Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Aurelius
→ Tah 597.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Palagán!“ zaskřípal zuby Vita, když jsi zmínil jméno dunmera. „To je sice chvályhodné, že jste myslel na naše ztráty, ale jsme vycvičeni na podobné situace mnohem lépe než na nějaké obléhání.“ pokračoval následně, „Příště mě prosím informujte a já celou situaci posoudím sám.“ zakončil následně, „Tak pojďme.“

Spellorová přikývla, připojila se k vám a následně vyvolala teleportační kouzlo. Ještě předtím ses jí opět chytl za ruku a Vita jí přiložil ruku na rameno. Se zábleskem modrého světla jste se přesunuli před sídlo rodiny Colových.

Situace před sídlem byla komplikovanější. Lora byla probuzená a klečela u zraněného a sténajícího Finna. Bylo patrné, že ačkoliv je válečnice a podstoupila nějaký výcvik zranění Finna jí vzalo mnohem více než všechny přítomné. Lex se jí snažil uklidnit, ale jeho slova příliš nezabírala. Palagána ani Sarricovou jsi nikde v okolí sídla neviděl.
„No konečně!“ zvolal Lex, když vás spatřil a rukou si projel ve vlasech. „Už to příliš dlouho nevydrží. Musíte mu pomoci.“ pokračoval. Vita neztrácel čas a hned se přesunul k raněnému. Vyvolal několik magických svící, aby na zraněného lépe viděl.
„Odveďte ji stranou.“ rozkázal následně Lexovi, který bez jediného slova popadl ztrápenou Loru. Nechtěla od zraněného odejít, ale Lex jí nakonec přiměl.
„To jsou ty vaše vztahy ve službě... Kdybyste spolu nesloužili nic takového by se teď řešit nemuselo. Hergot chovejte se profesionálně.“ řekl naštvaně Lex, když odvedl Loru pryč a držel jí mimo dění.

„Tohle je poměrně pokročilé útočné kouzlo, které se neučí z mnoha dobrých důvodů. Ovládnou ho pouze někteří opravdu mocní mágové.“ konstatoval Vita, když si pozorně prohlédl poranění, které Finnovi kouzlo způsobilo. „Vyléčit to samozřejmě půjde, ale nějaké následky to mít bude.“ dodal následně a začal vyvolávat léčivé kouzlo, které postupně soustředil na hruď zraněného.

„Ten legát se kterým jsme mluvili.“ promluvila k tobě Spellorová, která se držela stranou, aby Císařskému mágovi nepřekážela „Velel někdy vůbec nějakému obléhání? Nebo je na tom legie opravdu tak špatně jak nám naši nadřízení během války vykládali.“


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Vidím, že jste si o Atiovi udělala podobné mínění." odpovím Spellorové ,,Nevím, co vymyslel teď, ale jeho prvotní strategie byla zteč brány všemi dostupnými jednotkami."
Potom se vydám za Lexen a Lorou, a až budu u nich, pronesu s lítostí ve hlase k Loře: ,,Je mi to líto, snažil jsem se tu ženskou zastavit, ale po tom pádu z věže jsem nebyl dost rychlý." pak se otočím k Lexovi a zeptám se: ,,Neviděl někdo Palagána. Potřeboval jsem s ním probrat něco velmi důležitého."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 598.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Spellorová po tvé odpovědi jen pozvedla překvapením obočí a více celou věc nekomentovala. Zatímco se Vita snažil vyléčit zraněného Finna přesunul ses k Loře a Lexovi. Lora jen smutně přikývla a odvrátila zrak, nervózně pokukovala směrem k zraněnému Finnovi a přešlapovala z místa na místo.

„Palagán?“ ztišil hlas Lex, „Je uvnitř. Teda pokud už se neodteleportoval se Sarricovou zpět do Imperial City.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Kudy?" optám se stroze Lexe a rozběhnu se k díře ve stěně (případně ke vchodu), na kterou Lex ukáže. Cestou se samozřejmě pokusím dát pozor na runy a pasti.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 599.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Běžte normálně vchodem a měl byste na něj narazit.“ odpověděl ti Lex. Odebral jsi se ke dveřím sídla a vešel. Prošel chodbou se schodištěm a během chvíle nalezl Palagána ve vedlejší místnosti, jak postává u okna a sleduje dění venku. Hůl měl opřenou o stůl, u něhož seděla Sarricová, provizorně ošetřená. Držela se za hlavu a nejspíš si přemítala celou událost, která se jí v tomto domě odehrála. Celá místnost byla potemnělá, jediným zdrojem světla byla malá světélkující koule, která se zdržovala v rohu místnosti.

„Snad mu pomůže.“ prohlásil Palagán a odvrátil zrak od okna, přitom si všiml tvého příchodu. Sarricová také pozvedla hlavu, nejprve se podívala na dunmera a následně na tebe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Mistře Palagáne, když jsme opouštěli Anvil, měl jsem na srdci jednu otázku. Můžeme si promluvit o kousek stranou, mezi čtyřma očima?" optám se Palagána a poté se podívám na Mirabelle: ,,Samozřejmě, pokud slečna Sarricová nebude mít nic proti tomu, že tu na malou chvíli zůstane sama."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 600.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nebudu.“ zakroutila hlavou Mirabelle. Palagán přikývl, popadl svoji hůl a následoval tě na chodbu.
„Tak povídejte, copak máte na srdci?“ zeptal se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Vaše žena měla kdysi dávno jednu talentovanou studentku, které dávala soukromé hodiny, ale ta studentka jí zklamala. Tu studentku vyloučili za zabití jiného studenta, který se jí podle jejích slov pokusil znásilnit. Nejsem tady jako vyšetřovatel, nebo abych zpochybňoval něčí rozhodnutí. Ta studentka se jmenovala Thera, zachránila mi život, ale zaplatila za to svým vlastním." pronesu k Palagánovi a sundám si přilbu, aby se mohl přesvědčit, kdo před ním stojí ,,Není dne, kdybych se neobviňoval, z její smrti. Není dne, kdybych si nepřál zemřít místo ní. Rád bych slyšel, příběh o Theřině vyloučení tak, jak jste jej vyslechl od své ženy, nebo alespoň kolik let od té události uplynulo." zhluboka se nadechnu, nasadím si zpět přilbu a dodám: ,,Prosím."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 601.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Palagán se zatvářil překvapeně, když si vyslechl tvá slova, přimhouřil oko a pootočil holí.
„Je to už dlouho co přede mnou někdo zmínil moji ženu.“ začal, „Má žena učila spoustu studentek a studentů, nadaných i méně nadaných. Jejich osudy jsem opravdu nesledoval, protože jsem měl převážně jiné závazky a úplně na jiném místě.“ pokračoval následně, „Ani si vlastně nevzpomínám, že by se něco takového stalo v době kdy jsem v Morrowindu ještě učíval. Určitě bych si něco takového pamatoval, protože vyloučení za těchto okolností není tak časté.“ dlouze se zamyslel, „Ale jak říkám... Měl jsem jiné závazky a na úplně jiném místě obzvlášť v pozdějších letech. Mohlo k tomu celému dojít v době kdy už jsem působil na univerzitě v Ledohradu a mé manželství s Renou procházelo krizí. To už bude nejméně přes dvacet let zpátky mám takový pocit... možná ještě víc. Nezdá se to, ale letí to.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Děkuji, pokud nepadnu pří nadcházející bitvě, tak se možná ještě uvidíme. Snad Vám přinese Bothielina hůl víc štěstí, než Theře. Ať Azura bdí nad Vašimi kroky, mistře." s těmito slovy se rozloučím s Palagánem a vydám se k místu, kde jsem nechal uvázaného svého koně.

Cestou se však neubráním myšlenkám: ,,Morag Tong nemá moc členů, kteří by se vyznali v manipulaci s myslí za pomoci magie a vypadá to, že Thera se nejspíš přidala k Morag Tong o něco dřív než já. Jsem snad nepovedený pokus o vymazaného zabijáka? Dostala snad Thera rozkaz k vymazání mé mysli od Zirkana či samotné Mefaly, nebo v tom má prsty někdo jiný? Ale co když se to pokazilo jen proto, že se na tom podílel ne moc zkušený mág? Nechtěla snad Bothiel mluvit o mé minulosti jen proto, že byla Thera nablízku? Vždyť i mé jméno je na Coloviana až příliš netypické. Je snad můj život jen zvrácenou hrou daeder?" na chvíli se ohlédnu zpět k sídlu Colových s úsměvem plným ironie: ,,Ať je tomu tak, nebo ne, Mefala se jistě musí bavit tím, že kamkoliv přijdu, je při mém odchodu zbytečně moc mrtvol. Jinak by už asi nebyl mezi živejma." a poté budu pokračovat dál.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Sejdu naštvaně ze schodů a náhle změním názor na cíl své cesty. Rozhodnu se najít mága, aby mne zbavil možnosti ztracení duše jen tak z doby pobytu v tomhle ozdravném zařízení, nazývaném Mohyla Duší. Kdyžtak se budu klidně i ptát nemrtvých, duší, kohokoliv, jen abych ho našel a donutit kouzlit, nebo mě to alespoň naučit. Jedna věc po druhé.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
"Děkuji, to je zatím vše," rozloučím se s Gerrickem a vyjdu ven za důstojníkem Stormiem, "Můžeme jít?"
 
Aurelius
→ Tah 602.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Ještě počkejte.“ zastavil tvůj odchod Palagán, „Jestli to potřebujete nutně vědět, tak odcestujte do Morrowindu a informujte se přímo na pobočce cechu.“ poté se podíval na hůl, „Není to Bothielina hůl, pouze mi ji před lety okradla. Vaší Theře stejně jako Bothiel nemohla nikdy propůjčit svoji plnou moc, protože jim nepatřila. Ebonitová hůl je trošku odlišná od ostatních ‚obyčejných‘ magických holí.“ poté se odmlčel, „Nad vašimi také, mějte se.“ rozloučil se s tebou nakonec a vrátil se zpět do vedlejší místnosti.

Když jsi vyšel ven ze sídla stále jsi viděl netrpělivě přešlapující Loru s Lexem jak sledují léčivé procedury Vity. Dlouho ses nezdržoval a pokračoval ke svému koni, překonal jsi vysokou trávu a dostal se až na okraj lesa kde na tebe čekal tvůj uvázaný kůň, který pohodil hlavou, když tě spatřil přicházet.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Sešel jsi s hněvem ve tváři ze schodů a snažil se vyhledat mága, který by tě mohl zbavit vlivu Mohyly duší, ale marně. Válečníci, kteří se nacházeli v sídle Appia Viciho nebyli schopni jediného smysluplného slova. Procházel jsi kamenné domy, zdali nenalezneš někoho schopného slova, ale marně. Většina domů byla prázdná, krom kamenného nábytku a sem tam nějakého úlomku či pozůstatku kostí i si v nich nic zajímavého nenalezl. Teprve až poslední dům byl jiný, dveře měl otevřené dokořán a v chodbě, která spojovala dvě další místnosti s východem se nacházel poklop, který vedl kamsi. Byl však zamčený zámkem. Další dveře, které vedli do místnosti byly rovněž zamčené. Poslední dveře byly otevřené a vedli do studovny, která nejspíš patřila mágovi. Kamenný stůl byl v obklopení různých písemností a poničených knih, které se nejspíš mág snažil přepisem zachránit. Také zde bylo několik kamenných knihoven, které byly plné již přepsaných knih. Neušla ti ani přítomnost nemrtvého kostlivce, který jako jediný nebyl nijak ozbrojený a poctivě zametal kamennou podlahu koštětem. Občas se přitom zastavil, rozhlédl kolem sebe a opět pokračoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Gerrick přikývl a pokynul ti odchodu. Odešla jsi z komnaty a konfrontovala čekajícího Stormia. „Ano. Můžeme jít.“ přikývl a dal se do pohybu, ruce přitom sevřel za zády a kráčel napřímenou chůzí. „Nejprve vám ukáži vaše ubikace.“ řekl následně a dovedl tě až do větší komnaty kde bylo vyskládané dostatečné množství postelí, aby to pokrylo současný počet přítomných válečníků. „Tohle lůžko bude vaše, truhla rovněž.“ dodal a nohou zlehka kopnul do truhly umístěné před lůžkem téměř v rohu místnosti. Klíč od truhly byl zasunutý v klíčové dírce. „Ten si být vámi vezmu a neztratím ho. Také doufám, že je vám známo, že netrpíme žádné krádeže ani nějaké naschvály mezi vojskem. Jsme tu, abychom důstojně reprezentovali naše zájmy, zájmy našich nadřízených a samotné královny.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
Doprovázen myšlenkami na Daedry a podstatu vlastní existence odváži koně, vyhoupnu se do sedla a vyrazím zpět k Atiovu ležení.

Onu říčku, co mi zanedlouho bude ležet v cestě, opět přebrodím stejným způsobem.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 603.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Odvázal jsi koně a vyhoupl se do sedla. Chvilku jel lesem, dokud jsi nedojel k říčce, slezl jsi z koně a přebrodil ji, poté se opět vyhoupl do sedla a bez dalšího zdržování vyrazil k ležení legie.

Cesta ti utekla rychle a brzy jsi vyjel z lesa a pokračoval k ležení legie. Tma mezitím postupně zhoustla a čas pokročil. Hlídka před branou se vystřídala a značně nabrala na počtu. Skupina legionářů střežící bránu ležení ti ihned vstoupila do cesty.
„Jménem Císařství stůjte!“ zvolal jeden z legionářů, ozbrojený oštěpem, který výhružně pozvedl, „Sdělte nám své jméno a důvod návštěvy tábora v takhle pozdních hodinách. Jinak z vás uděláme pokrm pro vrány!“ pokračoval rázně. Jiný z legionářů tě opatrně obestoupil, aby si tě mohl lépe prohlédnout s loučí v ruce.
„Hostinec je na rozkaz legáta Atia zavřen a vstup do vesnice omezen. Takže jestli jste poutník. Musíte svoji hlavu složit někde jinde.“ dodal následně legionář s oštěpem.

Při příjezdu k ležení sis všiml, že nejvíce osvětlenou částí tábora je část mimo palisádové opevnění, v níž se nachází dělníci stavějící obléhací stroje, které mají býti využity během ranního obléhání. Skupina dělníků tak zjevně na Atiův rozkaz pracuje nepřetržitě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Sešel jsi s hněvem ve tváři ze schodů a snažil se vyhledat mága, který by tě mohl zbavit vlivu Mohyly duší, ale marně. Válečníci, kteří se nacházeli v sídle Appia Viciho nebyli schopni jediného smysluplného slova. Procházel jsi kamenné domy, zdali nenalezneš někoho schopného slova, ale marně. Většina domů byla prázdná, krom kamenného nábytku a sem tam nějakého úlomku či pozůstatku kostí i si v nich nic zajímavého nenalezl. Teprve až poslední dům byl jiný, dveře měl otevřené dokořán a v chodbě, která spojovala dvě další místnosti s východem se nacházel poklop, který vedl kamsi. Byl však zamčený zámkem. Další dveře, které vedli do místnosti byly rovněž zamčené. Poslední dveře byly otevřené a vedli do studovny, která nejspíš patřila mágovi. Kamenný stůl byl v obklopení různých písemností a poničených knih, které se nejspíš mág snažil přepisem zachránit. Také zde bylo několik kamenných knihoven, které byly plné již přepsaných knih. Neušla ti ani přítomnost nemrtvého kostlivce, který jako jediný nebyl nijak ozbrojený a poctivě zametal kamennou podlahu koštětem. Občas se přitom zastavil, rozhlédl kolem sebe a opět pokračoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Gerrick přikývl a pokynul ti odchodu. Odešla jsi z komnaty a konfrontovala čekajícího Stormia. „Ano. Můžeme jít.“ přikývl a dal se do pohybu, ruce přitom sevřel za zády a kráčel napřímenou chůzí. „Nejprve vám ukáži vaše ubikace.“ řekl následně a dovedl tě až do větší komnaty kde bylo vyskládané dostatečné množství postelí, aby to pokrylo současný počet přítomných válečníků. „Tohle lůžko bude vaše, truhla rovněž.“ dodal a nohou zlehka kopnul do truhly umístěné před lůžkem téměř v rohu místnosti. Klíč od truhly byl zasunutý v klíčové dírce. „Ten si být vámi vezmu a neztratím ho. Také doufám, že je vám známo, že netrpíme žádné krádeže ani nějaké naschvály mezi vojskem. Jsme tu, abychom důstojně reprezentovali naše zájmy, zájmy našich nadřízených a samotné královny.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Hej ty! Umíš mluvit? Rozumíš mi? Kde je ten mág, co se snaží dělat hrozně chladnej a myslí si, že to vypadá dobře! A kde jsou vůbec ti živí co sem přišli se mnou?" Pokud nebude nijak nápomocen, bude mne ignorovat nebo něco, tak si naštvaně dupnu. Potom se porozhlédnu po místnosti. Rychle přelétnu knihy pohledem, pokud mě nějaká nezaujme názvem, či nezvyklým obalem. Pokud ano, vytáhnu si jí a s náhle zmizelou agresí a nově nabitou touhou po novém vědění ji otevřu. Pokud bude knihovna stát za nic, vyrazím ještě více naštvaněji pryč z místnosti a ustřelím jeden ze zamčených zámků bleskem. Pokud jeden ustřelím hned bez větší námahy a opakování kouzel, či změny kouzla na jiné, tak vstoupím do zamčené oblasti domu s neustálým křičením: "Tak kde jsi mágu? To si nemůžeš z věčnosti udělat aspoň chvilku na smrtelníka, co ten čas nemá?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Jsem Bíl Guar, rytíř a mluvčí Její Jasnosti Felisi Demnevanni, urozené čarodějky z Velkého rodu Telvani, ale tady v táboře mě nejspíš znáte jako hrdinu od Chorrolu. Na přání lorda Leye Rulla jsem zachránil profesorku Mirabelle Sarricovou ze zajetí rodiny Colových, legát Atius očekává můj návrat." odvětím legionářům vyčkávajíc, jestli uhnou, nebo půjdou napřed ohlásit Atiovi můj příjezd.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 604.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Legát Atius momentálně nikoho nepřijímá, dopřává si odpočinku. Všechno neodkladné za něj řeší kvestorka Rainová. Jestli mu máte podat nějaké hlášení budete muset za ní nebo vyčkat do rána.“ oznámil ti legionář a pokynul ostatním, aby uvolnili cestu. „Přeji vám úspěšné pořízení.“ dodal následně a vrátil se na své stanoviště.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Kostlivec tě zcela ignoroval, nezavadil o tebe ani pohledem, když jsi na něj zvolal. Ani když sis začal prohlížet knihovnu. Knih zde bylo mnoho, různě pojmenované a většina z nich pojednávala o zdejším prostředí, zdejších zajímavostech nebo způsobech využití magie. Jedna z knih pojednávala o Ideálních pánech. Vytáhl jsi jí z poličky a otevřel, nalistoval na obsah a nakrátko se začetl do textu. Nejednalo se o nijak tlustou knihu. Měla sotva pár desítek stránek, a tak podrobný obsah vesměs postrádal smysl.

Uvnitř knihy se nacházelo několik osobních poznatků mága, převládaly kresby a stručné vyprávění o setkání s Ideálními pány, které podstoupil Appius Vici a zjevně ho přetlumočil mágovi, aby jej mohl zapsat do knihy nebo s ním naložit po svém.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Gerrick přikývl a pokynul ti odchodu. Odešla jsi z komnaty a konfrontovala čekajícího Stormia. „Ano. Můžeme jít.“ přikývl a dal se do pohybu, ruce přitom sevřel za zády a kráčel napřímenou chůzí. „Nejprve vám ukáži vaše ubikace.“ řekl následně a dovedl tě až do větší komnaty kde bylo vyskládané dostatečné množství postelí, aby to pokrylo současný počet přítomných válečníků. „Tohle lůžko bude vaše, truhla rovněž.“ dodal a nohou zlehka kopnul do truhly umístěné před lůžkem téměř v rohu místnosti. Klíč od truhly byl zasunutý v klíčové dírce. „Ten si být vámi vezmu a neztratím ho. Také doufám, že je vám známo, že netrpíme žádné krádeže ani nějaké naschvály mezi vojskem. Jsme tu, abychom důstojně reprezentovali naše zájmy, zájmy našich nadřízených a samotné královny.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Dobrá." přikývnu hlavou a vyrazím ustájit koně, poté se optám nejbližšího legionáře, kde bych kvestorku Rainovou našel.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Hmm, zajímavé. Díky kosťo." Odvětím mlčící mrtvole a půjdu stejně zkusit dostat se nějak do jiného místa mágova domu. Ať už silou, nebo kouzly, nějak se zkusím nejprve dostat do druhé místnosti a poté pod poklop.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist