Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Krysa zahnaná do kouta - problém
DahRoFus
Ahoj. jednou jsem se zasnil do vedlejšáků, a nevěděl jsem, jak se jmenuje hlavní dějová linka. pak jsem to zjistil - krysa zahnaná do kouta.
Ale! Šel jsem do Riftenu, udělat quest. problém je ten, že nevím kde. Ukazuje mi ikonka že mám něco otevřít ale nevím co. Byl jsem v krysí díře, tam mi to řeklo (ukázalo ikonkou), že se mám vrátit. Nějaké nápady?Pff!
 
http://steamcommunity.com/id/DemonosCZ
EldeR
Krysa zahnaná do kouta (A Cornered Rat)
Během questu Diplomatická Imunita se dozvíte o Esbernovi. Quest je mnohem jednodušší, když máte hotové questy za Cech zlodějů.
Promluvte si s Delfínou ona vás pošle do Riftenu, do Krysí díry abyste našli Esberna dřív než Thalmor.
Než budete moct mluvit s Esbernem musíte ho najít. Delfína vás pošle za jejím dávným přítelem jménem Brynjolf, kterého naleznete na trhu v Riftenu (nebo v podzemní hospodě, máte-li již splněné questy za Zloděje). Když s ním promluvíte tak vás požádá, abyste pro něj vykonali jednoduchý úkol krádež prstenu. Poté můžete jít do krysí díry pod Riftenem.
V krysí díře potkáte vojáky Thalmoru které musíte zabít.
Jakmile jste vevnitř v Krysí díře musíte se probojovat přes několik pobudů než se dostanete do sídla cechu zlodějů. Když tam budete promluvte si s barmanem o Esbernovi. Nebude mluvit (zkuste ho přesvědčit pokud máte vysoké přesvědčování a jinak uplatit 140 zlatých). Pak vám řekne, že máte jít do Sklepení Krysí díry.
Chcete-li se vyznat ve sklepení, musíte projít tunely. Jednoduše odbočte vpravo a pokračujte chodbou a zahněte do leva. Možná budete bojovat proti několika Thalmoských vojáků před skočením dolů do díry v zemi. Když jste seskočili, odbočte doleva a jděte dolů, až se vám otevřou dveře do krysí díry. Hned po vstupu uvidíte velké dveře u levého rohu místnosti. Jděte k nim a zkuste je otevřít po chvilce začne mluvit Esbern. Řekněte mu, že jste Drakozrozený a pustí vás dovnitř. Po rozhovoru ho musíte vyvést z krysí díry zpět do Vorařova. Poté co opustil svůj pokoj bude napaden Thalmorskými vojáky zabijte je a postupujte podle značky zpět do krysí díry a ven do Vorařova.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
DahRoFus
Trošku víc než jsem čekal Grin Dík
 
http://steamcommunity.com/id/DemonosCZ
EldeR
On to je tak zkopírovanej popis questu tady ze stránek Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
DahRoFus
Áha... ty dveře nejdou otevřít..
 
http://steamcommunity.com/id/DemonosCZ
EldeR
Za prvý...dveře je hodně širokej pojem
Za druhý... Esbernovi a bugům kolem něho je tady věnovaná celá diskuze "dotazy a návody/ bugy..."
Za třetí... Pokud nemáš originální hru (a pomalu začínám mít pocit, že by to mohlo tak být), tak se tady řešení nejenom nedopátráš (neb to odporuje pravidlům fóra), ale nezbude ti nic jiného, než použít konzoli k přeskočení části úkolu.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
DahRoFus
Mám skyrim - viz. odkaz na profilu.
 
http://steamcommunity.com/id/DemonosCZ
KinimodLP
Zajímavé... měl jsem už asi 8 postav a ani s jednou se mi něco podobného nestalo Grin Jinak se zkus porozhlédnout po internetu Smile Už bychom se opakovali Pfft
Bože... bychom... to je tak hrozný slovo Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist