Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER)
Prcek101
Čau, mám pár problémů s questy.Zatím si vzpomenu na 2, ale vím že mam ještě nějaké problémy s vedlejšími úkoly.No nic tak začnu


1.Mám donést Vilkaskův meč kovářovi jménem Eorulnd,ale za boha ho nemůžu najít.Podle toho co jsem zjistil je v Jarvasku (Teď nevim jaký písmeno je tam 2krát).Tak jsem se do té budovy šel a hledám.Po docela dlouhé době hledání jsem ho furt nenašel.Tak pokud někdo ví kde je budu vděčnej.


2.Na ledohradské univerzitě jsem našel někoho jménem Tolfdir .Naučil mě obrané kouzlo a řekl že se někde sejdeme na další lekci.Bohužel sem nepostřehl kde a nevím vůbec kde je a to sem prolezl opravdu snad celou ledohradskou univerzitu.

3.Teď trochu mimo questy.Chtěl bych se stát mágem a nevím jak nebo kde se zasat na univerzitu.Již jsem mluvil s "ředitelem školy" ale nebyla na výběr žádná věta ohledně zapsání na školu.Usoudil jsem že to pude až po určité části splněných questů pro školu ale nejsem si jistej tak se radši zeptám.Protože čim dříve začnu cvičit magii tim lépe.

Dobrovolné questy:
A)Navštiv ledohradskou univerzitu -splněno ale neodškrtlo se
B)Vykovej železnou dýku -splněno ale neodškrtlo se

Budu určitě rád za každou pomoc.
Samozřejmně můžete i navázat nato jak jsem psal že se chci stát mágem a napsat mi co je pro mága nejlepší za vybavení,na jaké kouzla se zaměřit nebo jaké pery je nejlepší dávat...

Tak ještě jednou děkuju za každou pomoc a kdybych si zase s něčim nevěděl rady tak připíšu.
Upravil/a Prcek101 dne 19.11.2011 22:56
 
Kresuky
1.ten kovář je nad jorrwaskem,vidíš ty schody nahoru vedle jorrwasku?tak tam je ten kovář
Ork
 
nagasadowcz
1) eorlund z jorvarskru neni v jorvarskru samotnem, ale v nebeske kovarne. ta je za/nad jorvarskrem. dojdes normalne k te sini, ale nepujdes dovnitr, obejdes ji a tam jsou schody nahoru - tam najdes eorlunda Wink

2)tolfdir na tebe ceka s ostatnimi v ruinach saarthalu, mas to vyznacene na mape a mel bys to mit napsane i v diari (kdyz tak oznac ukol a dej "sledovat ukol na mape"Wink

3)na univerzitu se nijak primo nezapisujes. proste pro ni plnis ukoly. nepostupuje se v zebricku jako u oblivionu, ale nakonec se samozrejme stavas arcimagem - okolnosti ti ale prozrazovat nebudu, nerad spoiluju

takze tak, snad to pomuze
 
Prcek101
OK!Super akorát ten druhý bod se mi právě nezobrazil v diáři a proto ho nemám ani na mapě a přitom mi řekl že se sjdem v jak říkáš tych ruinách saarthalu.
Tak třeba je najdu bez pomocí mapy
Za toho Eorlunda děkuju mě se zdálo divný že všichni říkají:Ková v nebeské kovárně Grin
Za tu trojku taky děkuju myslel sem že se tam nějak zapíšeš aby ses mohl zlěpšovat.

A teď zase trochu mimo:Co myslíte že je lepší?Zlepšit si magii nebo došetřit 2000 na dům?
 
cnuk
a co se týče toho dobrovolného questu s tou železnou dýkou, zadal ti to ten kovář, bohužel už si nevzpomenu na jméno tak když jsi ji ukoval promluvil sis s nim pak? musíš mu ji "ukázat" že jsi ji vyrobil, mě se to poté normálně odškrtlo jako splněné
 
Prcek101
Promluvil a nic se nestalo .Právě proto jsem to tam napsal
 
Cako88
Prcek101 napsal:
Dobrovolné questy:
A)Navštiv ledohradskou univerzitu -splněno ale neodškrtlo se


mam rovnaky problem...vie niekto co stym?
 
janco02
A)Navštiv ledohradskou univerzitu - splněno ale neodškrtlo se

Pokial ma niekto problem s tymto questom, tak myslim ze neexistuje iny fix ako toto:
otvorte si príkazový riadok ~ a donho vpiste

setstage MG01Pointer 200

Dufam ze pomozem. Wink
Upravil/a janco02 dne 18.11.2012 20:16
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Prosba o pomoc Archív zodpovězených dotazů 3 23.02.2018 08:16
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Porad se menim v upira - pomoc Skyrim - dotazy, návody,.. 8 16.08.2016 09:44
Pomoc z karlin BUG cech zlodejou Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 23.07.2016 09:39
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist