Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
BadWolf
"No, aspoň si konečně vyzkouším jaký to je nosit sukni." zasměju se a nechám se vést.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
Rychle vylezu nahoru a s tasenou zbraní nahoře počkám na Prastarou a její další pokyny.
 
Aurelius
→ Tah 461
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Políbil jsi Lauranu a společně se odebrali na chodbu, sešli schodiště a pokračovali do společenské místnosti – jídelny. Stůl byl již v obležení většinou obyvatel, včetně malého altmerského chlapce Aldarila, který seděl po levici Klarga, jenž opět zaujal místo v čele stolu, které obvykle patřilo Scipiovi a jeho ženě Lyře. Po Klargově pravici kupodivu seděl legát Isaac, který zjevně neopustil vilu a rovněž zůstal přes noc. Scipio se musel uspokojit s jiným místem u stolu a taktéž bez přítomnosti své ženy, která z nějakého důvodu chyběla. Chyběl i Flavius, který pravděpodobně ještě ani nevstal.

„Konečně. Snaha k vzájemnému trávení společného času je v tomhle rodu opravdu převeliká.“ pronesl nevzrušeným ironickým tónem Klargus a lehce zabubnoval prsty o stůl, následným gestem pokynul, abyste zabrali své místo u stolu. „Flavius ještě nevstal?“
„Obávám se, že ne.“ zakroutila hlavou Lauranu a odsunula židli, „Mám ho dojít vzbudit?“ optala se před usednutím.
„Ne. Není třeba.“ zamítl Klargus.
„Jak jsem řekl... Naše rodina není zvyklá snídat pospolu.“ nadnesl Scipio a pohladil netrpělivě vyčkávající opičku po hlavě, zjevně už netrpělivě očekávala svůj příděl porce snídaně, ale talíře na stole byly stále ještě prázdné. „Pošlu pro něj služebnou.“
„Ano. To udělej...“ přikývl Klargus a zkřížil ruce na prsou, „Mám ještě nějaké vyřizování ve městě a na Univerzitě. Rád bych to všechno stihl zavčasu.“ dodal následně.

Společně s Lauranou jsi se mezitím usadil ke stolu na vaše obvyklá místa. Scipio vám popřál dobré ráno, když se Klargus odmlčel a mlčky sledoval celou situaci. Služebná, která zrovna vyšla z vedlejší komnaty byla ihned poslána pro Flavia. Ještě předtím však stihl Klargus zamítnout její dotaz, zdali už má přinést snídani. Opička lehce rozzuřeným tónem zabušila pěstmi do stolu, ale Scipio se ji ihned rozhodl uklidnit. Prošedivělý černovlasí bretonec ihned vrhl na nejmenšího účastníka snídaně přísný pohled, který mu však byl vrácen šklebkem a vypláznutým jazykem.

„Strýčku, Lyra nepřijde?“ zeptala se Laurana, která chtěla zjevně předejít jakémukoliv konfliktu způsobenému z nespolečenského chování Scipiova mazlíčka a sebrala tak Klargovi možnost chopit se nějakého káravého proslovu.
„Necítí se dnes nějak dobře. Nemohla celou noc usnout a taky si chce ještě přispat.“ odpověděl jí pohotově Scipio, který však pečlivě volil svá slova. „No než přijde... Flavius.“ podíval se střídavě na tebe a Lauranu, „Jaké máte plány na dnešek vy dva?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Smutné, že už se nedovíme pravdu.“ povzdechl si Delmus a přikrývkou přikryl mrtvé tělo, „Pověřím nějaké zbrojnoše, aby tělo odnesly a dopřáli ženě slušný pohřeb... hodný jejímu postu.“ dodal následně.

„Pramálo. Ale něco přeci jen... Nevím, jestli to bude stačit, ale nejsou to pro nás ani dobré ani špatné zprávy.“ zaznělo ti v hlavě, „Podle toho co jsem našla a zjistila byla většina sil zdejšího Cyrodiilského bratrstva rozprášena během války a krátce po ní silami Penitus Oculatus. Našla jsem i několik smluv, které vyhovil a získal tak majetek ve městě. Jednalo se o nějaký dům a následně obchodní smlouvy, ale ty už směřovali mimo město. Adresu se mi povedlo zjistit, ale pokud se někoho neoptáme nejspíš dům nenajdeme. Jednu ze smluv jsem nenápadně sebrala, abychom mohli pátrat dál, ale zbytek jsem nechala jako důkazní materiál.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vylezla jsi z úkrytu a tasila zbraň. Ohlédla jsi se a spatřila mrtvé tělo nomádského válečníka, který na sobě měl nebezpečně vyhlížejícího hada. Prastará však stihla vylézt z úkrytu dříve, než se odhodlal had k útoku. Svým pohybem jej přiměla, aby jí následoval a vylezl tak na její tělo a zavěsil se kolem krku.

„Můj drahý... Jsem ráda, že jsi stále se mnou.“ pronesla tiše k hadovy a věnovala mu polibek. Had jen tajemně zasyčel. „Měli bychom prchnout. Chtěla jsi evakuovat oázu, ale z oázy toho příliš nezbylo. Tohle...“ nohou poukázala na mrtvého, „Nejsou nomádi, kteří bojují proti vám, ale proti všem. Jsou to zběhové, bandité a brutální nepřátelé.“ vysvětlovala, sehnula se k mrtvému, stáhla mu z tváře látkový šátek a následně mu sebrala zahnutou čepel, kterou si připnula ke svému opasku.
„Tebe pověřili mojí ochranou?“ podívala se na tebe ale odpověděla si sama, „Takže se musíš postarat o moji bezpečnost... Nevím, jestli se mám brát jako tvoje vězenkyně nebo společnice, protože jestli chceme přežít musíme odtud odejít anebo se připojit do boje a zkusit některé ze tvých přátel zachránit.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Dobře.“ usmála se, schovala nepoužité kalhoty do skříně a vedla tě pryč z Ma’Riarova pokoje, opustili jste místnost a pokračovali domem dál. Pokoj Amelie do kterého tě dovedla nebyl o moc menší než ten khajiitův. Měl podobný nábytek, ale chyběl velký obraz, místo něho byla na nočním stolku trojice menších. Všechny malé obrazy na sobě měli portréty různých osob, staré ženy, dvojčat a poslední znázorňoval muže v legionářské zbroji s přátelským úsměvem. Skříň, kterou Amelie otevřela byla rovněž pěkně uklizená, ale rozhodně ne tak dokonale jako Ma’Riarova.

„Vybereme... Vybereme...“ váhala při pohledu na množství sukní, „Tuhle. Ta vypadá asi nejlépe a není tak často nošená.“ řekla s úsměvem a vytáhla barevnou sukni, „Zkus si jí. Mohla by ladit ke zbytku.“ dodala a opět se otočila, aby ti dopřála trochu soukromí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Ork se omezil na nicneříkající zamručení, popadl zbraň a následoval tě pryč z města. Cestou jste míjeli nejen místní, ale i místní armádu včetně zlatavých válečníků Aldmerského spolku, kterých tu dnes bylo požehnaně. Dav na náměstí, kde se ještě před nějakým časem odehrála poprava se již vylidnil a zůstala jen mrtvá těla s katem, který je postupně začal nakládat na připravený vůz. Otevřenou branou jste opustili město bez sebemenšího problému. Kdežto nově příchozí poutníci a návštěvníci museli čelit hromadě nemilým a zdlouhavým otázkám.

Ušli jste několik kroků, když jste se zastavili a začali vyčkávat na Garmina. Netrvalo to příliš dlouho a Garmin dorazil s trojicí koní. Každému z vás dal po jednom koni.
„Šlo to i bez krveprolití.“ usmál se spokojeně.
Ork jen hlasitě zamručel: „Měkoto.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 13.10.2018 23:00
 
scorpioncz
"Nevím jak tady má žena, ale já mám ještě hodně vyřizování na univerzitě. Nejprve chci povýšit z něčeho co už dávno nejsem a být lepším mágem ... a potom mám stále ještě pár dalších zdlouhavých věcí na univerzitě a ve městě ..." Pokrčil jsem rameny. "Takže pokud mne budete nějak potřebovat ... pravděpodobně budu mít dost práce na univerzitě ... nebo se tam po chvilce určitě stavím."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
Vyzkouším sukni a prohlédnu se (možná v zrcadle, pokud tu nějaké je) jak vypadám.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
Na chvíli se zamyslím a pak se v myšlenkách obrátím k Theře: ,,No budeme předpokládat, že se Cyrodiilské Temné bratrstvo za války stáhlo do jiné provincie. V Hammerfallu, Valenském lese, i v Morrowindu se pořád bojuje, Khajiiti z Elsweyru si svoje věci řeší většinou sami po svém a Vysokoskalí je na nějaký přesun odsud docela daleko, takže další provincie, kam by jsme se měli vydat pátrat, je Skyrim. Takže můžeme tyhle zprávy považovat za dobré."
Potom se obrátím k Delmusovi a potichu pronesu: ,,Nevím, jestli se mi ještě někdy povede očisti mé jméno. Popravdě nebýt Thery, nebyl bych o nic lepší, než ti žoldáci, co tu udělali tu spoušť. Thera je pro vším, proto si nesmírně vážím tvé pomoci. Dokáží-li, mágové z Ledohradské univerzity Theře pomoci, budu ti navždy zavázán." na chvíli se odmlčím a pak se Delmuse ještě zeptám: ,,Kudy se dostanu do hradní kuchyně? Rád bych se před cestou posilnil, protože jsem od snídaně nic nejedl."

Upravil/a Sarako dne 13.10.2018 17:32
 
Aurelius
→ Tah 462
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Chceš složit zkoušku?“ vyhrkla překvapeně Laurana, „Z jaké magie? A pod kterým vyučujícím?“ vyptávala se dál užasle. Scipio se jen a pouze pousmál a Klargus se nijak nevyjádřil, alespoň ne ihned.
„Budu rovněž držet palce.“ podpořil tě Isaac klidným hlasem.
„Kdy už budeš na magické Univerzitě...“ ujal se slova přeci jen nakonec Klargus, „Mohl bys tohle předat Seraně.“ sáhl do jedné z kapes u brašny a vytáhl pečlivě zapečetěný dopis. Poslal ti ho po stole se slovy, „Předej ho Seraně. Ušetříš mi tak cestu na Univerzitu a hlavně pozdvižení, které by mohl můj příchod rozpoutat.“
„Když už s ní budeš mluvit...“ přidal se Scipio a poposedl si, „Pozvi ji prosím k nám do vily... Potřeboval bych s ní cosi probrat. Něco důležitého. Však víš.“ nechtěl zacházet do podrobností před Lauranou, ale té podezřelé chování strýce nejspíš neuniklo, protože se na tebe tázavě podívala.

„Bude už snídaně?“ zeptal se Aldaril Klarga, který seděl vedle něj.
„Ještě chvilku vydrž. Jakmile dorazí Flavius bude se moci začít nosit jídlo. Doté doby musíme vydržet. Víš Aldarile...“ otočil se k mladému elfovi, „Snídaně je jakýmsi startem do nového dne a chceme-li dosáhnout soudržnosti rodu musíme proto důležité okamžiky dne sdílet se svojí rodinou. Jedině tak docílíme soudržnosti a nastolíme jakýsi řád našemu rodu a vzájemnou vztahovou vazbu. Chápeš?“
„Asi ano.“ odpověděl Aldaril nejistě.
„Jednou pochopíš. Pamatuj. Rodina je na prvním místě, rodina a její budoucnost.“ zakončil Klargus svoji rozmluvu s Aldarilem, který jen přikývl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Snad to svedou.“ přikývl Delmus s nadějí, „Pokusím se učinit vše co bude v mých silách, abych sehnal peníze, které jsi ke mně dal do úschovy. Bude to možná trvat, ale přísahám, že je shromáždím nazpět.“ dodal následně, „Dlužím ti to. Nejsme si sice jist jestli mě jmenuje nový hrabě komořím, ale alespoň... alespoň žiji a má dcera taktéž.“ sklopil hlavu, „Sice netuším jak to s ní skončí. Jestli ji odsoudí... Přece jen stála na straně toho zmetka.“ povzdechl si, „Ah! Jistě... jídelna.“ rozhlédl se, „Dovedu vás tam. Hádám, že se tam bude ukrývat zbytek služebnictva... Jestli už se o ně legionáři nebo zbrojnoši nějakým způsobem nepostarali. Můžeme? Nebo se tu ještě chcete porozhlédnout?“

„Naděje umírá poslední. Třeba nám něco víc prozradí i ta smlouva. Potom ti jí ukážu až budeme někde sami.“ zaznělo ti v hlavě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vylezla jsi z úkrytu a tasila zbraň. Ohlédla jsi se a spatřila mrtvé tělo nomádského válečníka, který na sobě měl nebezpečně vyhlížejícího hada. Prastará však stihla vylézt z úkrytu dříve, než se odhodlal had k útoku. Svým pohybem jej přiměla, aby jí následoval a vylezl tak na její tělo a zavěsil se kolem krku.

„Můj drahý... Jsem ráda, že jsi stále se mnou.“ pronesla tiše k hadovy a věnovala mu polibek. Had jen tajemně zasyčel. „Měli bychom prchnout. Chtěla jsi evakuovat oázu, ale z oázy toho příliš nezbylo. Tohle...“ nohou poukázala na mrtvého, „Nejsou nomádi, kteří bojují proti vám, ale proti všem. Jsou to zběhové, bandité a brutální nepřátelé.“ vysvětlovala, sehnula se k mrtvému, stáhla mu z tváře látkový šátek a následně mu sebrala zahnutou čepel, kterou si připnula ke svému opasku.
„Tebe pověřili mojí ochranou?“ podívala se na tebe ale odpověděla si sama, „Takže se musíš postarat o moji bezpečnost... Nevím, jestli se mám brát jako tvoje vězenkyně nebo společnice, protože jestli chceme přežít musíme odtud odejít anebo se připojit do boje a zkusit některé ze tvých přátel zachránit.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Sukně ti seděla. Dost možná i kvůli tomu, že se dala lehce upravit na jinou velikost pomocí stažení a následný nedostatek si velmi rychle skryl pod svrškem vrchního oděvu. Zrcadlo jsi v místnosti našel. Bylo sice rozbité, ale svůj odraz jsi vněm přeci jen viděl.
„Sluší. Ještě jsem muže v sukni.“ uchechtla se Amelie, když tě spatřila oblečeného v sukni, „Docela se těším až budeš vysvětlovat, že jde o nějaký váš speciální zvyk. Možná to někteří prokouknou, ale možná to i některé rozesměje. Každopádně myslím, že máte všechno potřebné na sobě... Teď jen to tančení.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Ork se omezil na nicneříkající zamručení, popadl zbraň a následoval tě pryč z města. Cestou jste míjeli nejen místní, ale i místní armádu včetně zlatavých válečníků Aldmerského spolku, kterých tu dnes bylo požehnaně. Dav na náměstí, kde se ještě před nějakým časem odehrála poprava se již vylidnil a zůstala jen mrtvá těla s katem, který je postupně začal nakládat na připravený vůz. Otevřenou branou jste opustili město bez sebemenšího problému. Kdežto nově příchozí poutníci a návštěvníci museli čelit hromadě nemilým a zdlouhavým otázkám.

Ušli jste několik kroků, když jste se zastavili a začali vyčkávat na Garmina. Netrvalo to příliš dlouho a Garmin dorazil s trojicí koní. Každému z vás dal po jednom koni.
„Šlo to i bez krveprolití.“ usmál se spokojeně.
Ork jen hlasitě zamručel: „Měkoto.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 13.10.2018 23:29
 
Sarako
,,Můžeme." odpovím Delmusovi a budu jej následovat. Cestou k němu opět promluvím: ,,Vaše dcera byla v průběhu bitvy v moci toho upíra. Najděte císařskou mágyni Cariel, mohla by to dosvědčit a nejen to. Jestli očarování toho upíra trvá, mohla by jej zlomit." rozhlédnu se kolem, abych se ujistil, že není nikdo v doslechu a zašeptám: ,,Thera by to taky zvládla, ale teď, když je z ní upírka by to mohlo být příliš riskantní."
 
Tondulin
"Radši se nebudu ptát jak jsi to udělal, nasedat panstvo čeká nás bitva." Vyhopsnu na jednoho z koní a povedu skupinu směrem k cestě o které mi řekl Tarlow.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 1303 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 1233 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 1170 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 6144 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 3237 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 2808 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 2881 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 3531 krát
11-11-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 5 let Skyrimu Přečteno 3157 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist