jist, že tu nic nechceš?“ ohlédla se na tebe a sklonila se k teleportu, „Když ten pevný teleport aktivuji tak se budeme muset teleportovat a nezbude nám čas to tu pořádně prohledat.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Neměj obavy.“ usmála se Mariana a pohodlněji se usadila na židli. Netrvalo dlouho a do učebny vešlo několik posledních noviců a následně i samotná profesorka, která přišla jako vždy přesně na čas. Její tvář byla přísná a bez úsměvu v ruce svírala desky s listinami. Mávnutím volné ruky za sebou zavřela dveře a zastavila se až u katedry na kterou položila desky a otočila se ke svým studentům. Všichni přítomní včetně tebe a Mariany povstali čímž se s vyučujícím pozdravili, na její pokyn se také opět usadili na své místo.

Očima počítala všechny přítomné a následně usedla za katedru, otevřela desky, zapsala počet přítomných a následně vrátila brk do kalamáře. Oči opět upřela ke svým studentům.
„Všechny vás vítám na hodině školy magie proměny určené pro nováčky...“ začala pomaličku a vstala ze židle, aby mohla pochodovat před předními lavicemi. „Dnes spolu probereme absolutní začátky magie proměny, řekneme si co vlastně takto magie proměny je a také k čemu se využívá a pokud nám zbude čas naučíme se i první kouzlo.“ krátce se odmlčela, „Pro ty z vás, kteří jsou na mé hodině poprvé se jmenuji Alawen Silverwoodová a vyučuji na této Univerzitě magii Proměny, Iluzí a Očarování.“ sevřela své ruce na břiše. „Ale nejprve vyřešíme nějaké resty. Pane Merle pojďte sem.“ řekla chladným tónem hlasu s přísnou tváří bez úsměvu. Vyčkávala na tvůj příchod před katedrou a očima tě pozorovala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Bosmerka se s tebou zasmála, „Děti jsou velká zodpovědnost, ale i radost.“ řekla s upřímným úsměvem a očima zkontrolovala chlapce hrajícího si s figurkami. „To věřím, že máte dost vlastních starostí. Vždyť vypadáte velmi mladě musel jste provést něco záslužného, že z vás udělali tak význačného hodnostáře.“

Opět došlo ke změně písničky. Všiml sis, že Tarlow tancující poblíž se na tebe podíval a hlavou cosi naznačil směrem ke Carwen, která zrovna koukala jiným směrem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arthis
„Byla jsem zde v Hammerfellu.“ začala cestou k hostinci Siona, „To mi zachránilo život. Aldmerský spolek Hammerfellské podnebí, prostředí a zdejší lidi hodně podcenil a těžce narazil.“ dodala krátce a více se již k tématu nevracela neboť jste zrovna stanuli před otevřenými dveřmi přístavního hostince. Otevřenými dveřmi zrovna vylétl jakýsi opilec, který ihned dopadl na zem a zabořil svou hlavu do písku. Ven za ním vyběhla trojice mužů, kteří na sobě měli potrhané námořnické oděvy. Siona jim ihned uhnula z cesty.

„Tak ty sis myslel, že nás obalamutíš nějakou báchorkou, jo?!“ promlouval k opilému muži jiný svalnatější muž, který jej chytl pod krkem, „Navalíš mi všechny prachy co jsi mi ukradl a prochlastal rozumíš?!“ pokračoval a silně s opilcem lomcoval. Ostatní svalovcovi kumpáni jen mlčky přihlíželi a náhodní kolem jdoucí dělali jakoby nic. Siona jen a pouze zakroutila hlavou, obešla skupinku mužů a vešla do hostince.

Neodpovězené tahy
 
Arthis
Uskočil jsem z cesty rozběsněnému svalovci, ale pak mi to nedalo. "Ehm... pánové? Samozřejmě nemám nejmenší tušení, co způsobilo mezi vámi tyto problémy. A ani vám nehodlám upírat vaše přirozené snažení o navrácení vašeho majetku. Ale musím vás požádat, aby jste zde mého přítele laskavě pustil a neudusil ho. Je pro mě velmi důležitý, tak mi ho laskavě vraťte. Kolik vám dluží?"
Sviť měsíčku, sviť...

Nenech stíny ovládout sebe sama...
Důvěra je dobrá, ale nedůvěra lepší.
Jeden dobrý skutek plodí další.

Sviť měsíčku, sviť...
 
Tondulin
"Ano, můj ostrý jazyk a přesvědčovací schopnosti slouží Císařství velmi dobře a hlavně věrně." Odpovím důstojnici a kývnu na Tarlowa. "Vypadá to, že by si s vámi rád zatancoval důstojník Tarlow, zjevně je o vás velký zájem. Bylo mi potěšením Tarwen, určitě se ještě uvidíme." S úsměvem se rozloučím s Tarwen a provedu výměnu partnerek s elfským důstojníkem. "Tak co jak se ti tančilo, zlato?" Optám se Carwen.
 
Adrian_S
Půjdu před katedru s chladnou tváří a mlčky budu čekat na její pokyny.
Upravil/a Adrian_S dne 11.12.2016 22:30
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Dobře, jestli nás aktivace toho teleportu Corrientisovi prozradí, nebude na škodu si trochu přilepšit. Můžeš zatím prohledat Corrientisův stůl, ale dej si pozor na pasti." odpovím Arveně, přitom přendám masivní židli tak, abych s ní zapřel kliku od dveří tak, aby je bylo možné otevřít jen za pomoci násilí. Cestou zpět k teleportu si
v rychlosti prohlédnu věci v obou vitrínách a následně dám Arveně povel k aktivaci teleportu.

Upravil/a Sarako dne 12.12.2016 00:35
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 140.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Přesunul jsi židli ke dveřím a zaklínil kliku. Arvena se mezitím přesunula ke stolku mága začala se v něm přehrabávat jak jen mohla, vzala do ruky červené desky.
„Zajímavé...“ pronesla spíše pro sebe než k tobě, „Desky 'nežádoucích' mágů a osob v Cyrodiilu.“ pozvolna začala otevírat všechny červené desky, aby mohla nahlédnout dovnitř. „Eramion Kynston - NEŽÁDOUCÍ (stupeň II.), Seanwen Grayaire - NEŽÁDOUCÍ (stupeň III.), Dremwus Palagán - NEŽÁDOUCÍ (stupeň V.), Aurelius D. Arterius - NUTNO PROŠETŘIT, Mirabelle Sarric - NUTNO PROŠETŘIT, Halion Tarnil - NEŽÁDOUCÍ (stupeň II.), Lucius Inqinius - NEŽÁDOUCÍ (stupeň II.), Xaria Vici - NEŽÁDOUCÍ (stupeň III.), Bothiel - NEŽÁDOUCÍ (stupeň V.)“ vrátila na stůl poslední desky, „Icarius Globullus - NEŽÁDOUCÍ (stupeň I.) a Archanděl - NEŽÁDOUCÍ (stupeň IV.)“ dodala s pokládajícími deskami na stůl a pohlédla na tebe, „Nejvyšší mág se rozhodně nefláká, ale naše složka tu zatím není. Zvláštní...“ poznamenala a dřepla si k zásuvce, „Možná bych mohla zkusit vypáčit zámek u jeho stolku podle všeho není chráněn kouzlem.“ navrhla poté.

Přesunul jsi se k vitrínám a postupně si z bezpečné vzdálenosti prohlédl jejich obsah. V první se nacházela dýka se zdobenou zlatou rukojetí a podivně zahnutou čepelí, všiml sis, že rukojeť je dutá jakoby se do ní mohlo cosi zastrčit, vedle dýky se nacházelo několik stránek, které působily vytrhnutě z nějaké velmi staré knihy. Písmo bylo rovněž staré a pro tebe téměř nečitelné. Dalším zajímavým předmětem byl amulet, který měl kruhový tvar a uprostřed se nacházely malé symboly všech osmy bohů - Talos chyběl. Druhá podlouhlá vitrína obsahovala pouze jeden předmět. Pečlivě zabalený svitek, který se náramně podobal popisu svitku předků o kterých si v minulosti slýchával.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Celý tvůj přesun z lavice až před katedru bedlivě sledovala a nespouštěla z tebe své oči. Jakmile jsi se zastavil a vyčkával na její pokyny prohlédla si třídu a následně řekla, „Povězte mi Falene jaký je hlavní rozdíl mezi magií Proměny a magií Iluzí. Mnozí začátečníci, ale i pokročilí mágové mají s odlišením velký problém.“ přitom si založila ruce a s přísným výrazem na tváři vyčkávala na tvoji odpověď.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Elfka s úsměvem kývla, „Možná dříve než myslíte.“ dodala když jsi jí opouštěl a vracel se ke Carwen. Tarlow na tebe kývl hlavou když jste střídali partnerky. Jakmile se chytl s Tarwen do tanečního postoje odtančil na protější stranu tanečního placu.
„Nebylo to tak špatné.“ usmála se Carwen, „Ale příště... Bych něco podobného s Tarlowem raději neabsolvovala. Na druhou stranu překvapil mě.“ přiznala na závěr, „Řekl, že nám dnes nebude stát v cestě a máme učinit to co hodláme učinit.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arthis
Když jsi poprvé promluvil na muže zastavil lomcování a naštvaný obličej obrátil k tobě. Přihlížející se přidali a rázem jsi se stal středem pozornosti. Pustil muže pustil opilce a jeho kumpány se obrátil k tobě, „Co se pleteš do věcí do kterých ti nic není?!“ promluvil jeden z nich, ale Muž jej ihned zadržel.
„Pět set, ale protože je to lhář, podvodník a nedrží své slovo chci dvojnásobek! Teď hned.“ promluvil k tobě, „V opačném případě ho zbiji a odvedu strážím. Tak jak se to s touhle havětí má dělat.“ mávl rukou.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 17.12.2016 00:22
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist