Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zabiják až na půdu :-D
Asskicker
Ahoj, prosim vás stala se mi takova vec a nevim jestli to pujde navratit. Delal jsem mise u Temneho bratrstva a tak nejak jsem si hoodne znepratelil nektera mesta. samota, Riften atd... Docela dulezita mesta pro me Grin Ja vim ze kdyz neco provedete tak se muzete vykoupit goldama,
potom co vas straz zastaví. Jenze me kdyz tedka zastavila naposledy, tak se mi zadna moznost vyplaceni se v nabidce neukazala a jedina moznost byla , aby me vzali do vezení. Kdyz jsem utekl z vezeni tak po me opet sli Grin . Chci se zeptat, da se jeste nekde v takovemto pokrocilem stadiu pronasledovani nekde se vykoupit nebo "osvítit" aby po me nesli? Nebo je to v haji? :-) Diky za odpoved.
 
SuperHunter
PC nebo konzole ?

Když tě zavřou do vězení můžeš jít spát a tím si odpykáš trest.
 
Adrian_S
Popř. to chce pracovat pro Cech zlodějů a udělat mnoho úkolů pro ně.. pak, až o cechu budou mluvit ve městě, by ti měla naskočit možnost se vykoupit..

Moje rada: Když už po tobě jdou a nelze se vykoupit... vymlať to! Ano, budeš mít pak hodně velkou odměnu, ale ve městě nebude nikdo, kdo by tě chtěl "chytnout" a kdyby jo a zadržel tě (V souladu s rozkazem jarla s tím okamžitě přestaň! - neklikej na "To bude nějaká mýlka..." ), neklikej na provinění a odejdi pryč.. nebudou si tě všímat.. Grin

* ověřeno funguje.. dělám to často..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Asskicker
PC

ADrian_S Ale kdyz odejdu a nebudu vnimat straze, tak oni po me stejne jdou :-D a hlavne ja to tam nechci vymlatit aby tam nikdo nebyl... Vzdyt Samota je hlavni mesto Císarstvi a hlavne ja jsem elitni strazce :-D To by me trosku stvalo, vymlatit si svy vlastni mesto, nehlede na to ze tam jsou dobry moznosti :-D
 
KinimodLP
Obyčejně z toho města vypadni. Když se tam vrátíš tak na tebe stráže nebudou útočit ,ale jen říkat jestli tě odněkud neznají Smile Myslím že nějak tak to je
 
SuperHunter
Záleží podle odměny.

Stiskni ; (klávesa pod Escapem) -> otevře se ti konzole. Napiš tam tohle:
player.setcrimegold *mínus hodnota toho jaká je odměna* Haafingar
Tenhle příkaz by to měl vyřešit
Upravil/a SuperHunter dne 28.02.2015 16:16
 
Asskicker
Hele, tak jsem se vyplatil z vsech mest dohromady za 16 000 goldu Grin a ted si je chci zase vydelat zpet u Temneho Bratrstva, akorat nechapu jak mam zabijet ruzny cile ktere jsou treba v mestech? Protoze jakmile ji sestrelim z dalky lukem, nebo treba jsem zkousel vyprovokovat bitku pestma, nebo potichu z zadu ji zapichnout, tak vzdycky me u toho strze videli a to treba byli mrte daleko a vzdcyky po me sli. poradte jak je mam zabijet aby si me nikdo nevsiml?
 
SeveruS
Vraždit je ideální v noci, beze svědků, nejlépe když oběť spí..... Pokud už "musíš" vraždit venku s rizikem, že to nebude beze svědků a že nejsi dost dobrý v plížení se, tak dost pomáhá, ihned po incidentu sáhnout po neviditelnosti, ukrýt se někde v koutě a počkat až stráže přestanou pátrat ( přitom být stále neviditelný ).... pak jde obvykle v poklidu odejít, nebo použít rychlé cestování....
Nebo si najít hůře dostupné místo, kam bude strážím chvíli trvat než se tam dostanou a sejmout oběť lukem... a zas použít neviditelnost.....
Jo a pokud se Ti v budoucnu zas stane, že po Tobě stráže vystartujou, hned jak se ocitneš ve městě, je dobré být rasy císařské a použít vrozenou moc Hlas císaře, pokud jsi jiné rasy je dobré umět dobře ovládat nějaké kouzlo na zklidnění nepřátel, páč strážní přestanou útočit a během trvání kouzla ( nebo moci ), jsou i ochotní se s Tebou domluvit po dobrém.... : o )
Upravil/a SeveruS dne 28.02.2015 21:23
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
ARAGORN666
dobrý je být vlkodlak. jednou když jsem nechtěně nějaký bábě ve whiterunu sebral jabko tak po mě šli stráže. tak jsem se scoval do kouta proměnil se a zabil je... a potom sem počkal v podsvětní kovárně až ta proměna "vyprchá" a jelikož nikdo neví že to si ty tak nejsi hledanej .)
 
SuperHunter
Když si v plížení (samozřejmost je že tě nikdo nevidí) a někoho střelíš lukem tak po tobě nepůjdou ne ?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vrazi a zabijáci Pokec 12 25.10.2012 22:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist