Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Adrian_S
"Vítejte!" pronesu a rukou jim ukážu, aby si sedli, "Naše první společná hodina je za námi a jak koukám, všichni jste přišli. Což tedy znamená, že vás moje slova zaujala... působivé." dám si ruce za záda a napřímím se, "Jsem rád, že jste všichni dorazili a rádi byste si osvětlili nové poznatky ohledně ohnivé magie."

Zasednu za katedru, projdu si seznam žáků a prohlédnu si přítomné (udělám si docházku). Pak zavřu knihu, vstanu od stolu a popojdu kus k nim.

"Včera jsem vám zadal takový malý domácí úkol, abyste potrénovali "Plameny". Prosím tedy všechny, aby vstali, rozestoupili se, namíříli ruce vzhůru a ukázali mi POSTUPNĚ své kouzlo. Budu vás pozorovat, ale nebojte... známkovat vás nebudu."

Až se všichni postaví a zařadí tak, jak by měli, pokynu prvnímu nejbližšímu žáku, aby se předvedl, pak další, a další, atd... až k poslednímu.

Těm, co to půjde snadno, je pochválím se slovy, "Vy to zvládáte bez potíží. To je dobře."

Těm, co to nepůjde moc dobře, pronesu, "Jak vidím, máte menší potíže." a zopakuji jim gestikulaci i zaříkávádlo, které s nimi pomalu provedu.

Takto to udělám u všech.

Upravil/a Adrian_S dne 19.10.2017 18:58
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Už zase ve vězení, hm doufám že tu nemají další šílenou upírku." Zasměju se pod vousy. "I když trocha exotické romantiky by neuškodila." Se slzou v oku zavzpomínám na svoje nedávné zajetí Nigidiem a počkám co mají milý elfové na srdíčku.
 
Aurelius
→ Tah 364

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Studenti na tvůj pokyn k sednutí zareagovali téměř ihned, tiché šuškání mezi studenty, ale neutichlo, nebylo však nijak výrazně hlasité a nejspíš ani nikoho nerušilo. Vyplnil sis docházku, zavřel deník a opustil katedru. Pozvolna jsi přešel blíže k první lavici. Vyzval jsi je k předvedení kouzla 'plameny' nikdo nic nenamítl a na tvůj pokyn se rozprostřeli po třídě.

Postupně jsi přistupoval k jednomu studentovi za druhým a nechával ho předvést kouzlo. Po většinu času si narážel na samé schopnější výkony, plameny už dosahovaly takového rozsahu, že by se kouzlo dalo v praxi využívat k mnoha cílům. Když jsi náhodou narazil na někoho, který nesplňoval sílu ani rozsah daného kouzla vysvětlil jsi mu gestikulaci a zaklínadlo, pokusili se vždy vyvolat kouzlo znovu, některým se povedlo svůj výkon vylepšit některý stále stagnovali, ale kouzlo vyvolat dokázali, dalším tréninkem kouzlo snadno posílí a ovládnou. Jakmile jsi vyzkoušel posledního bylo zcela jasné, že většina se kouzlo podívala a trénovala jej neboť jejich výkony byly od posledně mnohem lepší.

„Pane profesore?“ optal se jeden ze studentů, „Omlouvám se, že odbočuji... Ale ten rozpis je trošku chaotický. Ono se něco stalo profesorce Silverwoodové a profesoru Arteriovi?“ zeptal se tě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Ne. To neumím...“ zakroutila hlavou, „Kdybys mi, ale sehnal knihu zabývající se magií Iluzí možná bych se takové kouzlo dokázala naučit.“ zamyslela se, „Mohla bych si promluvit s dvorním čarodějem, ale když to udělám může mě považovat za neschopnou a pojmout podezření.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Ma'Riar to myslel jinak... Ma'Riar to myslel tak, že by bylo vhodné nejprve využít laskavost u jedné z žen a později využít tu druhou. Velitel se určitě dozví o vaší návštěvě a bude si pak dávat pozor. Nejspíš bude podezřívaví u proti dvorní dámě a čarodějce.“ doplnil Ma'Riar.
„Popravdě... Čarodějka bude mít vazby na Císařské mágy, protože je manželkou jejich současného vůdce. Pro Velitele by mohla být velké sousto kdyby ji chtěl nějak 'podezřívat' a určitě si nebude chtít zbytečně zavařit.“ zapojil se Horatio.
„Mohla by o něčem podobném informovat v Imperial City.“ konstatoval po mágově řeči Khajiit zamyšleně, „Je to dědictví po Ma'Riarově prastrýci. Nějaký starý prsten... Ma'Riar si nepamatuje, že by prsten jeho strýc někdy nosil jinak než kolem krku, proto jej nikdy nenasadil na prst.“ odmlčel se, „Rád se ho zbaví pokud to pomůže vylepšit život ve městě.“ střídavě se podíval na tebe a Horatia.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Důstojnici i s doprovodem se zastavili před tvojí celou. Mu si tě očima rychle změřil a prohlédl, poté se pootočil na svoji kolegyni jakoby očekával nějaké hlášení.
„Provinil se útokem na Aldmerskou hlídku, krádeží zbroje a následným vydáváním se za jednoho z nás.“ hlásila důstojnice a přitom tě očkem sledovala, „Ta bosmerka, ktero vyslíchá Ma'Roquel byla s ním.“
„Uhm...“ přikývl Důstojník, „Takže bezpochyby patří k tomu směšnému Carweninu odboji. Výborně.“ podíval se na tebe, „Máš něco na srdci? Nějaké poslední přání? Důstojnice Tarwen je připravena tě vyslechnout, soud nebude potřeba, protože tvé provinění je zcela jasné. Stačí když vyzradíš polohu Carwenina sídla a já přísahám, že tě nechám žít a jakmile srovnáme sídlo celého jejího odboje, propustím tě.“ zakončil svoji řeč. Důstojnice tiše přikývla, ale nijak slovně se nevyjadřovala. „Nechápu totiž jaký by měl důvod imperiál nasazovat svůj krk za provincii, která není jeho domovinou ani domovem.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
(cestování zabere dva příspěvky, můžeš volně komunikovat s přítomnými válečníky)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 21.10.2017 21:01
 
Adrian_S
Vrátím se zpět ke katedře, opřu se o ní a jen chladně povzdechnu, "Huh... a já měl za to, že jsme si ujasnili otázky, které máte pokládat během vyučování." zakroutím hlavou, "Dobrá, pro tentokrát udělám výjimku," zvednu trochu hlas, ale nebudu křičet, "ALE JESTLI SE BUDOU TYTO OTÁZKY OPĚT OPAKOVAT V PRŮBĚHU PŘEDNÁŠEK, BUDU VÁM DĚLAT TĚŽŠÍ PŘEDNÁŠKY. ROZUMÍTE?" jakmile budou souhlasit, opět se ozvu svým chladným hlasem, "Mistryni Silverwoodové a mistru Arteriovi se udělalo během včerejška nevolno. Jejich hodiny si vezmou na starost zastupující kantoři. Nemějte o ně obavy, budou v pořádku."

Jestli to bude k této otázce vše, prohlédnu si očima všechny přítomné, "Vraťme se zpět k naší látce. Jak jsem si všiml, většina z vás si vzala k srdci mou radu "Trénink dělá mistra". Děláte dobře, čím více se budete soustřeďovat na magii a méně na okolní svět, tím více se zlepšíte v čarování." překřížím si ruce na hrudi, "Pak by se mohlo stát, že za půl roku tu uvidím mnoho mistrů..." usměji se.

"Dobrá tedy, "Plameny" bychom měli naučené a vyzkoušené. Teď se vrhneme na další základní kouzlo, které musí umět každý mág. Jedná se o "Ohnivou střelu"." přemístím se k tabuli, vezmu křídu a napíšu jak gestikulaci, tak i zaříkávadlo, "Určitě někdo z vás namítne, že je "střela" stejná jako "koule", ale není tomu tak." otočím se na studenty, "Vysvětlí mi někdo rozdíl?"

Upravil/a Adrian_S dne 21.10.2017 12:14
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,S tou knihou to zařídím. Pokud se nám povede za pomoci tohohle kouzla komunikovat, pomůže nám to k dokonalejší sehranosti v boji a získáme tak výhodu nejen pro nadcházející souboj, ale i do budoucna. Je tu ještě možnost nechat si vyrobit nějaké amulety, či prsteny, díky kterým bychom mohli dosáhnout spojení myšlenek, aniž by jsme se na nějaké kouzlo museli soustředit, ale bude to dost drahé a výroba takovýchto magických šperků zabere i dost času, kterého tolik zase nemáme." odvětím Theře a dodám: ,,Zajdu si teď za čarodějem onu knihu půjčit s tvrzením, že se v ní pokusím najít něco, abych dokázal případné iluze vytvořené upírem rozeznat a mohl jim tak lépe čelit."

Potom opustím stan a vydám se dle Ramirezona popisu k čarodějovu stanu. Ramirezovi naznačím, že se za chvíli vrátím.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
BadWolf
"V tomhle seš asi moudřejší, znáš lidi tady a všechno líp, takže to uděláme po tvým."
na chvíli se zamyslím
"Můžu se podívat na ten prsten?" zeptám se, a pokud mi ho podá, tak ho zkusím zběžně prozkoumat, popřípadě pokud neucítím že by mohl být očarovaný, prokletý nebo daedrického původu.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Co uděláte s mojí společnicí pokud přistoupím na vaši nabídku?"
 
Aurelius
→ Tah 365

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Novic jen zakroutil hlavou po tvém hněvu a usedl zpět na místo, někteří studenti se pousmáli, jiní nijak nereagovali a zachovali si kamennou tvář, tlustší novic se ušklíbl. Nenašel se nikdo kdo by chtěl nadále rozvíjet toto téma a proto jsi pokračoval ve svém výkladu, otočil jsi se k tabuli a začal kreslit a zapisovat gesto k novým kouzlům, když jsi měl hotovo, pootočil jsi se a položil otázku.

Jako první se přihlásila osamocená dunmerka, „Ohnivá střela je méně náročnější kouzlo a její efekt není tak silný a velkolepý jako u koule, protože nezpůsobuje rozsáhlý výbuch závislí na síle vytvořeného kouzla. Ohnivá kouzla exploduje a zachvátí část okolí v místě výbuchu.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera přikývla, opustil jsi stah oznámil Ramirezovi své plány a poté pokračoval podle obdrženého popisu pokračoval ke stanu dvorního mága. Stan nebyl nikterak zvenčí chráněn, odhrnul jsi látkový otvor a vešel do stanu. Čaroděj byl zrovna uprostřed nějakého hovoru s jiným dvorním čarodějem. Jehož vzhled jsi nestihl narychlo rozpoznat ani zapamatovat, byl totiž obdobně jako Felacar zahalený do tradičního roucha dvorního mága a tvář mu zakrývala kápě. Povedlo se ti zaslechnout jen část rozhovoru, která však nebyla příliš přátelská.

„Oblafl jsi mě Rune! Takhle jsme se nedohodli!“ zněl rozzuřený hlas dvorního mága, který byl s Felacarem ve spojení. „Zneužil jsi mé spojenectví a pohostinství. Měli jsme dohodu!“
„Já svoji část dohodu dodržel, že nebyla výhodná pro tebe je čistě tvůj problém.“ zakončil celý rozhovor Felacar a přerušil spojení. Jakmile tak učinil zakroutil hlavou a s úšklebkem na tváři odhodil kámen duší na dřevěný stůl. Mlčky usedl na svoji židli a pootočil se k tobě, „Jeden nepříjemný rozhovor s mým dávným spojencem a zaměstnavatelem, ale musím se přiznat, že vás bych ve svém stanu nečekal... Předpokládám, že vás poslala její Jasnost. Sám by jste asi za cizím mágem nešel, abyste na sebe neuvrhl hněv své paní.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Ma'Riar by možná raději promluvil s dvorní čarodějkou. Její pozice je stabilnější než pozice dvorní dámy.“ přikývl Ma'Riar, „Prsten má uložený ve svém pokoji. Bude chvilku trvat než ho najde. Vydržte.“ řekl následně, sebral svoji dýmku a odebral se pryč z místnosti. Jakmile zmizel za dveřmi Horatio se na tebe podíval.
„Jestli půjdeme za tou čarodějkou musíme si dávat pozor na jazyk. Je to manželka Tarna... Jestli si pamatuješ náš rozhovor z hospody tak by bylo vhodné se příliš nezmiňovat o daedrách a podobně.“ řekl poté, „Nemuselo by to dopadnout dobře...“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Starší Bosmer se pousmál, „Myslím, že to nebude vaše společnice až zjistí kdo vyzradil sídlo její velitelky.“ pronesl a vyčkával tvoji odpověď. Doprovod vysoce postaveného bosmera ani na chvilku nepolevoval v pozornosti. Pouze důstojnice působila jakoby jí přítomnost nadřízeného příliš vrásek nedělala, nestála v pozoru a její oči se každou chvilku přesunuly na jiné místo v žaláři.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
(cestování zabere jeden příspěvek, můžeš volně komunikovat s přítomnými válečníky)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 24.10.2017 13:32
 
BadWolf
"Možná nejsem nějakej učenec, ale vím, že si v takovýhle situaci nemám dávat pusu na špacír."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Adrian_S
"Výborně!" zvolám vesele, "Toto je přesná definice rozdílu mezi "střelou" a "koulí". U střely nezáleží na velikosti, protože kouzlo bylo stvořeno pouze k tomu, aby obklopilo jeden jediný cíl. Takže klidně můžete vytvořit střelu o velikosti draka a hodit to proti hejnu myší... však střela zasáhne pouze tu, které se dotkne a ostatní nezraní. Kdežto u koule záleží na velikosti. Čím větší, tím také způsobuje větší zranění a ničivost. A taky vám to sebere dost many."

Kývnu na Dunmerku jako poděkování za vysvětlení a nechám ji usadit (pokud se postavila), "Kouli nemůžete seslat, pokud neznáte "střelu"." ukážu rukou na tabuli, "Poznačte si do deníků zaklínadlo a gestikulaci a vyzkoušíme to."

Postavím se ke katedře, namířím ruce ke stropu a pokynu všem, aby mne sledovali. Pak pomalu ukážu gesto, pronesu zaklínadlo a vyčaruji malou střelu.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Předpokládáte správně. Mám se zeptat jestli by jste mi nepůjčil nějakou knihu pojednávající o magii iluzí. Jelikož neoplývám takovým talentem pro magii, jako Její Jasnost, mohl bych v ní najít i nějaké rady, jak včas prohlédnout upírem vytvořené iluze, nejvhodnější způsob, jak předejít ovládnutí mysli, nebo jaká je nejvyšší možná vzdálenost mezi dvěma telepatií spojenými subjekty pro splnění příkazu toho podrobeného. Její Jasnost je toho názoru, že bych měl přípravě pro nadcházející bitvu a následný souboj s upírem, věnovat maximum."
Upravil/a Sarako dne 24.10.2017 22:50
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Chápu, v tom případě musím vaší nabídku odmítnout.... velice zdvořile samozřejmě," Mile se usměju na velitele.
 
Aurelius
→ Tah 366

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Dunmerka byla potěšená z toho, že měla pravdu. Pousmála se a pak opět sklopila hlavu do svých poznámek, ale pouze na chvilku, možná si pouze doplnila do poznámek část tvého výkladu. Jakmile jsi začal ukazovat na tabuli a připravovat kouzlo upoutal jsi opět pozornost celé třídy. Nasměroval jsi ruce nahoru a poté vyvolal ohnivou střetu - malé síly - která zasáhla strop a lehce jej očoudila.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Chápu.“ přikývl, „Všiml jsem si, že jste dorazili docela nalehko. Podívám se jestli tu něco na tenhle způsob nemám. Je to už pár desítek let co jsem naposledy hledal nějaké kouzlo v knihách pro začátečníky.“ dodal a vstal. Přesunul se k truhle, otevřel ji a začal chvilku přehrabovat.

„Tady něco je...“ zamumlal a vytáhl svazek polorozpadlých knih, některé desky byly natolik zničené, že nešlo ani rozpoznat o jakou knihu konkrétně jde, stránky budou určitě chybět a dost možná nebudou ani správně seřazené. „Bohužel nic lepšího nemám.“ pronesl při pohledu na polorozpadlé knihy, „Nepatřím mezi knihomily, dočtu knihu a zahodím ji. Obvykle.“

„Smím mít jednu otázku? Jaký máte pocit z bratrů hraběte Fjora?“ zeptal se když jsi převzal polorozpadlé knihy, „Budu diskrétní ať už bude vaše odpověď jakákoliv.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Někteří mágové jsou schopní z nás dostat odpovědi na své otázky aniž bychom přitom museli otevřít ústa. Císařští mágové jsou v tom obzvláště dobří... Někteří.“ řekl Horatio, „Jeden můj známý, který byl trošku dobrý v tomto odvětví magie vždycky tvrdil, že stačí svoje myšlenky směřovat k nějakému nechutenství, protože mág, který proniká do tvé hlavy nejprve musíš proniknout skrze tvé současné myšlenky a ty tvoří údajně největší odpor. Když jsou krásné je to pro něj snazší než když jsou plné nějakého humusu.“ odmlčel se, „Ale jestli je to pravda.“ pokrčil rameny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Dost možná nebude vaše pomoc ani potřeba. Jakmile skončí výslech vaší společnice povede se nám nalézt to co hledáme. Arcimág Merormo si pohraje s myšlenkami a vzpomínkami v její hlavě. Pak už bude jen otázka času kdy vaše směšné povstání zašlapeme do země.“ pronesl Bosmer výhružným tónem, „Ona si nebude vědoma toho, že něco vyzradila, protože arcimág Merormo upraví její mysl tak, aby žila v iluzi, že to ty vy jste ji zradil. O to zajímavější vaše poprava bude.“ pousmál se a poté se pootočil k důstojnici.
„Veliteli?“ otázala se při jeho pohledu.
„Rozkažte připravit provizorní arénu. Poprava proběhne netradičnějším způsobem, alespoň to nebude nic tak okoukaného a podlomí to víru v jednotnost protithalmorského odboje.“ rozkázal a pokynul svým mužům, aby ho následovali. Tarwen jen přikývla, nevydala ze sebe ani hlásku, ale jako jediná bosmera nenásledovala. Zůstala stát a místě. Když bouchli dveře do žaláře Dunmer opět ožil.

„Pssst!“ ozvalo se z jeho cely, „Pssst! Pohledná důstojnice!“ promluvil na bosmerku, která nijak nereagovala. „Já jsem s odbojem... Prosím pusťte mě! Jsem velmi bohatý mám schovaný poklad... Když-“
„Zmlkni!“ křikla ho důstojnice nakonec a hodila na něj vražedný pohled.
„Ale... Ale nečerti se hnedka. Já to myslel v dobrém.“ bránil se dunmer a očima se prohlížel důstojnici skrze škvíry mezi mřížemi.
„Já také. Kdybych to myslela ve zlém přivolám žalařníka a nechám tě spráskat jako psa. Věř mi, že ve tvém případě to bude pro všechny sloužící válečníky potěšení.“ odpověděla mu rázně, dunmer se jen zašklebil a odvrátil zrak. Důstojnice pozvolna přesunula k tvé cele.
„Víte... Občas i malá lež dokáže mnohé zachránit.“ pronesla tiše, „Mohl jste je poslat na jiné místo. Získání trochu času by vám přišlo k dobru. Situace ve Valenském lese se vyostřuje a poté co odboj obsadil jedno z měst se každý z velitelů předhání vtom kdo zasadí drtivější úder odboji ve svém regionu.“ pokračovala tiše a přistoupila blíže k tvé cele.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Dojela jsi společně s členy výzvědného oddílu do vesničky nacházející se u oázy. Už z dálky bylo vidět, že se vesnici nevede nejlépe. Domy byly poničené, některé byly provizorně opraveny a nad starou strážní věží vysela vaše vlajka symbolizující ochránce vesnice. Když jsi přijela blíž neušlo ti, že mnoho místních se nachází v dřevěných klecích, které byli přísně střeženy válečníky v kožených zbrojích. Hlouček malých dětí byl rozehnán jedním z válečníkům a skupina volných žen utvořila dav u jedné z klecí.

„Je krásné jak Solitarovi muži zvládají situaci.“ poznamenal s úšklebkem jeden z válečníků, „Doufám, že jejich šéf bude aspoň trošku při smyslech.“ dodal, pohladil koně a připravil se k seskočení. Jakmile seskočil z koně, chytl uzdu a chtěl svého koně uvázat, objevil se u něj malý chlapec, který ihned sáhl po měšci u opasku velitele zvědů. Než si stihl zvěd uvědomit co se stalo prchal chlapec pryč.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Aurelius přiložený následující obrázek:


[21.72kB]
Upravil/a Aurelius dne 31.10.2017 19:51
 
Adrian_S
"Názorná ukázka, jak to má vypadat. Teď je to na vás!" sklopím ruce, přiměji třídu, aby dělala stejnou gestikulaci i zaklínadlo a pak vyčarovali do stropu.

Až to udělají, nařídím jim, aby si to ještě několikrát zkoušeli, mezitím je budu sledovat a v případě potřeby jim pomůžu.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,O tom, jak dobří jsou v boji, jsem ještě neměl tu příležitost, přesvědčit se, a podle toho, jak usilují o jeho záchranu bych řekl, že jim na hraběti záleží, nehledě na to jestli mezi sebou měli někdy v minulosti nějaké bratrské spory." odpovím čarodějovi, pak se s ním rozloučím slovy: ,,Děkuji za ty knihy, ale teď mě prosím omluvte. Má paní očekává můj brzký návrat." a vrátím se zpět do stanu za Therou.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Lhaní není můj styl Tarwen... Když se to tedy netýká milostného života." Usměju se. "Však já se odtud nějak dostanu, utekl jsem už z horšího vězení."
 
SuperHunter
Vystřelím na chlapce slaběji nabitý blesk, pokud ho minu rozjedu se za ním.
 
BadWolf
"Myslet na nechutnosti a úchylnosti? Ha, tak jestli to funguje, tak já jsem vcajku" hrdelně se zasměju.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
→ Tah 367

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Třída na tvůj pokyn začala připravovat vyvolání ohnivých střel, postupně vyvolával ohnivou střelu jeden novic za druhým. Zdálo se, že kouzlo se jim daří ovládnout lépe než-li triviální kouzlo plameny. Jen pár jedinců mělo menší problém s vyvoláním kouzla. Dunmerka jej zvládla společně s dalšími velmi obratně a možná také nejlépe z celé třídy. Problém nastal až u jednoho příliš snaživého novice, který nejspíš popletl gesto a zkomolil zaklínadlo. Ozval se totiž menší výbuch, který ho celý osmahl a zároveň mu ještě podpálil rukáv jeho roucha.
„No do prd*le!“ nezvolal nikterak nahlas, ale v momentě kdy byla třída zalitá do největšího ticha.
„Pane profesore!“ začala se usilovně hlásit blonďatá novicka sedící kousek od něj, „Claduius nám hoří!“ hlásila. Tón jejího hlasu a vzniklá situace zjevně v některých otrlejších novicech vyvolala vlnu smíchu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Chápu. Vážím si vašeho názoru.“ přikývl čaroděj během loučení. Opustil jsi jeho stan a odebral se zpět za Therou. Dunmerka si během tvé nepřítomnosti prohlížela vybavení pokoje a pak se nějakou dobu nejspíš nudila neboť její tvář vypadala dost znuděně když jsi vešel.
„Měl něco?“ vyskočila z provizorního lůžka na jehož okraji seděla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Tak to máš výhodu... Pokud to fakt funguje.“ usmál se Horatio, „Tarnová už má nejlepší léta za sebou... Jestli se teda nějak magicky nezkrášluje.“ dodal, když se k vám do místnosti vrátil Ma'Riar.
„Ma'Riar byl úspěšný.“ řekl a položil před tebe na stůl menší váček připomínající měšec. „Nikdy ho neměl na sobě. Nechtěl riskovat nějakou neznámou temnou magii.“ vysvětlil. Horatio sundal svoje brýle, očistil si je a nechal je položené vedle sebe. Očima tě vybídl k vytáhnutí magického předmětu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Tarwen zareagovala pouze mírným přátelským úsměvem, který ti věnovala. Možná by bývala ještě něco řekla, ale vyrušil jí příchod trojice válečníků v jejichž čele kráčel žalářník. Od ostatních se lišil postavou, působil jako hromotluk a na bosmera byl nezvykle vysoký a svalnatý, zbroj měl i poničenou a špinavou od krve, přilbu neměl zlatou nýbrž zlatou a částečně zakrytou, aby nebylo poznat kdo daného chudáka zrovna mučí. Dvojice válečníků vlekla bezvládné tělo Belwen, Žalářník jim ihned odemkl volnou celu. Válečníci nebyli nijak mírní hodili s Belwen o zem cely jakoby byla pytlem brambor.
„Pouta nejsou třeba. Stejně se jen tak nezvedne.“ zamířil zlověstně Žalářník a pokynul válečníkům, aby opustili cenu. „Pro dnešek máte volno.“ propustil je ze služby a zamkl celu. Chvilku svého času věnoval ještě prohlížení si bezvládného těla pak se ale otočil a chtěl odejít, ale všiml si Tarwen. Zachrastil klíči a pozvolna vykročil k důstojnici.

„Důstojnice nevěděl jsem, že máte povolení mluvit s tímhle vězněm.“ pronesl cestou k ní s doprovázeným zvukem klíčů, „Je to politický vězeň a přítel odboje... Nemělo by se s ním zacházet takhle pěkně. Doufal jsem, že ho také dostanu do parády, ale bohužel.“ posteskl si, když stanul u tvé cely.
„Byl by pro tebe velké sousto Gaenore, tenhle by se nenechal tak snadno zmlátit a znásilnit jako většina těch nebohých žen, které projdou tvýma rukama.“ pronesla nepřátelským tónem Tarwen.
Gaenor se bez jakéhokoliv okolku rozmáchl rukou a udeřil Tarwen do tváře rozevřenou rukou. Tarwen úder nečekala a byla dost překvapená, nestihla jinak zareagovat a tak úder schytala v plné síle. Bolestivě se chytla za tvář do které byl úder směřován.
„Dě*ko...“ odplivl si Geanor, „Mě kritizovat nebudeš.“ ukázal na ní výhružným gestem, „Jsem bratr královny Valenského lesa!“ dodal hrdě, „Měla by ses mi klanět a ne takhle držkovat!“
„Ouu... To nám pěkně zhoustla situace.“ konstatoval dunmer.
„Seš jen ubožák Gaenore...“ pronesla Tarwen s rukou mnoucí si tvář.
„A ty zas vobyčejná dě*ka, která roztahuje nohy nadřízeným, aby si přilepšila! Teď drž hubu a vypadni!“ zařval na ní a gestem ukázal za sebe, aby vypadla. Tarwen nebyla schopná dalších slov a s rukou na tváři vyrazila rychlým krokem pryč. „Heh... Na tebe taky dojde křiváku. Ta tvoje společnice nezpívala dobrovolně, ale málokterý vysoce postavený důstojník se nechá ochodit o pohled jak ten bájný strom odboje hoří v plamenech.“ zazubil se na tebe, všiml sis trojice zlatých zubů. „Mezitím si rozmysli, kterou tvář máš radši. Vona byla nerozhodná.“ náhle mu však cosi úsměv z tváře vyhnalo. Pootočil se s vážnou tváří ke vstupu do žaláře. „Na co čumíš Tarlowe?“
„Na potenciální mrtvolu Gaenore.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vystřelila jsi na chlapce blesk, ale byl velmi mrštný a tvému kouzlu unikl aniž by to plánoval. Zaběhl mezi dav a pokračoval úzkou uličkou mezi polorozpadlými cihelnými domy. Následovala jsi ho v sedle, několik kolem jdoucích bylo nuceno uskočit a jeden z nich vrazil a přepadl přes vystavenou keramiku jednoho z posledních obchodníků, což ihned vyvolalo pobouření. Chlapec zahnul doprava a pokračoval dál, ale dařilo se ti ho dohánět. Jeho síly mu pozvolna docházeli a tak se odhodlal k šplhu, vyskočil na zídku a následně obratně pokračoval na střechu jednoho z domů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Okamžitě se vrhnu k tabuli, kde bude jistě vědro s vodou (na umývání tabule) a uhasím ho. Pak ho rychle položím na zem a pokud bude ještě nějak hořet, svým rouchem udusím plameny.

Jakmile ustane nebezpečí, prohlédnu si jeho stav a vyčaruji nad ním kouzlo, které by vyléčilo zranění a popáleniny.

"Jste v pořádku?! Není vám nic?" zeptám se ho po zákroku, "Co jste dělal, že se vám povedlo sebe vznítit?!"

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist