Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Tondulin
"Neboj já spím docela tvrdě, ani si toho nevšimnu." Odpovím a lehnu si vedle ohně, budu sledovat poskakování plamínků a pokud Belwen nebude dále nic říkat, pomalu usnu.
 
Adrian_S
"Teleportace jsem nezkoušel. Snad jen, když napadli..." zastavím řeč a rozmyslím se, co řeknu, "Když včera napadli vojáci univerzitu. Měl jsem se evakuovat společně s ostatními, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Až poté, když už bylo po všem, tak jsem se teleportoval do tábora vojáků s Beliem a ostatními studenty." shodím tvář na mrtvolný, "Takže také s nima nemám žádnou zkušenost." pomyslím si, "Hmm... kdyby se nechal aktivovat teleport odtud do kteréhokoli cechu mágů, jedině by mi to prospělo. Nemusel bych potřebovat kurýra." otočím se k mistryni, "Kdo má na starost teleport?"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Vzpomenu si na jeden z obrazů Anvilského majáku, pokusím se představit si, jako bych tam stál s Therou a pozoroval západ slunce ze stejného místa, jako malíř který onen obraz vytvořil a poté odpovím Theře: ,,Připraven." přitom budu doufat, že budou mé představy o městě, které znám jen z hospodských povídek kupců a několika obrazů, stačit.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 240.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Asi Globullus.“ odpověděla ti po krátkém přemýšlení, „Mirabelle neovládá žádná teleportačí kouzla, Alawen ta vede to své vyšetřování a ostatní profesory a profesorky neznám. Samozřejmě Arcimág bude teleportaci také ovládat.“ dodala následně, „Ale asi bych na vašem místě zkusila Globulla.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Pevněji si sevřel Thřeinu ruku a začal si vybavovat své vzpomínky na Anvil. Thera zamumlala několik zaklínadel, utvořila gesto a provedla teleportaci. Modré světlo tě přimělo zavřít oči, netrvalo však dlouho a pocítil jsi jeho zeslábnutí a následné vytracení. Než jsi stačil otevřít oči stihl jsi poznat zvuk moře. Když jsi je otevřel, stál jsi s Therou před Anvilským majákem který zářil do dálky.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Tak to jsem ráda.“ zasmála se Belwen, „Jaká byla Thalmorská oslava? Koukal jsem z dálky na nějaký zajímavý ohňostroj. Něco podobného jsem předtím nikdy neviděla.“ pokračovala v rozmluvě zatím co jsi se snažil uvelebit na zemi a neujmout nějakou vhodnou polohu ke spaní.

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Jo to bylo moje dílo, akorát ta raketa nějak nečekaně zatočila a trefila altán. Měla jsi vidět jakou paniku to vyvolalo." Zasměju se při té vzpomínce. "Akorát Nivrel moc nadšená nebyla, shořela jí většina šatů."
 
Adrian_S
"No, nezbývá mi nic jiného, než ho zkusit." poděkuji mistryni a nechám ji odejít.

Až odejde, uvědomím si, že plán s teleportací třeba nemusí vyjít a proto vytáhnu smotek papíru a psací potřeby...


Dopis


Až dopíšu, zapečetím obálku a schovám psaní do brašny. Okamžitě se vydám ke Globullovi. Zamknu dveře.
Upravil/a Adrian_S dne 27.04.2017 22:44
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Pustím Theřinu ruku, v rychlosti si nasadím přilbu (pokud jsem to již před teleportací neudělal) a potichu pronesu: ,,Asi vyrazíme rovnou na hrad. Hrabě nás nejspíš očekává a asi nebude úplně vhodné přijít až za tmy. Jestli ovládáš telepatii, nebo nějaké jiné kouzlo na předávání myšlenek, tak jí neváhej použít bude-li třeba, namísto šeptání. A až předstoupíme před hraběte, tak jen na chvíli sklopíš hlavu. Nějaká hluboká poklona, nebo pokleknutí by bylo na Telvannijskou kouzelnici urozeného původu příliš nápadné." Potom vyrazím s Therou k hradu, přitom si budu hlídat, abych šel o krok za ní (jako osobní strážce a zároveň věrný služebník, který ví, kde je jeho místo).
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 241.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Selena přikývla, vzala si své pomůcky a opustila kabinet. Otočil jsi se zpět ke stolu, vytáhl psací potřeby a napsal odpověď. Vyrobil obálku, zapečetil jí, schoval do brašny a odebral se pryč z kabinetu. Při odchodu jsi zamkl. Přešel jsi chodbou až ke schodišti a zaklepal na dveře zástupce Arcimága. Netrvalo to ani minutu a dveře se otevřely. Mezi nimi jsi spatřil Globulla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Pustil jsi Theřinu ruku, nasadil si přilbu promluvil k Dunmerce. Thera pouze přikývla a poté jste mlčky vyrazili k branám města. Držel sis odstup, aby bylo patrné, že patříš k její ostraze. Cestou sis mohl prohlédnout přístav, který ležel po vašem pravém boku. Neušla ti přítomnost dvou lodí. Jedna s největší pravděpodobností patří některé z obchodních společností a druhá nějakému soukromníkovi. Třetí loď nebyla zakotvená, držela si bezpečný odstup od břehů a přístavu celkově. Tvar a typ lodi už na dálku značil, že se jedná o bitevní loď.

Došli jste stezkou až k bráně města. Byla zavřená. Hřebíkem do ní byl zatlučen nějaký výnos, upozornění. Upozornění bylo krasopisně napsáno a neslo krom Anvilské pečetě zde byla i pečeť legie a podpis velícího důstojníka.

Znění výnosu

„Zatraceně.“ pronesla Thera, „Copak nemůže být v někde kam se odhodláme jít alespoň chvilku klid?“ dodala s povzdechem, „Mohli bychom tu hradbu překonat teleportací.“ šeptla tiše.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„To bylo povedené.“ zasmála se Belwen, „Většina?“ zeptala se škodolibým úsměvem, „To musela být celá nesvá... Ona je celá nesvá, když jí kouká něco jiného než hlava a krk.“ podívala se na tebe, „Tohle ti asi jen tak neodpustí... Protože to dost možná byly jediné šaty, které má. Pochybuji, že by ještě dělali nějaké šaty bez výstřihu.“ konstatovala následně.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Odpusťte, mistře, ale musím s vámi naléhavě mluvit. Smím vstoupit dále?" zeptám se a počkám na reakci.

Pokud mě pustí dovnitř, hned po překročení prahu pronesu, "Nezdržím vás dlouho a přejdu hned k věci. Potřebuji se dostat do Vysokoskalí... teleportem. Mohl byste mi asistovat při přípravě a následném zavření, prosím?"

Pokud mě nepustí dovnitř s vysvětlením, že nemá čas, pronesu, "Huh, dobrá. Kdy bych mohl přijít?"

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Nemá cenu cestovat do města a zase zpátky, když Anvilský hrad stojí tamhle." ukáži na přes přístav a dodám: ,,Hrdě se tyčí na skále nad mořem, přesně jako ve vyprávění těch kupců, co Anvil navštívili. Takže nám bude stačit, když nás teleportuješ na most, a odtamtud by nás mohli postit do hradu, když strážím ohlásím příchod očekávané léčitelky urozeného původu. Sice tím strhneme docela dost pozornosti, ale neporušíme tím ten hloupý výnos a jelikož bude mít zdejší čtvť nejspíš pod palcem Caesar, kterému se uzdravení hraběte příliš zamlouvat nebude, budeme mu tu vydáni na milost, nehledě na to, že už nemáme dost peněz na pořádný nocleh." Potom vyrazím s (o kus za) Therou přes přístaviště, aby jsme měli lepší výhled na hrad, a mohli zvážit, co dál.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 242.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Jistě.“ přikývl Globullus a nechal tě vstoupit do chodby svého kabinetu, poté za tebou zavřel dveře a tázavě se na tebe podíval. „Teď hned?“ zeptal se s povzdechem, „Dneska je tu nějaký blázinec. Každou chvilku někdo něco potřebuje. Když ne delegace z Císařství tak novicové a novicky co mají strach, že neprojdou u závěrečné zkoušky, protože mají místo Arteria jiného přednášejícího. Ještě jsem musel uvolnit profesorku Sarricovou...“ zakroutil hlavou, „Asi už jsem starý a dělá mi problém zastat to co před lety.“ pousmál se.

„Jestli chceš teleportovat ihned tak tě teleportovat můžu. Jen si odběhnu vedle pro svoji hůl.“ pokračoval následně, „Akorát bych potřeboval, aby jsi se vrátil včas na svoji přednášku. Dneska už těch změn v přednáškách bylo více než je zdrávo a nerad bych motal studentům znovu hlavu.“ odmlčel se, „Stačí, že už teď budou překvapení až jim místo profesorky Sarricové přijde do učebny Arcimág, který ji bude zastupovat.“

Všiml sis, že v pracovní části jeho kabinetu se na stole nachází velké množství knih, možná se jedná o nové zásoby knih do knihovny, které nechal zástupce nakoupit pro studenty a tak zaplnil prázdné poličky a doplnil chybějící knihy či vyřadil knihy ve špatném stavu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Ou... Aha.“ přikývla Thera a zadívala se na hrad. V doprovodu Thery jsi sešel stezku až k přístavu, který byl obehnán dřevěnou palisádou. Palisádu nejspíš nechali místní vystavět během války s Aldmerským spolkem, aby se cítil více v bezpečí. Brána byla dokořán a nenastal tak žádný problém se vstupem. Pokračovali jste po pobřeží a míjeli jeden z domů za druhým. Mezi nimi byl i hostinec, který připomínal spíše nevěstinec neboť předním postávalo několik spoře oděných žen různých ras. V potemnělých uličkách přístavu se váleli bezdomovci s opilci. O legionáře nebo stráže v Anvilské zbroji jste zde nezavadili. Jedinou ostrahou, kterou přístav měl byli podezřelí jedinci v kožených i destičkových zbrojích ozbrojení nejrůznějšími zbraněmi.

„Vypadá to, že most není příliš střežen.“ řekla Thera při pohledu na most, „Mám nás tam přemístit? Ale nejprve se raději stáhneme někam kde nebudeme příliš na očích.“

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 29.04.2017 10:21
 
Adrian_S
"Určitě se vrátím před mou přednášku. Hádám tak, že se zdržím hodinu." ujistím Globulla, "A.. mistryně Sarricová..? Ona někam odjíždí?" zeptám se váhavě.

Až si dojde pro svou hůl, budu ho následovat až k teleportační místnosti.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Souhlasně Theře přikývnu, a budu jí následovat do jedné z postranních uliček.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Já se v módě neorientuji, ale když to říkáš a Nivrel mě stejně už tak nenávidí za ten nos, to už si u ní nikdy nevyžehlím." Usměju se.
 
Aurelius
→ Tah 243.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Globullus spokojeně přikývl a nakrátko zmizel ve vedlejší pracovně. Když se vrátil svíral v ruce stoji magickou hůl. Když jsi se optal na Mirabelle pokynul ti, aby jsi vyšel z komnaty.
„Univerzita dostala dopis s žádostí o vyslání mága obnovy do jednoho ze zdejších Cyrodiilských měst. Údajně tam mají podezření na mor.“ odpověděl ti cestou, „Nemoc tohoto typu se musí vyléčit dříve než se rozšíří.“ pokračoval, „A jestli je někdo schopen něco takového vyléčit a zastavit, tak je to Mirabelle.“

Vyšli jste schodiště a stanuli před teleportační místností, Globullus si oddychl neboť ho výšlap všech těch schodů zmohl. Teleportační místnost se totiž nachází skoro na vrcholku Univerzity. Sáhl do kapsy a vytáhl svazek klíčů.
„Připomeň mi, abych ti pak také nechal jeden udělat. Jako profesor na něj máš nárok.“ řekl během odemykání, otevřel dveře a pokynul ti, aby jsi vstoupil.

Teleportační místnost se skládala z několika pevných teleportů včetně nepevných, které bylo možné kdykoliv využít. Globullus tak však učinit nehodlal. „Teleportace byla na pozemcích Univerzity omezena. Jediné místo odkud se lze teleportovat je zde a nebo využitím pevných teleportů, které jsou rozmístěny po Univerzitě.“ odmlčel se, „Samozřejmě vedení Univerzity má jisté výsady a můžete teleportovat odkudkoliv.“ dovysvětlil, „Předpokládám, že jsi se někdy už teleportoval. Jakmile se budeš cítit dostatečně připraven tak se chytni mé hole. Vlastně...“ zarazil se, „Málem bych zapomněl. Kam chceš být konkrétně teleportován?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Následoval jsi Theru do jedné z prázdných temných uliček, chytl ji za ruku a po krátké přípravě jste se přesunuli společně se zábleskem modrého světla za most vedoucí do hradu. Pustil jsi Theru a opět zaujal pozici ze které mělo být patrné, že jsi její osobní stráž. Otočili jste se k hradu. Brána byla zavřená, žádná stráž před bránou nepostávala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Nemusíš být znalec módy.“ mávla rukou, „Nivrel se prostě neumí oblékat... Já sice taky nenosím nějaké drahé šaty nebo prvotřídní šaty, ale prostě to co nosí ona a ten její styl je více než příšerný. Nebo se ti jako muži líbí?“ zeptala se následně.


Neodpovězené tahy
 
Sarako
Pomalu půjdeme k bráně, počkám, až se před ní Thera zastaví, popojdu blíž k bráně a několikrát silně zabuším pěstí. Potom počkáme, co se bude dít.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Mě jako zasnoubenému muži to může být ukradené." Usměju se. "Třeba na sebe jen nechce přivolávat nežádoucí mužskou pozornost,a tak chodí víc zahalená, nevidím v tom nic příšerného."
 
Aurelius
→ Tah 244.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Globullus spokojeně přikývl a nakrátko zmizel ve vedlejší pracovně. Když se vrátil svíral v ruce stoji magickou hůl. Když jsi se optal na Mirabelle pokynul ti, aby jsi vyšel z komnaty.
„Univerzita dostala dopis s žádostí o vyslání mága obnovy do jednoho ze zdejších Cyrodiilských měst. Údajně tam mají podezření na mor.“ odpověděl ti cestou, „Nemoc tohoto typu se musí vyléčit dříve než se rozšíří.“ pokračoval, „A jestli je někdo schopen něco takového vyléčit a zastavit, tak je to Mirabelle.“

Vyšli jste schodiště a stanuli před teleportační místností, Globullus si oddychl neboť ho výšlap všech těch schodů zmohl. Teleportační místnost se totiž nachází skoro na vrcholku Univerzity. Sáhl do kapsy a vytáhl svazek klíčů.
„Připomeň mi, abych ti pak také nechal jeden udělat. Jako profesor na něj máš nárok.“ řekl během odemykání, otevřel dveře a pokynul ti, aby jsi vstoupil.

Teleportační místnost se skládala z několika pevných teleportů včetně nepevných, které bylo možné kdykoliv využít. Globullus tak však učinit nehodlal. „Teleportace byla na pozemcích Univerzity omezena. Jediné místo odkud se lze teleportovat je zde a nebo využitím pevných teleportů, které jsou rozmístěny po Univerzitě.“ odmlčel se, „Samozřejmě vedení Univerzity má jisté výsady a můžete teleportovat odkudkoliv.“ dovysvětlil, „Předpokládám, že jsi se někdy už teleportoval. Jakmile se budeš cítit dostatečně připraven tak se chytni mé hole. Vlastně...“ zarazil se, „Málem bych zapomněl. Kam chceš být konkrétně teleportován?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zabouchal jsi na dřevěnou bránu a vyčkával zdali ti bude odpovězeno. Netrvalo dlouho a dočkal jsi se. Přes cimbuří se nahnul jeden ze zbrojnošů, který měl za úkol bránu střežit. Jen s těží jsi mu hleděl do tváře. Zatím co on tebe viděl dobře, protože brána byla osvětlená.
„Kdo je?! A proč přicházíte?!“ zvolal hrubým hlasem nepřestávajíc vás sledovat ze shora.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Belwen si povzdechla, „Aedouši.“ pronesla a hodila na tebe nechápavý pohled, „Tady jsi ve Valenském lese, několik set kilometrů od své nastávající. Můžeš mi klidně odpovědět. Já za ní nepoběžím, abych jí řekla, že se ti líbí zahalená Bosmerka.“ řekla s šibalským úsměvem na tváři, „A co Carwuša? Můžeš být upřímný... Já jí to rozhodně neřeknu.“

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Proč probíráme, které ženy se mi líbí?" Usměju se a trochu zrudnu při otázce na Carwen. "Tak dobře odpovím ti, jinak mi snad nikdy nedáš pokoj. "Carwen mám rád jako sv=ho mistra a nic víc, je pravda, že kdybych neměl Mirabelle, nejspíše bych se snažil získat její srdce, ale stejně pochybuju o tom, že by se mi to povedlo."
 
Adrian_S
"Mistryně Mirabelle mi je líto. Doufal jsem, že tu bude po dobu mého "kantorství"." pronesu chladně.

Jakmile dojdeme do teleportační komnaty, spustím, "Až se vrátím zpět z cest, dojdu za arcimágem se žádostí o klíč. A co se týče zkušenosti s teleportací... měl jsem jen dvakrát možnost to zkusit. Během evakuace univerzity."

Až domluvím a zeptá se mě, kam chci být teleportován, pronesu, "Daggerfallský cech mágů." poté ale dodám, "Mám otázku: Musí být otevřený teleport i na opačném konci, kam se chci teleportovat? Nepředpokládám, že až zmizím, že tu budete hodinu postávat a vyčkávat na můj návrat."

Jakmile mi na tohle odpoví, tiše pronesu, "Tohle bych se měl taky naučit..." poté už odhodlaně, "Jsem připraven." a chytnu se jeho hole.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist