Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Znovunalezení společníka - Dawnguard
strigon
Zdravím, prosím o radu. Dělám quest hledání Aurielova luku. Během hledání a návštěv 5 svatyň jsem někde stratil společnici - Seranu. Při teleportu mezi svatyněma, znovunahrání uložené pozice se bohužel neobjeví. Nyní mám za úkol dostat se do Vnitřní svatyně. Na Youtube jsem někde našel příkaz "prid <RefID>" a "moveto player", tedy nalézt postavu a přivolat ji. Ok, funguje, Serana se skutečně objeví vedle mé postavy, ovšem nejde za mnou dál. Jen stojí na místě, má svou nabídku dialogů, mohu s ní měnit věci, ale nenásleduje mě. Poradí někdo?

PS: Hru mám přes Steam, Legendary edition bez jakýchkoli modifikací a úprav.
 
Pavelev
Ahoj.
Nevím jestli ti to pomůže ale skus se za Seranu postavit, za ní ne před ní a počkej, jestli se nedá do pohybu. Měl jsem problém při qvestu kdy v Jitřence kde jsem pomáhal zničit lebku snů. Tak když jsme se dostali k té neproniknutelné bariéře a měli jsme jít do knihovny, tak se ten kněz nechtěl pohnout z místa, jenom popoběhl kousek do schodů a zůstal stát a bez něho ta knihovna nešla otevřít. Nejprve jsem to řešil tím, že jsem na něj zaútočil a počkal, až na mě začne utočit a běžet za mnou. Utekl jsem ven, pak se vrátil a on stál u dveří. Které odemkl a už na mě neútočil. Pak jsem přišel na to, že se musím postavit za něj a počkat až půjde sám nahoru po schodech. Pokud jsem vyběhl předním tak prostě stá a nešel dál. Asi ti tohle nijak nepomůže, ale za zkoušku nic nedáš.

Nebo je tu ještě možnost, než ji přivoláš pomocí konzole, pokud je někde poblíž hospoda, nebo se můžeš vrátit domu tak běž do hospody a nebo domů a tam by se mohla objevit. Alespoň mě to takhle fungovalo s Barabasem když se ztratil. Teda nemá potuchy o čem píšeš, já jsem se ještě takhle daleko nedostal ale je to jen taková rada z nouze.
Upravil/a Pavelev dne 02.10.2014 17:02
 
SuperHunter
Zkus jí přes dialog menu říct ať někam de. Myslím že to je možnost "Můžu tě o něco požádat ?"
Pak bych ještě zkusil poslat jí domů jestli je tam ta možnost. Dawnguard sem ještě nedohrál tak nemám tušení.
Upravil/a SuperHunter dne 02.10.2014 21:05
 
SeveruS
Máš save před tím než jsi použil konzoli?
Pokud ano, zkus nejprve obrácený postup a napiš:

player.moveto xx002b74 ( předpokládám, že víš co zadat místo xx )

Měl by ses objevit Ty u ní.
Pokud ji na místě kde se ocitneš nenajdeš, tak zatím nevím jak poradit, protože nejlepší rada, je to cos už udělal: "resetovat" postavu a přivolat ji k sobě. Ale zdá se, že jí ten reset asi neprospěl... Zkus tedy nejdřív se spíše přesunout Ty k ní, ještě před resetem, pokud můžeš...
Jinak úplně nejlepší by podle mne bylo, načíst save z doby, kdy se Ti ještě neztratila, možná nejlépe před spuštěním questu, odehrát jej znovu a Seranu si důkladně hlídat. Máš nějaký takový save? Možná nemusí být ani tak starý jak navrhuji, možná by postačilo, kdyby byl "pevný", ne auto, ne quick. Z toho cos napsal, jsem nepoznal, jaké znovunačtení Ti nepomohlo......
Upravil/a SeveruS dne 02.10.2014 21:05
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
strigon
Pánové, děkuji za rady!

Už jsem ve hře dál. Předchozí uloženou pozici, z které by se dalo hrát znovu jsem měl bohužel poměrně dlouho před, takže tahle varianta nepřicházela v úvahu (nemám na to nervy).

Zmiňovanou oblast jsem musel fakticky dokončit přes konzoli pomocí příkazů SetStage... na splnění jednotlivých částí úkolu (vč. zabití Vyrthura a získání Aurielova luku). Serana se sice částečně po některých příkazech "chytla", šla se mnou, ovšem konverzace jakou měla začít nenastala (ať rozhovor před Vyrthurem nebo potom s Geleborem při předání luku). Se hrou jinak nemám problém, ale v tomhle místě očividně měla svoje dny.

Něco veselého na závěr: krátce po splnění úkolu a cestě zpět jsem nechtíc spadl někam do vodopádu, v tu chvíli slyším Seranu volat něco ve smyslu: "Říkala jsem ti, ať tam nelezeš" a od té by je zase všechno v pořádku Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Schopnost pana upiru - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 2 03.10.2016 09:54
Vlhky dul - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 1 30.09.2016 11:44
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist