Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hraní Skyrimu se všemi DLC najednou?
22scofield
Zdravím všechny,

mám jednu otázku, možná by jsem to nazval i problémem, nebo spíš dilematem Grin Koupil jsem si Skyrim Legendary edition, takže jsem k základní hře dostal ještě tři datadisky. Nevím ale zda mám začít novou hru přímo se zaplými datadiskami, nebo hrát nejdříve základní hru a zapnout si datadisky až postupně vždy po dokončení příběhu.
Poradili byste mi prosím co je lepší a proč?
Dopředu děkuji za Vaše názory zakládající se na zkušenosti Smile

S pozdravem,

Adam
 
EldeR
Osobně si myslím, že lepší to budeš mít s datadisky... Příběhy se prolínají, datadisky přidávají předměty a lokace... prostě to je lepší hrát od začátku se vším. Wink Já měl nejdřív taky holý Skyrim a pak až datadisky a skončilo to tak, že jsem postavy z holého Skyrimu smazal a rozjel to od znova se vším všudy....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
MightRider
Skyrim je hra, která se dá hrát víckrát za sebou. Nikdy neomrzí.

Tím chci říct, že když budeš hrát s DLC od začátku, nebudeš vědět, co bylo v "základu" (holý Skyrim) a co je nové (DLC).

Není to nic, na co by se nějak extra měli brát ohledy, ale kdo chce ozkoušet samostatný Skyrim a pak, jak ho vylepšili DLC, by měl nejprv hrát bez DLC a až pak s DLC.

Je to jen na tobě, bavit by tě to mělo tak či tak Wink.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Já do nedávna hrál pouze "základní" Skyrim.. A až teďka jsem se dal i na LE, a jsou vidět změny.. Pokud mohu doporučit, nejdříve bez datadisků, a potom se vším všudy (i třeba s módy).,..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
HerrMex
Ďalšia vec je, že ak chceš hrať s módmi, tak je najlepšie so zapnutými datadiskami.
Väčšina módov, čo nejak výraznejšie mení hru (napríklad skyrim redone), si vyžaduje datadisky aktivované, inak ti to nepôjde. Jedine, že by si sťahoval staršia verzie módov, ale potom by si ich tak či tak musel upgradovať Wink.
 
22scofield
Znovu zdravím,

velmi Vám děkuji za Vaše reakce na můj dotaz. Aby jsem upřesnil vše na pravou míru, tak nejsem úplný začátečník ve Skyrimu. Základní hru jsem již hrál i když jsem ji nikdy úplně nedohrál do konce. Datadisky jsem však jestě nikdy nehrál, tak jsem se chtěl poradit se skušenejšíma hráčema, ohledně nové hry, jak by mi ji doporučili hrát. Možná jsem to měl znínit dřiv, za co se ospravedlňuji ...

Zkusím tedy položit otázky ještě jednou - Pokud nemám zájem o módy a základní hru jsem už hrál, co byste mi poradili - Hrát nejprve základní hru a datadisky spouštět dodatečne? Nebo spustit vše najednou?

Ještě jednou děkuji za Vaše reakce, nynější i budoucí Smile Velice si cením Vaší ochoty Smile
 
hRDLA
a proč začínat od znova, prostě zapni datadisky a pokračuj se svojí postavou, tak jsem to udělal já a byl jsem náramně spokojen

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Cage
Zdravim, chtel bych se zeptat, hral sem obyc skyrim, pak odinstaloval, nainstaloval LE vlozit save postavy, main questy mam komplet, paarthurnax je mrtvi a cekam ze se objevi okultiste kteri mi daji quest na dragornborn datadisk ale porad nic nevite cim by to mohlo byt? Jak bych to mel udelat abych mohl hrat se svoji starou postavou nebo musim zacit od zacatku?
Dekuju za odpovedi
 
hRDLA
A mluvil jsi s Greybeardama? Protože se ti to odemkne až když uděláš quest The Way of the Voice. A jestli ti to nepůjde i tak tak zkus jít do přístavu ve Windhelmu a odpluj bez toho, pak by se ti kultisti měli objevit hned jak dopluješ na Solstheim

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Cage
Jo ti mi rekli jen ze si semnou nemaji co rict po smrti paarthunarxe a v pristavu lode sou ale Gjalund Salt-Sage tam neni. Zkousel sem i reset questu na roh aji reset zaviti paarthurnaxe a nic, pak semnou na hrotgaru mluvili ale nikam me neposlali. A po resetu questu na roh se mi rozjel tak ze je hotovej, vsechny body ale neodevzdanej. Tak ja nevim. Zkusim jeste kovarnu jestli tam budou novy itemy a kdyz ne tak odinstaluju hru a zacnu znova snad to pude
 
MightRider
I když by to mělo být aktivované, radši to zkus.
Když zapínáš hru, tak se ti tam objeví ta výběrová tabulka. V ní najeď na Data a otevře se ti výběr módů a DLC. Podívej se, jestli to tam máš zaškrtlé.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Cage
To bude ono:-Dzadnmpnu tabuku na zaskrtnuti tam nemam:-Dzkusim Jeste smazat vsechny data z cGrinocandset m:mygames:skyrim a pustit nebo preinstalovat. A kdyz by to pak slo muzu hrat se vsema datadiskama najednou? Nebo mosi byt vzdy pusteny
 
MightRider
Ještě nic nemaž.

Tady máš takový návůdek.

http://www.imgup.cz/images/2015/01/15/Datafiles.png

Poznáváš tu tabulku? Tam jenom klikni na Herní dataa podívej se do té tabulky. Jak vidíš, tvé DLC jsou hned ty tři první. Zkontroluj si, jestli je tam máš zaškrtlé tak, jako já. Ostatního si nevšímej, to jsou módy.

Jestli to tak máš, tak leda doporučuji ověřit integritu hry, i když tím to asi nebude.

A pak ještě jedna věc.. Je to originální hra? Nebo sis to upirátil?
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Cage
je to samozdřejmě legálně. když to zapnu ten launcher tak ty herní data mám šedý, ale při instalaci mi to chybu neházelo. Už sem zkusil aji odstranit všechno skyrim co sem v PC našel a nainstalovat znovu a pořád to stejný, pěknej sux . ale díky za rady .)
 
Cage
Chtěl bych se zeptat jestě na jednu věc. Mám v plánu si hru koupit Skyrim LE abych tam měl i datáče ale určitě už to tady někdo z vás hrál Grin De mi o to jestli tam sou ty bugy s esbernem, nebo co sem potkal bug s magnovou holí, sou tam bugy když je to originálka ?

Díky Smile
 
Adrian_S
Vždycky se ve hře najde nějaký ten bug.. S Esbernem se to dá vyřešit snadno, protože to si stáhneš (odkudkoli) jeden soubor, nahraješ do složky hry a funguje to normálně.. Nebo stačí (myslím si) nejnovější patch...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
Počkej počkej, asi jsme se špatně pochopili. Já jsem se tě ptal, jestli je hra originální a legální, tedy kupovaná, jestli to není warez. Ty jsi mi odpověděl, že je legální. A teď říkáš, že si ji chceš koupit?
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
MightRider napsal:
Počkej počkej, asi jsme se špatně pochopili. Já jsem se tě ptal, jestli je hra originální a legální, tedy kupovaná, jestli to není warez. Ty jsi mi odpověděl, že je legální. A teď říkáš, že si ji chceš koupit?


Mighte, uklidni se.. Já to zřejmě chápu. Nejdříve si pořídil "Zákl. Skyrim" a pak plánuje si koupit ještě k tomu LE.. Stejně, jak jsem to udělal já..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
Já jsem klidný. Já nevybuchl. Pardon, jestli to tak vypadalo. Jen mě to udivilo. Když jsem se ptal na legalitu jeho verze, měl jsem na mysli celou LE. Takhle mluvil o základním Skyrimu a DLC, které cracknul (nejspíš).
Upravil/a MightRider dne 15.01.2015 22:55
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Wolf5cz
Pokud má základ originál, tak po koupi LE bude mít 2 základy.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist