Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
BadWolf
"Myslím, že přeceňujete vaši krásnou kolegyni a podceňujete Daedry. Sbírat pro někoho daedrickej materiál aniž bych si zjistil na co ho chce, to bych teda nedělal."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Killiaden09
Ujistím se že nás nikdo nesleduje ,,Mé jméno je Wolfrik Železná Ruka. Jsem legátem deváté legie a toto je kvestorka Rigel. Jsme zde abychom získaly Markarth zpět.... doufal jsem že by jsme mohli spojit síly..." řeknu tiše a budu předstírat že sleduji dění v aréně.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Sarako
,,Řekněme, že její otec měl vůči mé paní jisté finanční závazky, a v případě, že její otec, bývalý správce Helbone, bude popraven za zradu, přejdou ony závazky na ní. Jenže jelikož dle vašich slov neproběhl soud s ní, a nejspíš ani s jejím otcem, bude muset konečné řešení těchto závazků pár dní počkat. Což ovšem neznamená, že by se její jasnost nemohla s mladou paní Helbone setkat, a pár věcí ohledně případného finančního vyrovnání prodiskutovat již dnes." dostanu ze sebe co možná nejpřívětivějším hlasem.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
"Počkejte chvíli," zavolám na redguardku.

"Neříká vám něco tenhle symbol?" zeptám se jí a ukážu jí prsten.
 
scorpioncz
"To bych jí měl poděkovat. Tyhle neustálé boje o moc, když se tu děje tolik mnohem důležitějších věcí ... jako upíři a stále aktuální nebezpečnost Thalmoru ... ale to je jedno. Kde že je tedy moje manželka?" Porozhlédl jsem se místnosti. Potom jsem pohlédl ke schodům v očekávání jejího příchodu.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 341

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Obě jsou poslední dobou dost napružený. Jak Laurana tak Lyra...“ přiznal Scipio, „Nelíbí se jim situace, ale já se musím věnovat politice... Někdo to dělat musí jinak bude máš rod odstřihnut od hlavního dění v říši. To nemohu připustit.“ dodal, když jsi se pootočil ke schodišti. Laurana následovala Flavia v bleděmodrých šatech s menším výstřihem, vlasy měla upravené a na tváři měla radostný výraz. Ihned popohnala Flavia ze schodů a když konečně stanula na podlaze rozeběhla se k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Než se rozejdete po svém... Platí zpřísněná pravidla opouštění Univerzity. Týkají se především těch, kteří mohou procházet branou a dostat se tak do města. Brána Univerzity se zavře přesně v sedm hodin večer a bude otevřena s sedm hodin ráno. Pozemky Univerzity budou přístupné až do deváté hodiny večerní, ale všichni kdo budou chtít trávit čas venku po sedmé hodině se nahlásí dozoru. Pro zítřejší den je to tuším profesorka Spellorová.“ poukázal směrem ke své kolegyni, která z jeho slov nebyla příliš nadšená, ale jen přikývla.

„Musíme předejít tomu co se stalo dnes ve Velkém sále. Bdící Talar přislíbil, že bude po nějakou dobu dohlížet na Univerzitu. Bude dělat namátkové kontroly. Pokud by jste náhodou přišli do kontaktu s upírem neprodleně ho vyhledejte, podá vám protilátku, která zabrání možné přeměně.“ pokračoval Valindor, „To je vše. Můžete jít.“ s těmito slovy nechal rozejít všechny přítomné. Jako první k Valindorovi vyrazila Spellorová.
„Gratuluji vám Valindore. Doufám, že pod vaším vedením bude Univerzita i nadále spolupracovat s Aldmerským spolkem a Thalmorem.“ pronesla během potřásání rukou, Valindor jen s mírným úsměvem přikývl. Spellorová pustila jeho ruku a odebrala se svou vlastní cestou.
„Páni... Nečekala jsem, že bych pod tebou někdy 'pracovala'...“ přiznala s úsměvem Selena, když přistoupila ke svému bratrovi a chtěla mu poblahopřát. „Věřím, že z tebe bude dobrý Arcimág.“ dodala následně a doplnila potřesení rukou i polibkem na bratrovu tvář. Valindor se jen pousmál. „Mimochodem... Pak bych s tebou potřebovala něco probrat.“ řekla na závěr.
„Pak to probereme.“ přikývl Valindor a pokynul sestře, aby na něho počkala. Selena tak uvolnila místo Xarii, která rovněž potřásla rukou a popřála mnoho štěstí novému Arcimágovi. „My jsme také domluveni.“ okomentoval to celé Valindor a když mu Xarie přikývla odebrala se svým vlastním směrem.

„V pořádku. Nechte to být.“ přikývl na tvou omluvu Valindor a poté se podíval na svoji sestru, „Každopádně zítřek pro nás bude trošku chaotičtější. Lora mi oznámila, že Belius utrpěl nějaké zranění. Údajně se z toho dostane, ale není jasné jestli bude zítra fit.“ promnul si bradu, „Každopádně pojedeme úplně normálně podle Globullova rozpisu. Palagán i Globullus by měli dorazit, když nedorazí tak za Palagána zaskočí Viciová a za Globulla Spellorová. Já bych přinejhorším převzal tu sérii přednášek po Beliovi, kdyby náhodou nebyl schopen učit.“ pronesl k tobě a Seleně, „Seleno ty asi budeš muset ještě zítra zaskočit za Alawen. Nemyslím si, že to vyleží.“
„Samozřejmě.“ kývla hlavou Selena, „Počítala jsem s tím... Globullus mi říkal, že má mít zítra Alawen volno.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Delmus byl odsouzen k doživotí stráveným v cele. V jeho případě to bude dlouhé doživotí, protože elfové žijí dlouze.“ odpověděl ti pohotově komoří, „Jeho dcera je v domácím vězení, nemůže přijímat hosty ani opustit hrad. Vaše finanční záležitosti budou muset počkat.“ odmlčel se komoří, „Mohl bych s vámi mluvit o samotě?“ pronesl a podíval se tvým směrem, „Vaše paní tu může počkat... Je to jen pár slov.“ dodal a pokynul ti, aby ses dveřmi přesunul na chodbu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Nepřeceňuji. Kdyby jste ji znal osobně dal by jste mi zapravdu.“ stál si za svým Altmer, „Je to neuvěřitelně půvabná altmerka a její moc je skutečně legendární.“ zopakoval následně, „Ona by mi to stejně neřekla, ale jsem si stoprocentně jistý, že žádnou daedru vyvolávat nehodlá... Určitě... Určitě by to bylo proti jejím ideálům.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Redguardka při pohledu na prsten jen zakroutila hlavou, „Nikdy jsem nic takového neviděla... Asi to bude jen obyčejný prsten paní.“ dodala a na pokyn důstojníka odešla z místnosti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Válečník se ukázal jako velmi obratný soupeř v souboji se dvěma zbraněmi proti jedné, dlouhou dobu tě zaměstnával svými rychlými a nebezpečnými údery, nakonec však odvolal druhý vázaný meč a posílil svůj první, kterým ještě prodloužil jeho čepel a udělal z něj obou-ruční. Několikrát prudce švihl a donutil tě ustoupit o pár kroků vzad. Válečník tě vyzval k složení zbraní.

Vesničané mezitím utrpěli těžké ztráty na životech. Jezdci je nemilosrdně za zradu trestali a nehodlali s tím přestat ani poté co jich několik zahynulo ve spárech rozzuřených přeživších vesničanů. Většina válečníků nenalezla rychlou smrt, ale bolestivou neboť je vesničané umlátili vším co měli po ruce.

Belwen mezitím úspěšně uhnula útoku Velitele, otočila se vyčkávala na další. Velitel rozzuřeně otočil koně, pobídl jej a vyrazil znovu proti elfce. Jeden z vesničanů proběhl mezi nimi, mířil ke zvonu. Velitel se ihned ohlédl, změnil směr jízdy a vyrazil proti válečníkovi. Belwen cosi křikla a rozeběhla se za velitelem s mečem v ruce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Nenápadně jsi se ohlédl a znovu promluvil k Isaacovi, mlčky se ohlédl a s povzdechem ti odpověděl, „To bychom možná mohli, ale přestaňte se ohánět hodnostmi nebo skončíme napíchnutý na kůlu.“ šeptl ti rychle, „Rád bych splnil svůj úkol a vrátil se k rodině...“ dodal, „Vidíte tu ženu?“ pokynul ti směrem k zápasící ženě, „Údajně to byla jeho osobní strážkyně a také milenka. Já si na drby moc nepotrpím, ale potřebuji ji živou.“ odmlčel se, „Mohla by pomoci jak mě tak vám.“ šeptl a odmlčel se, protože jeden z válečníků Zapřísáhlích se otočil, „Mám plán jak ji osvobodit dřív než zemře, protože jestli tohle přežije stane se obětí jejich krvavého rituálu, který mají naplánovaný navečer.“ pokračoval v šeptání.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 03.09.2017 00:58
 
scorpioncz
Roztáhl jsem ruce a pořádně jí s políbením objal. Po nějakém tom okamžiku, kdy si ostatní již museli myslet, že bez kyslíku padneme k zemi, jsem se odtrhl. "Sluší ti to tak skvěle, jako vždy. Za tu chvilku, co jsem byl pryč se změnilo mnohé, ale ty jsi stejně krásná." Nahodil jsem úsměv a ještě se zeptal: "A copak naše malá? Zlobila hodně?" Trochu jsem se zasmál.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Killiaden09
Tiše přikývnu,,Co přesně obnáší váš plán ji zachránit ?"
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Sarako
,,To nebude nutné, pokud máte něco na srdci, stačí jen poslat stranou vašeho strážného. Stejně mám povinnost svou paní o všem informovat." osvětím komořímu.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Dobrá. Jestli je to pro dnešek všechno, odeberu se do svého kabinetu. Potřebuji si trochu odpočinout..." dodám a počkám, zda po mne Valindor nebude něco chtít.

Pak odejdu, pokusím se odchytit Xarii, "Můžeš na moment se mnou do kabinetu? Potřeboval bych se od tebe něco naučit." a půjdeme do kabinetu. Pokud nebude mít čas, požádám ji, aby přišla klidně později.

Pak se odeberu do kabinetu, kde si odložím věci a aspoň na pár minut si sednu klidně do židle.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
"I tak děkuju," poděkuju redguardce.

Potom co odejde si na chvilku zkusím nasadit prsten

Upravil/a SuperHunter dne 04.09.2017 20:54
 
Aurelius
→ Tah 342

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
S polibkem jsi objal Lauranu, Laurana se po tvých slovech usmála a pohladila tě po tváři. „Merril už není tak malá. Pořádně vyrostla a začíná řádit.“ začala ti pozvolna odpovídat, „Nechala jsem ji s chůvou. Je nejvyšší čas, aby se uložila ke spánku. Ty určitě budeš potřebovat taky pořádný spánek... vždyť to v té věznici muselo být celé příšerné.“ Scpio se po slovech Laurany pouze pousmál a vyrazil se posadit do čela stolu. „Ale voníš.“ konstatovala po chvilce, Flavius se rovněž vyrazil posadit a zahájil konverzaci se Scipiem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Valindor přikývl a nechal tě odejít, cestou jsi odchytl Xarii, která souhlasila a následovala tě do tvého kabinetu. Selena zůstala ještě chvíli se svým bratrem na ubikacích, nejspíš s ním chtěla ještě něco probrat. Odemkl jsi dveře do kabinetu, nechal Xarii vstoupit a zavřel dveře. Dunmerka se mezitím očima rozhlédla po kabinetu.
„Zajímavý kabinet... Je tu znát silná magie.“ konstatovala když zakončila své rozhlížení, „Tak copak by ses rád naučil? Jestli bude v mých silách, abych tě to naučila tak se o to pokusím.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„V tom případě si to nechám pro sebe.“ pousmál se Komoří a podíval se na Theru, „Vaše audience na tomhle hradě skončila, dvorní mágyně se s vámi nesetká.“ pronesl a pootočil se k vám bokem, „Oba by jste měli neprodleně opustit hrad, protože to co koluje ve vašich žilách!“ řekl důrazně a poukázal na Theru, „Je hrozbou nejenom pro Chorrol, ale i pro Tamriel. Služebnice Molaga Bala zde není vítána.“

„Sám jste služebník Molaga Bala!“ odpověděla mu naštvaně Thera, ale Komoří se pouze pousmál, vyhrnul si rukávy svého oděvu a poukázal vypálené znamení na své ruce.
„Věčná služba Molagovi Balovi...“ uchechtl se, „To je něco co bych nikdy nedopustil, ale vy jste slabá. Cítím to z vás... Až přijde váš čas podvolíte se jeho moci a stanete se nástrojem.“ podíval se na Theru skrytou v kápi. „To je asi vše. Přijměte moji omluvu, ale ven vás nedoprovodím...“ dodal a poukázal na dveře.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Nepřeceňuji. Kdyby jste ji znal osobně dal by jste mi zapravdu.“ stál si za svým Altmer, „Je to neuvěřitelně půvabná altmerka a její moc je skutečně legendární.“ zopakoval následně, „Ona by mi to stejně neřekla, ale jsem si stoprocentně jistý, že žádnou daedru vyvolávat nehodlá... Určitě... Určitě by to bylo proti jejím ideálům.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vyčkala jsi až redguardka odejte a pak si nasadila prsten na prsteníček. Jakmile jsi tak učinila ucítila jsi neskutečně silnou bolest v prstu na němž byl prsten nasazen, silná bolest neustále se stupňující nebylo to jediné co se ti přihodilo. Zatmělo se ti před očima a cosi jsi spatřila, záblesky vzpomínek nebo čehosi ukrytého v prstenu.

„...tak přísahám! Velmistře!“ zazněl ti v hlavě hlas doprovázený tváří mladé Taelory, stála před daleko vyšší osobou, která jí podávala prsten jenž byl stejný jako ten co sis právě nasadil. Všiml sis, že osobě chyběl prostředníček. Tajemná osobě jen mlčky přikývla a pokynula Taeloře, aby si prsten nasadila. Jakmile tak učinila osoba zvedla ruce a začala cosi pronášet, všiml sis, že prsten se rozzářil, ale hlas osoby jsi neslyšel.

„Váš úkol je jednoduchý... destabilizovat Thalmor v Hammerfellu.“ znělo ti v hlavu, ale věty nebyly úplné, přímo na sebe nenavazovaly, „Řád... Faerion, Solitar musí... Rozuměla jste? Zajistěte... Chrám je to nezbytné.“ zněl ti v hlavě neznámý hlas.


Když tě konečně pustilo prokletí uvnitř prstenu dostavila se opět neskutečná bolest, pohlédla jsi na prsten, který zářil rudou barvou, zářil celý jakoby byl rozpálený, nejvýraznější byl symbol. Prst na němž byl nasazen začal pomalu černat jakoby v něm byla nějaká temná kletba. Khajiit jen zděšeně vykulil obě oči „Zahoď ten prsten! Hned!“ křikl na tebe a sáhl po své zbrani, ale nevytasil ji „Jinak tě zabije!“ dodal a pevně sevřel ruku na jílci meče, „Stráže! Stráže!“ křičel z plných plic, aby do místnosti přivolal posily.

(kletba prstenu bude každý tah postupovat hlouběji do těla, zabít tě dokáže po deseti tazích při kterých budeš mít prsten nasazený, pokud kletbu nezastavíš i po sundání prstenu bude se šířit k tvému srdci pomaleji a zbude ti čtyřicet tahů života)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Válečník se ukázal jako velmi obratný soupeř v souboji se dvěma zbraněmi proti jedné, dlouhou dobu tě zaměstnával svými rychlými a nebezpečnými údery, nakonec však odvolal druhý vázaný meč a posílil svůj první, kterým ještě prodloužil jeho čepel a udělal z něj obou-ruční. Několikrát prudce švihl a donutil tě ustoupit o pár kroků vzad. Válečník tě vyzval k složení zbraní.

Vesničané mezitím utrpěli těžké ztráty na životech. Jezdci je nemilosrdně za zradu trestali a nehodlali s tím přestat ani poté co jich několik zahynulo ve spárech rozzuřených přeživších vesničanů. Většina válečníků nenalezla rychlou smrt, ale bolestivou neboť je vesničané umlátili vším co měli po ruce.

Belwen mezitím úspěšně uhnula útoku Velitele, otočila se vyčkávala na další. Velitel rozzuřeně otočil koně, pobídl jej a vyrazil znovu proti elfce. Jeden z vesničanů proběhl mezi nimi, mířil ke zvonu. Velitel se ihned ohlédl, změnil směr jízdy a vyrazil proti válečníkovi. Belwen cosi křikla a rozeběhla se za velitelem s mečem v ruce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
„Pojďte se mnou stranou... To není něco coby se mohlo řešit veřejně.“ pokynul ti Isaac a rovněž dal signál jednomu ze svých mužů, co signál znamenal netušíš. „Hlavně pojďte sám. Zapřísáhlí nejsou moc všímaví, když je poblíž rvačka, ale i tak musíme být opatrní.“ dodal a pomalou chůzí vyrazil k boční uličce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
,,Nebudu to protahovat. Potřeboval bych se naučit ,,teleportaci na krátkou vzdálenost". Umíš to?" když bude chtít znát důvod, řeknu, ,,Mohli by se to hodit v takových chvílích, jako před několika okamžiky."

Počkám si na vyjádření.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Killiaden09
Naznačím Rigel aby zůstala a vydám se za Isaacem.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Sarako
,,Když mluvíme o hrozbě, směr k Herma Morově svatyni by jste nám neukázal? Stále je ještě naděje, že by se s tím prokletím dalo něco udělat a pomoci tak dle vašich slov celému Tamrielu." odvětím komořímu a vyčkám jeho odpovědi.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
BadWolf
"No jen aby - další Krizi moc nepotřebujem. I když by to svým zvráceným způsobem určitě byla podívaná." řeknu a počkám, jestli se mě nechce třebas on na něco zeptat.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
→ Tah 343

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
S polibkem jsi objal Lauranu, Laurana se po tvých slovech usmála a pohladila tě po tváři. „Merril už není tak malá. Pořádně vyrostla a začíná řádit.“ začala ti pozvolna odpovídat, „Nechala jsem ji s chůvou. Je nejvyšší čas, aby se uložila ke spánku. Ty určitě budeš potřebovat taky pořádný spánek... vždyť to v té věznici muselo být celé příšerné.“ Scpio se po slovech Laurany pouze pousmál a vyrazil se posadit do čela stolu. „Ale voníš.“ konstatovala po chvilce, Flavius se rovněž vyrazil posadit a zahájil konverzaci se Scipiem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Ano, teleportační kouzla ovládám.“ přikývla Xarie, „Ale není to magie, kterou se naučíš ze dne na den. Musíš se jí chvilku věnovat, ovládnout několik slabších kouzel, získat nějaké vědomosti a hlavně pořádně trénovat.“ odmlčela se, „Mohla bych ti dávat lekce, ale pokud potřebuješ teleportační magii ovládnout co nejdříve mohla bych ti dát menší alternativu. Runová magie má spoustu možností a teleportace je jednou z nich. Kdybych ti vytvořila magickou runu byl bys s její pomocí schopný teleportovat se dále než jen na malou vzdálenost a nevyžadovalo by to ani nějaký zdlouhavý trénink ani studie.“ založila si ruce a podívala se na tebe, „Ale volba je na tobě...“ odmlčela, rozhodila ruce a rukou si přejela po tváři, „Valindor mi nabídl, abych nastoupila na Univerzitu natrvalo... Poprvé jsem Palagána obešla přes Arteria a nyní bych měla možnost ho opět obejít přes Valindora. Co si o tom myslíš? V Morrowindu už to není takové jako před lety a možná by nebylo naškodu začít 'od znova' někde jinde.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Komoří se zastavil, uchechtl se a pootočil zpět k vám, „Samozřejmě, že by se s 'prokletím' dalo něco udělat.“ pronesl, „Spousta prastarých upírů se odprostila od svého patrona a stvořitele. Nejprve by si měla ale její 'jasnost' osvojit schopnosti, posílit vůli, aby se nestala nástrojem tak snadno.“ schoval ruce za záda a nejspíš je navzájem sevřel, „Mohl bych její 'jasnost' vést touto cestou, ale nebylo by to zadarmo. Vy propůjčíte svůj meč a její 'jasnost' svoji magii Chorrolu v následující bitvě. Já na oplátku odhalím taje našeho daru a naučím její 'jasnost' vzdorovat své přirozenosti.“ odmlčel se a pozvedl ruce, „Úspěšný v poražení své přirozenosti jsem. Jak jinak bych dosáhl postavení, které mi teď náleží?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Krizi?“ zarazil se Wolfrey, „Jakou 'krizi' máte namysli?“ zeptal se nejistě a podle jeho výrazu se snažil zašátrat v paměti a nějakou krizi nalézt, ale příliš se mu to nedařilo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Vyčkala jsi až redguardka odejte a pak si nasadila prsten na prsteníček. Jakmile jsi tak učinila ucítila jsi neskutečně silnou bolest v prstu na němž byl prsten nasazen, silná bolest neustále se stupňující nebylo to jediné co se ti přihodilo. Zatmělo se ti před očima a cosi jsi spatřila, záblesky vzpomínek nebo čehosi ukrytého v prstenu.

„...tak přísahám! Velmistře!“ zazněl ti v hlavě hlas doprovázený tváří mladé Taelory, stála před daleko vyšší osobou, která jí podávala prsten jenž byl stejný jako ten co sis právě nasadil. Všiml sis, že osobě chyběl prostředníček. Tajemná osobě jen mlčky přikývla a pokynula Taeloře, aby si prsten nasadila. Jakmile tak učinila osoba zvedla ruce a začala cosi pronášet, všiml sis, že prsten se rozzářil, ale hlas osoby jsi neslyšel.

„Váš úkol je jednoduchý... destabilizovat Thalmor v Hammerfellu.“ znělo ti v hlavu, ale věty nebyly úplné, přímo na sebe nenavazovaly, „Řád... Faerion, Solitar musí... Rozuměla jste? Zajistěte... Chrám je to nezbytné.“ zněl ti v hlavě neznámý hlas.


Když tě konečně pustilo prokletí uvnitř prstenu dostavila se opět neskutečná bolest, pohlédla jsi na prsten, který zářil rudou barvou, zářil celý jakoby byl rozpálený, nejvýraznější byl symbol. Prst na němž byl nasazen začal pomalu černat jakoby v něm byla nějaká temná kletba. Khajiit jen zděšeně vykulil obě oči „Zahoď ten prsten! Hned!“ křikl na tebe a sáhl po své zbrani, ale nevytasil ji „Jinak tě zabije!“ dodal a pevně sevřel ruku na jílci meče, „Stráže! Stráže!“ křičel z plných plic, aby do místnosti přivolal posily.

(kletba prstenu bude každý tah postupovat hlouběji do těla, zabít tě dokáže po deseti tazích při kterých budeš mít prsten nasazený, pokud kletbu nezastavíš i po sundání prstenu bude se šířit k tvému srdci pomaleji a zbude ti čtyřicet tahů života)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Válečník se ukázal jako velmi obratný soupeř v souboji se dvěma zbraněmi proti jedné, dlouhou dobu tě zaměstnával svými rychlými a nebezpečnými údery, nakonec však odvolal druhý vázaný meč a posílil svůj první, kterým ještě prodloužil jeho čepel a udělal z něj obou-ruční. Několikrát prudce švihl a donutil tě ustoupit o pár kroků vzad. Válečník tě vyzval k složení zbraní.

Vesničané mezitím utrpěli těžké ztráty na životech. Jezdci je nemilosrdně za zradu trestali a nehodlali s tím přestat ani poté co jich několik zahynulo ve spárech rozzuřených přeživších vesničanů. Většina válečníků nenalezla rychlou smrt, ale bolestivou neboť je vesničané umlátili vším co měli po ruce.

Belwen mezitím úspěšně uhnula útoku Velitele, otočila se vyčkávala na další. Velitel rozzuřeně otočil koně, pobídl jej a vyrazil znovu proti elfce. Jeden z vesničanů proběhl mezi nimi, mířil ke zvonu. Velitel se ihned ohlédl, změnil směr jízdy a vyrazil proti válečníkovi. Belwen cosi křikla a rozeběhla se za velitelem s mečem v ruce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Naznačil jsi Rigel, aby zůstala s ostatními u arény a následoval Isaaca do jedné z uliček města. Legát se nenápadně rozhlédl a pak se k tobě naklonil.
„Nejprve se zeptám... Kolik můžu máte k dispozici? Jak jsou vyzbrojeni a vycvičeni. Abych věděl jak velká posila do mého plánu budete. Povedlo se mi navázat kontakt i s Renem Calem, šlechticem z Imperial City, který tu měl nějaké poslední od Císařského dvora. Má tu několik mužů a je ochotný mi pomoci.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"No, přece Krizi Zapomnění! To jste na ni dočista zapomněl, já myslel že vy tu máte být ten učenec!" zasměju se.
"A jak to jinak jde, s tou vaší prací?"

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
"Na spánek bude čas později, mnohem později ... toho jsem si tam právě užil až až." Odvětil jsem s úsměvem a na poznámku o vůni jsem zareagoval s pokrčením ramen. "S Flaviem jsme byli v lázních a v obchodě. Netušíš jak lehce se takovéhle triviální věci můžou zvrhnout v dobrodružství."
Pousmál jsem se a ještě dodal, "Už se těším, až Merril zítra uvidím. Chyběla mi úplně stejně jako ty." "A také jako meč, bez kterého se cítím, jako by mne připravili o pravou ruku a část duše ..."

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Adrian_S
"Runová magie nezní špatně. Jedině, co jsem slyšel, že je pro některé studenty těžká..." zvednu hlavu, "Ale zní to dobře. Jdu do toho."

Když se zmíní o trvalém zaměstnání, "Dobrá volba. Valindor rozhodl správně a myslím si, že by bylo škoda posílat někoho pryč s mnoha zkušenostmi. Podívej, každý si zaslouží druhou šanci... proč jí nezačít teď?"

Upravil/a Adrian_S dne 07.09.2017 00:05
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist