Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Elsweyr
Khajjitus
Zdravím, možno ste už niektorí z vás počuli o tom, že by sa možno, ďalšia časť Elder Scrollsu mohla odohrávať práve v Elsweyru, čo by bolo super. Napadla ma jedna vec, ktorá by to možno mohla potvrdzovať. V jednom z denníkoch Cicera, Cicero píše že na Tamrielu sa nachádzajú už iba 3 aktívne svätyne Temného Bratstva. Ta v Cyrodiile, tu ale zničili, potom v Skyrime a spomínal tam ešte jednu v Elsweyru. Viem že to nemusí dokazovať nič, ale je dosť pravdepodobné že pokiaľ niekedy vyjde nove Elder Scrolls, tak tam bude znovu Temné Bratstvo, tak toto by mohli byť iba také dvierka vývojárov na Skyrime Grin. Viem že je to moc konšpiračné a asi vás to ani nezaujalo, ale chcel som len vedieť čo by na to povedala komunita. Samozrejme, neviem zase aké su udalosti v ESO a neviem čo sa tam s Temným Bratstvom stalo, a či vlastne niečo z ESO bude zasahovať do ďalšieho klasického Elder Scrollsu a samozrejme, sú aj iné spôsoby ako to vyriešiť, iba ma to tak napadlo...
If anyone sneaks up on us, I'll smell them coming. Or I might not. We will see.
 
scorpioncz
Podle mě je tato zmínka v tom deníku vlastně ... irelevantní Smile přece jen v morrowindu také temné bratrstvo nebylo (tedy pokud nepočítám tribunal ... dále kvůli spoilerům mluvit nebudu), ale byl tam Morag Tong ... navíc kdo ví v jaké době se další díl bude odehrávat, třeba se temné bratrstvo nastěhuje i tam. Vývojáři to však mohou udělat i jinými způsoby, třeba že vyvoří nějaký úplně nový zabijácký cech. Ale samozřejmě by bylo fajne mít nové TES v Elsweyru byl by to takový opak na Skyrim ... tam byla zima a led, zatímco v Elsweyru by byla poušť a prales Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Khajjitus
Ja v to veľmi dúfam, kedže som už od začiatku veľkým vyznávačom Khajiitov Smile. Bolo by to neuveriteľné, pozrieť sa do ich domoviny...
If anyone sneaks up on us, I'll smell them coming. Or I might not. We will see.
 
MightRider
scorpioncz napsal:
Podle mě je tato zmínka v tom deníku vlastně ... irelevantní Smile přece jen v morrowindu také temné bratrstvo nebylo (tedy pokud nepočítám tribunal ... dále kvůli spoilerům mluvit nebudu), ale byl tam Morag Tong ... navíc kdo ví v jaké době se další díl bude odehrávat, třeba se temné bratrstvo nastěhuje i tam. Vývojáři to však mohou udělat i jinými způsoby, třeba že vyvoří nějaký úplně nový zabijácký cech. Ale samozřejmě by bylo fajne mít nové TES v Elsweyru byl by to takový opak na Skyrim ... tam byla zima a led, zatímco v Elsweyru by byla poušť a prales Wink


Asi tak nějak. Skyrim byl ve čtvrtém věku, kdo ví, kam nás zavede Bethesda příště. Třeba se čas zblázní a už budeme v 6. věku Grin..... No to radši ne. Už jenom scénář hlavního děje zabere nějaký čas. Ještě, aby se srali s minulostí.....

Někdy sem si říkal, že by byla paráda, kdyby udělali TES: Tamriel s grafickými nároky jako Skyrim, ale předpokládám, že by na to člověk potřeboval NASA počítač....¨

A jinak, kde si slyšel o Elsweyru. Já jsem zase slyšel nějaké drby o TES: Argonia, což, jak snad všichni poznali, by bylo něco jako Černý Močál, ale asi tak v 1. nebo 2. věku, kdy se ČM opravdu nazýval Argonia.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
S3cR3
Joo.. TES: Tamriel je můj tajný sen který se asi nikdy nesplní :D
https://i.imgur.com/hpyDdyh.png
 
Khajjitus
Ja by som skôr spovedal že by to bolo spojene, ako napríklad Elsweyr a Valenwood alebo poprípade práve už spomínaný Black Marsh, dokopy taký Elsweyr a Valenwood dáva veľkosť približne Skyrimu...
If anyone sneaks up on us, I'll smell them coming. Or I might not. We will see.
 
scorpioncz
Já bych to radši viděl odděleně, přce jen jsou to rozdílné provincie ... a taky aby se měli hráči na co těšit do budoucna Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
MightRider
scorpioncz napsal:
Já bych to radši viděl odděleně, přce jen jsou to rozdílné provincie ... a taky aby se měli hráči na co těšit do budoucna Grin


No, ono to jinak teď nejde. Na spuštění takové hry, jako by bylo chození po Tamrielu s takovým počtem míst se vstupem jak ve Skyrimu, by bylo potřeba mít to nejlepší vybavení...
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mod - Elsweyr Skyrim - dotazy, návody,.. 2 29.03.2014 21:11
Moonpaths to Elsweyr Skyrim - modifikace 1 19.03.2012 18:58
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist