Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Cech Zlodejov Karliah
Harwy
Prosím vás potrebujem pomoc hneď ako som splnil quest "hledáni odpovědi" (Hard answers) som sa rozprával s Karliah ale rýchlo som to "pre-entroval" takže neviem čo som dal ale Karliah odišla a žiaden quest som nedostal a viem že sme mali ísť do rozbitého džbánu ale ona len odišla a keď som chcel s ňou hovoriť urobila len "hmm ?" a nemohol som sa s ňou rozprávať .... prosím vás ešte raz ak mi viete pomôcť tak to ocením ďakujem
 
scorpioncz
Nemusíš to tu psát 50x krát Grin nejprve si řekni, jestli máš origo hru ... protože ta je podporovaná ... pak se mrkni sem "http://www.uesp.n...rd_Answers" tam skoro úplně dole jsou nějaký možný bugy a jejich řešení, jinak ti můžu poradit tak maximálně načtení staršího savu a zkusit to znova Grin
Upravil/a scorpioncz dne 18.05.2015 23:02
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Harwy
Sorry Grin len som chcel aby si to niekto všimol a mám origo ... dokonca legendary edition aj DLC mám Smile a keď prídem za Brynjofom či ja ksa presne volá povie mi že ma na práci dôležité veci a iba stojí na námesti. Ešte Krčmár u rozbitého džbánu mi povedal že ma chcú zabiť lebo som sa spolčil s Karliah ale nič sa nedeje.
 
Harwy
Karliah niekedy vráti do Snow Veil Sanctum, bez toho aby vám nasledujúce úloha.
PC Iba Táto chyba je stanovená verzia 1.0 Neoficiálny Skyrim Patch. toto by mohlo byť ono ale neviem čo s tým
 
scorpioncz
Jo Brynjolf tohle žvatlá furt i u mě ... abych se přiznal tak jsem se do doby než mě tam questová linie sama zavedla, do cechu zlodějů ani nemrkl Grin to s tím že tě chtějí zabít ... to je prostě součást rozhovoru když si pokecáš ... to bude normální ... prostě zkus načíst starší save a pročíst si co odklikneš Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Harwy
je to bug pretože karliah je v tej snežnej svätyni teraz som ju tam nasiel a furt mi hovrí iba hmm ? a ja po anglicky moc dobre neviem Grin a ten google translate mi to moc perfektne nepreložil neviem čo presne mám spraviť aby som to opravil
toto je môj problém: Karliah sometimes returns to Snow Veil Sanctum without giving you the following quest.
PC Only This bug is fixed by version 1.0 of the Unofficial Skyrim Patch.
This seems to have to do with having Mercer's plans in your inventory. This is an important quest item for the next quest and the quest fails to load as long as this item is in inventory. You should drop the plans somewhere, and retrieve them when you want to finish The Pursuit.
 
scorpioncz
No tak prej je to fixnutý neoficiálním skyrim patchem 1.0 ... ále dále píšou že to vypadá jako problém kvůli mercerovejm plánům. Prej blbne občas jeho loadnutí ... tákže to máš zkusit někde dropnout a pak sebrat až budeš chtít dokončit nějakej quest The Pursuit pokud se nemejlím Grin
Moje ájina taky není přeborná ale snad jsem to přeložil zkráceně dobře ... zkus to načíst, vyhodit nějaký mercerovy plány odkecat úkol ... nejlíp to dodělat a až ty plány budeš potřebovat tak je sebrat ... pokud to jde Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Harwy
len ja mám najbližší save o 5 hodín do zadu Grin lebo ostatné sa mi vymazali keď som resetol skyrim Grin neviem prečo
 
SuperHunter
Neofficiální Skyrim Patch - http://www.nexusm.../mods/19/?

Pokud nevíš jak se instalujou módy stáhni si to manuálně a přesuň soubory

Unofficial Skyrim Patch.bsa
Unofficial Skyrim Patch.bsl
Unofficial Skyrim Patch.esp
Unofficial Skyrim Patch.ini


do složky

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Skyrim\Data
 
SeveruS
Harwy napsal:
je to bug pretože karliah je v tej snežnej svätyni teraz som ju tam nasiel a furt mi hovrí iba hmm ? a ja po anglicky moc dobre neviem Grin a ten google translate mi to moc perfektne nepreložil neviem čo presne mám spraviť aby som to opravil
toto je môj problém: Karliah sometimes returns to Snow Veil Sanctum without giving you the following quest.
PC Only This bug is fixed by version 1.0 of the Unofficial Skyrim Patch.
This seems to have to do with having Mercer's plans in your inventory. This is an important quest item for the next quest and the quest fails to load as long as this item is in inventory. You should drop the plans somewhere, and retrieve them when you want to finish The Pursuit.


Píše se tu něco v tom smyslu, že problém může vyřešit neoficiálni skyrim patch....
Dále, že je bug zaviněn Mercerovými plány v Tvém inventáři a dokud je tam budeš mít úkol nebude pokračovat, mělo by pomoci plány z inventu vyhodit, někam kde se neztratí a později si je zase vzít, protože bez nich není možné dokončit následující úkol.....
Divné na tom je, že k těmto Mercerovým plánům, se správně máš dostat až v úkole, jenž následuje po tomto buglém....... V této chvíli bys je vůbec neměl mít.....
Jinak pokud je ta Karliah v té svatyni a Tys ji tam našel, zkus ji pořádně zmastit, dokud neklesne na kolena, pak ji nech, měla by se jít do svatyně něčeho napít..... Bude pak sice nepřátelská, ale když se na pět herních dnů někam vypaříš a pak se za ní vrátíš, měla by zas normálně komunikovat......
Jinak nejlepší by byl příhodný save a sjet si ten úkol znova a nepřeklikávat zběsileji než je nutné....
V nejhorším případě se to dá vyřešit konzolovým příkazem....
Upravil/a SeveruS dne 19.05.2015 00:09
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Harwy
Nexux však ? Smile ...
Ďakujem Smile
Nevadí ak mám SKSE ? Grin
Upravil/a Harwy dne 18.05.2015 23:41
 
Harwy
Ten patch mám nainštalovaný a nič to neopravilo
 
SuperHunter
Tak to nejspíš vyřeší jen načtení staršího savu (nebo konzolový příkaz)
 
Harwy
a aký príkaz ?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Slavičí zbroj-cech zlodějů Skyrim - dotazy, návody,.. 3 15.12.2017 17:49
Bug-karliah Skyrim - dotazy, návody,.. 5 17.07.2017 00:32
Pomoc z karlin BUG cech zlodejou Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 23.07.2016 09:39
Ako urýchliť úlohy v cechu zlodejov Skyrim - dotazy, návody,.. 1 25.04.2016 00:02
Cech zlodějů - zbroj Skyrim - obecně 12 05.08.2015 22:26
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist