Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problém s ukládáním hry
Jerrmack
Ahoj lidi,

mam takovy problem. Dohral jsem hru co se tyce primarnich questu dokonce a tak jsem si rekl ze bych chtel rozehrat to znova a ze pojedu jako mág. Rozehral jsem novou hru parkrat jsem si ji ulozil autosavem, ale kdyz jsem si chtel nahrat znova tu moji predeslou hru, kde to uz mam jakoze dohrany, tak jsem koukal jak puk , ale v savech zadna hra nebyla. Jsem si jistej ze jsem nic nepresaveoval. Prosim Vas, nevite jestli by to nemelo byt ulozeny treba nekde jinde? Protoze to je docela blby, ze kdyz clovek chce rozehrat dalsi hru tak se mu premaze ta stara, pokud to tedy tak je. Dekuji za pomoc. Mej te se .


Jerrmack
 
nagasadowcz
Založením nové hry se původní savy nemažou. Jediné, co se přemazává AUTOmaticky jsou, překvapivě, AUTOsavy.

Buďto máš opravdu smůlu anebo jsi se někde nešťastně překlikl a neuvědomil sis to. Zkus se ještě podívat fyzicky do složky se savy, jestli tam náhodou není nějaký, který hra neregistruje. V takovém případě bych ho zkusil na okamžik přesunout, zapnout hru BEZ něj ve složce, vypnout ji, vrátit save file na místo a hru opět zapnout.

Nic jiného mě nenapadá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Jerrmack
Je pravda ze ja jsem celou hru ukladal hru pouze AUTOsavem a tak v tu chvili kdy jsem zalozil novou hru a ulozilz ase AUTOsavem, tak se mi automaticky premazavaly ty staré autosavy.... Takze je to v haji vsechno :-/
 
nagasadowcz
Tak to je asi to nejhorší, co můžeš udělat! Autosave je skvělá POJISTKA, ale to je všechno. Je třeba ukládat průběžně quicksavem a jednou za čas taky použít save pevný. No, alespoň se z toho můžeš poučit a takovou blbost už neuděláš.

Jelikož je problém "vyřešen", tak téma zamykám. V případě potřeby mne kontaktuj PMkou.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist