Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
scorpioncz
Překvapen nenadálým darem se na Arteria zadívám. "Ehm, no děkuji ... Nejspíše t prozatím raději někam schovám, kde to nebude na očích ... nebo naopak bude, jak se už v minulosti vyplatilo že? Možná se pustím do toho, co mi řekl Globullus. Třeba u mě bude v bezpečí a nebude působit onen chaos, který má ve jméně ... Ale dovol mi jednu otázku ... je to žena, co tě sem vede? A samozřejmě, hůl si vezmu jen v případě, že tě sem budu moci alespoň jednou za čas jít navštívit ... Sic tu je nechutná zima, ale dovedu si představit, že tohle místo má v sobě hluboký klid ..." Rozhlédnu se okolo sebe a nakonec k hoře, která se nad vesnicí tyčí. "Takže předpokládám, že se na dobu neurčitou rozloučíme. Sbohem Arterie ... a odpusť mi prosím moji první volbu v mohyle. Doufal jsem, že bych ho možná mohl klidnit v jeho akcích ... a také jsem vůči němu cítil jakýsi dluh, když jsem napomohl jeho první porážce na univerzitě ... tehdy se to točilo částečně okolo Laurany ... ale nyní tě tedy nechám již jít." S úsměvem mu podám ruku pro případné potřesení a otočím se k Ele: "Čas se vrátit někam, kde není taková zima!"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 929

Protože potřebuji srovnat časové linky vašich příběhu, zejména pak Škorpiasovu linku tak píšu nepravidelně s jakýmkoliv počtem tahů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Legionáři na hradbě se ukázání dekretu začali mezi sebou radit. Zjevně mezi nimi došlo k nejrůznějším názorům, protože trvalo notnou dobu než se kterýkoliv z nich nanovo ozval.
„Vydržte.“ zvolal jeden z legionářů. Zanedlouho se brána pootevřela a vylezla dvojice legionářů v plné zbroji, měli na sobě těžkou zbroj, plné přilby a štíty přehozené přes rameno.
„Vpustíme vás do města, ale přístav je uzavřený. Brány jsou otevřeny pouze ve dne. Stále ještě platí přísný režim pro celé město a mimořádný stav, proto se vyhněte zbytečným potyčkám a nepokoušejte stráže. Najděte si nějaké ubytování a přečkejte do rána.“ zdůraznil a pokynul ti ať s koněm vjedeš do města.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„No... To těžko říct.“ usmála se šibalsky, když jsi zmínil společnou domácnost. „Jestli bude naše společná domácnost v jednom úzkém pokoji tak nic neslibuji.“ dodala s humorem, „Naštěstí nemám tolik šatů, bot a všechno dalšího... Takže bychom se do jedné šatní skříně jistě vešli.“ pokračovala se žertem, „Ta tvá část s legií? Nejsem si jistá jestli jsem se na to už neptala, ale nebudeš se muset vrátit do služby? Teď, když jsi zase zpět v Cyrodiilu?“ zeptala se zatímco jste pomalu došli ulicemi města až k rušnější části města, hostinec žil v dobré náladě, lidé oslavovali a hodovalo se. Zvenčí byla slyšet hudba.

Prosmýkli jste se mezi davem slavících ke schodišti, hospodský měl co dělat, aby stíhal. Stejně tak jeho pomocnice i manželka. Vašeho příchodu si ani nevšimli. Nalezl jsi svůj pokoj, otevřel klíčem dveře.
„Možná bychom si měli objednat nějaké víno?“ navrhla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Ano.“ usmál se Arterius, „Je v tom žena i dívka, kterou musíme opatrovat.“ přikývl, „Ale nezmiňuj se prosím o tomhle před nikým. Pro spoustu lidí jsem zemřel, dědické řízení je v plném proudu a já chci klid. Nikdo o tomhle nesmí vědět. Ta hrstka, která to vědět má už to dávno ví. Takže pšt.“ ukázal s prstem na ústech, „Sbohem Škorpiasi. Žij svůj život jak nejlépe můžeš.“ zakončil následně. „Elo. Děkuji ti.“ poděkoval Elanyii, která jen přikývla a obrátila se na tebe.
„Jdeme domů.“ usmála se na tebe a začala připravovat teleportační kouzlo bez použití hole. Arterius ji však vyrušil.
„Ještě jsem něco zapomněl.“ řekl, „Tohle.“ odepl od opasku svůj meč s pouzdrem, obrátil ho a přejel rukou přes rukojeť na jejíž hrušce se nacházel vyražený křížek, „Pokud se s Aedanem setkáš předej mu tenhle meč.“ pokračoval zatímco ti podával meč, „Jestli se nepletu měl by jeho výcvik s Carwen touhle dobou finišovat. Bude potřebovat zbraň odpovídající kvality. Kdyby se ptal... Řekni mu pouze jen to, že je to dědictví, které mu náleží. A teď... pokud nechcete jít na čaj... bych se s vámi definitivně rozloučil.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Obstarám vám ji.“ usmál se Stormio, „Hádám, že teď byste si možná měli udělat cestu k nevěstinci, obhlédnout ho zvenčí ať víte do čeho jdete.“ podíval se na tebe, „Mezitím pro vás budu mít připravené všechno vybavení co jste si poručily. Kdybyste si ještě na něco vzpomněli máte čas.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
Převezmu meč pro Aedana: "Nebudu lhát, čaj zní skvěle ... hodně lákavě. Ale chudák Laurana mě už pomalu musí oplakávat. Meč předám a vyřídím, předem ti za něj děkuji. Sbohem Arterie! Po všem co jsi zažil, měj tu klid." Řeknu naposled, když budu meč uschovávat do brašny. "A nyní čas vrátit se domů."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 930

Protože potřebuji srovnat časové linky vašich příběhu, zejména pak Škorpiasovu linku tak píšu nepravidelně s jakýmkoliv počtem tahů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Legionáři na hradbě se ukázání dekretu začali mezi sebou radit. Zjevně mezi nimi došlo k nejrůznějším názorům, protože trvalo notnou dobu než se kterýkoliv z nich nanovo ozval.
„Vydržte.“ zvolal jeden z legionářů. Zanedlouho se brána pootevřela a vylezla dvojice legionářů v plné zbroji, měli na sobě těžkou zbroj, plné přilby a štíty přehozené přes rameno.
„Vpustíme vás do města, ale přístav je uzavřený. Brány jsou otevřeny pouze ve dne. Stále ještě platí přísný režim pro celé město a mimořádný stav, proto se vyhněte zbytečným potyčkám a nepokoušejte stráže. Najděte si nějaké ubytování a přečkejte do rána.“ zdůraznil a pokynul ti ať s koněm vjedeš do města.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„No... To těžko říct.“ usmála se šibalsky, když jsi zmínil společnou domácnost. „Jestli bude naše společná domácnost v jednom úzkém pokoji tak nic neslibuji.“ dodala s humorem, „Naštěstí nemám tolik šatů, bot a všechno dalšího... Takže bychom se do jedné šatní skříně jistě vešli.“ pokračovala se žertem, „Ta tvá část s legií? Nejsem si jistá jestli jsem se na to už neptala, ale nebudeš se muset vrátit do služby? Teď, když jsi zase zpět v Cyrodiilu?“ zeptala se zatímco jste pomalu došli ulicemi města až k rušnější části města, hostinec žil v dobré náladě, lidé oslavovali a hodovalo se. Zvenčí byla slyšet hudba.

Prosmýkli jste se mezi davem slavících ke schodišti, hospodský měl co dělat, aby stíhal. Stejně tak jeho pomocnice i manželka. Vašeho příchodu si ani nevšimli. Nalezl jsi svůj pokoj, otevřel klíčem dveře.
„Možná bychom si měli objednat nějaké víno?“ navrhla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Převzal jsi Arteriův meč, uschoval ho do brašny a rozloučil se. Elanya mezitím pokročila s kouzlem a vyvolala teleportační kouzlo, když ses jí chytl dokončila ho a se zábleskem modrého světla jste stanuli uprostřed jejího domu. Ve společenské místnosti s pohovkou, křesli a stolem.

„Vím, že se těšíš za Lauranou...“ přešla ke dveřím, které vyzkoušela jestli jsou zamčené, následně přešla k oknům, které se ani nenamáhala roztáhnout. „Ale nemůžeš tam jít tahle.“ obrátila se k tobě a poukázala na špinavou zbroj a nejenom na ní. „Vyděsila by se jen co bys prolezl dveřmi... a vůbec kdoví kolik je hodin. Musíš se umýt, učesat, odpočinout si a hlavně si na sebe vzít něco normálního...“ přešla k tobě, „Tohle je zbroj Císařských mágů... sice má to nejlepší už asi za sebou, ale stále je poznatelná. Jakmile s ní vykročíš ven a někdo si tě splete s Císařským mágem... no... nemusí to skončit dobře. Proto navrhuji.“ rozpustila si vlasy, které měla doposud v copu, byly špinavé, stále ještě od prachu a všeho co si musela v Mohyle protrpět, „Abys tam šel až ráno. Dáš si koupel, vyspíš se do růžova a ráno se jí vrátíš jako ten Škorpias, kterého očekává, protože teď. Vypadáš strašně. Oba vypadáme strašně.“ povzdechla si a zamířila ke skříni, „Chce to víno... nebo něco silnějšího.“ řekla, když skříň otevřela.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Obstarám vám ji.“ usmál se Stormio, „Hádám, že teď byste si možná měli udělat cestu k nevěstinci, obhlédnout ho zvenčí ať víte do čeho jdete.“ podíval se na tebe, „Mezitím pro vás budu mít připravené všechno vybavení co jste si poručily. Kdybyste si ještě na něco vzpomněli máte čas.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
Podívám se na sebe a budu nucen uznat, že vypadám hrozně. Zaprášen mohylovým prachem, popálen jiskřením od Gritharta a tak nějak vůbec děsně. "Kdybych měl svůj prsten neviditelnosti, tak by to třeba nějak nenápadně projít šlo. Ale Bohužel mi ho vzali ještě než jsem za tebou přišel." Povzdechnu si, ale pak zvednu hlavu a souhlasně se usměju: "To bude potřebovat něco silnějšího. Ačkoliv myslím, že mám nejvíce chuť na víno. To jsem měl vždy nejraději. Nemáš tu moje staré šaty? To roucho, které jsem měl na sobě, ještě než jsem si oblékl tohle."

Rozhlédnu se po místnosti a se zadostiučiněním si po krátké pauze povzdechnu: "Tak jsme to zvládli. Nakonec se to ukázalo být mnohem šílenějším, než bych si kdy představil ti řeknu."

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 931

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Legionáři na hradbě se ukázání dekretu začali mezi sebou radit. Zjevně mezi nimi došlo k nejrůznějším názorům, protože trvalo notnou dobu než se kterýkoliv z nich nanovo ozval.
„Vydržte.“ zvolal jeden z legionářů. Zanedlouho se brána pootevřela a vylezla dvojice legionářů v plné zbroji, měli na sobě těžkou zbroj, plné přilby a štíty přehozené přes rameno.
„Vpustíme vás do města, ale přístav je uzavřený. Brány jsou otevřeny pouze ve dne. Stále ještě platí přísný režim pro celé město a mimořádný stav, proto se vyhněte zbytečným potyčkám a nepokoušejte stráže. Najděte si nějaké ubytování a přečkejte do rána.“ zdůraznil a pokynul ti ať s koněm vjedeš do města.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„No... To těžko říct.“ usmála se šibalsky, když jsi zmínil společnou domácnost. „Jestli bude naše společná domácnost v jednom úzkém pokoji tak nic neslibuji.“ dodala s humorem, „Naštěstí nemám tolik šatů, bot a všechno dalšího... Takže bychom se do jedné šatní skříně jistě vešli.“ pokračovala se žertem, „Ta tvá část s legií? Nejsem si jistá jestli jsem se na to už neptala, ale nebudeš se muset vrátit do služby? Teď, když jsi zase zpět v Cyrodiilu?“ zeptala se zatímco jste pomalu došli ulicemi města až k rušnější části města, hostinec žil v dobré náladě, lidé oslavovali a hodovalo se. Zvenčí byla slyšet hudba.

Prosmýkli jste se mezi davem slavících ke schodišti, hospodský měl co dělat, aby stíhal. Stejně tak jeho pomocnice i manželka. Vašeho příchodu si ani nevšimli. Nalezl jsi svůj pokoj, otevřel klíčem dveře.
„Možná bychom si měli objednat nějaké víno?“ navrhla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Počkej? Ty ses tu převlékal?“ koukla na tebe nevěřícně a zapřemýšlela zatímco vytáhla ze skříně tmavou láhev, potom zakroutila hlavou, „Dáme si víno, když si dáme o trošku víc... bude to mít stejný efekt jako kdybychom si dali něco silnějšího.“ poznamenala, „Otevřeš to prosím. Vezmu skleničky, vývrtka je někde pod tím stolkem.“ ukázala na stolek a malou přihrádku pod ním.

V místnosti se od tvé minulé návštěvy nic zásadního nezměnilo, pouze bylo víc poklizeno.

„S oblečením to bude horší.“ přiznala když zacinkali skleničky, „Bydlím tu sama a můj šatník je... no... dost nevhodný pro chlapa jako seš ty. Leda bys chtěl svoji ženu překvapit v sukni, upnutých látkových kalhotách nebo dlouhým výstřihem... i když ten zrovna nějak často nenosím. Aspoň bych se ho zbavila.“ zažertovala a položila skleničky na stůl, „Zkusím vyhrabat nějaké oblečení po otci... ale bude to oříšek, protože tu bydlím sama a jeho pokoj je takový jako ho před nějakým časem zanechal... a on pomalu i usínal ve svém červeném rouchu. Tak to je všechno...“ řekla, když se přesvědčila o tom, že má k vínu vše.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Obstarám vám ji.“ usmál se Stormio, „Hádám, že teď byste si možná měli udělat cestu k nevěstinci, obhlédnout ho zvenčí ať víte do čeho jdete.“ podíval se na tebe, „Mezitím pro vás budu mít připravené všechno vybavení co jste si poručily. Kdybyste si ještě na něco vzpomněli máte čas.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Já už ani nevím. Zdá se, jakoby to bylo opravdu hodně dlouho zpátky, když jsme vyráželi do mohyly ..." Odpovím, když budu hledat onu vývrtku. Natáhnu se pro víno a při jeho otevírání se zasměju: "He he, to asi jo, kdo ví, co by jí vyděsilo více. Sukně, nebo to jak vypadám teď." Poté naliji do připravených sklenic rudou alkoholickou tekutinu. "Doufám, že nebude chutnat po prachu ... myslím že po prvním doušku si půjdu opláchnout alespoň ksicht ... ačkoliv možná po několika locích mi to bude jedno."

Když bude nalito, tak pronesu přípitek: "Tak na nás, na cestovatele skrze sféry oblivionu, a pokořitele mohyly duší!" A přiťuknu si s Elou. Jen co se napiji, zeptám se nejprve na takovou lehčí otázku: "Jen tak ze zvědavosti, od koho máš ten amulet?" a ukážu jí na znovu získaný náhrdelník. "Podle všeho je ti dost drahý."

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Když už jsme u těch formalit, poznamenejte si: Rytíř Bílý Guar, mluvčí Felisi Demnevanni, hrdina z obléhání Chorrolu a Avnilu. Důvod návštěvy - Pátrání po uprchlých stoupencích Caesara, návštěva Dremwuse Palagána a Císařského mága Meliguluse Vita a pravděpodobná účast na zasedání rady starších." vypůjčím legionáři dekret od Leye, aby měl jistotu kdo před ním stojí, poté si dekret vezmu zpět a zeptám se: ,,Kudy se dostanu do nejlepšího hostince ve městě?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Popravdě moc nevím, na jak dlouho mi to uvolnění ze služby u Arteria platí. Ale teď budu sloužit Chorrolu, kdyžtak to Belius nějak zařídí neboj se." Když se Mirabelle zeptá v hospodě na víno, vezmu u hospodského rovnou 2 flašky a zamíříme nahoru na pokoj.
 
SuperHunter
"Ano, pokud budeme potřebovat cokoliv navíc, dám vám vědět," odpovím Stormiovi a počkám jestli Zenira bude chtít něco namítnout před tím než vyrazíme k nevěstinci.
 
Aurelius
→ Tah 932

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Zapamatuji a uvedu to do hlášení až ho budu ráno podávat.“ kývl hlavou legionář v plné přilby, „Každopádně... na Univerzitu se také dřív jak ráno nedostanete. A nejlepší hostinec... sehnat teď nějaký volný pokoj je docela těžký. Situace ve městě není ideální a následky války se stále pomalu vlečou... ale myslím, že ten nově otevřený hostinec U Ziry nebude mít plno.“ popsal ti cestu k hostinci a následně dodal, „Osobně jsem tam nebyl. Otevřeno mají krátce, ale kamarád z jiné hlídky si je chválí.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Mirabelle mezitím vešla dovnitř. Seběhl jsi dolů, odchytl hospodského, který zrovna roztáčel další piva, otřel si čelo, krátce tě nechal čekat a brzy ti přinesl dvě lahve vína, ihned ti podal i dvě sklečniky, zaplatil jsi mu a odebral se zpět za Mirabelle nahoru do pokoje. Mirabelle se mezitím v malém pokoji uvelebila na okraji postele, zapálila svícny, aby bylo v místnosti světlo.

„Kdoví jestli vůbec ještě platí.“ pokrčila rameny Mirabelle, když jsi vešel a ona chtěla navázat na váš rozhovor, který jste předtím nedokončili, „Valerius překopal spoustu věcí co Arteria zjevně platilo. Nejprve nám dělal různé naschvály, potom nám odvolal Belia a nahradil ho nějakým Lexem. Nakonec to asi Benoch nebo Palagán nějak vyřešili a domluvili se, protože s těmi naschvály asi přestal, ale zezačátku to nebylo moc růžové...“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Nalézt vývrtku ti příliš dlouho netrvalo, byla přesně tak kde ti Elanya řekla, uchopil jsi víno a s pomocí vývrtky jsi víno otevřel a rozlil do skleniček.

„Klidně můžeš.“ usmála se, „Také se plánuji jednou pořádně napít a dopřát si koupel... a potom tu flašku dopít, protože sedět tu v tomhle nechci.“ poukázala na své špinavé roucho. „Klidně si dej koupel první. Alespoň budu mít čas najít ti nějaké čisté oblečení. Přinejhorším zaklepeme na dveře souseda a o něco ho poprosíme.“

„Tak na nás.“ řekla při přípitku, přiťukli jste si a oba se napili. Trochu prachu jsi zacítil, ale nebylo to jen chvilkové, víno nakonec chuť prachu přebilo. Elanya po tvé otázce zaváhala, ale nakonec přeci jen odpověděla, „Je to jediná vzpomínka na moji matku, která mi po ní zůstala. Nosím ho všude sebou, abych měla pocit, že je stále se mnou.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Stormio už na srdci nic jiného neměl. Nechal vás odejít a sám šel plnit své povinnosti. Opustili se Zenirou základu Thalmoru a vyšli na ulici města, pomalu jste kráčeli městem a směřovali k přístavu. Míjeli jste početné hlídky legionářů, občas jakého příslušníka Thalmoru, který ve své typické zlatavé zbroji kráčel městem a plnil své rozkazy.

„Vy jste sloužila v Hammerfellu? Jaké to tam bylo? Slyšela jsem, že vylodění bylo brutální.“ zeptala se cestou Zenira, „Nebudeme si to zkracovat. Půjdeme typickou cestou jako chodí naše hlídky po celou dobu. Ať nebudíme zbytečně pozornost.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Ah, to mě mrzí. Nechtěl jsem otevírat staré rány. Ještě, že se tedy našel. Ještě že to nepadlo do ruky tomu magorovi, co sbíral všechno, co se třpytilo. Myslím že v tom případě by mu ani Ideální páni nepomohli." Zkusím odlehčit přemýšlení o smutném něčím jiným, ať už smíchem, nebo něčím jiným a ještě lehce upiji, načež položím sklenici na stůl.

"Dobře, půjdu se tedy zkulturnit. Ještě okamžik budu pokrytý tímhle sajrajtem, a budu si muset kýchnout. No, nechci přidělávat práci uklízečům. To že vždycky otřesně vypadaly moje pokoje nemusí znamenat, že ten zvyk budu tahat všude jinde." Pousměju se a zamířím si dát onu koupel.

Až budu hotov, tak budu doufat, že se ke mně nějakým způsobem dostane oblečení, abych si ho mohl zrovna obléci. Pokud ne, tak bude muset vystačit alespoň na okamžik nějaký ručník, kterým si zakreji nejdůležitější místa své postavy, nebo spodní prádlo, které by snad nemuselo být v tak hrozném stavu, jako zbroj. "Tak, koupelna je volná. Jen ještě jedna věc, co s tou zbrojí? Postaráš se o ni? Sice v mohyle zažila krušné okamžiky, ale při lehké údržbě by byla stejně použitelná jako předtím." Pokrčím rameny.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Budu doufat, že Zira není khajitka, protože jejich kuchyni zrovna dvakrát nemusím." odvětím s nadsázkou legionáři, popřeji: ,,Nechť vám Osmička dopřeje klidnou hlídku." a vydám se podle popisu k onomu hostinci.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Nezatěžuj si tím mysl, už se od tebe nenechám odtrhnout neboj." Naliju nám oběma sklenici vína a poté ho ochutnám. "Co myslíš ubytujeme se ve vile nebo by jsi dala přednost nějakému skromnějšímu živobytí?"
 
Aurelius
→ Tah 933

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Myslím, že není. Vařit by měli dobře.“ ujistil tě legionář, „Děkuji. Mějte se.“ poděkoval následně za přání k poklidné hlídne, přikázal zavřít bránu a navrátil se na své stanoviště. Sám si pak pomalu jel v sedle hlouběji do města, hostinec jsi vyhledal podle pokynů legionáře. Legionářské hlídky se ti dařilo úspěšně míjet a na žádnou jsi nenarazil. Ulice města byly přesto velmi klidné a prázdné. Žádní opilci, žádní návštěvníci hospod vracející se domů, zkrátka nikdo. Pomalu si dojel až k hostinci, který ti legionář doporučil. Venku jsi neslyšel žádný hlahol, dveře byly zavřené, ale přesto se alespoň ve spodním patře budovy hostince svítilo. Budova hostince byla větší, patrová, ale horní patra budovy byla zahalena do tmy a žádné světlo z oken nepronikalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„To doufám.“ usmála se Mirabelle, „Tentokrát bych tě asi ani nepustila.“ otevřel si víno, rozlil ho do skleniček a jednu podal Mirabelle, slušně poděkovala a přičichla k vínu, „Celé dlouhé roky jsem byla zvyklá na malý krcálek na Univerzitě... však víš jak vypadala má komnata v Imperial City... no a v Ledohradu to nebylo o moc větší. Takže budu ráda za cokoliv o trošku větší. Hlavní bude, že to bude naše a budeme spokojení.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Jo.“ usmála se Elanya při vzpomínce na Blyšťáka, „Ten bláznivý kostlivec mi vůbec nechybí. To jeho neustálé volání, oslovování mě... no však víš. Bylo to strašně divný.“ zatvářila se nepříliš nadšeně, ale přesto to celé brala s humorem. Odložil jsi sklenici na stůl. „Dobře.“ přikývla poté co jsi oznámil, že se půjdeš vykoupat, „Něco na usušení najdeš ve skříni. Jistě si poradíš... no a já půjdu sehnat něco co by sis mohl obléci.“ dodala a vstala.

Sám si zamířil do místnosti, která sloužila jako umývárna (koupelna), nalezl jsi uvnitř větší vanu a několik menších skříněk, které obsahovali různé hadrové osušky. Jednu z nich sis vypůjčil, s pomocí kouzla sis napustil vodu a poté co jsi získal optimální teplotu vysvlékl ses a vlezl do vany. Špinavé roucho jsi prozatím přehodil přes paraván. Důkladně ses vykoupal, vylezl z vany a začal se sušit.

Zrovna v tento moment se ozvalo slabé zaklepání a následně opatrné pootevření dveří.
„Neboj. Nedívám se.. a i kdyby... stejně bych neviděla nic převratně nového.“ ozval se Elanyiin hlas, „Našla jsem něco po svém otci. Bude ti to asi velké, ale oblékni si to... upravíme to kouzlem. Kdyžtak.“ následně dveře cvakly a levitující oděv se zavěsil o paraván. Jednalo se o hnědé dražší kalhoty a světle modrou košili. Už na první pohled ti bylo jasné, že ti oblečení bude skutečně velké, ale přesto sis ho oblékl. Roucho Císařského mága porovnal, vody se zbavil a odebral se ven z koupelny. Elanya postával u skříně, hrála si s vlasy ze kterých se nejspíš snažila dostat špinavý prach.

„Je ti to velké.“ zvolala, „Napravíme to.“ mávla rukou, vyřkla zaklínadlo a oděv na tvém těle se zmenšil na ideální velikost, „Sice to nebude fungovat věčně, ale pro dnešek a zítřek to vystačí.“ konstatovala. „Zbroj bych ti klidně nechala, ale pravidla Císařských mágů jsou příliš přísná. Nesmíš ji nosit pokud nejsi jeden z nich.“ povzdechla si, „Ale zasloužil by sis ji. Kdyby tě Viciové náhodou nutili do služby v legii... odmítni a dej se raději k Císařským mágům. Nemusíš s jejich názory souhlasit, ale výcvik, který pod nimi prožiješ ti dá víc než celé dlouholeté studium na Univerzitě.“ poznamenala Elanya a převzala si od tebe zbroj, kterou následně hodila do kouta místnosti se slovy, „Něco s ní udělám.“ následně odvrátila tvář od zbroje a podívala se na tebe, vzala si čisté oblečení přehozené přes záda křesla, „Teď si půjdu dát koupel já. Klidně si dopřej trochu vína a kdyby ti vyhládlo... myslím, že bude něco k snědku v kuchyňce. Ale neslibuji, že to bude zrovna dvakrát čerstvé, ale bylo by být. Najala jsem si hospodyni, aby se mi o to postarala, když jsem tu nebyla.“ řekla, popadla čisté oblečení a koukla na tebe jakoby čekala jestli nebudeš mít něco na srdci.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Stormio už na srdci nic jiného neměl. Nechal vás odejít a sám šel plnit své povinnosti. Opustili se Zenirou základu Thalmoru a vyšli na ulici města, pomalu jste kráčeli městem a směřovali k přístavu. Míjeli jste početné hlídky legionářů, občas jakého příslušníka Thalmoru, který ve své typické zlatavé zbroji kráčel městem a plnil své rozkazy.

„Vy jste sloužila v Hammerfellu? Jaké to tam bylo? Slyšela jsem, že vylodění bylo brutální.“ zeptala se cestou Zenira, „Nebudeme si to zkracovat. Půjdeme typickou cestou jako chodí naše hlídky po celou dobu. Ať nebudíme zbytečně pozornost.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"To víš, teď si budeme žít jako panstvo. Měli bychom si pořídit nějaké zvíře jako důstojný šlechtický pár, třeba pantera nebo jezevce." Začnu nahlas přemýšlet a zachovám vážnou tvář, aby si Mirka myslela, že to opravdu myslím vážně.
 
Sarako
Sesednu z koně, zabuším na dveře a zvolám: ,,Jsem vyslanec Hraběte Rulla a hledám nocleh. Legionáři u brány mi doporučili právě váš hostinec." poté uváži koně ke žlabu, vezmu si ze sedla truhličku se septimy a vyčkám na vyzvání ke vstupu, nebo až mi někdo přijde otevřít.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Díky za oblečení, budeš ho chtít vrátit? Kdyžtak až se dostanu domů, tak někoho vyšlu, nebo se tu stavím, až zítra půjdu třeba kolem." Zeptám se a pak ještě odpovím na službu v legii: "Jó, takové návrhy už jsem slyšel. Je to asi nějaká rodinná tradice Vici ... a ačkoliv bych uvítal nějaký trénink s dvěma meči, když jsem našel nový v mohyle, ale máš pravdu. Raději si zlepším svoje schopnosti v magii u císařských mágů. Navíc mám takový ... pocit ... jako bych s nimi už něco společného měl ... Možná něco s upíry? Jako bych to měl v hlavě, ale ta vzpomínka nebo myšlenka mi uniká ... nevím, ale to je asi jedno. Užij si koupel!"

Až odejde, tak si nejprve půjdu něco najít k snědku tam, kde mi řekla, že jídlo bude a alespoň trochu zabiji hlad. V mohyle mi to sice nepřišlo, ale byli jsme tam dlouho a za tu dobu mi vyhládlo. Možná mi to tak nepřišlo kvůli všudypřítomné magii duší, ale opravdu jsem měl hlad! Potom se vrátím do místnosti a naliji, či doliji do obou sklenic víno a spokojeně si sednu do nějakého křesla či židle s tím, že jsem konečně čistý a najedený. Potom počkám na Elu.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 934

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Sesedl jsi z koně, zabouchal na dveře a zatímco jsi čekal na odpověď si uvázal koně a sundal z jeho zad truhličku se zlatem. Dveře se mezitím se zvukem otáčení klíče v zámku odemkly a následně otevřely. Otevřít ti přišel holohlavý muž v tmavé tunice a sandálech. Tvář měl popálenou a kulhal na jednu nohu.

„Zdravím... pocestný.“ pozdravil tě s úsměvem, „Pojďte dál. Omlouvám se, ale nečekali jsme tahle večer nikoho.“ přiznal a nakrátko vykoukl ven, „Pojďte dovnitř ať nejsou problémy s legionáři.“ vybídl tě, „Koně nechte tak jak je. Nikdo vám ho neukradne.“ ujistil tě. Vešel jsi dovnitř, muž za sebou zavřel dveře, ale nezamkl.

Spatřil jsi podlouhlou místnost s prázdnými stoly, všechny byly poklizené, židle porovnané a zdálo se, že vše v místnosti má nějaký svůj řád. Za pultem bylo prázdno, krb pomalu dohoříval a světlo do celé místnosti dodávalo několik zavěšených loučí.

„Dáte si něco k pití? Nebo jste přišel pro ubytování?“ zeptal se, když se dobelhal k pultu a opřel se o něj.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Zvíře.“ usmála se Mirabelle s vínem v ruce, „Raději zůstaneme u něčeho reálného co nás nebude chtít sníst. Co třeba psa?“ navrhla následně, „Není tak otravný jako kočky... A když ho dobře vycvičíš bude to výborný přítel.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Nemusíš.“ zakroutila hlavou, „Já to stejně nosit nebudu a žádný užitek pro to stejně nenajdu. Děkuji... ale bude to rychlá koupel.“ ujistila tě o rychlém průběhu své koupele a bez dalšího zdržování zmizela za dveřmi koupelny. Jakmile zmizela za dveřmi vyhledal jsi kuchyň. Nebyla příliš velká, pouze několik skříněk, větší kotlík na vaření uvnitř vyhaslého krbu a delší stůl na přípravu jídla. Otevřel jsi jednu ze skříní a našel celý chléb, ohmatem jsi zjistil, že není nejtvrdší ani nejměkčí. Hospodyně tedy nejspíš zrovna dnes nákup čerstvého chleba vynechala. Další co jsi nalezl byl kus salámů, zdál se použitelný a spolu s ním i nějaký sýr a zeleninu. Připravil sis rychlou večeři, sklidil náčiní a pustil se do jídla. Přestože ti příprava trvala poměrně dlouho a jídlo jsi do sebe rychle nesoukal, stihl ses vrátit zpět do společenské místnosti, dolít si víno a napit se a ještě pár minut čekat než se Elanya vynořila z koupelny.

Vylezla v tmavě červené halence a tmavých kalhotách, byla bosa. Kolem krku měla stále zavěšen onen amulet o kterém ti prozradila, že je památkou po její matce. Ručníkem si sušila vlasy a pomalu kráčela ke stolu.
„Povedlo se ti něco najít?“ zeptala se, popadla skleničku a trochu vína upila, „Mnohem lepší.“ usmála se, „K těm Císařským mágům...“ přešla zpět na vás předchozí dialog, „Kdyby jsi chtěl... možná bych ti to s nimi mohla domluvit. Ale připrav se.“ posadila se do protějšího křesla a i nadále si sušila ručníkem vlasy, „Mají pevné zásady a nejsou otevřený velkým novotám.“ protočila oči v sloup, „Takže dobrodružství v Mohyle by rozhodně neschvalovali.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Stormio už na srdci nic jiného neměl. Nechal vás odejít a sám šel plnit své povinnosti. Opustili se Zenirou základu Thalmoru a vyšli na ulici města, pomalu jste kráčeli městem a směřovali k přístavu. Míjeli jste početné hlídky legionářů, občas jakého příslušníka Thalmoru, který ve své typické zlatavé zbroji kráčel městem a plnil své rozkazy.

„Vy jste sloužila v Hammerfellu? Jaké to tam bylo? Slyšela jsem, že vylodění bylo brutální.“ zeptala se cestou Zenira, „Nebudeme si to zkracovat. Půjdeme typickou cestou jako chodí naše hlídky po celou dobu. Ať nebudíme zbytečně pozornost.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Místo výborného přítele mám v tenhle domácnosti už já." Usměju se a lehce jí políbím. "Ale pes taky nezní špatně, ještě to promyslím..... Kdo na pobočce budu vůbec vyučovat krom tebe, další mágyně o kterých tu vím jsou akorát Carina a Anna, ale myslím, že vy tři dohromady neutáhnete všechny ty vaše specializace nebo, jak tomu říkáte."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist