Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
scorpioncz
"No dívejme se pod nohy a tady kolega mág by mohl neustále pozorovat kouzly okolí, aby nám neskočili do zad. Přesvědčování ... pokud budeme vůbec mluvit, tak mu můžu jednoduše oznámit, na čem je. Myslíš že tak stříbrný jazyk, abych někoho přemluvil k sebevraždě nemám." Pokrčím rameny. A sám si připravím neoblomnou obranu, kdyby se něco zvrtlo a někdo po nás chtěl házet nečekaně nějakou magií.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Tak to jsem rád, přemýšlel jsem o tom že bych Beliovi nabídl svoje služby, třeba jako kapitán zdejších stráží, nebo aspoň jako jejich člen, přeci jen už mi taky táhne na třicítku nemusel bych neustále žít jako tulák." Zasměju se a obejmu Adriannu kolem pasu, pokud bude reagovat pozitivně, tak jí nechám položit si hlavu na moje rameno a budeme dál sledovat hvězdy.
 
Sarako
Ze zvyku zamknu dveře, poté pokleknu vedle postele a se sepnutýma rukama zašeptám: ,,Mefalo, ty jenž vládneš šepotu a všem touhám mrzkých smrtelníků, bdi nad Therou a nedopusť, aby propadla moci Molag Bala. Nechci jí ztratit. Ne podruhé, to by mi mou mysl nejspíš vzal Sheogorath."
Potom se posadím na postel, sundám si boty a s myšlenkami na Theru ulehnu ke spánku.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 737

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zamkl jsi dveře, poklekl a tiše se sepnutýma rukama zašeptal k Mefale. Následně jsi vstal, posadil se na okraj postele, vyzul si boty a ulehl ke spánku s myšlenkami na Theru. (spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„To je dobrý nápad.“ souhlasila Adrianna zatímco se dívala na hvězdy, „Mít kolem sebe lidi, kterým můžeš věřit je důležité a Belius ti věří. Hodně.“ dodala a otočila se na tebe, „Zkus se ho zeptat… nebo to můžu zkusit nadhodit já jestli se stydíš.“ zasmála se opět se otočila ke hvězdám. Zasmál ji se a objal Adriannu kolem pasu. Zprvu se lehce pousmála, ale poté tvoji ruku chytla a pomalu ji sundala. „Tohle ne.“ zakroutila hlavou, když se na tebe podívala, „Myslím, že tohle raději ne.“ zapakovala, „Pil jsi a Belius se zmiňoval v souvislosti s tebou o nějaké Mirabelle. A já jsem šlechtična… nemůžu podlehnout prvnímu mladíkovi, kterého potkám.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 05.10.2020 23:22
 
Tondulin
"Já.... Promiň... Nějak jsem se do tebe zakoukal už na první pohled....Vím že jsi urozená dáma, ale těžce se odolává." Odpovím se zrudlým obličejem. "A kéžbych byl mladík, tím mi tedy lichotíš." Zkusím nějak navodit aspoň trochu uvolněnější atmosféru.
Upravil/a Tondulin dne 06.10.2020 00:03
 
Aurelius
→ Tah 738

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Tvá noc není bezesná, přestože se tvé myšlenky před spánkem uchylovaly k Theře, nyní tě tvé sny nanesly na jiné místo. Slyšíš nářek a bolestivé sténání, zároveň vnímáš kouř, cítíš zář. Nacházíš se v místnosti, která je ti povědomá, vypadá jako sídlo pobočky Morag Tong, ale také jím být nemusí. Podlaha je od krve, rozeznáváš mrtvá těla, patří převážně dunmerům. (spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Chápu.“ usmála se a sklopila hlavu, sevřela sundané boty v obou rukách. „Podle toho jak to bereš ani já už nejsem žádná mladice.“ zasmála se, „Vždyť by mi letos mělo být třicet, ale nám bretonům koluje v žilách špetka merské krve… takže to s tím stárnutím není zas tak horké.“ koukla na tebe, „Takže stále mladík jsi.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 06.10.2020 01:22
 
Tondulin
"Nevím no, já se cítil mladý ve dvaceti, ta třicítka mě trochu straší." Usměju se. "Na druhou stranu je nutno říct, že aspoň po mentální stránce jsem pořád mlaďoch." Na chvilku se odmlčím a budu koukat přímo na Adriannu. "Myslel jsem, že dnes zažiju největší oslavu s Beliem vůbec a místo toho tu sedíme na střeše a koukáme na hvězdy.....Nestěžuju si, právě naopak, jen mě fascinuje jak je život nevyzpytatelnej....." Znovu se usměju.

"Můžu se jen zeptat co přesně ti Belius o mě řekl? Ne vždy jsou jeho příběhy přesně odpovídající."
 
Sarako
Pokusím se v tom snu tasit meč a vydat se za tím nářkem ve snaze najít někoho, komu bych ještě dokázal pomoci. (nepůjde-li to, nechám se tím snem vést)
Upravil/a Sarako dne 06.10.2020 11:56
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 739

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vytasil jsi meč a postupoval potichu za nářkem, občas překročil krvavou stopu nebo mrtvé tělo. Plížil jsi se po nářku a bolestném sténání hlouběji do sídla, horko a kouř ohně se stupňuje. Boční stěny se zdají být v plamenech. Cítíš, jak tvé nohy těžknou, ale přesto pokračuješ dál. Spatřuješ pootevřené dveře. Bolestivé sténání jde odsud. Došel jsi až k nim. Bolestivý výkřik se ozval zpoza nich, zaslechl jsi i hlas osoby, která onu bolest komusi způsobuje. Zdá se, že někoho bolestivým způsobem vyslýchá. Náhle na tebe cosi káplo. Po nosu ti začala stékat krev, která kapala ze stopu. (spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Věk je jen číslo.“ usmála se Adrianna, „V tohle směru snad vy muži ani nestárnete.“ zachichotala se, „Je to… velmi zajímavý zvrat.“ přiznala, „Nečekala jsem, že se to tahle vyvine. Popravdě jsem si myslela, že si dáte s Beliem pár piv a půjdete dělat bordel a také jsem očekávala, že to celé nakonec utne Enri, ale zjevně jsem se převelice spletla.“ koukla na tebe, „Takže jo… život je hodně nevyzpytatelný.“ přikývla a otočila se nazpět ke hvězdám.

„Spíš mi psal dopisy…“ usmála se, když jsi začal vyzvídat co jí o tobě řekl Belius, „Neboj. Jsem zvyklá, že si Belius leccos přikrášlí. Vždyť je to můj mladší bráška.“ nakrátko se odmlčela a sledovala hvězdy, „No… byla toho spousta.“ otočila se opět na tebe, „Ale přeci budu ctít korespondenční tajemství.“


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 07.10.2020 00:45
 
Tondulin
"Nejsem až tak divoký jako Belius co se týče piva a.... hlavně žen." Usměju se. "Proč jsi se mnou vůbec tak ochotně šla tančit a pak jsi se rozhodla za mnou lézt na střechu, abychom se dívali na hvězdy? To je normální postup, když potkáš "mladíka"? Trochu žertovně se zeptám Anny, zatímco budu hledat znamení na obloze.


 
Sarako
Natáhnu si levou rukou šátek přes ústa, případně si ústa zakryji pláštěm (záleží, co mám v tom snu na sobě) a opatrně nakouknu mezerou v pootevřených dveřích.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 740

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Prohlédl sis své oblečení, jsi oblečený do obyčejných od krve špinavých šatů. Kolem krku máš potrhaný černý plášť, který jsi použil na zakrytí úst a opatrně nakoukl mezerou v pootevřených dveří.

Spatřil jsi mrtvé tělo dunmerky, kousek od jejího mrtvého těla byla pohozená dýka, kterou jí nejspíše někdo odkopl od ruky. O kus dál seděl na židli do krve zmlácený a na rukou popálený postarší dunmer. Předním se nacházela vysoká postava zahalená do černočerveného oděvu, připomínající cyrodiilské čarodějné roucho zkombinované s prvky zbroje zdejší výroby. V ruce svírala od ohně nažhavenou zbraň jednoho z mrtvých bojovníků. Dunmer vypal, že ačkoliv by rád zodpověděl svému mučiteli otázky, odpověď na ně nezná.
[/i](spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Nee… To není rozhodně nějaký můj normální postup.“ zakroutila pobaveně hlavou Adrianna, „Většinou to probíhá tak, že sedím někde na tribuně turnajové arény, čtu si knížku o magii a rytíři mě neustále vyrušují a nabízejí, že pro mě vyhrají turnaj… jeden předhání druhého nebo mi zpívají nějakou serenádu, recitují básně a tak různě.“ otočila se k hvězdám, „Prostě to co je pro nás bretonce a naše rytířské tradice obvyklé.“ usmála se, „Ale tohle je dost originální. Sedět na střeše domu… v šatech, držet v rukou střevíce a dívat se na hvězdy, snažit se poznat znamení. To je originální.“ přikývla. Zatímco mluvila ses díval po obloze a hledal znamení, tvá znalost znamení a hvězd však není natolik dobrá, abys dokázal přesně určit kde jaké znamení je.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"To zní jako pěkný opruz. Jsem rád trochu spontánní, není na to se prostě se zvednout a jen tak se projít pod hvězdami nebo vyrazit někam do přírody, pomůže to člověku pročistit hlavu. I když ty jako šlechtična to máš samozřejmě problematičtější." Odpovím a pak už nechám chvilku ticha, při kterém budu více sledovat krásy Adrianny než večerní oblohy a počkám, jestli se naše pohledy protnou.
 
Sarako
Pokusím se připlížit k vysoké postavě v černočerveném oděvu (mám neblahé tušení, že to nejspíš bude Corrientis) a poklepou jí mečem na rameno se slovy: ,,Upusť tu zbraň a dej pomalu ručičky k nebíčku tak, ať na ně vidím." přitom budu připraven zaútočit, kdyby se oné postavě nechtělo splnit můj příkaz.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 741

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Tiše jsi pootevřel dveře natolik, abys mohl proklouznout dovnitř a tiše našlapovat po podlaze až k mučiteli v černočerveném oděvu. Byl jsi od ní už sotva pár metrů, když osoba v černočerveném rouchu pozvedla ruku a rozzářila jí magií. Gestikulací vyvolala kouzlo, které tě přinutilo zastavit. Ucítil jsi, jak tvé nohy slábnou a velmi brzy je začalo svazovat přízračné lano.

Rozžhavené ostří mučitele se zastavilo pár milimetrů od tváře dunmera, který se snažil ze všech sil posunout tvář co nejdále jak jen mu bylo umožněno.
„Už není cesty zpět.“ ozval se hlas mučitele, který nebyl zcela zřetelný a bylo tak těžké ho někomu přiřadit. Ozval se rachot, hořící sídlo se nejspíš začalo vlivem poškození rozpadat.
(spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Tradice nejsou opruz… většinou.“ namítla Adrianna, „No to mám…“ souhlasila s úsměvem, „Obzvlášť, když vezmeš v potaz, že mým otcem je Klargus Arterius a jsem sestrou Belia Arteria… To jsou ve Vysokoskalí docela dost odrazující faktory.“ dodala s humorem, „Teda jak u koho samozřejmě… mocichtiví páni by rádi sňatek, ale to není tak snadné, protože tatínek má svoji jedinou dcerušku velmi rád a do vynucených sňatků ji nežene.“ pokračovala se stejným humorem i nadále, přitom na tebe krátce koukla, ale dlouhému protnutí pohledu se vyhýbala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Tak to máš velkou výhodu oproti Beliovi, za to můžeš být hodně vděčná." Odpovím a jelikož vidím, že Adrianna nemá v úmyslu nějak se mnou navazovat bližší kontakt po chvíli se zeptám. "Chceš jít zpět za ostatními, než to tam zbourají?"
 
Sarako
Ve snaze přeci jen něco udělat, vyšlu za pomoci telekineze svůj meč proti mučiteli (i když tomu vzhledem k jeho magickým schopnostem nedávám moc velkou naději).
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 742

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vyslal jsi proti svému mučiteli meč za pomocí telekineze. Mučitel tvé kouzlo otočil proti tobě, meč se v průběhu letu přetočil a telekineze byla seslána přímo proti tobě. Meč tě probodl uprostřed hrudi a rázem se propadla i část stropu, která tě oddělila od mučitele a mučeného. Jakmile jsi byl zasažen do hrudi prudce jsi sebou cukl a probudil se ze snu, pocítil jsi nepříjemný pocit v místě kudy ti hrudí projel ve snu meč.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Raději asi jo.“ souhlasila po dlouhém rozmýšlení, „Kdyby na ně vlítla Enri bude vhodnější, abychom tam byli všichni a mysleli nějaký způsobem jak se jí zbavit nebo nějakou kloudnou výmluvu… Belius, Chocholka a Flavius podle mě nic pořádného nevymyslí a jen by to celé zhoršili.“ dodala po chvilce přemýšlení a opatrně vstala, aby nespadla ze střechy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 08.10.2020 10:19
 
Tondulin
Přikývnu a nabídnu znovu Adrianně oporu, hlavně na střeše aby nikam nezahučela. Pak už půjdeme přímo do vily bez zbytečného zdržování.
 
Aurelius
→ Tah 743

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vyslal jsi proti svému mučiteli meč za pomocí telekineze. Mučitel tvé kouzlo otočil proti tobě, meč se v průběhu letu přetočil a telekineze byla seslána přímo proti tobě. Meč tě probodl uprostřed hrudi a rázem se propadla i část stropu, která tě oddělila od mučitele a mučeného. Jakmile jsi byl zasažen do hrudi prudce jsi sebou cukl a probudil se ze snu, pocítil jsi nepříjemný pocit v místě kudy ti hrudí projel ve snu meč.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Nabídl jsi Adrianně rámě, které ochotně přijala, protože na ní byla znatelná nejistota při přesunu po střeše, opora jí dodala odvahu a dostala se až k žebříku po kterém slezla dolů. Dole však nakrátko zaskučela, protože si zjevně zapíchla nějakou třísku do nohy nebo na něco ostrého šlápla.
„Zatraceně…“ zanadávala tiše.
Mezitím jsi slezl dolů. Adrianna stála opřená o stěnu a prohlížela si poraněnou nohu, nakonec jen tiše vzdychla. Nazula si střevíce a podívala se tvým směrem.
„Tříska… Jsem nešikovná.“ usmála se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Jak říkám… Můžeš se pokusit ho přimět, aby se vzdal a zachránil život, alespoň těm svým ‚spojencům‘.“ ušklíbl se Appius cestou. Rychle jste se blížili k místu, které mělo být určeno pro otevření bránu skrze sféry. Appiova armáda nemrtvých kostlivců už byla nastoupená v několika formacích, bylo jich velké množství, že bys je nedokázal ani spočítat. Grithart se cítil spokojeně nad svým dílem a Appius, který už nyní viděl, že zcela jistě musí mít převahu se spokojeně pousmál. „Doporuč mu ať se vzdá a zachrání tím život… nebo životy.“ zopakoval ještě jednou a vybídl tě ať jedeš blíž, „Dej mu nějak najevo, že jdeš v míru.“ doporučil ti ještě předtím.

Před vámi byla polorozpadlá zřícenina s nakloněnou rozpadající se věží a dlouhým kruhovým nádvořím, které možná dříve mohlo působit půvabně, ale nyní vypadalo příšerně a obehnané rozpadající se kamenné oplocení vzhled o moc nevylepšovalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 08.10.2020 11:42
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist