Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
pán upírů a podrobnější pohled na vlkodlaky + srovnání
ARAGORN666
PS. Nevěděl jsem kam tento "článek" napsat a tak jsem ho dal do zajímavostí Edit: v zajímavostech to nešlo tak to dávám sem. Prosím v případě že se bude líbit přidat do sekce "obsah" či do vampirismu.

VAMPIRE LORD (pán upírů)

Pánem upírů se můžete stát v DLC Dawnguard. Je to v podstatě vylepšená verze obyčejného upíra.

VÝHODY A NEVÝHODY

klady
-30% odolnost vůči mrazu, tedy pokud jste Nord tak máte dohromady 80% odolnost vůči mrazu
-v podobě pána upírů můžete zůstat na jak dlouho chcete a proměnit se za den kolikrát chcete na rozdíl od vlkodlaka(pokud nemáte Hircineho prsten)
-můžete v podobě PU kouzlit- pro mágy jasná volba, avšak i pro bojovníky to není špatná věc- možnost bojovat drápama podobně jako vlkodlak
-v podobě PU můžete levitovat- "přeletět" řeky a jezera je o dost rychlejší než když tam spadnete a hodinu hledáte cestu ven Smile
-100% odolnost vůči jedům a nemocem(výjimka je lykantropie, tu můžete chytnout při plnění questů u družníků a v případě že jste je už dokončili můžete si vampirismus přebít u Aeli lovkyně která vás klidně promění znovu na vlkodlaka [pouze 1x !])
-noční vidění jak v podobě PU tak v normální podobě, i když vám v power bude u nočního viděn napsáno že je pouze na 60sec. můžete ho aktivovat za den kolikrát chcete, i po sobě takže se tedy dá říct že ho můžete mít na jak dlouho chcete
zápory
-vadí vám slunce, přesněji na slunci se vám nedobíjí mana, magicka ani zdraví- nedoporučuji nováčkům
- o 30% hůře snášíte oheň- je dobré než si PU vyskilujete vyhýbat se ohnivým Atronachům a mágům
-musíte se krmit na lidech (mám pár tipů jak to zjednodušit viz. níže)
teď než si srovnáme kdo je lepší- vlkodlak nebo PU tak si ještě podrobněji posvítíme na vlkodlaky Smile
klady
-100% odolnost vůči nemocem (pozor nikoli jedům!)
-sama přeměna ve vlka (to samé samozřejmě platí i u PU)
-ve vlčí podobě máte velkou sílu- schopnost mocným útokem odhodit dokonce i obra- ideální pro začátečníky
PS. i když u vlkodlaků najdeme málo kladů tak se nechte zmást i za vlkodlaka je to super!
zápory
-žádný bonus za spánek

A konečně srovnáme tyto obě příšerky a rozhodneme pro koho je lepší ten či onen Smile

Jak už bylo výše řečeno pokud jste Novice je pro vás lepší volba vlkodlak a to i v případě že budete mág- PU neregeneruje na slunci a slabost vůči ohni. Já osobně jsem byl od cca 5lvl do teďka (nyní jsem lvl 39 zdraví mám 410 magicku 190- nejsem mág a staminu 130[tu budu vylepšovat příště]) kdy jsem se stal PU.
takovíto či podobný postup bych doporučil i ostatním.
ovšem vlkodlakem můžete zůstat (doporučuji válečníkům). jinak PU bych si vzal za předpokladu že nosíte lehkou zbroj- zloděj nebo jste mág či u 3. případů (jako já) být polomág. a cože je vlastně ten polomág? To je ten kdo nosí lehkou či těžkou zbroj(zase já Smile) a máte zbraně a do toho si občas pomůžete kouzli- dobrá rada- vylepšete si zlodějnu kupte si zlodějský perk který vám vylepší obsah inventáře o 100 bodů a kupte si hůl nebo získejte tlachoplach (jako já) a očarujte si nějaké prsteny na dobíjení staminy a magicky, a nejlépe i kouzelnický hábit. toto střídejte- v případě že zrovna kouzlíte tak si vemte hábit, prstýnky... a hůl a pokud válčíte tak si znovu nasadte zbroj a meč. jinak již výše zmíněný tip na závěr pro PU a vlastně i "normal" upíry
potřebu krmit se na lidech snadno vyřešíte (pokud jste neměli moc štěstí při plížení se do osamělých domů za potravou) tím že si koupíte DLC hearthfire kvůli domu (ten je osamělí, pokud tam přijdete už ve 4. stádiu nikdo na vás nezaútočí), počkejte až manželka usne a pak ji vysajteŠaman,nebojte se neumře Smile
a to by bylo už vše, za každý komentář budu rád.
Upravil/a ARAGORN666 dne 12.03.2015 18:25
jsem šampion Daeder a vlkodlak z Jorrvaskru. Také jsem Dovahkiin.
FUS RO DAH!! Drak
 
KinimodLP
Já jsem tedy spíše pro upíry. Nejen že se můžete změnit kolikrát chcete, ale po přeměně zpět na sobě máte původní zbroj. Na rozdíl od vlkodlaka. Můžete používat kouzla, ale i kontaktní boj. Lidé vám neříkají ty otravné hlášky jako např. "Smrdíš jako zmoklí pes". Pěkně vám svítí oči Grin Máte spoustu vrozených sil (neviditelnost, zklidnění ..atd.). No prostě neskutečná kupa výhod.
A ty zápory jdou také pěkně vyřešit Smile Všechno je tady: http://www.skyrim...irismus_49

Budiš síla, zpečetěna krví! Možná právě tou tvou...

Upravil/a KinimodLP dne 12.03.2015 19:04
 
Adrian_S
Skyrima jsem hrál několikrát a většinou jsem hrál za (hrdého) VLKODLAKA (i v posl. hře, kde jsem měl už DLC-čka).
Jen jednou jsem hrál za UPÍRKU (bez DLC) a i tak se mi to líbilo.. Smile Harkon by záviděl..
V příští hře, až nadejde správný čas, zvolím upíra..

Ale jinak jsem pro Vlkodlaka.. je přeci lepší si přiznat, že v každém z nás je zvíře...
Wink
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
ARAGORN666
a jinak bych se chtěl zeptat : myslíte že je to dobrý článek?
jsem šampion Daeder a vlkodlak z Jorrvaskru. Také jsem Dovahkiin.
FUS RO DAH!! Drak
 
Adrian_S
Článek pěknej.. Smile
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
ARAGORN666
a byla by možnost jak je na hl. stránce ten levej sloupec dát to do kategorie obsah??Smile
Upravil/a ARAGORN666 dne 12.03.2015 19:48
jsem šampion Daeder a vlkodlak z Jorrvaskru. Také jsem Dovahkiin.
FUS RO DAH!! Drak
 
KinimodLP
Já jsem chtěl pozměnit sekci "Cechy" Sad Ale nikdo se mi neozval (Grin Grin ...... Sad )

No když se na ten můj výtvor dívám zpětně tak bych kupu věcí pozměnil Grin To uznávám
Upravil/a KinimodLP dne 12.03.2015 19:59
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mody s vlkodlaky Skyrim - dotazy, návody,.. 3 05.10.2018 21:29
Jak s vlkodlaky Skyrim - dotazy, návody,.. 2 01.10.2016 10:34
pohled 1 osoby Skyrim - dotazy, návody,.. 7 23.03.2016 00:05
Pohled z 1. osoby - bug Archív zodpovězených dotazů 8 02.03.2014 14:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist