Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kameny duší
Pavelev
Mám takoví problém, jelikož je Skyrin co se týče obtížnosti dost slabota, tak jsem přidal pár povedených módů jako T3nd0s Skyrim Redone, Skyrim Immersive Creatures, High Level Enemies. Dá se narazit na slušný parchanty a to je mám v nastavení obtížnosti zatím na minimum, protože nejsem ještě pořádně vybaven. Jde mi ale o to že teď když narazím na kolčováka nebo jen skeletona, prostě cokoliv, s čeho má bít malá duše tak ze začátku bily už velké a teď jsem za úrovni 40 a jsou z nich obří duše. Není nějaký způsob nebo mód jak z velké duše udělat malou a vložit jí do malého kamene duší? Nebo alespoň zabránit aby se mi velké duše neukládali do obřích kamenů. Já si teď nemůžu dovolit kupovat obří kameny, protože na ně nemám a používat je na očarování zbraní které prodám, mi nepokryje cenu obřího kamenu a nemůžu tím pádem ani vylepšovat větev očarování. S cenami zatím nic neudělám, mám náramek na slevu 15% a lektvary na slevu 10% a pro masky se nemůžu vydat protože by to byla sebevražda a větev obchodování nemůžu vylepšovat protože na to nemám dost talentů.
 
KinimodLP
Zjisti jaký mód ti to může dělat a ten pak odinstaluj Smile V normálním Skyrimu to nedělá na 100%.
 
Pavelev
To určitě dělá tenhle mód High Level Enemies, jenže já ho tam chci protože jsou tam slušný bastardi, až jim zvednu úroveň tak to bude konečně pořádná mela, takový Ledový chaurus vypadá postavově jako člověk, je z ledu, plivá jed, používá ledový řev, má luk a meč. Přepadl mě cestou za šedovousými, předním se nedalo utéct po skalách, protože slézá za vámi, ne jako trol, nebo ostatní, před kterými utečete po skále (teda alespoň se domnívám že byl s toho dle módu). Jinak je to super, protože už jen tak někoho nesejmete. Byla to s ním slušná mela. No nevadí, zkusil jsem se zeptat, jestli náhodou není nějaký mód. Jinak dík.
 
Reguzius
Nějaký mód na to určitě bude. Když ne na Steam Workshopu, tak na Nexusu. Wink
 
snodack
Ahoj nemohlo by ti pomoct artefakt Černa hvězda
 
Pavelev
To se nedá celé projít, všude je moc módů. Azury hvězda mi to nevyřeší a pro ní teď nemůžu, hned by mě zmasakrovaly. Já potřebuji ty menší kameny abych mohl zdokonalovat očarování a zároveň se na těch zbraní dobře vydělává, když používáte očarování vysátí výdrže. To je dobrý, děkuji Vám za pomoc. Počkám, až budu moc nakupovat obří kameny a budu používat je.
 
KinimodLP
No a nebo si zkus najít nějaký jiný mód na obtížnost hry. Určitě musí nějaký existovat Pfft Wink
 
Pavelev
Už takový mód hledám víc jak přes půl roku, tyhle módy jsou bezkonkurenční a hlavně jsou mezi sebou kompatibilní a hlavně z módem T3nd0s Skyrim Redone který od základu mění celou hru, nové stromy dovedností, nové zbraně, atd.
 
SuperHunter
Odinstaluj mód co to způsobuje a stáhni si SkyTweak. Umožňuje znásobit damage nepřátel.

http://www.nexusm...ds/33395/?
 
Pavelev
Skvělý mód, ale udělám to, jak jsem psal, nechci přijít o nová monstra, které ty módy přidaly a tady si nejsem jistý který mód ty monstra přidal. Dík.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bareziiny kameny Skyrim - dotazy, návody,.. 3 03.05.2015 22:33
Portálové kameny Archív zodpovězených dotazů 5 02.03.2014 13:26
Barenziah kameny Archív zodpovězených dotazů 11 27.02.2014 16:02
rezonanční kameny Archív zodpovězených dotazů 5 28.07.2013 23:13
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4651 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12490 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6224 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist