Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Myths - Diskuze
Whirt
Neboj, nezapomnělo Wink, jen jsem na "chvilku" odběh Smile
 
Whirt
Protože jedu na hory a to bude mít vliv i na tuto hru, nevím jak to budu mít s internetem. Pokud by tam byl, přispíval bych vám jednou denně jedním či dvěma příspěvky, pokud by jste postoupily na nový level, udělal bych to až doma, protože bych neměl materiál dostupný pro vedení této hry. Doufám že se bez toho ten tejden dva obejdete... (Je mi to opravdu líto)
 
Zarath
Zdar a sílu! najdeš v sýru.

Je tu ještě možnost se nějak vetřít a zahrát si? Smile
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Whirt
Je tu možnost, ale nevím jestli takové množství postav zvládnu... Vlastně původně jsem měl v plánu, že se hráči budou přidávat postupně, ale pak jsme to vzali naráz...
Víš co, založ si postavu, dej ji sem do diskuze a já ti napíšu začátek. Uvidíme, jak to vyjde.

Mimochodem, nevíte co je s Flashem? Nějakej ten pátek se nepřihlásil...
Upravil/a Whirt dne 16.03.2011 14:31
 
krys96
dá se ještě přidat do hry?
 
Whirt
Jak jsem psal Zarathovi - můžete si založit postavy, ale za nic neručím - dyžtak udělám nové vlákno k této hře, aby se mi komentáře neztrácely a mohl jsem pohotově bez hledání odpovídat.

PS.: Abych se vyhnul nedorozumění - hrály by jste společně s ostatními jen v jiném vlákně.
 
Whirt
Oki, to bych měl Kryse96, takže až napíše Zarath, vytvořím nové vlákno a tam začnou Krys96, Zarath a Flash, který sice začal na předchozím, ale dlouho se nepřihlásil... Konečně bude v komentářích pořádek Grin


Jo a mám tu jednu novou zprávu ohledně "UPDATU" hry.
Co bude nového?

- Hladovění, žíznění
- Možnost závislosti
- Větší využití výdrže
- "Kolik postava unese"
- Přidání "fast travelu" (v podobě tvorů)
- Využití štěstí (ale to je ještě nedořešené)
- Úprava bojového systému
- A poslední, kterého si možná mohla všimnout Mortuus - chování nepřátel, kteří nejsou člověkem (taktéž souvisí s úpravou bojového systému)

Body upřesním zítra a udělám takovou "příručku"
Upravil/a Whirt dne 18.03.2011 17:45
 
krys96
Tak ok už se moc těším a to nové vlákno bude v nynější složce nebo se bude zakládat nějaká nová? a mám teda charakter postavy posílat ještě někam jinam nebo stačí tady?
 
Whirt
->Ano, bude v oddělení her a bude pravděpodobně nazváno "The Elder Scrolls Myths - In the same time"...
->Charakter postavy už neposílej jinam, tam to bude stačit na to, abych si v tvé postavě udělal pořádek Wink
 
Whirt
INFORMACE UPDATE 1/6
1. HLADOVĚNÍ, ŽÍZNĚNÍ:


Ve starších hrách (většinou u krokovacích dungeonů) bývala možnost smrti na vyhladovění a dehydrataci. Napadlo mě touto "vymožeností" hru vylepšit.

Základní bod a též bod, ve kterém budete přejedeni a dostatečně napiti, bude 100. Tudíž váš status bude nyní vypadat následovně:

ZDRAVÍ: 123/150
VÝDRŽ: 30/80
MANA: 46/260
HLAD: 100/100
ŽÍZEŇ: 80/100


Vaše hladovění bude záviset na vaší výdrži. Čím vyšší výdrž tím nižší hladovění (tím se řeší "update" využití výdrže) - vzorec pro hladovění je 1000:VÝDRŽ=Odpočet od hladovění (v tomto případě 1000:80=12,5). Číslo 12,5 se bude odečítat od 100 každý příspěvek.
Další vzorec je pro žízeň a vypadá takto: 1300:VÝDRŽ=Odpočet od hladovění - v tomto případě 1300:80=16,25.
Pokud jeden ze statů dojde k nule, začnou se tyto čísla odečítat od vašeho zdraví, dokud se nenapijete nebo nenajíte...
Upravil/a Whirt dne 18.03.2011 18:11
 
Whirt
INFORMACE UPDATE 2/6
2. MOŽNOST ZÁVISLOSTI

V některých dílech, jako například v Morrowindu měl hráč možnost se stát závislým na určité látce. V našem updatu tomu nebude jinak. Znovu zvýšíme využití výdrže a k tomu i štěstí.

Základním bodem a též bodem, kdy hráč nemá vůbec pěstovanou závislost je bod 0. Závislostí si může hráč pěstovat několik, ale hráč nikdy nebude vědět, na jakém stupni závislosti je.

Každá rostlina má určitou závislostní hodnotu od 0 po 25. Vzorec pro číslo, které se bude přičítat k původní nule je následovný: [b](400 - Výdrž) : (Závislostní hodnota rostliny) :2 = Závislostní číslo[/b]. Dám příklad: Rostlina, kterou člověk s výdrží 80 sní má závislostní hodnotu 14: (400-80)Sad14):2=11,4. Toto číslo se přičte při každém požití a odečítá se buď, když se člověk dostane k svatyni, nebo se po každém 30 příspěvku ubere 1 závislostní hodnota.
Upravil/a Whirt dne 18.03.2011 18:10
 
Whirt
INFORMACE UPDATE 3/6

3. VĚTŠÍ VYUŽITÍ VÝDRŽE
Viz. body 1. a 2.

4. VĚTŠÍ VYUŽITÍ SÍLY ("Kolik postava unese"Wink
Tento update se zaměří na omezení váhy toho, co postava unese. Systém pracuje na jednoduchém vzorečku: SÍLAx5=VÁHA K UNESENÍ Př.: Postava má sílu 43 v tom případě unese (43x5=215) 215 kg - na stejném způsobu fungoval Oblivion...
Upravil/a Whirt dne 18.03.2011 18:11
 
Whirt
INFORMACE UPDATE 4/6

5. FAST TRAVEL
Všichni jistě znáte fast travel z Oblivionu, kdy jste jen klikli na místo na mapě a už jste tam byly. Proto jsem ho trochu vylepšil a přidal k tomu ještě fast travel pomocí zvířat.

Každá oblast Tamrielu bude mít své vlastní bezpečné zvíře (bahnoměrka, guar, ale taky teleport či loď), kdy nepotkáte žádné nebezpečí (jen ve výjimečných situacích týkajících se questu). Poté tu bude možnost "kliknout" na mapu (prostě říct mi kam a kudy) a pak bude jen záležet na štěstí, jestli vás někdo nebo něco přepadne... (bude se prostě házet kostkou a dle vaší úrovně štěstí se to rozhodne)...

6. VYUŽITÍ ŠTĚSTÍ
Viz. 2. a 5.
Upravil/a Whirt dne 18.03.2011 18:11
 
Whirt
INFORMACE UPDATE 5/6
7. ÚPRAVA BOJOVÉHO SYSTÉMU + chování nepřátel, co nejsou lidé
Určitě jste si všichni všimli, jak zdlouhavé jsou souboje, a že se s nimi bude muset něco udělat...

První změnou jsou boje s nepřáteli, kteří nejsou lidmi.
Ty se budou dělit na lehké, střední a těžké.
->Lehkým se bude dělit inteligence, síla nebo hbitost číslem které si hodily. Např.: SÍ32:HOD8=4
->Střední nejdříve hodí kostkami (hod štěstí - rozhoduje se, jestli se trefí) a poté stejný způsob jako u lehkých
->Těžké udělají stejný postup jako střední a pak vydělí výdrž výsledkem a pokrátí 3

U lidí jsem ještě nepřišel na jednodušší způsob, jestli někdo jiný ano, napište mi ho...
 
krys96
Tak co, kdy se začne?
 
Whirt
To záleží na Zarathovi, i když můžu začít teď, byl bych mnohem radši, až budu moci uvést do děje více lidí. Kdyžtak mu napíšu zprávu, jestli to stále platí Wink
 
krys96
Tak už se apojil další hrá je to napsaný v samotný hře. TAk co nebude už to stačit?
 
Zarath
Omlouvám se, že jsem se dlouho neozval, měl jsem moc práce, ale vypadá to, že budete muset začít beze mě. Nemám na to teď vůbec čas a nerad bych abyste na mě museli čekat. Tímto se tedy zřekávám možnosti hrát Smile uží te si to Wink
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Whirt
Omlouvám se za to, že jsem teď nereagoval - divadlo teď má svou sezónu Wink
Takže, hru na novém "serveru" začneme ve středu a budou v ni zapojeni Klago, krys96 a Flash, popřípadě se může připojit i Zarath, pokud najde nějaký ten čas...
Doufám, že to všem vyhovuje Smile
 
krys96
ok
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist