Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jak získat pozornost draka?
SiriusWhite
Tákže, podělím se s Vámi o můj poznatek..šel jsem do Rorikova dvorce a potkal jsem Ledové draka..nechtěl se mnou nic mít..před očima mi vzal obra a švihl s nim z vejšky na zem ale ne mě vyslověně dlabal..v dáli u Rorikova dovrce jsem viděl že tam lítá další drak..tak jsem tam došel a začal se mlátit s tím drakem co tam byl...jenže co se nestalo...on náš milý ledový drak dolítl taky takže jsem měl co dělat Grin Každopádně, skus jestli kolem není nějáká vesnička nebo tak něco, ten drak na tebe bude reagovat až když dojdeš do té vesničky nebo města, vždy mi to tak fungovalo...asi 3 draci u mě takhle potřebovali pomoct...
 
Honzas4400
Krásný poznatek Grin
Ps.:
SiriusWhite napsal:
nechtěl se mnou nic mít..

A kdo by chtěl ? Grin Grin
 
SiriusWhite
Honzas4400 napsal:
Krásný poznatek Grin
Ps.:
SiriusWhite napsal:
nechtěl se mnou nic mít..

A kdo by chtěl ? Grin Grin


No promiň, já jsem ve Skyrimu mezi draky velice žádaný...
 
PlugIN
Grin k těm odlétavajícím drakům .. není třeba možné že jelikož sjte dovahkiin tak z vás nějací mají prostě strach? Grin
 
Kenny161
Honzas4400 napsal:
Kenny161: V rámci hl. linie se to "dozvíš"


Aha díky honzíku :-):-D
 
tonym95
ochočit draka? Grin to nejde ani po dohrání linie nebo snad jo? Grin (dohrál sem a nejsem si vědom že bych měl nějakýho ochočenýho) ... pokud myslíte ten řev tak ten mi po dohrání linie nefunguje (drak nepřiletí)
 
millis
tonym95 napsal:
ochočit draka? Grin to nejde ani po dohrání linie nebo snad jo? Grin (dohrál sem a nejsem si vědom že bych měl nějakýho ochočenýho) ... pokud myslíte ten řev tak ten mi po dohrání linie nefunguje (drak nepřiletí)



to te celkem lituju... prtz na dobyti pevnosti je to snad ta nejlepsi vec... Wink ty si pod pevnosti a nebo kdekoliv muzes opekat burtiky a nad temou strazi oko nejmenovany drak ktery je v jednom nejmenovanem Q kde si ho zikas na svoji stranu Wink jeden z nejlepsich revu..... Cool
Upravil/a millis dne 21.11.2011 02:44
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
Honzas4400
Jeden z nejlepších řevů kromě již tohoto "nejmenovaného" je drakobijný řev Smile Ten považuju za velice užitečný Wink
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
millis
Honzas4400 napsal:
Jeden z nejlepších řevů kromě již tohoto "nejmenovaného" je drakobijný řev Smile Ten považuju za velice užitečný Wink



samozrejme ze ten uz beru jako samozrejmost.... Smile
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
tonym95
já ten řev mám i podle Q linie sem vyčetl že bude "ochočen" ... ale jakmile přišlo na to zavolat tím řevem drak se prostě neukázal ... možná to je tím že sem ho volal s balkonů v Bílém Průsmyku (z toho jak sme se tam seznámily) ...
 
millis
tonym95 napsal:
já ten řev mám i podle Q linie sem vyčetl že bude "ochočen" ... ale jakmile přišlo na to zavolat tím řevem drak se prostě neukázal ... možná to je tím že sem ho volal s balkonů v Bílém Průsmyku (z toho jak sme se tam seznámily) ...



nevim.... zrovna z tohoto mista je to na nic ho privolavat,a hlavne nad tebou krouzi v dost velkym okruhu takze i nepretale kteri jsou za kopec nekde v dalce se stanou obeti " ochoceni " Grin
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
Ondrex
No tak se mi podařilo jednoho draka zasáhnout šípem, ale on stejně odletělFrown. O tom drakobijným řevu jsem slyšel, ale nedělám hlavní linii.
 
Wassago
Vypozoroval jsem, ze kdyz mate velmi vysoke (temer absolutni) rezisty, tak draci nejsou ochotni moc utocit. Napriklad kdyz nad vami krouzi ohnivy drak a vy mate rezisty 90+ na ohen, tak ma drak jako NPc naskriptovane ze se mu nevyplati plivat na vas ohen a jelikoz je to jeho utok na dalku, ktery se nesepne, muze to zacit kolidovat s dalsi utocnou sekvenci do ktere patri i pristani na zemi.
Kdyz sem mival beznou vybavu bez ochran, tak me draci napadali docela agresivne protoze sem nemel rezisty a draci me umeli na jedine plivnuti i zabit. Jakmile jsem si opatril vybaveni ochranama proti elementarnimu poskozeni (ohen a mraz), draci zacali byt netecni, kdyz uz jsem s drakem precijen bojoval, jen zridka se stalo, ze by chrlil led/ohen, vetsinou se omezil jenom na poletovani kolem me, a obcasne pristani - musel sem si poridit slabsi ochrany, abych is mohl zase uzit poradne bitvy s drakama.

Obdobne se v boji chovaji aji magove, pokud mate vysoke rezisty na elektriku a mag utoci bleskama tak proste ty blesky nepouzije a de do vas dykou, pokud mate i prilis vysoky armor tak se rovnou pusti na utek.


Ono prakticky vzato je toto chovani NPC celkem logicke. Pokud vidi, ze jste proste prilis velkej borec, tak bud nezautoci nebo po chvili zacnou brat do zajeci, at uz je to nejaky kouzelnicek, bandita nebo i ten drak.
 
Lunthatcoss
Na mě draci nikdy nekašlou. Jakmile mě z dálky vidí, ihned ke mě leté a útočí. Ovšem pro jejich smůlu je vždy porazím. Čekám také až budou nový draci pač sem zatim na 38lvl
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ve Znamení Draka Zdejší kobky 70 14.08.2021 18:31
Nemohu zabít draka Archív zodpovězených dotazů 2 18.11.2018 22:09
Akt 1 - Vzestup Draka (BUG?) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.03.2014 12:41
Mod proměna v draka Archív zodpovězených dotazů 4 08.03.2014 21:42
Quest : Pád Draka Archív zodpovězených dotazů 4 27.02.2014 15:59
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8043 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist