Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
SuperHunter
Opřu se druhou rukou o stůl a natáhnu roztřesenou, zraněnou ruko khajitovi.
 
Sarako
,,Řekněme, že by se pro mágyni v Morrowindu našlo většího využití, než pro otroka, který by měl svá nejlepší léta za sebou. Navíc, dokud bude její otec ve vězení, stačí přeci jediný dopis do Chorrolu ohledně pochybností o její loajalitě, ..." podívám se směrem k dvorní mágyni a potom zpět k regentce a dodám klidným a zároveň sebejistým hlasem: ,, ... ale podle toho, jak moc jí na jejím otci záleží, jistě takovou hloupost neudělá."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Vpluju rychle do dveří a poděkuji.

"Dáš si čaj, Seleno?" a kouknu na hrnky. Pokud bude chtít, naliju ji do hrnku a podám. Když ne, sám si naliju a sednu si k lavici.

"Valindor nevypadá zrovna nadšeně ze svého postavení, i když se trochu usmíval nad podařeně vyvolaným kouzlem, co jsem viděl."

Počkám, jestli bude konverzace pokračovat.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 349

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Urychleně jsi vešel dovnitř, Selena za tebou dveře zavřela a jakmile jsi jí nabídl hrnek s čajem neodmítla. S mírným úsměvem hrnek přijala, rukou otestovala jak moc teplý je a pak se napila. Pomalu jste se přesunuli ke stolům a přitom se pokusil zahájit konverzaci.
„Myslím si, že něco takového nečekal.“ odmlčela se, „Chtěl si užít svůj návrat do Imperial City trošku klidněji a hlavně dokončit nějakou rozdělanou 'práci'.“ pokrčila rameny, „Ale tak určitě mohl odmítnout, kdyby tu funkci nechtěl. Popravdě jsem spíš zvědavá jak se k tomu postaví. Palagán vyzařoval jakousi auru... Měl svoji pověst a respekt i za zdmi Univerzity. Můj bratr takovou pověst rozhodně nemá.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nechci aby mi tu nějaký zrádce smrděl dlouhá léta a já musela jeho popravu odkládat dokud jeho dcera neudělá nějakou neposlušnost.“ zakroutila nesouhlasně hlavou Regentka, „Zrádci mají být tvrdě trestáni a to pokud možno ihned. Tvrdý a rychlý trest zabraňuje další vzpouře.“ zdůraznila, „Dvorní mágyně zůstane na mém dvoře.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Ano.“ přikývla blondýnka, „Bydlí tu, pojďte dovnitř... Myslím, že se zmiňoval, že čeká nějakou návštěvu.“ dodala a pokynula ti abys vešel dovnitř. „Akorát si prosím sundejte boty... Ma'Riar si potrpí na čistotě.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Opřela jsi se zdravou rukou o stůl a roztřesenou zraněnou natáhla proti Khajiitovi, který ani chvilku neváhal a seslal léčivé kouzlo, kterým zastavil krvácení a postupně začal ránu zacelovat zesilováním svého léčivého kouzla. Jakmile bylo hotovo pokynul ti, abys vypila lektvar. Jakmile sis dopřála několik doušků lektvaru bolest zcela utichla. Tvůj uříznutý prst zůstal ležet na stole.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 24.09.2017 13:27
 
BadWolf
"Jo, jasně." řeknu, zuji si boty a vejdu dovnitř. Porozhlídnu se.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
,,Pochybuji o tom, že by bylo v zájmu Chorrolu splatit tento dluh a dlouhá léta jej vymáhat po jeho dceři. Co tedy navrhujete?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Těžko říct, jak se k tomu postaví." pronesu a napiju se, "Mám pocit, že na to má. Nic proti Palagánovi, ale co jsem si všiml, moc se mezi lidmi neukazoval. Valindor..." na dvě vteřiny zmlknu, "Valindor je otevřenější."

Počkám si, zda něco řekne, pak pokročím, "Popravdě, byl to až příliš rychlý krok... ať už ze strany Palagána nebo Valindora. Že kantoři ví o jeho postavení je jedna věc... ale jak se k tomu postaví studenti? Budou mu dávat stejnou důvěru, jako Palagánovi? A vůbec... jaký je vůbec Valindor? Sice jsem s ním strávil jeden den, ale to mi moc neřeklo... Ty se s ním přeci jen znáš déle a mnohem podrobněji..."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 350

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Asi jo. O proti Palagánovi je určitě otevřenější.“ přikývla po tvých slovech a opřela se zády o svůj stolek, „To byl... Ale jestli k tomu měl nějaký závažný důvod...“ pokrčila rameny, „To se nejspíš jen tak nedozvíme, ale sám jsi viděl, že odstoupení Palagána jim slzy do tváře nenahrnulo... Spíše naopak. Jakoby chtěli oslavovat.“ odmlčela se a nechala tě pokračovat, „Jaký je můj bratr? No...“ pousmála se, „Já nevím... Když přehlédnu všechny ty naše sourozenecké neshody z dětství, drobnější rivalitu v dospívání... Tak je to dobrý muž, vždycky se snažil být čestný, naslouchat ostatním a sem tam se snažil najít i nějaký ten kompromis když bylo více rozdílných názorů.“ následovala krátká pauza, „Je pravda, že byl teď dlouho v Morrowindu a přijde mi takový... 'sešlí' jakoby tam strašně zestárl a to byl pryč jen chvíli. Alawen se mě ptala na to samé jestli se mi nezdá nějaký sešlí.“ upila trošku čaje, „Asi tam neprožil zrovna pěkné chvíle.“ pokrčila rameny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Pochybujete správně.“ přikývla Regentka, „Chorrol nebude své finance mrhat na dluhy zrádců. Jediné co vám mohu slíbit je bolestná smrt dlužníka, protože zrada potrestána bude.“ dodala následně.
„Ale má paní...“ otočila se Dvorní mágyně, „Slíbila jste, že ho necháte naživu když...“ dodala roztřeseným hlasem, ale byla umlčena zvednutím ruky Regentky.
„Mlčte!“ okřikla ji, „Myslím, že naše audience skončila...“ otočila tvář k tobě, „Nemyslím si, že je v našich silách dospět k dohodě, která by byla přijatelná pro obě strany. Delmus bude popraven za zradu, jeho dcera je vězněm Chorrolu a tak tomu bude i nadále a dluh rodiny, která mě zradila platit nehodlám.“ podívala se na svého komořího, „Další čas na zbytečné vyjednávání už nemám. Chorrol se musí připravit na nadcházející dny.“ pronesla a komoří jen mlčky přikývl, uklonil se a vyrazil po schodišti nahoru.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Blondýnka spokojeně přikývla a zavřela za tebou dveře. Odložil jsi boty stranou mezi ostatní a rozhlédl se po menší světnici. Mezi odloženými boty v jedné ze skříní byly i tmavé kožené legionářské boty. Žena skříň zavřela jakmile do ní uschovala boty svých dcer. Na věšáku byla zavěšená dvojice kabátů.
„Pojďte dál...“ pokynula ti a otevřela další dveře, které vedly hned do společenské místnosti ve které seděl Ma'Riar ve stejném oděvu jako jsi ho potkal v hostinci, před sebou měl položený talíř s jídlem a v ruce svíral písemnost od Tamrielského kurýra a také vyřezávanou dýmku.
„Máte tu návštěvu...“ pronesla žena ke Khajiitovi.
„Ah! Ma'Riar vidí.“ přikývl s úsměvem a odložil listinu, „Ma'Riar očekával váš příchod.“ přikývl a podíval se na ženu, „Amelie, Ma'Riarův přítel má jistě žízeň a hlas. Byla byste tak laskává a něco mu přinesla. Jeho a Ma'Riara čeká dlouhá rozmluva.“ dodal. Amelie bez jakéhokoliv namítání přikývla a odebrala se do vedlejší místnosti ze kterého byla ihned poté slyšet dvojice tlumených hlasů - ženských.
„Ach ty ženy... Ma'Riarovi bystrá ušiska slyší každé jejich slovo, ale ony si to furt neuvědomují.“ pousmál se a vyzval tě k přisednutí, „Ma'Riar je rád, že jste nezabloudil a pamatoval si cestu, kterou vám vysvětlil.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Opřela jsi se zdravou rukou o stůl a roztřesenou zraněnou natáhla proti Khajiitovi, který ani chvilku neváhal a seslal léčivé kouzlo, kterým zastavil krvácení a postupně začal ránu zacelovat zesilováním svého léčivého kouzla. Jakmile bylo hotovo pokynul ti, abys vypila lektvar. Jakmile sis dopřála několik doušků lektvaru bolest zcela utichla. Tvůj uříznutý prst zůstal ležet na stole.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"To byla vaše žena? Musím říct, že to tu máte hezký."
"Nicméně, k věci - počkáme ještě na Horatia?"

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
Podám khajitovi prázdnou lahvičku od lektvaru a pomalu se opřu o nejbližší zeď a pokusím se zotavit z šoku.
Upravil/a SuperHunter dne 24.09.2017 21:14
 
Adrian_S
"Ber ještě na vědomí, že byl napaden upírem... takže ta újma je tam vidět." doplním ji, "Palagána jsem zas tak dobře neznal, pouze když byly konzultace během mého příchodu na univerzitu. Pak, jak jsem již řekl, byl spíše zalezlý u sebe a chodil jen na přednášky."

Napiju se čaje a podívám se na Selenu, "Bude to znít asi divně, ale je teďka nějaká přednáška? Nebo už všichni skončili? Přemýšlím, co podniknout.. zda se vrhnout na učení "proměn" nebo "ohně". Máš nějaké plány?"

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 351

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Jo... Ten upír. Doufám, že se z toho dostane. Docela mě nakrklo, že se tak hrnul na pomoc Alawen... Chápu, že jí chtěl pomoci, ale měl by myslet na své zdraví a ona mít rozum a zamítnout mu to.“ zakroutila hlavou, „Ale to je asi marný mu vysvětlovat.“ mávla rukou.

„Umm... Myslím, že není. Už je večer, všichni šli spát a nebo provádějí nějaké večerní levárny.“ zamyslela se s úsměvem nakrátko „No... Já asi žádné plány ani nemám, ale ani nevím jak to mám zítra s přednáškami. Zapomněla jsem se podívat na rozpis. Nedíval jsi se?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Pochybujete správně.“ přikývla Regentka, „Chorrol nebude své finance mrhat na dluhy zrádců. Jediné co vám mohu slíbit je bolestná smrt dlužníka, protože zrada potrestána bude.“ dodala následně.
„Ale má paní...“ otočila se Dvorní mágyně, „Slíbila jste, že ho necháte naživu když...“ dodala roztřeseným hlasem, ale byla umlčena zvednutím ruky Regentky.
„Mlčte!“ okřikla ji, „Myslím, že naše audience skončila...“ otočila tvář k tobě, „Nemyslím si, že je v našich silách dospět k dohodě, která by byla přijatelná pro obě strany. Delmus bude popraven za zradu, jeho dcera je vězněm Chorrolu a tak tomu bude i nadále a dluh rodiny, která mě zradila platit nehodlám.“ podívala se na svého komořího, „Další čas na zbytečné vyjednávání už nemám. Chorrol se musí připravit na nadcházející dny.“ pronesla a komoří jen mlčky přikývl, uklonil se a vyrazil po schodišti nahoru.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Ma'Riar se rozesmál a nesouhlasně kroutil hlavou, „Amelie není Ma'Riarova žena.“ dodal následně slovně, „Ma'Riar by také rád počkal na Horatia.“ odložil dýmku stranou, „Ma'Riar nemá ženu. Umřela mu před lety. Amelie je Ma'Riarova chráněnkyně... Byla manželkou jeho kolegy.“ dodal následně tišším tónem, aby ho ženy ve vedlejší místnosti neslyšely.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vrátila jsi lahvičku a pevněji se opřela, Khajiitův zrak se upnul k useknutému prstu. „Ještě jsem se nikdy s tímhle typem magie nesetkal... S temnou magií ano, ale tohle temnotu nevyzařovalo.“ vydal ze sebe překvapeně, „Opravdu nevím... Nevím co to bylo za magii.“ zopakoval znova a promnul si bradu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
[/quote]
 
Adrian_S
"Myslím toho upíra z hřbitova, ne teďka, jak jsme s ním bojovali..." hodím mrtvolný výraz, "Jak málem... umřel." Zakroutím hlavou, "Promiň, neměl jsem to říkat. Omlouvám se."

Nabídnu ji dolití čaje, pokud bude chtít.

"Jestli si dobře pamatuji, tak bys měla mít první přednášku kolem půl desáté... ale vzhledem k tomu, co se tu teďka odehrálo. Kdo ví, jestli se to nezměnilo. Těžko říct." sám se napiju, "Vím jen, že budu mít hned brzo ráno přednášku."

Pak se jí podívám do očí.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,A co kdybych propůjčil svůj meč Chorrolu v nadcházející bitvě. Nechci se chvástat, ale v boji vydám za dvacet bitvami ošlehaných bojovníků, proto Její jasnost nepotřebuje na svých cestách žádné další strážce. Mohl bych takto získat pro zájmy Morrowindu Vaší důvěru?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 352

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Já vím...“ sklopila hlavu, „O tom jsem právě mluvila. Naštvalo mě jak se místo své vlastní léčby pak hrnul jinam. Neříkám, že jí nemůže pomáhat jen by prostě měl myslet na svoje zdraví... Vždyť je taky mág Obnovy, ale to povětšinou ta nejhorší kombinace.“ mávla rukou, přikývla na tvoji nabídku dolití čaje, jakmile jsi jí dolil čaj poděkovala a ihned trošku upila.

„Až o půl desáté? To není špatný čas.“ pousmála se, „Jestli nebude nějaká mimořádná porada tak si asi pěkně dlouho schrupnu.“ když jsi ale zmínil svoji přednášku opustil jí úsměv, „Proč si dáváš brzo ráno přednášky? Někteří profesoři to tak sice dělají, ale podle mě je to zbytečný... Spoustě noviců se nechce brzo stávat a tak nepřijdou nebo přijdou pozdě protože zaspí.“ odmlčela se, „Nejideálnější čas na přednášky je kolem desáté hodiny a pak po obědě. I večerní nejsou špatný, ale ty má co jsem slyšela rezervované Viciová.“

Náhle se ozvalo zaklepání, Selena se na tebe podívala a pak zvolala aby klepající vstoupil. Jakmile se dveře kabinetu otevřeli vešel Valindor, stále na sobě měl svůj obvyklí oděv a v ruce svíral nějakou listinu.
„Omlouvám se, že otravuji...“ začal už při vstupu, „Ale mám tu pro tebe přijímací listinu, pro toho mladého studenta co jsi přivedla.“ pokračoval jakmile došel ke své sestře, „Mělo by to být snad všechno... Kdyby byl potřeba ještě nějaký papír pro Císařství stačí říct a já ho dodám.“ dodal a při předání písemností Seleně, „Jedna je na Císařské úřady a druhý je do sirotčince ze kterého jsi ho přivedla.“ vysvětlil, obě písemnosti nesly pečeť Univerzity a byly pečlivě zabalené.
„Začal jsi úřadovat nějak brzy.“ pousmála se Selena a s poděkováním převzala písemnosti, „Zítra to oběhnu. Jestli se mi povede proklouznout kolem těch legionářů u brány.“ dodala a položila písemnosti na svůj stůl.
„Jen tohle jsem chtěl vyřešit co nejdříve... Ono té administrativy kupodivu ani moc není. Palagán a Globullus mají všechno v naprostém pořádku.“ odpověděl jí pohotově Valindor, „No... Nebudu vás rušit.“ řekl a podíval se na tebe, „Vše co jsem potřeboval jsem vyřídil... Tak se pro dnešek mějte.“ zakončil svoji řeč a vyrazil sám ke dveřím kabinetu, Selena ho rovněž pozdravila při odchodu a upila trochu čaje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Regentka tvoji poslední nabídnu vyslechla, dobu mlčela jakoby přemýšlela nad všemi možnými variantami. Nakonec sevřela své ruce na klíně a několikrát pokývala hlavou, „Možná ano...“ odmlčela se, „Pokud podpoříte Chorrol v nadcházející bitvě, které se zjevně nepůjde vyhnout, protože já neustoupím ani o píď, přežijete a mně a mému synovi zůstane tento trůn budu ochotná vám vyjít vstříc.“ dodala, „Ale jestli mě v průběhu bitvy zradíte a pokusíte se na vlastní pěst zneužít situaci zemřete velmi bolestivým způsobem to přísahám.“

Thera k tobě přistoupila blíže, naklonila se a tiše zašeptala, „Nebylo by spíš lepší zkusit tu druhou stranu? Když osvobodí Chorrol určitě propustí i vězně a ty nordi vypadali přátelštěji. Tahle ženská nevypadá jakoby jí záleželo na něčem jiném než na moci.“ poté si opět zvolila důstojný odstup a pohlédla zpříma na Regentku.
„Zde se nemusíte bát mluvit, ale jestli je váš osobní stráž i vaším osobním mluvčím nemám s tím problém.“ pronesla a bývala by pokračovala, ale byla vyrušena příchodem jedné ze služebných, naklonila se k ní a cosi tiše zašeptala své panovnici. „Vyřiďte kapitánovi moji pochvalu. Zjevně není zas až tak neschopný když mu jde o kejhák.“ odpověděla nahlas služebné s lehkým pohrdáním a pak ji odvolala pryč.

„Jestli vám vaši nabídku nerozmluvila vaše Jasnost tak ji přijímám. Vaše Jasnost bude moc počkat v bezpečí zdejšího hradu jako můj host.“ promluvila opět k tobě a Theře, „Moje služebnictvo je připraveno hostit takovéto vzácné hosty i za znepokojujících podmínek jako je tato.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Ma'Riar se rozesmál a nesouhlasně kroutil hlavou, „Amelie není Ma'Riarova žena.“ dodal následně slovně, „Ma'Riar by také rád počkal na Horatia.“ odložil dýmku stranou, „Ma'Riar nemá ženu. Umřela mu před lety. Amelie je Ma'Riarova chráněnkyně... Byla manželkou jeho kolegy.“ dodal následně tišším tónem, aby ho ženy ve vedlejší místnosti neslyšely.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vrátila jsi lahvičku a pevněji se opřela, Khajiitův zrak se upnul k useknutému prstu. „Ještě jsem se nikdy s tímhle typem magie nesetkal... S temnou magií ano, ale tohle temnotu nevyzařovalo.“ vydal ze sebe překvapeně, „Opravdu nevím... Nevím co to bylo za magii.“ zopakoval znova a promnul si bradu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"Aha. Stalo se mu něco?" také trochu ztiším hlas.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Adrian_S
"Nedáte si čaj, arcimágu?" zeptám se ho a nabidnu mu čaj. Rychle se podívám kolem sebe, jestli tam někde nepostává ještě jeden hrnek.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
"A nevíte kdo by o ní něco mohl vědět?" zeptám se.
 
Aurelius
→ Tah 353

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Ne. Děkuji.“ usmál se Valindor při odchodu na tvoji nabídku, „Chci se ještě zastavit na ošetřovně.“ dodal následně, „A jak znám svoji sestřičku určitě nebude dlouho ponocovat. Nemám pravdu?“ otočil se k Seleně, která jen s úsměvem přikývla, „Posedět u čaje můžeme zítra při snídani nebo během oběda.“
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Regentka tvoji poslední nabídnu vyslechla, dobu mlčela jakoby přemýšlela nad všemi možnými variantami. Nakonec sevřela své ruce na klíně a několikrát pokývala hlavou, „Možná ano...“ odmlčela se, „Pokud podpoříte Chorrol v nadcházející bitvě, které se zjevně nepůjde vyhnout, protože já neustoupím ani o píď, přežijete a mně a mému synovi zůstane tento trůn budu ochotná vám vyjít vstříc.“ dodala, „Ale jestli mě v průběhu bitvy zradíte a pokusíte se na vlastní pěst zneužít situaci zemřete velmi bolestivým způsobem to přísahám.“

Thera k tobě přistoupila blíže, naklonila se a tiše zašeptala, „Nebylo by spíš lepší zkusit tu druhou stranu? Když osvobodí Chorrol určitě propustí i vězně a ty nordi vypadali přátelštěji. Tahle ženská nevypadá jakoby jí záleželo na něčem jiném než na moci.“ poté si opět zvolila důstojný odstup a pohlédla zpříma na Regentku.
„Zde se nemusíte bát mluvit, ale jestli je váš osobní stráž i vaším osobním mluvčím nemám s tím problém.“ pronesla a bývala by pokračovala, ale byla vyrušena příchodem jedné ze služebných, naklonila se k ní a cosi tiše zašeptala své panovnici. „Vyřiďte kapitánovi moji pochvalu. Zjevně není zas až tak neschopný když mu jde o kejhák.“ odpověděla nahlas služebné s lehkým pohrdáním a pak ji odvolala pryč.

„Jestli vám vaši nabídku nerozmluvila vaše Jasnost tak ji přijímám. Vaše Jasnost bude moc počkat v bezpečí zdejšího hradu jako můj host.“ promluvila opět k tobě a Theře, „Moje služebnictvo je připraveno hostit takovéto vzácné hosty i za znepokojujících podmínek jako je tato.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Zemřel ve službě.“ řekl tiše Ma'Riar, „Amelie pak žila se svou matkou a dcerami v Leyawiinu, ale Ma'Riar moc dobře ví co se tam stalo a nemohl nechat rodinu přítele na ulici.“ vysvětlil následně, „Ma'Riar si Ameliina manžela velmi vážil, byl to dobrý muž.“

Z vedlejší místnosti se vrátila Amelie, položila před tebe hrnek s čistou vodou a ihned reagovala na svoji dceru, která přiběhla. Byla umytá, šlo to poznat podle mokrých vlasů. Ihned ji pobídla, aby vzala sestru a šli si spolu hrát do pokoje. Těsně předtím jí, ale stihla pohladit po umytých vlasech. Khajiit se na malé děvčátko jen pousmál svými bílými zuby a nadále věnoval pozornost tobě.

„Raději je půjdu zkontrolovat, aby nedělali nějakou neplechu.“ řekla po chvilku poté co holčička zmizela stejně rychle jako se objevila. „Teda... Pokud ode mě něco nepotřebujete.“
„Prozatím ne.“ odpověděl jí Khajiit a napil se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Nemám sebemenší tušení.“ pokrčil rameny, „Zkusím se optat svých kontaktů na Alinoru, ale bude to trvat. Než je všechny obešlu svými dopisy... Přímé setkání by bylo snazší, ale velitel Faerion mi ho nesvolí. Potřebuje moje služby zde.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 25.09.2017 20:49
 
Adrian_S
Popřeji mu dobrou noc a jakmile odejde, otočím se na Selenu, "Měl toho dneska dost. Chápu ho."
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist